NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Ach, ti bratři *

24. února 2009 v 18:59 | Chemical Writer |  Waycest

Mno... začíná přituhovat. Jak říkám, čím starší, tím větší ouchylárna. Dolejc máte vysvětlení proč Gerard sociál neplatí elektriku... omFG z týhle hlášky nemůžu :-DDD a nezapomínejte na anketu v Your Story 4. Dokud si nerozhodnete jestli si půjde Frank trsnout, nebo se nalejt na bar, tak nemůžu nic dělat.

,, Vstávej už brácha!!!'' Mikey se po mě válel. Proč sakra? Škola začíná dneska až od desíti...
,, Kruci, Mikey...'' brblám ospale. Vím, že bráška beze mně nemůže bejt, ale copak mu nestačím spící? Ach jo. A zase mám chuť na...
,, Gee, mě už se nechce spát, pojď si hrát..'' napadla mě hodně úchylná myšlenka, hrát si můžu sám se sebou, nebo s Mikeym... Hmm...
,, Mikey, ty šílenče, já moh ještě spát...'' protírám si oči, a říkám si jak skvěle to pondělí zase začíná.
,, Jdu ti udělat kafe jo?'' ten malej mizera ví, jak si mě udobřit. To se mu musí nechat.

Ležím v posteli. Jak jinak. Myslím na sex. Ale copak vy jste byli v pubertě jiní? Jenže už mě to nebaví furt si to dělat sám. Chtělo by to... Někoho živého... Někoho, kdo mě bude přitahovat... A začala mi pracovat fantazie. Docela bych si dal nějakýho pěknýho kluka. A moh bych ho pěkně vojet... Ruka sama mi zajela pod deku. Hmm... Jo... To by se mi moc líbilo. Pryč s tou dekou, svlékl jsem se a začal si užívat. Můžu já za to, že to potřebuju aspoň čtyřikrát za den? Vypnu mozek a zažeru se do slastnejch pocitů. Zrychluju. V tom vtrhne dovnitř Mikey.
,, Gerarde... Už zas?'' nojo... Zvykl si na to, že mě přistihne. Čas od času. Popravdě se mi to dost líbí, když mě takhle načapá.

,, To víš Mikey. Příroda, je mocná čarodějka.'' řeknu a sápu se po kafi.
,, To ti nestačilo večer? Funěl jsi jak mamut v posledním tažení. Nemohl jsem ani usnout. Hekal jsi u toho jak kobyla.''
,, Měl sis ho taky vyhonit.'' usadím ho.
,, Já nejsem takový prase jako ty!''
,, Jen se nedělej bratříčku. Předevčírem jsi byl v koupelně s toustovačem.'' říkám to s ledovým klidem. Popíjím u toho kafčo, jako by nic.

,, Sklapni Gerarde! Seš už s tím trapnej!''
,, A ty bys to nechtěl zkusit s někým jiným než sám se sebou?'' v ten moment se bráška zarazí. Jo! Určitě to taky chce. Je stejnej jako já, vím to, jen je stydlivější.
,, A s kým asi? Copak o mně někdo aspoň pohledem zavadí?''
,, Pokud vím, tak tvůj spolužák Ray by zájem měl.'' byla to dost hustá aférka. Ray jednou dokonce krákal pro Mikeyho pod balkónem nějakou písničku. Já chcal smíchy! Mikey už nevěděl jak ho odmítnout. Ty teplý dopisy co nám chodily do schránky! V růžovejch obálkách vole! Začnu se nezřízeně řehtat.

,, Velmi vtipné, velmi vtipné.'' procedí skrz zuby Mikey.
,, Jsi moc vybíravej. Jakej typ kluka by se ti líbil?'' brácha mlčí.
,, Co třeba já? Mám krásný vlasy a prdel!''
,, Jdi do prdele Gerarde.''
,, A do čí asi? Do tvojí snad?''
,, Třeba!''
,, Já to klidně udělám.''
,, Víš co, radši si ho vyhoň, a zchladni!''
,, Klidně, teď a tady před tebou. Nebo... to můžu udělat tobě?'' v ten moment Mikey zjihnul. Došlo mu, že mluvím vážně. I když... Na jeho chápavost bych moc nesázel. Chci to s někým zkusit. S někým živým. A proč ne s bráchou?

,, Nevěříš? Lehni si tu vedle mě.'' nevím, jestli mi to žral. Možná, že ne. Praštil s sebou na postel. Tss, on fakt věří že vycouvám? Přilehnu si k němu blíž, a začnu ho hladit v rozkroku. Zatváří se poněkud překvapeně, ale nechá si to celkem líbit. Zavírá očka a spokojeně oddechuje. Rozepnu mu kalhoty a sevřu ho v ruce. Po pár pokusech zjistím, co mu dělá nejvíc dobře.
,, Kruci Gee, nějak to umíš.''
,, To víš, mám v tom praxi už od jedenácti.'' odtáhnu se a vezmu ho do pusy. Brácha je z toho hotovej. Doslova. No fakt, jedva jsem ho polechtal jazykem měl co dělat aby nesténal nahlas.

,, Tiše Mikey, tiše broučku, nemusí nás mamka slyšet.'' bráška tedy zaryje nehty do prostěradla a skutečně se udělá docela potichu. Pak si jen povzdychne a zavře oči. No to ne! Teď spát nebude!
,, Tak to ne beruško, něco jsem ti dal, něco si taky vezmu.'' vstanu a skočím do koupelny pro indulonu. Když vejdu do pokoje, Mikey stále leží a nevnímá svět. Tím líp. Jdu ke psacímu stolu... Jo, to bude to pravý. Shrnu naše rozdělané domácí úkoly stranou. Vrátím se k posteli. Popadnu brášku do náruče a posadím na stůl. Pak vezmu indulonu a pořádně se namažu, protože kdo maže, ten jede. Položím Mikeyho na desku stolu a roztáhnu mu nohy. Už mu konečně došlo o co go. Trošinku se nadzvedne a já do něj proniknu. Vykřikl.
,, Kruci Gerarde, ty máš teda kládu.''
,, Bolí to moc? Nechám toho.''
,, Nene, pokračuj, je to pěkný.'' a tak teda jo! Byla to pořádná jízda, co vám budu vykládat. Stůl už byl solidně rozvrzanej. Mohlo hrozit i to, že ho rozložíme, ale mě to bylo fuk. Klátil jsem jak smyslů zbavenej, a když jsem byl v nejlepším tak to prostě nešlo udržet. Křičel jsem. Docela dost. Mé vnímání světa bylo jako v lihovém opojení. Ani si v první chvíli nepovšimnu, že přišla do pokoje máma. A je mi to jedno! Nebudu si kvůli tomu kazit sex! Dokončím nezbytné a pak se zastavím.

Mamka už je fuč. A nedivím se. Já takhle načapat svoje děti... No... Asi bych jim to přál.
,, Ouu, Gee, to bylo nádherný. Ale jak se teď podíváme mámě vůbec do očí? To je trapas!''
,, No co no... Stane se. Pojď, vypadneme do tý školy. Beztak sem vlezla jen aby nás popohnala.''
,, Spíš myslím, že se lekla toho tvýho řevu.''
Usměju se na něj, skloním se až k jeho oušku a zašeptám:
,, Nemůžu za to, žes mě tak rozparádil. Tak šup, vstávej a padáme do tý školy.''
,, Hmmm, mazlíku, já chci bejt ale s tebou... A chci se milovat, ne učit matikuuuu.''
Ach... On tak roztomile škemrá.

,, Heh, a co bys řekl na rande o polední přestávce na školním hajzlíku? Pokud ti nevadí, že nás asi pár kluků uslyší.'' Mikeymu se rozzářila očka.
,, Říkám, že to bude příjemný zpestření dne!''
Posbíráme sešity s úkoly, které jsou lehce pomačkané. Musíme se tomu šibalsky usmívat. Během oblékání se snažím vyrobit bráchovi pořádnej cucák. Připadám si jako v ráji. Už aby byla polední přestávka!


Bože... tohle je fakt moje ''dílo''? :-D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 24. února 2009 v 20:38 | Reagovat

Ano, to je opravdu tvoje!...

2 petí petí | Web | 24. února 2009 v 21:48 | Reagovat

xDD co dodat?

3 Admin - Chemical Writer Admin - Chemical Writer | 24. února 2009 v 22:25 | Reagovat

Mno... Holky, popravdě... radši už nic dodávat nebudu XD nejhorší na tom je, že nefetuju a ani moc nechlastám, takže žasnu jak je tohle vůbec možné:-DDD se nepoznávám normálně.

4 Tez Tez | 12. dubna 2009 v 13:30 | Reagovat

Ale Jenn, to přece nevadí, jen to přiznej co v těch úchylárnách vězí! :D

5 scary scary | Web | 2. července 2009 v 13:54 | Reagovat

:-D  :-D   :D  strašně se tlemí nad představou raye jak zpívá mikemu pod oknem a dopisy v růžových obálkách :D :D  
. Já chcal smíchy! Mikey už nevěděl jak ho odmítnout. Ty teplý dopisy co nám chodily do schránky! V růžovejch obálkách vole! Začnu se nezřízeně řehtat. :-D  :-D  :-D  :-D  :-D
jako matka je viděla :D bych chtěla vidět ot kázání :D
:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama