NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Dostaneš co zasloužíš *

21. února 2009 v 10:54 | Chemical Writer |  Frerard

Ať už se zdá příběh sebevíce neuvěřitelný, něco je přece jen pravdivé.

Já to věděl o co mu jde! Ale byl jsem s tím smířený. Koneckonců.. já to vyprovokoval. Počítal jsem se vším možným. Jenže i ty největší noční můry a nejděsivější představy byly nic v porovnáním s holou skutečností.

Jo pardon. Asi v tom máte guláš. Začnu od znova.Jde o Franka. Byli jsme super kamarádi. A jimi jsme i nadále. Hrozně nás bavilo provokovat. No.. ale vy víte co myslím! Jen se nedělejte! Tak jsme si tu a tam dali pusu, no a co? To nic neznamenalo! No dobře no.. francouzák! A co jako? Tak dobrá, uznávám, že některý naše doteky byly docela.. takový.... ale co já se tu budu obhajovat? Stalo se!

Problém nastal v momentě, kdy jsem poznal Berta. Od tý doby se Fee nějak uzavřel do sebe. Připadal mi hrozně smutný. Zamyšlený. Pořád se díval na měsíc, sám si zalezl do kouta a hrával si na kytaru. Hezké melodie. Ale hrozně smutné. Mluvil o tom, jak se mu chce umřít. Trhalo mi srdce ho takhle vidět. Nejednou jsem si k němu sedl a zkoušel se opatrně zeptat co se stalo. Miloval jsem když jsme spolu vtipkovali. Měl stejný styl humoru jako já. Černý, temný, lehce morbidní. Tolik jsme se nasmáli a najednou to bylo pryč. Navíc jsem měl pocit, že za to můžu já. Frankie mi nechtěl nic povědět. Nejradši by mě snad ani neviděl. Já to nechápal. Byl jsem slepej. A nešťastnej. O to víc jsem trávil čas s Bertem. Ten mě dokázal pochopit.

Jednoho dne si mě vzal Mikey stranou. V prvé řadě mi vynadal do idiotů, protože kvůli mojí blbosti chce Frank odejít z kapely! Velmi mě to udivovalo.. a co jsem teda kurňa provedl?
,, Copak nevidíš, že tě ten kluk má rád?''
,, To vidím, nejsem slepej!''
,, Asi jo! Je do tebe zamilovanej, a vidíme to všichni. Jenom ty radši lezeš za Bertem. Brácho, mě je z tebe zle!''

Tak takhle je to... Fee se zamiloval... Od té chvíle co mi to Mikey řekl jsem se změnil. Nikdy jsem nechtěl Frankiemu ublížit. Ale copak já s ním můžu něco mít? Mno... i když.. sakra...

Najednou jsem měl hroznej bordel ve svý sexuální orientaci. Každopádně jsem se přestal stýkat s Bertem. Už tím se začaly měnit věci k lepšímu. Veřejně jsem rozhlásil, že jsem s ním nic neměl. I když.. já to vlastně chtěl říct jen jednomu jedinýmu človíčku. Fee se mi začal zase přibližovat. Choval jsem se k němu hezky. Ale stejně jsem se děsil představy... sexu.

Nevadilo mi to mazlení. Párkrát jsme spolu byli sami. Dokonce mě vzrušovaly jeho doteky. Ale pořád jsem v sobě měl jakýsi blok. Co když se mi to nebude líbit? Pak bych Frankovi ublížil ještě víc. A jelikož jsem pověřčivý, zeptal jsem se kartářky. Věděla všechno! Řekla, že mě čeká velká láska, ale mám z něčeho strach a mohl bych svou šanci promarnit. A to tedy nechci! Rovnou od kartářky jsem se vydal koupit růže. Rudý jako krev. Ne, jinak jsem normální. Jel jsem k Frankovi, zazvonil u jeho dveří, předal mu kytku a řekl jak moc ho mám rád, a že bych ho chtěl poznat ještě blíž. Odměnou mi byla sladká pusa a pozvání na kafe. Nevím co si myslíte! Nic nebylo!

Nechtěl jsem nic uspěchat. Uplynuly dva týdny než došlo na naše první milování. Chtěli jsme si užít všechno co tomu předchází. Chodili jsme do kina na horory. Frank se na mě dycky mačkal (což mi vyhovovalo) protože se bál. To já ne. Jenom jsem měl občas pocit, že něco takového jsem už zažil. Jindy jsme si zase projevovali něžnosti v kavárně. Kousek od nás seděla maminka s malou holčičkou. Víte jak jsou děti zvídavé. Děvčátko na nás koukalo jako na zjevení a ptalo se maminky, kterej z nás dvou je holčička. Maminka na nás koukla trochu vyjeveně a nakonec řekla, že holka jsem já! Kurva, já nevypadám jako holka! Když jsem objednával další kafe, proneslo to milé dítě, že podle hlasu budu asi kluk. Ubohá matka nedokázala své dcerce vysvětlit, že i dva kluci se můžou mít rádi. Kam jen ten svět spěje?

Pak přišel ten večer. Měl jsem přes noc zůstat u Franka. Klepal jsem se jak osyka už v pět hodin odpoledne. A to se máme sejít až v sedm. Už teď mám prdel sevřenou! Hej, to neměl být dvojsmysl! V šest hodin to bylo horší. Furt jsem stepoval v obýváku, chvíli v předsíni, pak zase v koupelně, a kontroloval jsem, jestli dobře vypadám. V půl šesté jsem vyrazil z domova. Rozklepanej jako kdybych jel k zubaři.

Sedm hodin. Frank byl úžasnej. Přivítal mě tím svým sladkým úsměvem, a vřelým objetím. Je tak malinkej.. Roztomilé... Poté se schoulíme k televizi a civíme na ni obklopeni popcornem. Pustil jsem jeden filmek. Věděl jsem, že to bude to pravé. Začátek nic moc, a tak se věnuju Feemu. Krmím ho brambůrkama. Pak ovšem začne jídlo odmítat. ANO! Horor se rozjel. V plné síle. Následovalo několik roztomilých scén plných napětí, strachu, krve, křiku.. A Frank byl na mě zase namáčknutej jak známka na dopise. Film to byl docela dlouhý. Jo, uznávám. Chtěl jsem trochu oddálit ten moment, kdy odejdeme do ložnice. Pořád jsem z toho malinko nesvůj.

Vychutnával jsem si, že je Fee vyděšenější než já. Jsem to ale zlej kluk. Naopak se cítím jako doma. Ty hektolitry krve jsou balzám na moji psychiku. Cítím se najednou jako ten, co má navrch. Ale každý film jednou končí. Držím Franka v náručí a jsem z něj celej naměkko.

,, Tak co, chceš si jít lehnout?''
,, Jo...'' víc ze sebe nevymáčkne. Chudinka vyděšenej! Odcházíme do ložnice. Fee zapálí jenom svíčky. Já mezitím sedím na jeho posteli a mám trochu strach. Já debil. Jsem měl přinýst nějakou pohádku. Hm, nebo se bojím spíš jinejch věcí. Přisedl si ke mně. Díval se mi do očí a já to nevydržel. Sklopil jsem zrak. Přitom se však přibližujeme. Pomalinku. Nikam se nespěchá. Konečně se naše rty dotknou. Prostě krásné. Hladíme se po celém těle. Utápím se v krásných pocitech. Trochu se zarazím, když mi Frank začne rozepínat kalhoty. Všiml si toho.

,, Jestli nechceš Gee, tak nemusíme.'' chvíli mě lákalo říct ne, ale nakonec neodolám pokušení z neznámého. Začneme se svlékat. Chvěju se a těžko říct jestli nervozitou, nebo vzrušením. Ale přísahal bych že oboje. Jsme nazí a mazlíme se. Vím jistě, že je mi to příjemné. Vzrušuje mě to. A jak! Už nemám pochybnosti o své orientaci. Wow.. a Frank už je taky solidně při chuti.
,, Gerardku?''
,, Copak mazlíku?''
,, Mohl bych tě svázat?''

To mě dostalo. Zůstanu na něj zírat. Je to možné, že tenhle kluk je sadista? No... nevadí.. já to mám rád. Moc rád. Jen mě překvapuje, že na to jde takhle zpříma. Přikývnu a snažím se nevypadat vyděšeně. Přece jen je toho na mě moc. Já s klukem.. a ještě budu svázanej. Můj bože! Fee se jenom nakloní k nočnímu stolku. Ahá, tak tady schovává všelijaký svoje... ehm... hračky. Než se naděju, nasadí mi pouta. Začínám bejt celej nažhavenej. Pouty provlékne provaz a tím mě přikurtuje k posteli. Klečím na všech čtyřech. Čekám, že si mě vezme, ale pořád mu to nestačí.

Rozhodl se sfouknout svíčky a mučit mě ve tmě. Neva. Tmu mám moc rád. Zavázal mi oči takže tmy bylo víc než mi bylo milo. Vypadá to, že jsem zcela v jeho moci. Může si se mnou dělat co chce. Ale ať. Kdysi jsem mu ublížil, takže si zasloužím trochu trpět. Moc rád trpím.
,, Můžu ti zalepit pusu?'' souhlasím. Co bych pro něj neudělal. Heeej.. opatrně s tou lepicí páskou! Nerad bych aby mi zalepil i moje krásný vlasy! Mám takovej blbej pocit. Ten záhy zmizí, když mě Fee začne hladit po zádech. To mám rád. Cuchá mi vlásky a tu a tam mě do nich líbne. Za chvíli cítím horkost jeho jazyka na krku. Aaaa.. už aby si mě vzal.. Vzal... si ... mě ... do ruky. Drsně se se mnou mazlil. A já mu úplně podléhal.

,, Hmm.. moment lásko. Na něco jsem zapomněl.'' na co kurva zapomněl? Kamsi se šátrá.. potmě. Neslyšel jsem cvaknout vypínač. Připadám si jako trotl. Připoutanej k posteli. Zase mě začíná přemáhat strach a nervozita. Moje vzrušení pomalu odpadlo. Teď už si to stejně nemůžu rozmyslet. I kdybych chtěl. Jsem přikurtovanej k posteli a hubu zalepenou. Hmm... Jaký to asi bude? Slyšel jsem, že to prej bolí. To nevadí. Kvůli Feemu to rád vydržím. Dlužím mu to. Najednou rána. No jo... Frank asi loví něco v koupelně a zapomněl, že zavřel dveře. Ale už se vrací.

,, Jenom malá nezbytnost, ale už jsem u tebe!'' cítím jak se hrabe do pelechu. Hmmm... hezky hřeje.. je těsně za mnou. Co nevidět to přijde... Jsem hrozně zvědavej. A natěšenej taky. Aaa... aa.. už vím jaký to je.... Mám kliku, proniká do mě pomaličku. Asi vidí, že toho mám plný kecky. Bolelo to jenom ze začátku. A dobře mi tak! Franku... promiň mi, že jsem si tě už dávno víc nevšímal... pak to začalo pálit. To je asi normální.. ale.. noo.. KURVA!!! To pálí moc! Co to je? Frank přeci není taková potvora aby... uááááááá!!! Kdybych mohl křičet! Kdybych mohl utéct! Ale nemůžu! NIC!

Zkoušel jsem se nějak odtáhnout, vzpouzel jsem se, ale Fee to bral asi jako hru. Říkal, že jsem malý neposlucha, a že ho to pěkně rajcuje ty moje pohyby, a kde jsem se je prej naučil. Já myslel, že se poseru bolestí! Můj zadek se cítil jako nádoba pro extra pálivé čínské koření!

Pak byl konec. Frank ležel vedle mě a já sebou mlel. No hahaha! Jen se smějte! Byl bych zvědavej co vy byste dělali na mým místě. Asi po pěti minutách válení ho napadlo, že by bylo fajn mě odvázat. Jakmile to udělal, odlepím si tu pásku co mám na hubě a spustím:

,, Franku! Ty vole! To bylo do nebevolající sobectví!'' vylítnu jak namydlenej blesk z postele a rovnou do koupelny. Honem! Sprchu!! Moje ubohá zadnice!
,, Gerardku? Copak se stalo? Já nejsem sobec, teď ti to chci oplatit!''

Hrůůůza... Už jenom ta představa! Sprchuju svou bolavou část těla. Co to ten magor provedl? Ahaaa... šine se za mnou! Vůbec! Takovýho sadistu už si k tělu nepustím! Mengele je proti němu hadr!

,, Jdi pryč! Já nechci!''
,, Ale no tak.. copak se stalo?''
,, Co asi. Pálí mě prdel, jako bys mi do ní nasypal pixlu kari!'' noo... je to trochu lepší ale vyskakovat si nemůžu. Frank přišel ke mně do sprchy. Já okamžitě vystartoval ven. NE! Znovu si na mě ty svoje zvrácený choutky ukájet nebude!
,, Ale Gee, notak... počkej!''

Zalezu zase do postele, přikreju se a bulím. Připadám si zneužitej! A já už myslel jaký to bude s Frankem hezký. Ale jestli mi chce takhle ubližovat tak to ne! Dobře, já mu taky ublížil, ale tohle je moc! Co je to za zvrácenou techniku? Nic takového jsem se nikde nedočetl. Klika cvakla. On je tu zas! Třesu se jak odsouzenec pod šibenicí..

,, Gerarde... promiň. Ale já nechtěl...'' haha.. dojemné. Nic neříkám. Potichu pláču. Asi odtud vypadnu co nejdřív. Nemíním tu zůstat do rána.
,, Víš, koukal jsem na poličku, kde jsem odložil tu lubrikaci. A... ono... vedle toho leží... můžeš se jít podívat... zubní pasta...''

V ten moment zařvu. Proč? Mísí se ve mně strach, vztek, bezmoc, ponížení, lítost ale.. taky láska. Řekl bych, že je to trest boží, nebo satanovy vůle. Nevědomky jsem Feemu ubližoval. Teď nevědomě ublížil i on mě. Jsme si teda kvit?

,, Ale no tak.. ty klubíčko moje černovlasý...'' Frank mě hladí po šešulce. To si nechám líbit. A jelikož je mi docela zima, tak ho pustím k sobě pod deku. Slíbal mi slzy. Jsem tak šťastnej! Co můžu chtít víc? Příště to bude doufám o něco lepší. Určitě. Šeptá mi jak moc mě miluje. A já mu prominul už dávno tu jeho nepozornost. Jsem rád, že se přehlédl a neudělal mi to naschvál. Je mi u něj tak dobře. Nemám už náladu na milování. A tak mě Frank v náruči ukolíbá ke spánku. Zdály se mi o něm přenádherný sny, který určitě změníme ve skutečnost.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 21. února 2009 v 15:31 | Reagovat

že bych si to přečetla už po třetí?....no tim nic zkazit nemůžu XD

2 petí petí | Web | 21. února 2009 v 22:34 | Reagovat

chááá :D prej zubní pasta xD

3 Berrynka** Berrynka** | E-mail | 24. ledna 2010 v 21:35 | Reagovat

"mohl bych tě svázat??", tak to mě dostalo :D...Frank skrytej sadista :D,, mimochodem moc hezky píšeš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama