NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

I Will Never Hurt You 2

23. února 2009 v 19:09 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Tak dávám pokráčko milá dítka. Petra mě ukecala. Mám to napsaný do jedenáctýho dílu zatím. Děkuju za komentíky. Z každýho mám radost jak malý dítě! Myslete na to. Chemický pisálek tancuje u kompa radostí.

Divný. Divnej chlápek. Divný počasí. Divnej já. Měl bych se jít za ním podívat. Bude to jako v těch americkej filmech. Zdravíčko sousede! Doufám, že se ti tu bude líbit! Tohle je moje žena, a to jsou moje roztomilé děti! Že ti ty parchanti zvalchujou zahrádku, už je věc jiná. Ok. Mohlo by to tak bejt, až na to, že nemám ženu a děti. Bude mu muset stačit můj ciferník.

Zvláštní. Napadlo mě, jestli bych byl takhle zvědavej na nového nájemníka, kdyby šlo o někoho jinýho. Třeba... starou babču, nebo právě výše zmíněnou rodinku s dětma. Možná bych je nechal svému osudu. Ale tenhle muž má v sobě něco, co mě nutí, abych ho prozkoumal blíž. Půjdu za ním... večer. Nevím proč, beztak mám celý den volno. Ale cítím, že večer je ta vhodná doba.

Bouřka netrvala dlouho, ale celý den bylo šero, a poprchávalo. Nemám tohle počasí rád. Jsem z něj smutný a otrávený. Nemám na nic náladu. Mohl jsem se věnovat úklidu, nebo něčemu na ten způsob. Ale dnes je to jiný. Poflakuju se, ani televizi si nezapnu, nebaví mě počítačové hry. Pustil jsem hudbu, dostatečně temnou a pochmurnou, aby podtrhla atmosféru. Stejně ji vnímám spíš podprahově.

V podvečer do mě pronikl neklid. Jsem paradojidní nebo jak se to říká. Musím se vzpamatovat. Jdu ven a... za Ním.

Neberu si ani bundu. Mám to přece kousek. Kdyžtak trošinku zmoknu, co na tom. Stejně jenom poprchává. Jinak by byla docela krásná noc. Zavřu za sebou a ujdu pár kroků. Mám pocit, jako by mě někdo sledoval. Zastavím se, rozhlédnu, a pak jen zavrtím hlavou. Franku, chováš se jak baba v laciném hororu, napomenu se. Přinutím se do úsměvu a pokračuju v cestě.

Než se naděju, stojím před zahrádkou, kterou by leda slepej debil nazval útulnou. Vždyť víte... stačil už můj barvitý popis ne? V tom šeru vypadala ještě hůř. No tak... šup... pokračujem... musím si dodat odvahu. Přidám do kroku, nedívám se nalevo ani napravo. A tak jsem za pár sekund před dveřmi do tohohle baráku hrůzy. Zaťukám. Zvonek se tu evidentně nevede. Možná tak klepadlo. Válí se mi u nohou. Ne, já na něj nesahal. To už tak bylo! Nesnažte se být vtipní.

Nečekám ani moc dlouho a dveře se otevřely.
,, Do-brý večer.'' zadrhnu se. Uviděl jsem toho kluka a ... ne že bych se snad bál. Ale... je kapku divný když vás přijde uvítat někdo se svíčkou v ruce.
,, Dobrý večer, co si přejete?''
,, Já jen, jsem vás chtěl přivítat... jsem totiž váš soused.'' blekotal jsem.
,, Já vím. Všiml jsem si. Nestůjte na tom dešti a pojďte dál. Můžeme si promluvit.'' ustoupil stranou aby mi udělal místo.
,, Tak dobře.'' souhlasil jsem.

Vešel jsem tedy dovnitř. Nového souseda jsem si nestihl příliš prohlédnout. Zaregistroval jsem jen, že vypadá mladší, než jsem si původně myslel. Dokonce i než napovídá jeho vystupování a řeč. Chtěl jsem se zeptat na tolik věcí. Včetně toho, proč je tu potmě a straší tady se svíčkou. Možná jen vypadla elektrika. To se přece stává. Chtěl jsem znát jeho jméno, odkud přichází, ale nepřišlo mi zrovna vhodný zasypat ho lavinou otázek. I když byl zhruba o něco málo starší než já, necítím se na to, že bych s ním měl začít klábosit jako s nejlepším přítelem. Jde z něj nepopsatelnej respekt. Možná je to tou tmou.

Pak za mnou zavřel dveře toho domu. Toho polorozpadlýho baráku na kterej jsem zvyklej už tolik let. Jen jsem nikdy nevkročil. Myslím, že na to čekal. Od tý doby se začal můj osud ubírat naprosto jiným směrem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DeeDee DeeDee | Web | 23. února 2009 v 19:15 | Reagovat

ahoj máš moc ezů blog jestli chceš jukni se na můj

2 Admin - Chemical Writer Admin - Chemical Writer | 23. února 2009 v 22:56 | Reagovat

A od nynejška opět kecám do komentářů. I když se mi nechtělo. Kurnik slečinko, já o reklamy zájem nemám a podle  tvého blogísku soudím, že nevíš o co na tomhle blogu vůbec go.

3 Petra Petra | 24. února 2009 v 16:13 | Reagovat

No ty vole.... XD  sem taky klikla....a kdyby dotyčná chudinka věděla..... s tim jejím stmíváním se tohle nedá vůbec rovnat....né že bych ho četla...ale je to pro mě stráta času když mám co číst tady...Gerard je sociál...nemá na elekriku...čim to asi bude?...a teď tam franka zamkne a bude ho věznit a nevim co eště...dál dál!

4 Admin - Chemical Writer Admin - Chemical Writer | 24. února 2009 v 18:10 | Reagovat

Lol... prej Gerard je sociál:-D uvidíte sami. Ještě chystám srandičky. Mno... nic proti Stmívání:-D but I love Frerard.

5 Jannica Jannica | Web | 14. března 2009 v 21:27 | Reagovat

Ano! Sociál ho bude věznit! A mučit! :D Hrozně se na to těšim... A nebo ho nejdřív pustí, ale pak to bude o to víc horší... muhehe :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama