NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Matika - Závěr *

17. února 2009 v 18:51 | Chemical Writer |  Matika

Konec této úchylárně. Původně to měla být krátká povídka, ale nějak se mi zalíbila a jak to dopadlo... Radši si to po sobě nebudu číst, nebo zrudnu jak rajče a vůbec to neuveřejním!:-D Pro připomenutí poslední odstaveček.

Frank + Gerard = LOVE

Byl jsem malinko překvapený. Takže on nakonec opravdu myslel tohle. Asi jsem se červenal. Přesto mě něco napadlo. ,, Ty, Gerarde. A víš co to znamená?'' ,, Copak?'' Popadl jsem znova tužku co držel v dlani a připsal

Frerard = LOVEGee na mě koukal jako na matematického génia. Poté si přisedl blíž. Než jsem se nadál, měl jsem jeho ruku kolem pasu. Bylo to příjemné. Máčknul se na mně a sálalo z něj teplo. Zavřel jsem oči a vychutnával si ten pocit. Pak jsem ucítil, jak se Gee čelem přitiskl k mému spánku. A mě šimral jeho dech. Přejel mi prsty po zádech nahoru a probíral se mi ve vlasech. Nemohl jsem nic. Jenom jsem držel a cítil, jak moc se mi to začíná líbit. Druhou rukou se dotkl mojí tváře a jemně ji otočil směrem k sobě. Aby mě mohl políbit. Pusa to nebyla dlouhá. Nějak jsem to psychicky nezvládnul, objal jsem Gerarda a schoulil se mu do klína, hlavu na jeho rameni.
,, Copak Fee, chceš se mazlit?''
,, Jo.'' pínul jsem.
A tak mě Gee hladil po celým těle a bylo to tak příjemný, že se mi chtělo u něj usnout. Hřál… až moc. Potřebuju vzduch a tak jsem uprostřed mazlicí procedury vstal a šel k oknu.

,, Franku? Kam jdeš?''
,, Jen otevřít okno.'' asi jsem trouba, ale já potřebuju trochu vzduchu. Gerard to vzal jako výzvu a objal mě zezadu. Chtěl jsem zůstat v okně a užívat si chladivýho vánku, ale asi mi to dnes dopřáno nebude. Čísi jazyk mě zlobí za krkem.
,, Fee… já tě chci!'' Gee mě s těmito slovy přimáčkl na skříň. To zabolelo. Otočil si mě čelem k sobě a napravil tu první pusu. Teď už jsem se nebránil. Neměl jsem šanci, a ani jsem nechtěl přestat. Tak zatraceně dlouho naše líbačka trvala! A jak byla vášnivá! Začalo mě to taky pěkně brát. Gerard se na mě přirazil a já zasténal. Přitom jsem ucítil jak… no prostě… tam dole… víte co! V životě by mě nanapadlo že udělám něco takovýho! Trošinku jsem od sebe Gerarda odlepil a začal mu rozepínat poklopec. Když lidi… to už se fakt nedalo vydržet! Gee se asi taky docela podivoval. Jen stál a nechal mě ať dělám co se mi zlíbí. Servával jsem ty kurevsky upnutý kalhoty jak šílenej. Vždycky v nich má pěknej zadek! A hele… zjistil jsem, že chodí naostro! Wooooow! To už je moc. Gerard se ke mně skloní a do uší mi zazpívá na co jiného než na melodii Yesterday:
,, Je ztvrdlej… takže s ním radši moc nekvrdlej…'' hihňáme se jak dva pitomci a já udělal pravý opak toho co mi doporučoval. Gee nemohl dělat nic víc než mi roztouženě hlesnout do ucha.Konečně jsem vzal toho jeho klacka do ruky. Byl fakt pořádnej. Gerard mě ještě letmo políbil, a pak si klekl na kolena. Sice mě trochu zamrzelo, že na něj nemůžu, ale tenhle pocit mi hned vynahradil tím, že mě začal od pasu dolů svlékat. Panebože, jak já moc ho chci! S-s-super… knoflík… zip… kalhoty jsou pryč. Gee mě hladil přes látku mejch trenek a jazykem mě šimral v podbřišku. Já ho snad zabiju! Mě asi hrábne nadržeností! Viděl jsem, že mě ten malej provokatér chce zlobit. Takhle se tý kuřby nedočkám! Šel jsem tedy k němu na zem a sám jsem se svlékl. Nebylo to moc lehký, protože se mě Gerard nechtěl ani na moment pustit. Nalepil se na mně jak žvýkačka na podrážku. Když jsem byl nahý, začal jsem mu sundavat tričko. Překáželo mi. Strašně se mi líbilo jak jsem mu pomalounku přejížděl prsty po kůži. Pak už jsem byl ale moc nedočkavý a tak jsem ho z něj serval. Jen se tomu zasmál. Probudila se ve mně dosud nepoznaná touha. Já ho chci mít v sobě! Teď a hned!Otočil jsem se k němu zády a klekl na všechny čtyři. Muselo mu být jasné na co mám chuť. Za chvilku jsem cítil jeho horkost když se ke mně zezadu přitiskl. Nepospíchal. Hladil mě na stehnech a pomalounku přejížděl ke tříslům. Já se z něj fakt picnu! Když už jsem si myslel, že mě vezme konečně do ruky, stočil směr svý dlaně na moje břicho. Najednou na mě dopadl. Myslel jsem, že se mi podlomí ruce a skončím obličejem v koberci. Teď… teď už si mě musí přece vzít!
,, Franku?''
,, Copak?''
,, Opravdu to chceš?''
,, Jasně!''
,, Nechci tě nutit.''
,, Dělám to dobrovolně Gee, a jestli se nebudeš mít k dílu tak už mi asi fakt hrábne!''
Gerard se opět zachichotal.
,, Tak víš co? Jdi na postel. To bude pohodlnější.''
Snažil jsem se nevystřelit tam moc žádostivě. Vstával jsem zvolna, nespěchal jsem. Gee mě vzal za ruku a dovedl mě do svého pelechu.
,, Hezky kleč jako předtím, ano?''
Poslouchal jsem na slovo. Sledoval jsem ho jak jde k nočnímu stolku a vytahuje… no… lubrikant. Jasně… já jsem vůl. Kdyby do mě vjel už na tý zemi, asi bych měl bolavou připomínku ještě dlouho.

,, Naučím tě počítat do tří, ano?'' sledoval mě úchylným pohledem. Najednou při zmínce o počítání, jsem si začal připadat poněkud nepatřičně.
,, Cože? Jak?''
,, Uvidíš, otoč se a uvolni se.''
Za chvilku jsem vnímal už jen příjemné krouživé hlazení na zadku. Padlo i pár polibků. V životě by mě nenapadlo, jak mě taková věc dokáže nažhavit! Pak jsem slyšel, jak Gerard otevřel lubrikant a já jen čekal co na mě chystá.
,, Takže jsou to jednoduchý počty broučku. Tohle je jeden.'' a s těmi slovy mi do zadku zajel jeden prst. Trochu jsem se lekl, ale postupně jsem si na to zvykl. Když to začalo být příjemné, stáhl se Gee zpátky.
,, Dva.'' nemusím vám vysvětlovat co bylo dál. Myslel jsem, že tři už mi daj pořádně zabrat, ale naopak, jenom jsem byl ještě víc při chuti. Asi začínám milovat matematiku!
,, Líbí se ti to?'' šeptal mi chlípným tónem.
,, Jasně že jo!''
,, Chceš to?''
,, Chci!''
,, No… ještě bych tě mohl napínat.''
,, Prosím!''
,, Když tak hezky prosíš. Pomůžeš mi?''Otočil jsem se tedy k Geemu a nanášel gel na jeho… už pořádně velké víteco. Vypadal, že se mu to líbí. Vzdychal u toho jako blázen, a já se začal bát, aby se neudělal mimo mě. V tom zazvonil zvonek.
,, A kurva!'' zasténal Gerard.
,, Co, co budeme dělat?'' ptám se celej vyděšenej.
,, Jdu otevřít. Obávám se, že je to máma. Zapomněl jsem, že má přijít už teď.'' oznámil mi mezitím co na sebe házel triko.
,, Ty tu zatím zůstaň a dělej že se učíš.'' moc dobře nechápu jak se stihl za tak krátkou chvilku narvat do kalhot, ale vzhledem k jeho vzrušenému stavu to asi nebylo moc příjemné. Ostatně… za chvíli se ukázalo, že není vše tak jak se zdá.
,, Ježíší!!! Já to nezapnu! Pořád mi stojí!'' začal jsem se smát, sám už jsem byl oblečený. Dneska jsem měl kliku, páč jsem si oblékl volnější hadry.
,, Gerarde, musíš tu mít přece něco volnějšího ne?''
,, Kurva ale já nosím jen upnutý kalhoty! Mám v nich krásnou prdel!'
,, Já to dobře vím zlatíčko.''
,, Moc vtipný Franku.''
Nakonec popadl nějaký starý odrbaný tepláky a kolem pasu si uvázal mikinu. Vypadal fakt k ošukání, protože jsem věděl co pod tím skrývá. Sedl jsem si tedy ke stolu a vyndal sešit s příklady.__________________________________________________________________________________,, Franku, je mi líto, že to takhle dopadlo. Já blbec zapomněl…''
Jak bych se mohl zlobit? Docela mi stačí, že mě doprovází domů, drží mě za ruku a je mu jedno jestli po nás lidi divně koukají.
,, Nevadí, jindy si to vynahradíme.'' mrknu na něj.
,, Tak ok.''
Vypadal zklamaně. Asi se taky těšil jak to bude krásné. No… stává se. Políbil mě narozloučenou. Hrozně naléhavě. Žádostivě. Nechtěl se odlepit. Držel jsem ho v náruči a neměl sebemenší chuť ho pustit.
,, Možná ti to vynahradím dřív než se naděješ.'' dodal s tajemným výrazem, rozloučil se a zmizel mi z očí. Díval jsem se za ním. Už se nemůžu dočkat!Večer ležím v posteli. Je tma a zase myslím na Gerarda. Jaký by to s ním asi bylo. Ty jo… kolik večerů už jsem mu takhle věnoval? Ve svejch zvrácenejch představách. No nic. Nechám si o něm aspoň zdát. Zavírám oči a v tom slyším, jak mi na okenní sklo cinkl kamínek. Pak zase. Další… a další! Vystřelím z pelechu a únava je rázem pryč. Ani nedýchám. Přeběhnu po pokoji. Stojím u okna a i ve tmě poznávám důvěrně známou siluetu nejpřitažlivějšího těla pod sluncem… A co nevidět, bude patřit jenom mně.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Darek Darek | Web | 17. února 2009 v 19:02 | Reagovat

Myslím, že můj hlas v anketě dal najevo můj názor.... určitě pokračuj.

2 Petra Petra | 17. února 2009 v 20:56 | Reagovat

Já nevim...já chci pokračování ale byl to taky ideální konec......tak co? asi se zdržim ankety a počkám jak to dopadne ale žeru tooo XD

3 Jannica Jannica | Web | 15. března 2009 v 17:20 | Reagovat

Proč rodiče musí vždycky všechno kazit? :D Aspoň, že si to teď vynahradí:)

4 Aless Aless | 1. dubna 2009 v 18:47 | Reagovat

Pok-ra-čuj, pok-ra-čuj! ×D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama