NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Oltář *

22. února 2009 v 22:36 | Chemical Writer |  Frerard

Aale... neptejte se mě radši na nic. Ano?:-D Nevím co se mi to tenkrát stalo... ale asi je to opravdu moje.

Dnes jsem se rozhodl, udělat si s Frankem hezký den. Trochu mrholilo, což vlastně nevadilo. Vzal jsem ho na kafe, a pak ho obeznámil se svým plánem.
,, Miláčku, co kdybychom si udělali procházku?''
,, No jasně, proč ne... Chceš jít do parku? Nebo zase do lesa?''
Všiml jsem si šibalských světýlek v jeho očích. Ne beruško... Mám horší plán.
,, Nic takového Fee. Dneska se budeme koukat po památkách.''Frank na mně vrhl pohled, jako kdybych nebyl duševně zcela zdráv. Je to jasný jako facka. Ten mazlík myslí zase na čuňačinky. Chce být se mnou sám a pak... No joo!

Ještě chvilku se dohadujeme, ale udělám na Franka smutný očíčka, a nakonec kývne, že teda jako joo... Zaraduju se, políbím ho na tvář a hurá na procházku... Vedu ho do historické části města. Není moc hezké počasí a tak tu neoxiduje příliš turistů. Tohle místo jsem vyhlížel dlouho... Ano. To bude to pravé... Malé, křivolaké uličky. Podivný parčík, který spíš připomíná miniprales. A nevelký, kostelík s oprýskanou fasádou. Do toho ta ocelově šedá obloha... No scéna pomalu hororová. Cítím se jako doma.

,, Gerarde.. Odkdy tě zajímají kostely?''
,, Nemel lásko a pojď.'' táhl jsem ho dovnitř skoro násilím. To se mu líbilo. Vypadá to, že se probouzí jeho masochistické sklony. Docela nešetrně ho přirazím na dveře. Málem se z toho zřítil celý kostel. Narvu mu jazyk až do krku. To se nedalo fakt vydržet. Klidně bych si ho mohl vzít teď a tady. Ta babka pár kroků od nás co venčí nějakýho ohavnýho podvraťáka mě fakt netrápí. Však by vyklidila pole. A to možná jen u předehry! Ale ne. Já mám lepší plán. Narvu Feeho do dveří.

,, Pokračuj zlatí. Jsou tam moc hezký sochy andělů... To musíš vidět!''
Frank cosi zabrblal, protože začínal být správně nažhavenej. Ale zvykl si za ta léta i na to, že ho takhle trápím a napínám. Poslušně šel se mnou.

Popisem interiéru této prehistorické stavby vás nebudu moc unavovat. První co by vás napadlo je: Tady se dlouho neuklízelo. Některé podstavce, na kterých měly stát sochy byly prázdné. Lavice taky nic moc... Pamatuju si, jak jsem se tu posadil, když jsem chtěl omrknout jak to tady vypadá. Roztrhl jsem si kalhoty, protože nějakej debil uznal za vhodné vyrejvat jakési symboly do dřeva, a u toho vytvořit co nejvíce třísek.
,, Gee? Proč mě sem vedeš?''
,, Uvidíš..'' rozhlédl jsem se kolem... nikde nikdo. Ani ten podivnej maník v sukni. Nebo co to je za hábit. Určitě zase šel někam chlastat... Vzal jsem Franka za ruku a vedl ho dál. Přímo k oltáři. Nebudu vám lhát. Vypadalo to z dálky spíš jako starožitná skříň. O nějakém pozlaceném zdobení si nechte zdát. Jediná jakž takž zachovalá socha, byla Panna Marie na pravoboku. Pokud jste čekali, že na oltáři budou honosné svícny... taky ne. Vypadaly spíš jako nakoupené ve vánočním výprodeji u vietnamců. Ty jsem okamžitě sundal, protože by překážely.

,, Co to děláš Gerarde?''
,, Aale... uvidíš... sedni si tadydle..na tentononc...'' vypadalo to spíš jako pult v sámošce než součást interiéru kostela. Ale bylo to dost široké, a pokud budeme mít štěstí... i bytelné.
,, Gerarde... Neblázni, přijde sem farář, bo arcibiskup, nebo ta hrozná baba co byla venku a....a ... vůbec, vždyť jsme v kostele! Copak tohle se dělá v domě božím?''
,, Právě to mě na tom vzru-šu-jeee...'' zašeptám jen pro něj. Jazykem mu zacpu tu upovídanou pusu a začnu mu rozepínat pásek. Jelikož je submisivní, tak poslechne, a víc se nebrání. A tak se mi to líbí!

,, A abys věděl, užiju si jenom já... ty až doma!'' řeknu rozhodným tónem. Frank jenom poslušně přikývne. Pásek je dole. Chytím ho za hlavu a líbám ho tak vášnivě jako když to bylo poprvé. Rozcuchám mu vlásky. Jak já tohle miluju! Nešetrně ho zvrátím dozadu, takže mám jeho krček vydán na milost a nemilost. Staré podlitiny se Feemu ještě nezahojily, a už mu dělám nové! Ano. Bojte se lidi, já koušu! Druhou rukou mu zajedu tam, kde už sílí jeho napětí. Ne, neužije si. Ale trápit ho můžu ne? Za chvíli se zrychlil jeho dech. Teď je správně nadrženej. Odstrčím ho od sebe.

,, Vstaň. A sundej si bundu i triko, jasný?'' konečně mu můžu svléknout džíny. Moc se s tím nepářu a vemu to rovnou s jeho trenkama. Netrvá dlouho, a je předemnou nahý. To už jsem solidně rozparáděnej. První sundám kravatu. Alespoň už chápete proč je tak rád nosím. Jindy se to hodí zase na svázání rukou. Ale dnes ji omotám Frankovi kolem očí. Jak já to žeru když je bezmocnej!
,, Tak, a teď si hezky klekni ano? Na všechny čtyři.'' poslouchá jako pejsek. Mám ho tam kde jsem potřeboval.. Nedočkavě ze sebe servu všechny hadry. S kalhotama je trochu problém.. Jsou mi už dost těsný. To by bylo, abych si zničil druhý! Taak... Jsou dole. Fee se třese po celém těle.
,, Gee, je tu docela kláda.'' postěžuje si.
,, Ještě ne.'' pravím. Kleknu si za něj, a přirazím. Proniknu do něho slušně hluboko.
,, Teď je teprve kláda koloušku!'' zachraptím, a dám se do toho. Něco tak zkaženýho jsem nezažil. Dělali jsme to v telefoní budce, v parku, ve škole, na zadním sedadle autobusu. Tolikrát nás přistihli, ale tomuhle se nic nevyrovná! Kostel... Oltář... A ta socha Panny Marie nás pozoruje!

,, Šmarjápanno!!!'' to nic, to jsem jen vykřikl, když jsem si uvědomil, co to vlastně děláme.
,, Aaaa... Gerarde... ty seš kanec...'' dávám svému miláčkovi pořádně zabrat. Přesně tak to má rád.
,, Fraaaaaaaaanku....'' a dál už nejsem schopen slova... Jsem na vrcholu. Můj křik se v celém kostele krásně rozléhá. To vám je jízda! Fee podemnou se zmůže už jen na slabé sténání. Kooonečně jsem hotovej. A co miláček? Opatrně položím Franka na bříško a lehnu si na něj. Mazlím se. Škoda že tu nemůžeme být dýl.

,, Tak jak se ti to líbilo lásko?'' optám se mezi polibky, kterými zasypávám jeho krk. Strašlivě pokousaný.
,, Nádherný... Já tě chci... Prosíím...'' no odolali byste? Ne... Já taky ne. Určitě mi to vrátí i s úroky. Woow... těším se.
,, Tak dobře Fee. Oblékni se a počkej na mě venku.''
,, A co ty tady budeš dělat? Nechceš mě doufám podvádět sám se sebou?'' usmívá se potutelně.
,, Ne... Ale jsem celej zmoženej. Ještě si tu chvilku poležím.''
Frank se dál nevyptává. Oblékne se, líbne mě na čelo, což si nenechám líbit a hezky si ho chytnu pod krkem a pořádně mu předvedu jak vypadá výkus.

,, No tak čekám na tebe venku ty jeden hříšníku...'' usměje se. Otočí, a zmizí. Ležím si tak na schodech... Na tom sametovém koberečku. Kochám se výškou klenutého stropu... Aaaa... Zděšeným pohledem Panny Marie. Zapálím si cígo.
,, Sorry holka... Ale vášeň je vášeň..''

S tímto proslovem se začnu oblékat. Svícínky dám na své místo a trochu poupravím ten hezkej kobereček. Ehm... Se stopami spermatu. Sakra... Tak asi nebude moc vadit když pod ten koberec zametu i popel? Lepší cigaretový, než z nebožtíka. Problém mám tak trochu s kravatou. Je docela pomačkaná, protože já když vážu uzel tak pevně. No nic. Nějak si ji kolem toho krku umotám, jen tak aby se neřeklo. Pak už kráčím směrem k východu. Do nádobky se svěcenou vodou odhodím vajgl.

,, No to si ze mě děláš prdel?''
Aaaa... Vida... pan farář se nám vrátil z tahu.
,, Ehm. Pardon... Ale tu vodu stejně nikdo pít nebude...'' ten mamlas na mě kouká jak na zjevení. No dobrá. Asi vypadám jak antikrist, zvláště s rozmazanými očními linkami... ale já jsem velice pobožný! Od nynejška navíc budu kostely navštěvovat častěji. Ok... Zkusím léčbu šokem.

,, Ach otče! Odpusťte mi! Já jsem zhřešil!!!'' padnu na kolena, a nasadím ksichty jaký jsem házel v klipu Helena... Prostě zoufalství největší. Myslím, že mi to šlo.
,, Ale no tak kvůli jednomu vajglu snad nenaděláme kuaa... ne?'' tenhle chlápek má evidentně dost. To že to z něho táhlo jak ze sudu vám nemusím říkat.
,, Nejde o vajgl! Je to mnohem horší!!!!'' uslzený pohled... zajet rukou zoufale do vlasů... jsem borec...

,, Já tady před tím oltářem vošukal svýho přítele!'' opilej dědis kouká jak puk.
,, Sjel jsem ho jak pneumatiku!!! Ach já jsem hříšneeej!!!'' vytlačím pár slz, popadnu to jeho roucho a použiju místo kapesníku. Papaláš stojí jak vopařenej...
,, Dva-dva-dvacet Otčenášů..'' vykoktá ze sebe.
,, Co?'' zvednu svůj srdceryvně nešťastný pohled.
,, Otčenášů!''
,, Co to je?''
,, Motlitba ty satanisto!''
,, To neznám, já umím jen Andělíčku, můj strážníčku...''
,, A VEN!!!!!!!!'' načež mě ten dědek popadne, a vyvleče na ulici. Tam už se dám do poklusu a mám co dělat abych se neřehtal nahlas. Přiběhne ke mně Frank.

,, Gerardku... kdes byl tak dlouho? Co to bylo zač co tě vyhodilo ven?''
,, Lásko... já ti to pak povyprávím.'' mrknu na Feeho ,, ale teď mi pověz, jestli už víš jak se mi pomstíš? Kde mi to chceš nandat ty?''
Frank zčervená, stydlivě sklopí očka a praví:
Támhle kousek je moc krásnej hřbitov...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 23. února 2009 v 17:11 | Reagovat

Tak tuhle mám ráda skoro stejně jako christmas XD není nic lepší než ppěkná ouchylárna.....

2 Hanka Hanka | Web | 21. prosince 2009 v 19:25 | Reagovat

och môj bože!!! *zdesená* to sa nehambíte takto znesvecovať Boží chrám?!?!?! vy antikristi!!! *prežehná sa a modlí sa za vaše ubohé duše*
*po chvilke si odkašle* tak a teraz vážne...
absolutne úžasné!!! už dlho som sa tak nepobavila... tá drsnosť... to vzrušenie.. tá vášeň... a ten herecký výkon na konci!!! (na ten predchádzajúci výkon nemám slov) och, úžasné...  :-D

3 VeVushQu@* VeVushQu@* | Web | 20. února 2010 v 18:19 | Reagovat

Sorry holka... Ale vášeň je vášeň.. :-D  :-D

4 aniko aniko | 27. června 2012 v 20:20 | Reagovat

páni, já tvoje povídky miluju :) už mám přečtený všechny waycesty a ty ti musím taky pochvílit je to tak úžasný a ačkoiv jsem zatím došlaa jen k této povídce, tak tvrdím, že seš machr :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama