NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Rozcestník Vícedílek

22. února 2009 v 13:26 | Gerard Way, kdo jinej asi? |  Vícedílky

Než v tom začnu mít bordel, tak ty povídačky trochu poklidíme, co vy na to?

Matika - Nevíte jak skloubit Frerarda a vzdělání? Já taky ne. Sorry že je to tak krátké, ale původně se mělo jednat o krátkou storku.

Your Story - Tak s tímhle nemám nic společného. Tenhle příběh píšete vy. Já se s vašimi rozhodnutími musím jenom nějak popasovat.

I Will Never Hurt You - Tajemnej Gerard a zvědavej Frankie. Jak to asi může dopadnout? Parádním průšvihem.

Well If You Wanted Honesty - O nevrlým outsiderovi Gerardovi a dotěrným Frankovi. Šikana vládne školám.

Je ti hej, když jsi gay! - Tohle moje první společná story spolu s Petí. Co vám jen o tom říct? Zatím samy netušíme kam se bude příběh zhruba ubírat, ale napovím, že je to z prostředí umělců. No... velice nezávislých a svérazných umělců x)

Little Lucky Star - Hodně podivnej nápad o vzdálený planetě, naprosto trhlém návštevníkovi z vesmíru a pozemšťanovi, který se ho ujme. Nečekejte vrcholné dílo science fiction, spíš... Chápete.

Nejkrásnější Dárek - Příběh z dob, kdy Vánoce znamenaly to, že se sešla celá rodina, a nezáleželo na utrácení peněžních prostředků, z dob kdy ještě padal sníh a Vánoce měly své kouzlo. Gerard a Frank jsou ještě malé děti školního věku ale i ony můžou mít přece svoje starosti. Zvlášť před Vánoci.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama