NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Your story 2

21. února 2009 v 10:43 | Chemical Writer |  Your Story

Hlasovali jste, že by měl Frank vypadnout ven. Jak teda myslíte:-D

Najednou jsem dostal silné nutkání. Jdu ven. Nebudu kysnout doma. Přijdu na jiný myšlenky a možná i na jinýho kluka. Jo to sotva. Ale lepší než tu dřepět a užírat se.
Vyšel jsem ze dveří a první co se mi povedlo bylo zakopnout o práh. Já mám fakt den ode dne větší pech. Poté co jsem držkou vytřel schody se zadívám k obloze. Doufám, že nezačne chcát. To by mi bylo podobný.

Vylezu před barák. Počásko kupodivu celkem ujde. Jdu a ani nevím kam. Pořád musím myslet na Gerarda. Ten kluk je sice drzej, furt provokuje, nemluví téměř jinak než ve dvojsmyslech a se sexuálním podtextem ale... je sladkej. Vždycky se s ním nasměju. I když jsem vlastně permanentně smutný, tak s ním je mi suprově. Já ho mám asi rád.

Zrovna jsem míjel zamilovanej pár. Drželi se za ruce a já jim v ten moment hrozně záviděl. Kdypak jsem já naposled...? Půl roku? Co naplat. Smiřuju se s tím, že můj život má asi jinej smysl než být šťastný. Možná jsem tu proto, abych lidi varoval, že můžou dopadnout ještě hůř. Jako já.

Moje známosti... to byla pane hitparáda. Jedno fiasko za druhým. Myslím, že bych z toho mohl sestříhat suprový videoklipy. Určitě byste se mi s chutí zasmáli. Ne... dost. Nechci na to myslet.

Zase jsem si vzpomněl na Gerarda. Píchlo mě u srdce. Krucinálfagot pane Way, nechte mě radši bejt. Beztak to nemá smysl. Vy si akorát zahráváte. Jste tak lehkomyslný. To já zase budu ten trouba co bude doma fňukat do polštáře.

S těmahla myšlenkama jsem došel až na křižovatku.

Tak co s tím naším pakem provedeme? Kde se zabaví?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kam dál?

Místní pajzl 88.2% (30)
Knihovna 11.8% (4)

Komentáře

1 Darek Darek | Web | 21. února 2009 v 15:15 | Reagovat

Fakt se těším na pokráčko...

2 Petra Petra | 21. února 2009 v 15:28 | Reagovat

Darek: tak sme se konečně trefili do stejný možnisti v anketě....minule to byl nerozhodně XD

Jinak se mi to moc páčí.....on je vždycky frank takový pako XD

3 Jannica Jannica | Web | 15. března 2009 v 14:45 | Reagovat

Krucinálfagot, pane Way, tak už se tam sakra objevte, ať je nějaký vzrůšo... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama