NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Your Story 3

21. února 2009 v 17:22 | Chemical Writer |  Your Story

Teda vy to myslíte s Frankiem dobře. Místo vzdělání ho svedete na hříšnou cestu přímo do pajzlu? :-D Ale ok, já vím. Také to bylo mé zbožné přání.

Uznal jsem, že nejrozumnější, co můžu udělat je - vožrat se. V knihovně bych stejně zase shodil celej regál jako posledně. Hroznej trapas.Říznul jsem tedy zatáčku doleva, a vydal se do místního pajzlu. Mají tam levný pivo, a ani si nemusím zapálit. Tak hutnej vzdoušek plnej nikotinu nikde jinde nenajdete! Nedočkavě jsem popoběhl. Vidina orosené sklenky a lehké opilosti na mě působila jak přídavný motor.

Vezmu za kliku a otevřu dveře nechutně pokryté... samolepkama. Bývají na nich i horší věci. Zavírám, a opatrně sejdu po schodech dolů. Nevím proč, ale jsou jisté druhy schodů, které nemám rád. Třeba ty v našem baráku. Přestanu se tím raději zabývat. Nerad bych si zopakoval dnešní incident.

Rozhlédnu se. Na baru nikdo známý. U stolu pod schodama také nic. Slyším, že na mě někdo píská. Vypadá to na ožralé fotbalové fanoušky. Ale neva. Já to věděl, že v těch džínách mám krásnou prdel! Jdu a objednám si pivo. Když ho konečně mám, šinu se dál, to temných koutů a hledám volný stůl a nebo známou tvář. Hospoda je plná zhruba z poloviny. Řve tu jukebox a u něj tajtrlíkuje nějaká banda diskantů. Ta pravá sranda má ale teprve začít. Pan d-jay si už chystá aparaturu. To bude pane rachot.

Uvelebím se ve svém oblíbeném, nejtemnějším koutku. Spokojeně se napiju. Nakonec dnešek nebude tak hrozný. I když bejt venku s Gerardem o samotě. Potěš pánbu! Prej abych s ním šel jen koupit nějakej sešit bo co. Budiž. Ale celou cestu tam i zpátky poslouchat kecy o tom, jak ho vzrušujou moje hadry... Je to fajn kámoš, ale pokud bude takhle pokračovat, hrozí nejmíň to, že se na něj vrhnu. To by se pak divil panečku! Snad si od něj odpočinu a přijdu na jiný myšlenky.

Sotva začne hrát první diskárna, uvědomím si - co já tady kurva dělám? No... asi to bude tím, že jinou hospodu, kde by hráli, a kde by bylo tak levný pivo neznám. Pivo? A no jo... spokojeně se usměju a chci si opět loknout. V tom mě vyděsí něčí řev.

,, JOOOOOOOOOOO!!!!! DISKOOOOOOO!!!!''

Sem se lek, až jsem se pobryndal. Kolem mně proběhla postava v černém. Hnalo se to evidentně na taneční parket. Celé nadržené na pořádný trsnutí. Myslím, že s tímto nadšením strčí do kapsy i ty šampónky. Proboha... vždyť... To je... To je... !!!!

A záleží jen na vás kdo to je:-) Záměrně neuvádím - vy víte Koho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Petra Petra | 21. února 2009 v 22:14 | Reagovat

já z nich znám jenomMikeyho.....XD XD co ted?....mikey?

2 Petra Petra | 21. února 2009 v 22:19 | Reagovat

jo mikey....ode dneška je mikey diskant! ....normálně ted sem si vzpoměla že má za 4 dni bertík narozky... XD ...há proč to sem cpu?

3 Darek Darek | Web | 21. února 2009 v 22:33 | Reagovat

Taky z nich znám jenom Mikeyho, takže Mikey, kde je Mikey, musí být i Gerard!

4 Jannica Jannica | Web | 15. března 2009 v 14:49 | Reagovat

Hahahahahahah :D :D :D Mám výtlem :D :D Joooooo diskooooo!!! :D Ten Gerard teda překvapuje :D :D :D

5 Jannica Jannica | Web | 15. března 2009 v 14:49 | Reagovat

Heh tak to asi nebude Gerard.... no tak teda Mikey, ale jak řikal Darek...! :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama