NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Your Story 4

22. února 2009 v 13:17 | Chemical Writer |  Your Story

Tak co myslíte? Opravdu je Mikey tam kde Gerard? Darek mě inspiroval:-) I Petra. Mikey je prostě diskant!

To je přece... Mikey? Je to on? Brácha Gerarda? Moment... on je přece po něm. A Gerard by nikdy nešel trsat na disko. Přece by si nezkazil pověst drsného metalisty. No... i když... jak tak právě pozoruju Mikeyho. Natřásá se jak slepice v epileptickém záchvatu. Bože můj! Pivo! Dopiju ten zbytek a jdu na bar pro další. Dnes mi totiž vyjímečně chutná. Potřebuju na chvíli pryč jinak bych se z Mikeyho složil smíchy.
,, A ještě zelenou prosím.'' objednám si a kopnu to do sebe rovnou na baru. Pivo si odnáším lehce nejistým krokem ke stolu. Přitom přemýšlím, kde je asi Gee. Čísi hlas mi totiž našeptává, že kde je Mikey, musí být i Gerard. Jako by mi tu myšlenku někdo vsugeroval. Už asi blbnu. Neměl jsem chlastat nalačno.

,, You're my heart! You're my soul!'' slyším Mikeyho hlas. Zajímalo by mě, jestli je tak napitej, nebo takovej diskant. Dosednu a nevěnuju mu pozornost. Radši. Jediné co musím trpět je to jeho vřískání. Nelze ignorovat. Opět se pořádně napiju. Třeba to tu nakonec nebude vůbec špatné!
,, Kdo netrsá není Way! Kdo netrsá není Way!''
Může mi někdo kurva vysvětlit co to je? Aha... támhle sedí Ray a Bob. V tom zastrčeným koutu. Proto jsem si jich nevšiml už dřív. Půjdu se posadit k nim. Nebudu tu sedět jak pucflek o samotě. S klukama bude určitě sranda! Už zdálky vidím promile alkoholu jak se vznáší v ovzduší a v jejich hlavách. Vstanu a štráduju si to k nim.

,, Kdo netrsá není Way!''
A pak mi došlo koho tímto pokřikem tak povzbuzují. Mikey totiž trsal dobrovolně. G... G... Gerarda. Právě jsem ho spatřil jak míří na parket. To snad ne. Copak se svět zbláznil? Pokud vím, tak Gee má rád odlišný styl hudby než... a to už se dali dva bratři do tance a já nebyl schopný uvažovat. Hele, ale tancuje dobře! A to jsem ho dnes chtěl pustit z hlavy toho šukézního provokatéra.

,, Heej! Franku! Čuuuuus! Nestůj tam jak pako! Pojď k nám!'' lákal mě Bob. Proberu se z okouzlení, nebo lépe řečeno z šoku a dosednu.
,, Co ty tady člověče? Myslel jsem, že ti není dobře. Gerard to povídal.'' vyzvídal Ray. Ach ano. Nechtěl jsem jít k Gerardovi domů, potřeboval jsem být sám. Proto jsem se vymluvil.
,, No... totiž. Mě se udělalo líp.''
,, Tak to je super že se parta sešla!'' pochvaloval si Bob, a nadšeně si vylil pivo na obličej. Páni. Kluci už to tady roztáčí asi pěkně dlouho.
,, Tak co, půjdeš taky tančit?'' pokračoval Ray v konverzaci a ani si nevšiml Boba zlitého od piva. Nebo spíš po pivu? Ten právě vejral jak sova na pravé poledne.
,, No... ne... já netancuju.''
,, Myslím, že ode dneška budeš.'' usmál se Ray. Zatvářil se u toho jako děd Vševěd. Haha. Dneska nějaký vtipný! Donuťte mě blbečci! Chystal jsem se odpovědět něco vtipného, a pořádně Raye setřít. Ale já snad dneska z údivu nevyjdu. Vždycky když si myslím, že mám situaci pod kontrolou tak se něco stane... třeba...

,, Týýývoe těpic!'' dosedl vedle mně Mikey.
,, A... hoj.''
,, Sem nějakej zmoženej! Potřebuju další vodku!''
,, Já bych řekl, že spíš vodu. A pořádnej kýbl!'' utřel ho Ray.
,, Dneeeska bude meejdan.'' zamumlal Mikey.

Víte... Mikey je hroznej borec přes vodku. Furt se snaží dokazovat jak moc vydrží. Jediné co zatím vydrželo byl Gee, když ho musel tahat pokaždé domů. Divím se, že už se na něj nevykašle. Koho by to bavilo chodit po kalbách s vědomím, že se zase budete muset postarat o bratra? Pochopil jsem, že více než ke mně mluví Mikey ke stolu. Ohlédl jsem se. Cítil jsem něčí pohled v zádech. Byl to on. Gerard. Tak kurevsky mu to slušelo v těch diskotékových světlech! Vypadal hrozně hříšně. Ty černý hadry, upnutý kalhoty, který naznačovaly skoro všechno co se pod nima skrývá. Jeho typické černé sáčko, kravata... kovové ozdoby... jak já ten jeho styl žeru. Je tak dráždivej!

Hypnotizoval mě tím svým vražedným pohledem. Asi tak jako šelma svou budoucí kořist. Přestal se pomalu vlnit do rytmu a natáhl směrem ke mně ruku. Pochopil jsem, že je to jasná výzva. Ale to přece... já neumím vůbec tančit! Jenže Gee se stejně přibližuje. Pomalounku... ale jistě. Buď půjdu nebo si mě na ten parket odvleče! Co mám dělat?! Pomozte mi! Vás já vždycky poslechnu!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Darek Darek | Web | 22. února 2009 v 13:56 | Reagovat

Co já mám pořád s tím nucením někoho do něčeho?

No, nebudu to řešit, prostě dál!

2 Petra Petra | 22. února 2009 v 17:16 | Reagovat

tak tady máme jednu Zagorovcou a jednu zelenou.....zase padesát na padesát....XD tak snad...omg bratři diskanti wayovic  mě fákt dostávaj.....

3 Jannica Jannica | Web | 15. března 2009 v 14:54 | Reagovat

Já se tak moc směju, že se třesu a nemůžu číst, protože mám rozmazaná písmenka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama