NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Březen 2009

Mikeši, Mikeši...

31. března 2009 v 19:07 | Chem. W. |  Fotogalerie

Mno. Nevim, možná to znáte, ale ten šok když jsem to viděla poprvé... říkám si klid... fotomontáž! Jenže vono... e-e...


Frerard Art

31. března 2009 v 19:05 | Chem. W. |  Fotogalerie

Aby nedošlo k omylu. Nic z toho co sem nahrávám nekreslím já. Možná se jednou taky pokusím ale kdykoliv to udělám, začnu se nekontrolovatelně pochechtávat a je po snaze:-) tohle je fakt roztomilej obrázek, mám ho moc ráda. Sluší jim to spolu.


Well If You Wanted Honesty 6

31. března 2009 v 16:22 | Chem. W. |  Well If You Wanted Honesty


Oh moje hlava. Je nacpaná k prasnutí. Pitomá rýma. Děkuju za chválu. Přibyla mi spousta komentářů od nových lidí, a někdy nestačím zírat. Vám se ty moje cinty opravdu tolik líbí? :-) tak dobrá popojedem.

Frank:

A víte co bych ještě rád veděl? Jak je na tom se svojí sexuální orientací. Protože jestli je pravda co se o něm říká tak... hurá! Eh pardon. Nechal jsem se unést. Ale znamenalo by to, že třeba v budoucnu bych měl reálnou šanci... ale nechci předbíhat. Napřed si tohohle plachýho tvora musím ochočit. Možná bych v něm mohl vzbudit soucit. Jo, to by mohlo fungovat.


Your Story 9

30. března 2009 v 15:20 | Chemical Writer |  Your Story

Hrozně mě bolí hlava, mám rýmu jako trám, nehoráznej kašel, a v tomhle stavu píšu, chci vám udělat radost. Doufám, že to oceníte:-)

Asi se ptáte co se dělo dál? No bavil jsem se vcelku dobře. Sice už se nedostalo na další taneček... čímpak to? Všechno mi pokazil Mikey. Ožral se jak dobytek. Ono co vám budu povídat. Bob a Ray taky vypadali všelijak, ale ti budou stavu dostat se alespoň domů. Mikey ležel pod naším stolem a odmítal vylézt.
,, Mě se tááády líííbííí.''Well If You Wanted Honesty 5

28. března 2009 v 17:01 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Chemickej pisálek je doma nachcípanej stejně jako JustDream. Alespoň v tom nejsi sama :-) so go on...

Frank:

Mám pocit, že se Gerardovi něco stalo. Je takovej zaraženej. Totiž abyste rozumněli. Víc než obvykle. Snažím se ho nějak rozptýlit a rozveselit. Však já z něj vytáhnu všechna jeho tajemství. Musím se ho zeptat na tolik věcí.


I Will Never Hurt You 18

27. března 2009 v 16:00 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Pokráčko našeho Frerard hororu. Je pátek, tak mi promiňte že trochu blbnu XD asi to bude na povídce docela dost znát. Jáj!

Gee za chvilku přišel. Ránu měl opravdu zalepenou, což bylo štěstí, jinak bych asi omdlel. Přemýšlel jsem, co chce dělat. Podíval se na mě tak láskyplně... třeba to přesuneme na jindy. To by mi vyhovovalo.


Your Story 8

26. března 2009 v 9:56 | Chemical Writer |  Your Story

Mám pocit, že se toto stalo díky novému hnutí, tzv. Migelismu. Inu tedy jak chcete. Mikey jde do akce.

Jak to Gerard myslí, že Nicol lituje? Proč by jí mělo najednou vadit, že mě pustila k vodě?
,, To jako fakt?'' zmateně pokukuju chvilku na pivo, chvilku na toho šukéze, kterej už si zase pohrává s cigaretou tak, že mě napadají nemravný myšlenky. Ta jeho pusinka... ouuu...
Naše hnutí Frerard ohroženo

25. března 2009 v 21:20 | Chemical Writer |  Fotogalerie

Já nemám slov. Ale nebojte se. Je to jen taková kravinka. Bohužel však musím konstatovat, že stejně jako Frerard, tak i Antifrerard is alive...


Well If You Wanted Honesty 4

25. března 2009 v 8:46 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Aby vám nebylo smutno tak přidáme dílek ju? Nafoukanej Gee a vlezdoprdelka Fee :-D

Frank:

Přišel jsem do třídy chvilku po Gerardovi, a Danny cosi prskal na Gerarda o tom, že prej není žádnej puncovanej hybrid nebo co. Moc jsem to nepobral.


Well If You Wanted Honesty 3

22. března 2009 v 15:14 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Jak sladké. Tak vy máte o Gerardka strach? Nebudu vás napínat.

Gerard:

Já kretén to udělal zase. O další jizvy navíc. Ale co mám taky dělat. Nenávidím se. Jsem šerednej, jsem slaboch, kterej se umí akorát ožrat nebo hůř - zfetovat. Kdybych radši někde v koutku chcípnul - bylo by líp. Já tady na tomhle zkurveným světě nebudu nikomu chybět. Všem jsem akorát na obtíž. Rodičům dělá starosti můj prospěch, kontrolujou sice jestli nemám hlad a teple se oblíkám, ale nikdy se nezeptaj na to, jak se cítím. Jednaj se mnou jak s malým fakanem.


I Will Never Hurt You 17

22. března 2009 v 10:03 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Děláte mi radost s komentíky. Díky za ně. A tady vám přidávám další díl. Možná sem hodím ještě něco během dneška. Uvidíme.

Zůstal jsem jen zírat v úžasu. Pokud tomu dobře rozumím, mám dvě možnosti.

Buď se vzdát Gerarda a všeho krásnýho co jsem s ním zažil a ještě kdy mohl zažít. Pak doufat, že pokud rychle zmizí, tak na mě žádný upír už nebude útočit. A nebo budu mít smůlu, a ten kdo jde po Gerardovi mě zabije taky. Nebo mě třeba použije proti němu jako rukojmí. A druhá možnost? Zůstat s ním až do konce, ať už bude jakýkoli. Buď společně zvítězit, nebo umřít. V případě vítězství mi nezbyde nic jiného než s Gerardem zůstat a stát se taky upírem. Už nikdy si nebudu moct užívat sluníčka jako to dělám dnes. Budu se plahočit za krví a riskovat, že mě dostanou lovci upírů nebo maniakální upíři.
Well If You Wanted Honesty 2

21. března 2009 v 17:50 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Úvodní kecy stejně nečtete XD takže jedem.

Gerard:

Tak jsme došli až před dveře naší učebny. Rozhodl jsem se Franka varovat. Zaslouží si to za to, že mě hned první den nedal pár facek. Kdyby ho kluci viděli jak se mnou přišel, mohli by se k němu chovat divně.
,, Jdi první, já tu chvilku počkám.''
,, Proč?''
,, Prostě proto!'' začal jsem být podrážděnej.
,, Tak to ne, jdeš hezky se mnou.''
,, Nepůjdu.'' zamračím se.
,, Se snad stydíš za to, že se mnou mluvíš?''Romance dvou bratrů

21. března 2009 v 12:59 | Chemical Writer |  Waycest

Zase jedna ze starších věcí. Omg... někdy se nepoznávám, ale tohle je ještě docela nevinné XD spíš jen taková kratochvíle z nudy. Gerard tam mele hrozný sračky, ale nedivte se když je namol :-) jo a dneska vám ještě přidám pokráčko některý ze storek, jen nevím který? Co byste rádi?


Je krásná podzimní noc a já se vracím s Mikym z kalby. Byla teda pořádná. Stála za to. Jako ostatně pokaždý. Hmm... Asi jsem neměl pít ten rum. Mikey i já se řehtáme ničemu. Ulice by byla docela tichá nebýt našeho nehorázného řevu a neutichajícího smíchu.

Well If You Wanted Honesty

20. března 2009 v 19:02 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Pletu na sebe bič. Ale tak co. Jste hodní, proč vám nedopřát novou story? Udělá radost milovníkům klipu I'm not Okay, jak už jste poznali z názvu. Představte si atmosféru střední školy, a My Chem v těch slušivých uniformkách. Hotovo? Tak začínáme... zvoní.

,, Chtěla bych vám představit nového žáka. Jmenuje se Frank Iero. Doufám, že se ho ujmete a přátelsky ho uvítáte. Kdo z vás by mu chtěl všechno ve škole ukázat?''I Will Never Hurt You 16

19. března 2009 v 19:25 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Tak co? Těšíte se? Jste zvědaví jak to bude dál? Nebo kurec ne? XD a vzkaz pro Jannicu - kdo zpívá tu písničku a jak se jmenuje? Ta z toho posledního Frerard videjka? Mám na ni vypěstovanou závislost! :-)

Jako by nestačilo samo o sobě ta šílenost, že se chci spojit s upírem. Já mám ještě chlemtat Gerardovu krev!

,, Nechci tě do toho nutit Franku. Chápu, že soužití vegetarián a upír je trochu... jak to říct...''
,, Gee, a pomohlo by ti to?''
,, Kdybychom se spojili?''
,, Jo.''
,, Určitě. Měl bych tě pořád v kontaktu a mohl bych v krajním případě i čerpat tvoji sílu. To bych ale neudělal. Věř mi. Jde mi hlavně o tvoji bezpečnost. Musím si tě ohlídat.''
Co všechno může způsobit obrázek

19. března 2009 v 10:00 | Kdoví? |  Videa

Zdravíčko. Tak vám sem hodím nějaké to videjko, aby jste vydrželi absťáky. Já vím, slabá útěcha. Ale hrozně se mi to líbí:-) Jinak chystám další storku s názvem - Well If You Wanted Honesty. Vůbec asi neuhodnete o čem to bude.


Your Story 7

18. března 2009 v 8:10 | Chemical Writer |  Your Story

Takže... momentálně sedím asi ve škole. A vsaďte se, že jsem ten nejotrávenější člověk v naší třídě. A nejúchylnější tak! Houby matika! Já myslím na Frerardy! Doufám, že můj seznam SB je v pořádku. Kdyby byly nějaké výhrady pište komentář, já vám klidně připíšu k jménům tituly pokud je postrádáte XD

Gerard se na mě vyzývavě usmál. Jako by to snad uměl jinak...
,, Vidíš ten stůl?''
,, Ee... jo, vidím.''
,, Až z něj sleze ta banda diskantů, přijde čas pro naši sladkou pomstu.''
,, Acha...'' na víc jsem se nezmohl. Byl jsem už připitej a měl jsem co dělat, abych se udržel na nohách. Respektive, abych šel rovně když mě to táhlo doleva...
I Will Never Hurt You 15

17. března 2009 v 7:28 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Tak dobrá, dobrá. Ukecali jste mě. Přidávám další dílek. Děj začíná bejt fakt divnej. Ale co čekáte od divnýho autora? Pokud okomentujete, uděláte mi radost. Jo... a snad se dneska nebo zítra dostanu k nové položce menu - SB. Takže kdokoli má zájem, ať dá prosím vědět.

Ráno se probouzím jen ztěžka. V polospánku vnímám, že mě něco lehtá na krku a v obličeji. To musej bejt Gerardovy vlasy... Cítím, že mě drží v náruči a líbá na čelo. Jednoznačně můžu říct - nejhezčí probuzení v mým životě.Kterak Gerardovi ruplo v bedně

16. března 2009 v 9:43 | Chemical Writer |  Fotogalerie
Zdarec lidi. Tak abyste neřekli... Náhodou mám rozepsány asi tři Frerardy. Kdyby bylo víc času, tak vám sem něco hodím. Ale dočkáte se. V anketě jste jasně rozhodli pro sexy taneček na stole. Inu jak je libo. Nějak se s tím popasuju.

Aby jste nestrádali až tak moc, hodím vám sem nejkratší komiks s Frerard tématikou. Nenapadlo mě lepší jméno než - Kterak Gerardovi ruplo v bedně.

A díky za pozitivní ohlasy. Hrozně mě to nakopává k pokračování v příbězích.


Your Story 6

15. března 2009 v 11:29 | Chemical Writer |  Your Story

Jak myslíte. Kdo netrsá není Way:-) Děkuju za hromadu komentářů! Mám z nich radost jako malej parchant. Chci se ještě optat, jestli si můžu přidat vás, co sem pravidelně chodíte do sb? Kdo souhlasí, nechť zanechá komentář. A prosím, nezlobte se, že nemám moc času plodit příběhy. Došly zásoby! Uáááá!

Nemohl jsem si pomoct. V tom šeru mu to tak zkurveně sekne. A von je pěknej, ne že ne... Neodolám.
,, Dobře... tak si třeba někdy můžem zatancovat...''
,, Žádný někdy. Já tě tam chci mít hned.''
Ani se neptejte jaký dvojsmysl mě napadl teď!I Will Never Hurt You 14

14. března 2009 v 20:37 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Přiznávám. Baví mě vás napínat. A proč by nemohl být už konec? Trochu tragic with a capital T? Co? Neukončíme to?

Už jsem čekal jen kdy se do mě zaryjou ostré drápy. Proč to musí skončit takhle? Miluju tě Gerarde... To byly mé poslední myšlenky. Stvůra se na mě vrhla a srazila mě stranou.I Will Never Hurt You 13

12. března 2009 v 18:55 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Tak abyste neřekli, že na vás peču. Nejde o tvůrčí krizi, pouze nedostatek času. Snad mě nezabijete za ten konec...

Probírám se. Budu si muset s Gerardem vážně promluvit. Už mě neba jak mě furt posílá do říše snů. Připadá mi, že ze mě musí mít prču. Ještě se slepenýma očima hrabu kolem sebe. Kdepak ho mám? Nemůžu ho nahmatat. Otevřu oči. On tu není! Jakto?
,, Dobré ráno.'' slyším důvěrně známý hlas. Je to Gee, a nese mi kafe a topinky!
,, Jůůů, ahooj.''
,, Nevěděl jsem, co by ti tak po ránu chutnalo, ale kafe a topinky by mohly být to pravé.''
,, Díky! Zrovna jsem měl chuť.''I Will Never Hurt You 12

10. března 2009 v 16:52 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You


Ehm... :-D já vím, že to vždycky useknu, ale to je účel. Na co byste se těšili? Jo a pomalu mi dochází předem napsané příběhy, takže co nevidět přijde krize XD

,, No tak? Kdy to bylo naposledy?''
,, Pár... dní...''
,, Ale ty potřebuješ častěji než pár dní pokud se nepletu?''
,, Ideálně... každej třetí den.''
I Will Never Hurt You 11

8. března 2009 v 20:44 | Chemical Writer - kdo jinej asi? |  I Will Never Hurt You

Něco Chemicky Romantického... je libo?

Probouzím se z krásnejch snů. Skoro se mi ani nechce bejt zase vzhůru... Pak se rovzpomenu, že mě přeci uspal Gerard! Já ho tak zbožňuju! Okamžitě procitnu. Chci s ním zas bejt.

Leží vedle mě v posteli. Ale jsme v místnosti kterou neznám. Vypadá to na jeho ložnici. Není to nijak velký pokojík, ale asi tu má klid od všech Edgarů, sov a potkánků.
About me and Frerard blog

8. března 2009 v 18:19 | Chemical Writer |  Blog

Zdravím! Dnes mě inspiroval jeden podnět. A sice k napsání tohohle článku. Je to taková menší obhajoba.Jemné důkazy

7. března 2009 v 16:36 | Chemical Writer |  Fotogalerie

Napadlo mě prohrabat se ve svých oblíbených složkách.


Nestíhám a nestačím

7. března 2009 v 16:20 | Chemical Writer |  Blog

Zdravím vás, kuřátka má úchylná. Poslední dobou se toho na mě valí opravdu moc a tak si dávám menší pohov od povídek. Nebojte, něco mám vytvořeného dopředu, videjek a obrázků také není nikdy dost:-)I Will Never Hurt You 10

5. března 2009 v 21:44 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Ne, já si nedám pokoj :-)

,, A jak to bylo dál? Sám jsi dokázal přestat zabíjet? Nebo ti někdo pomáhal?''
,, Jelikož jsem nechal ta dvě mrtvá těla tak jak byla, a nezametl stopy, měl jsem vlastně štěstí. Lidi z mrtvol bez krve moudří nebyli. Ale ti co věděli co hledat mě vypátrali hned. Byli to jiní upíři. Ti co mají na starost poohlížet se po opuštěných upírech bez mistrů, stejně jako jsem byl já. Postarali se o mě, a když jsem se naučil dost ovládat a správně krmit, pustili mě do světa. Chtěl jsem se k nim přidat, abych byl užitečný. Jejich starostí je také zabíjet šílené upíry, ti totiž vraždí. Když si pomyslím, že se mi mohlo stát něco podobného...''
,, Ale nestalo! Už jsi přece v pořádku.''
,, Ano, jsem. Musím se srovnat sám se sebou, naučit se žít jako správný upír a pak možná najdu nějaké uplatnění. Rád bych chránil lidi. Mám k nim pořád hrozně blízko.''
S těmito slovy se nadzvedl a zatlačil mě boky hlouběji do gauče.
Your Story 5

4. března 2009 v 19:16 | Chemical Writer |  Your Story

Mno tak když teda chcete... nebo tedy spíš... když chceš Petro:-D dáme zelenou.

Gerard na mě koukal tím svým šukézně sexy pohledem. Kdybych ho neznal, tak si myslím, že mě balí. Ne, já na to nemám! Tančit s Geem? Nemůžu... neumím, a jsem před ním děsně nervózní. Vyklidím pole. Jo, jsem sice srab ale musím zdrhnout! Zvednu se děsně ''nenápadně'' od stolu. Hraju si na to, že jsem si nevšiml Gerardovy výzvy. První věc co se mi povedla, když jsem vstával, bylo zakopnout. Gee to určitě viděl! Je mi trapně! Navíc začínám pomalu na sobě cítit to pivo. Jaká výhoda chlastat na lačno! Ušetříte!

I Will Never Hurt You 9

3. března 2009 v 21:33 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Mám hroznou radost, že se story líbí. Díky díky díky:-)

Sotva dořekl ta slova, vyrojilo se mi v hlavě tisíc otázek. Dělá si srandu? Ale co když ne? Tak... Jak to je s upíry ve skutečnosti? Vadí jim česnek a svěcená voda? Jsou nesmrtelní? Opravdu to jsou bezcitné bestie a zabijáci? Dokážou všichni upíři to samé jako Gerard? A proč se nerozpadl na sluníčku na prach? Když jsem ho viděl poprvé tak se klidně prošel ve slunečním svitu a nic se nestalo. Hele, a nekecá náhodou?

,, Chápeš to Franku? Proto mám všechny tyhle schopnosti. Já se dokážu do lidí prostě dostat. Manipulovat s nima. Přitahovat je aby přišli blíž... a potom...''
I Will Never Hurt You 8

2. března 2009 v 17:46 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You


Tak dobrá, nebudu to už protahovat ne? Dozvíte se asi dost podstatnou část týhle storky. Pohodlně se usaďte a čtěte milé děti. A prosím... řekněte jak se vám to líbí.

Vzal jsem za dveře a šly samy otevřít. Gerard mě nejspíš očekával. Když jsem vybíhal po schodech, slyšel jsem melodii. To musí hrát Gee! Přidal jsem na rychlosti, protože jsem se na něj hrozně těšil. Hořím zvědavostí, co mě čeká dneska. Už se na něj ani trochu nezlobím. Jsem zvědavý na vysvětlení všech těch podivností, co se kolem nás dějí.

Dveře do pokoje byly otevřené. A přesně jak jsem předpokládal, seděl Gerard u klavíru. Byl ke mně otočený zády, a tak jsem si řekl, že ho zkusím překvapit. Neuslyší mě přes hudbu. A navíc byl tak zabraný do hry. Začal jsem se za ním potichu plížit. Než jsem se nadál, dělal mi společnost opět starý známý šedý potkánek. Teď se ale musím dostat k panu tajemnému. Už jsem byl skoro u něj.


I Will Never Hurt You 7

1. března 2009 v 17:40 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Co že mu to dal do kapsy? Lahev placatky přátelé. Ba jo, dělám si prču. A už makám na pokráčku diskantů Wayovic.

Ta věc v mojí kapse? Co to jen bude? Zalovil jsem a nahmatal papírek. Rozložil jsem ho a přečetl těch pár čísel co na něm stálo. Jeho telefon? Chce abych mu zavolal? Mám? Ano! Udělám to. Nevím kde se ve mně vzala tahle rozhodnost. Normálně bych se užíral celý večer jestli zavolat nebo ne a dneska? Vytáhl jsem z mobil a naťukal těch pár čísel. První zazvonění, druhé, třetí, čtvrté. Srdce se mi rozbušilo zběsilým tempem. Už už jsem to chtěl položit když v tom:Marlboro dým

1. března 2009 v 9:19 | To jako fakt já? |  Frerard

Jak říkám... čím starší, tím horší. Platí to o mé osobě i o článcích. Samozřejmě se dnes dočkáte dalšího pokráčka I Will Never Hurt You.

Zase hnusný počasí.. Venku leje jako z konve. Je šero. Sedím v obýváku a čumím do blba. Nebo na blba. Ehm, no jo no. Zase si prohlížím starý fotky. To je Ray, má hroznej účes, Mikey.. Bob, mohl by zhubnout a.. dokonalost.. Gerard.

Gerard.