NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

I Will Never Hurt You 10

5. března 2009 v 21:44 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Ne, já si nedám pokoj :-)

,, A jak to bylo dál? Sám jsi dokázal přestat zabíjet? Nebo ti někdo pomáhal?''
,, Jelikož jsem nechal ta dvě mrtvá těla tak jak byla, a nezametl stopy, měl jsem vlastně štěstí. Lidi z mrtvol bez krve moudří nebyli. Ale ti co věděli co hledat mě vypátrali hned. Byli to jiní upíři. Ti co mají na starost poohlížet se po opuštěných upírech bez mistrů, stejně jako jsem byl já. Postarali se o mě, a když jsem se naučil dost ovládat a správně krmit, pustili mě do světa. Chtěl jsem se k nim přidat, abych byl užitečný. Jejich starostí je také zabíjet šílené upíry, ti totiž vraždí. Když si pomyslím, že se mi mohlo stát něco podobného...''
,, Ale nestalo! Už jsi přece v pořádku.''
,, Ano, jsem. Musím se srovnat sám se sebou, naučit se žít jako správný upír a pak možná najdu nějaké uplatnění. Rád bych chránil lidi. Mám k nim pořád hrozně blízko.''
S těmito slovy se nadzvedl a zatlačil mě boky hlouběji do gauče.
,, Jste tak křehcí. Je na vás poznat každá maličkost.''
,, Jako Gerarde, já jsem na člověka docela silnej víš...''
,, Ale no tak kuřátko. Jsem asi šestkrát silnější a rychlejší než ty.'' zasmál se Gee.
,, Tak mi to předveď.'' vykouzlil jsem sladký a nevinný úsměv jak to umím jen já.
,, Nebojíš se?''
,, Tebe ne. Líbíš se mi.''
,, Nic se mezi námi nezmění?''
,, Ne, já s tebou zůstanu.''
,, Ani nevíš jak jsem rád.'' zašeptal a políbil mě na tvář. Taky už by mi mohl dát pořádnou pusu. Ty jeho způsoby jsou z předminulého století přece jen patrný. Ale je to hezký. Oproti těm dnešním hejskům bez špetky soudnosti a vychování, je prostě úžasnej!

,, A varuju tě, my upíři jsme hrozně vášniví.''
,, Nevadí.''
,, Dominantní masochisti.''
,, To já rád.''
,, Máme výdrž a to ve VŠEM.''
,, Gerarde, zatím mě hrozně lákáš.''
,, Ty lásko moje nesmírná.''
Přimáčkl se na mně ještě víc. Hrozně mě to vzrušovalo. Obávám se, že co chvíli pocítí na břiše tlak, protože... protože... prostě mi jeho blízkost dělá dobře. Očima hledal moje svolení a pak se naše rty konečně dotkly. Napřed zlehýnka a pak jsem ucítil jak se do mně opatrně dobývá jeho jazyk. Šel jsem mu tím svým naproti. Panebože! Tohle se mi nezdá. Já opravdu líbám Gerarda! Malinko jsem se obával abych se třeba neřízl o jeho tesáky, ale nic se nestalo. Byl jemnej. Chci toho víc! Dokonalej polibek. Trval docela dlouho, skoro bych to od něj nečekal. Gerard se potom odtrhl a posadil, aby mi něco řekl. Uf, konečně se můžu hnout. Srdce mi buší jak po běhu na dlouhou trať.

,, Hrozně jsi mi zachutnal.'' a vida. I Gee se umí červenat. Snad mě nesežere.
,, To jsem rád.''
,, Jsi zlatíčko. Všechny moje vztahy zkrachovaly, když se daná osoba dozvěděla co jsem zač.''
,, Neboj se. Nic nemůže změnit to, že tě mám rád.''
,, To se mi ulevilo Fee.''
,, Tý... hele... Gerarde?''
,, Ano Frankie?''
,, Jaktože nemáš tesáky?''
Po tomhle dotazu se začal Gerard nemístně smát. Takhle jsem ho ještě neviděl. Měl jsem za to, že je jen vážný a smutný. Najednou se tak otevřel a uvolnil...
,, Franku, ty trdýlko moje! Moc koukáš na horory! Kdybych měl tesáky tak budu hrozně nenápadný!''
,, Aha...'' usmál jsem se rozpačitě.
,, A ještě něco... neplatí na mě svěcená voda, miluju česnek, rád chodím do kostela a nespím v rakvi. Zabít upíra je sice těžké, ale rozhodně to nutně nemusí být dřevěným kůlem. Na slunci se nerozpadnu v prach, jen je mi nepříjemné do očí. A snadno se spálím. Moje zuby jsou sice ostřejší a silnější než lidské, ale až tě budu líbat, tak si budu dávat pozor, slibuju.'' mrkl na mě.

Zastyděl jsem se a radši uhnul pohledem někam jinam. Jsem trubka. Vím toho hrozně málo o upírech. A taky o líbání. Posadil jsem se abych se tu pořád neválel a přemýšlel co s náma dvěma bude.
,, A upír může chodit s člověkem?''
,, Jistě. Proč by nemohl? Pár století zpátky se to sice zakazovalo, protože hrozilo nebezpečí, že upírů bude až příliš mnoho. Každý si totiž chtěl toho svého človíčka nechat co nejdéle. A tak ho proměnil. Dnes už je situace jiná. Počet upírů je tak akorát a vztahy s lidmi se naopak doporučují. Upíry to učí ovládat svoji sílu a hlad. A mít k člověku hezký vztah.''
,, To zní zajímavě.''
,, Uvažuj Franku, kdybychom vás lidi všechny pozabíjeli, neměli bychom sami co jíst. Upíři by šli jeden po druhém a povraždili bychom se mezi sebou navzájem. Konec světa na svou odpovědnost nemůže vzít žádný tvor.''
,, Aha, myslím že to začínám chápat.''
,, Jsi chytrý človíček. A tak roztomile křehký a majinký...'' zasmál se Gee. Vypadal tak šťastně. A já ho měl za melancholickýho a depresivního týpka.

Gerard mě obejmul a znova políbil. Schoulil jsem se mu do klína a přemýšlel, jaké to s ním bude. S upírem... a i kdyby byl člověk, tak je stejně zvláštní. Nechám se překvapit.
,, Co kdybychom se prospali? Jsem hrozně zmožený Franku.''
,, Tak dobře.''

Gee mi položil dlaně na spánky a najednou jsem se cítil trochu otupěle. Bylo mi hrozně hezky... jen... chci spát... najednou... takže... takhle oni dostávaj svoje... oběti? A pak jsem se svezl Gerardovi do náruče a ztratil vědomí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 6. března 2009 v 22:00 | Reagovat

ou jéé přesně tohle sem poteřbovala! krása krása jen tak dál! žeru to díl od dílu víc

2 JustDream JustDream | 8. března 2009 v 9:37 | Reagovat

právě se mi podařilo smazat sáhodlouhý komentář ve kterém jsem vypisovala snad všechno..nehodlám to psát znovu tak jen: úžasné, kdy bude další :) ???

3 Jannica Jannica | Web | 14. března 2009 v 22:10 | Reagovat

Já tomu Frankovi prostě závidim! :D Je to opravdu krásný... všechno..

4 Aless Aless | 31. března 2009 v 17:27 | Reagovat

Kdoby z nás nebyl rád na Frankiho místě?! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama