NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

I Will Never Hurt You 15

17. března 2009 v 7:28 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Tak dobrá, dobrá. Ukecali jste mě. Přidávám další dílek. Děj začíná bejt fakt divnej. Ale co čekáte od divnýho autora? Pokud okomentujete, uděláte mi radost. Jo... a snad se dneska nebo zítra dostanu k nové položce menu - SB. Takže kdokoli má zájem, ať dá prosím vědět.

Ráno se probouzím jen ztěžka. V polospánku vnímám, že mě něco lehtá na krku a v obličeji. To musej bejt Gerardovy vlasy... Cítím, že mě drží v náruči a líbá na čelo. Jednoznačně můžu říct - nejhezčí probuzení v mým životě.Byl to nádhernej den. Přišlo mi, jako by se Gerard snažil, abych zapomněl na všechny starosti. Věnoval se mi, vařil nám kafe, pomohl mi vyrobit domeček pro potkánka (pojmenoval jsem ho Arthurek) a večer jsem se rozhodl zůstat u něj doma. Tím myslím u Gerarda, ne u Arthura. Samozřejmě, že jsem tu malou šedou potvůrku vzal sebou, podívat se na kamarády.

Ten večer co jsem strávil u Gerarda byl nejhezčí, co jsem kdy zažil. Hrál na kytaru, a mezitím jsem hladil na klíně černou kočku, co se tu nedávno ukázala. Bylo to spíš ještě kotě. Pozoroval jsem jak hrozně to Gerardovi ve světle svíček sluší. Zkoušel jsem ho přemluvit, že zprovozníme tu elektřinu. Myslím si, že ten roztomilý staromódní upírek neumí nahodit pojistky! Ale on furt si vede svou, že není nad temnou atmosféru a televize ho prý taky nezajímá.

Předvedl mi pár kouzel, co se prý naučil ještě v době, kdy byl člověk. Nejen, že ho zvířata poslouchala na slovo, ale dokázal jen pouhou myšlenkou rozsvěcovat a zhasínat svíčky. Nebo třeba vyčarovat mlhu. Byl jsem unešenej!

Dokonce za ním přiletělo na povel pár netopýrů. A to je přivolal pouhou myšlenkou! Ale nejvíc jsem nemohl, když mi jen tak ze vzduchu vyčaroval přenádhernou rudou růži.

Taky mi věštil z karet budoucnost. Hrozně jsem se polekal, když jsem si vytáhl kartu - Smrt. Gerard mi však vysvětlil, že to neznamená smrt jako takovou, nýbrž významnou změnu.
,, Víš, už jsem o tom uvažoval co by to mohlo být. A musím se ti s něčím svěřit.''
,, O co jde?''
,, Řeknu to takhle... chci mít jistotu, že budeš v pořádku, a pořád o tobě musím vědět.''
,, Kdyby náhodou zase přišel nějakej zlej upír?''
,, I to by se mohlo stát. Tyhle bestie po mě docela jdou. Nemají nás nějak v lásce.''
,, A to má bejt ta významná změna?''
,, No, přemýšlel jsem ještě o jiné variantě. Slyšel jsi pojem krevní pouto?''
,, Noo... určitě jo. Ale v těch komiksech se upíři mění na netopýry, nesnáší česnek... Radši mi pověz o co se jedná.''
,, Ještě než začnu, chci ti vysvětlit, jak se my upíři dokážeme lidem nabourat do psychiky. Poznám například když jsi třeba smutný, vyděšený nebo naopak, když je ti dobře.''
,, Aha... a co jsem teď?''
,, Broučku, řekl bych že zamilovaný.''

Asi jsem se zarděl, a byl jsem rád, že ve světle svíček to nebude snad až tak vidět.
,, Sice se na tebe dokážu napojit, ale mohlo by to být ještě lepší.''
,, A to díky tomu krevnímu poutu myslíš?''
,, Přesně tak. Potom spolu budeme ve spojení čtyřiadvacet hodin denně. A hlavně dokážu vytušit, kdyby ti cokoli hrozilo. Tenkrát, když na tebe zaútočil ten upír - měl jsi vlastně štěstí, že jsem se vrátil včas.
,, Aha. Už to chápu, a o co jde v tom krevním poutu?''
,, Kdyby... no... mohl bys mi třeba posílat myšlenkové zprávy. A naopak já tobě. Dokázal bys rozeznat každé slovo. A uměli bychom se najít i kdybychom se jeden druhému ztratili. Ta komunikace by byla opravdu spolehlivá a rychlá. A hlavně, rychleji by se ti doplňovala krev. Hodně upírů takhle na sebe člověka uvazuje, znamená to ale taky, že na tebe musím dávat pozor a ručím za to, že se ti nic nestane.''
,, To nezní špatně. A ušetříme za telefon.''
,, Franku, jde především o tvoji bezpečnost. Každý člověk co se zaplete s upírem má tendence dostávat se do problémů. Musím si tě ohlídat.''
,, Acha... dobře. A co pro to musím udělat?''
,, Toho se u tebe právě obávám.''
,, To je to tak strašný?''
,, Ani ne. Nebude tě to vůbec bolet.''
,, A o co jde?''

Gee mi věnoval pohled jako by ani nepočítal, že něco takovýho udělám. Ale já přece s ním chci být v kontaktu! Chci taky znát jeho nálady, vědět že je v pořádku. Pochybuju, že on by se kdy naučil s mobilním telefonem. A popravdě... představa, že budu ještě víc v bezpečí před tou věcí, co mě napadla, taky není k zahození.

,, No... totiž, jde o to...''
,, Ano?''
,, Budeš se ze mě muset taky napít.''

Přišlo mi to úchylný a prostě divný. Nejsem upír, co mám co chlastat krev? Oh bože! Mě fakt jebne... Nemám rád pohled na krev. Ale hlavně... já jsem kurva vegetarián!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jannica Jannica | Web | 17. března 2009 v 7:39 | Reagovat

Hahah :D Chudinka Frankie... To pro něj bude ještě těžký... pít z Gerarda.. Ale co, třeba mu nakonec zachutná :D

Děj není divnej, děj je stále supr:)

A ráda spřátalim:)

2 Nicky Nicky | 17. března 2009 v 18:24 | Reagovat

Hahaha....to je fakt bomba..četla jsem i ty starší,ale píšu ti komentář až ted.-DD Sem ráda,že si s našim blogem spřátelená:-D

3 JustDream JustDream | 17. března 2009 v 21:45 | Reagovat

Mno bejt Frankem tak bych si z Gerarda klidně cucla :D ..jen škoda, že nejsem Frankie 8) děj je super..víc jak super x)

ps: klidně bych spřátelila, ale nemám se čím přátelit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama