NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Marlboro dým

1. března 2009 v 9:19 | To jako fakt já? |  Frerard

Jak říkám... čím starší, tím horší. Platí to o mé osobě i o článcích. Samozřejmě se dnes dočkáte dalšího pokráčka I Will Never Hurt You.

Zase hnusný počasí.. Venku leje jako z konve. Je šero. Sedím v obýváku a čumím do blba. Nebo na blba. Ehm, no jo no. Zase si prohlížím starý fotky. To je Ray, má hroznej účes, Mikey.. Bob, mohl by zhubnout a.. dokonalost.. Gerard.

Gerard.

Zastavím se u jeho fotky. Je na něm něco tajemnýho. Pamatuju si, že když jsem ho viděl poprvé, tak jsem se bál. Byl jsem trouba. Jediný jeho úsměv zcela rozptýlil mé obavy. I když někdy vypadá jako masový vrah z laciného hororu, okouzlil mě. Už tenkrát. On je ztělesněný hřích. Ale zároveň anděl. Z úvah mě vytrhne zvonek. Kdo to jen může bejt? Letím otevřít.

Stál tam jako duch. Jeho nádherný černý vlásky byly slepeny v třásně což vypadalo zatraceně sexy. On sám byl celý totálně promoklý. Třásl se. Déšť se na něm skutečně vyřádil. Co dělal venku proboha?

,, Ahoj Franku.'' uvědomil jsem si, že na něj zírám jak na zjevení. Okamžitě ho pozvu dál.
,, Gee, chovej se jako doma, sedni si zatím a já ti najdu něco na převlečení ano?'' Přikývl. Gerard už to tu dobře znal. Opět se posadil na své oblíbené místo. Do obýváku na gauč, blízko okna. Nemluvil. Zapálil si cigaretu a koukal poněkud nepřítomně. Povšiml si těch fotografií, které zůstaly rozházené po stole. Ve tváři se mu objevila stopa sentimentu. Chtěl jsem odejít, udělat mu kafe a najít nějaký hadry ve kterejch by mohl vegetovat. Zarazil mě.
,, Franku, prosím, nechoď nikam.'' pojď sem.
,, No.. Dobře.'' pravím a posadím se k němu. Vypadá tak utrápeně.
,, Kamaráde, co je ti?'' blbější dotaz mě v ten moment skutečně nenapadl. Jelikož mlčel, dodal jsem ještě: ,, Stalo se snad něco s....''

,, Jo stalo.'' skočil mi Gee do řeči. ,, Moje holka mě vykopla na ulici, a já byl několik hodin na dešti. Myslel jsem, že jen dělá scény jako obvykle. To jsem se přepočítal.'' zase potáhl z cigarety.
Mlčím, co na to mám asi říct. Mrzí mě to? Když v duchu jsem tak trochu rád? Lepší bude držet hubu.
,, Pak mi asi po dvou hodinách došlo, že tohle je asi fakt definitivní konec. Tak jsem se toulal po městě. Bez cíle. Ani nevím jak dlouho. Mozek mi vypnul. No a najednou vidím tvůj dům. Proto jsem u tebe. Promiň, že tě otravuju.''
,, To nic Gerarde, jsem rád, že tu jsi. Měls přijít rovnou.'' Gee byl ale duchem poněkud mimo.
,, Opravdu si nedáš ani to kafe?'' nic, civí zase z okna a nevnímá. Dotaz musím zopakovat. A znovu. A znovu. Šťouchnu do něj a Gerard se div leknutím nesloží.

,, Promiň Fee, já jsem nějak mimo. Nespal jsem.'' to bylo tedy vidět. Neříkám, že jeho obvyklé reakce a myšlenkové pochody byly nějak úchvatné, ale tohle už byl extrémně zpomalený Gee.
,, Zůstaň jak dlouho chceš.'' zašeptám.
,, OK. Díky moc, máš to u mě.'' Gerard dokouřil. Vstal. Zadíval se na mě pohledem, jako by si říkal, co jsem vlastně zač. Naklonil se. Blíž ke mně. Skoro se mi zdálo, že mě políbí. Místo toho pootevřel ústa a vypustil na mě poslední obláček dýmu. Věděl jsem co to znamená. Co tím chce říct. Narovnal se a odcházel. Do ložnice. Seděl jsem a slyšel, jak zavřel dveře. Přemýšlel jsem jestli mám jít za ním. No dobře, uznávám, neváhal jsem ani na chvilku. Pokušení bylo až moc veliké na to, abych odolal. Tím obláčkem dýmu řekl vše. Chce to. Chce abych se s ním vyspal.

Zvedl jsem se a šel. Poslušně. Gerard má v sobě zvláštní kouzlo, takže i kdyby vám řekl ať skočíte ze skály, udělali byste to. A ještě rádi.

Pomalu se šourám ke dveřím. Cítím, že čeká. Krucinál čeká. A já? Nezmůžu s tím nic. Prostě jdu, a udělám to. Dotýkám se kliky. Skoro nemám sílu za ní vzít. Už teď jsem celý rozechvělý. Ale Gee jako kdyby mě na dálku ovládal. Měl jsem pocit, že klika sama se povolila. To je přece pitomost ne? To černovlasé sluníčko sedí zády ke dveřím. Na mé posteli. Otočil se a podíval se na mě. Uslzenýma očima. Opravdu. Sednu si vedle něj. Bez nějakých rozpaků mi položí hlavu na rameno. Achjo.. Ty vlásky rozcuchaný... Pohladím ho.
,, Gee, třeba se k tobě ještě vrátí...''
,, Ne! Už nikdy, nechci ji ani vidět. Ani pomyslet na ženskou!'' Gerard se po mě začne sápat. Snažím se ho lehce setřást. Chce se tulit. Až moc.

,, Gerardku, no tak, dyť mě celýho umačkáš.'' ale Gerardek mě neposlouchá. Ruplo mu v bedně. Vrhnul se na mě jak hladová šelma. A to byl před chvilkou ještě nevinné koťátko!
,, Neboj, neumačkám. Chci tě! Hned!'' chápal jsem ho. Chce zapomenout. Proč bych mu nevyhověl?
,, Dobře Gee, tak jsem tvůj. Dělej si co se ti zlíbí.'' Nenechal se moc pobízet a vysvlékl mě.
Nebudu vás unavovat detaily. Ale když řekl, ať ho vykouřím, prostě jsem to udělal. Líbil se mi už dlouho, jenom by mě ve snu nenapadlo jak daleko to může zajít. Asi jsem se taky docela pomátl na rozumu. Gerard mi to poté oplatil. Něco tak úchvatnýho... To se ani nedá popsat. Trvalo asi pět minut než jsme byli hotoví oba. Jenže to neznáte Gerarda. Je nad slunce jasné, že neměl dost, a přivlastnil si ještě můj zadek. Nebránil jsem mu. Proč taky? I kdyby to chtěl desetkrát za sebou tak v tom Geemu vyhovím.

Konečně mu to stačilo. Sesul se na postel. Přikryl jsem ho. Spokojeně oddychoval. Než usne.. Musím to říct. Bolí to.
,, Zůstaň tu dokud budeš chtít. Nebo spíš dokud si někoho nenajdeš. Nebudu ti to mít za zlý. Slibuju.'' vždyť s tím počítám celou dobu. Chtěl si jenom užít. Zapomenout. Mít na čas kam složit hlavu.

Gerard se na mě podíval trochu nechápavě. Takový pohled vrhnete když vám někdo tak docela dobře neporozumí.

,, Lásko?'' bylo to nejhezčí slovo jaký jsem od něj slyšel.
Už nikdy neodešel.

A důkazy vidíte co chvíli během našich vystoupení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 petí petí | Web | 2. března 2009 v 21:46 | Reagovat

no to je úžasný...dostalo mě to zakončení....

2 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 29. března 2009 v 13:54 | Reagovat

to je krásný:)

3 Berrynka** Berrynka** | E-mail | 25. ledna 2010 v 16:24 | Reagovat

krásný a to zakončení...nemá chybu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama