NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Nestíhám a nestačím

7. března 2009 v 16:20 | Chemical Writer |  Blog

Zdravím vás, kuřátka má úchylná. Poslední dobou se toho na mě valí opravdu moc a tak si dávám menší pohov od povídek. Nebojte, něco mám vytvořeného dopředu, videjek a obrázků také není nikdy dost:-)

Musím se přiznat, nemám moc motivace do tvoření nějakých megaúchylných projektů. Vím na jistotu o čtyřech lidech, co sem pravidelně chodí a píší komentáře. Děkuju vám! Člověka to hrozně potěší:-)

Alespoň nemusím očekávat, žádnou masovou akci, kdy mě bude bombardovat hejno závislých ouchyláčků, žádajících svou dávku. Ale nebojte. Budu se snažit neutlumit to tu zase až tak moc.

Nikdy nevíte, kdy vám nějaký zdánlivě nevinný podnět vnukne nápad. Takže za sebe neručím. Heh. Bojte se.

Dnes mi kamarádka připomněla pár mých oblíbených Frerard obrázků. No není jich tu zatím kurva málo? Myslím si že ano! A tak to půjdu napravit.

Z těch pindů si moc nedělejte, nedávají smysl, a nehledejte v tom nic hlubokomyslného.

Váš Chemical Writer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darek Darek | Web | 7. března 2009 v 18:08 | Reagovat

Odpočineš si a pak naběhneš v plné síle.... těším se na tu druhou fázi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama