NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty

20. března 2009 v 19:02 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Pletu na sebe bič. Ale tak co. Jste hodní, proč vám nedopřát novou story? Udělá radost milovníkům klipu I'm not Okay, jak už jste poznali z názvu. Představte si atmosféru střední školy, a My Chem v těch slušivých uniformkách. Hotovo? Tak začínáme... zvoní.

,, Chtěla bych vám představit nového žáka. Jmenuje se Frank Iero. Doufám, že se ho ujmete a přátelsky ho uvítáte. Kdo z vás by mu chtěl všechno ve škole ukázat?''
Gerard:

Dneska přišla úča s novým žákem. Říkal jsem si - vida, možná budu mít konečně kamaráda. Měl piercing a tetování a tím pádem se přece nemůže zařadit k těm zatracenejm šampónům. Prostě ne! Učitelka však moje naděje totálně potopila. Zeptala se, kdo se Franka ujme, a provede ho po škole. Samozřejmě jsem se nepřihlásil. Tak sebevědomej zase nejsem. Ale zmiňovaní šampónci ho hned mezi sebe uvítali. Frank se mezi ně posadil, a já věděl, že mám nejspíš o nepřítele víc.

Frank:

Rozhlížel jsem se po třídě. Bylo to tu samej šampón a samá barbie. Sliboval jsem si ale, že nebudu ve svý nový škole povrchní. Třeba budou v pohodě, i když máme odlišnej vkus. Ujala se mě partička kluků, co vypadali docela sympaticky. Rozhlížel jsem se po ostatních studentech. Já bych si nejradši sedl k tomu klukovi, co má místo u okna, vepředu, jako by trochu stranou od ostatních. Měl černý vlasy, trošku bledší obličej a krásný oči. Podmalovaný černou tužkou. To prostě musí být gothic! Já mám na tyhle lidi slabost!

Gerard:

Zbytek vyučování mám jiné starosti než Frankův osud. Stane se z něj taky taková svině jako jsou ty zkurvený diskanti? Nevím. Možná mě bude jen ignorovat. A byl bych fakt docela rád. Dneska jsem měl smůlu, a učitelka mě tasila z dějáku. Něco málo jsem věděl. Za 3. Ovšem myslíte si, že je něco příjemného poslouchat chichotání spolužáků, když zazní vaše jméno? Když se učitelka nedívala, házeli po mě nějaký papírky a špitali si něco o - buzerantské gothické sračce. To je moje druhé jméno.

Frank:

Takže ten kluk se jmenuje Gerard Way. Když stál u tabule, mohl jsem si ho líp prohlédnout. Jo... pěknej. Jen nechápu co se to tady děje. Jeho spolužáci si začali cosi šeptat a házet po něm papírky. Gerard dělal jako že si toho nevšímá. Zajímalo by mě, čemu se tak smějou ty kluci, se kterejma teď sedím. Jeden z nich si všiml mýho zmatenýho výrazu. Jmenuje se David. Naklonil se ke mě a pošeptal mi:
,, Na toho bacha. To je naše třídní buznička Gerard. Jo, a je to gothic, takže si řeže předloktí. Maj to v těch svejch pravidlech nebo co. Říkáme mu gothická sračka, protože si všechno nechá líbit. Dobrý ne?''
Chtěl jsem říct, že gothic není o řezání a že se k němu chovaj ošklivě, ale učitelka nás napomenula, ať jsme zticha.

Gerard:

No jo. Vzadu je zase rušno. Všiml jsem si jak David očkuje Franka těma svejma pomluvama. U Franka už jsem taky určitě gothická buzna. Škoda. Vypadal sympaticky. Mohli jsme být kamarádi. Takže mám zase hovno. Učitelka mě dál netrápila, a já se mohl posadit do lavice. Adam mi jako pokaždý nastavil nohu. Velice ''nenápadně''. Překročil jsem ji a sedl si na svoje místo. Hm. Zase mi nějakej kretén vytahal z penálu všechny tužky a pastelky. Nevadí. Stejně jsem si chtěl kreslit.

Frank:

Jsem z toho trochu mimo. Nechápu proč se k němu ostatní takhle chovaj. Udělal jim něco? A i kdyby, nedokážu si představit co by to mohlo bejt. Zatím jediný co jsem se doslechl byly narážky na jeho orientaci a styl. Jeden kluk vepředu mu nastavil nohu, když šel do svojí lavice. Jako by nic ji překročil, dosedl, a začal si něco kreslit. Zvláštní. Hodně zvláštní. Pak zazvonilo a Gerard si všechny věci dal do tašky a zapl ji. Stěhujeme se snad do jiný třídy? Ne. Ostatní se spokojeně rozvalili na lavicích a vyndali svačiny. To Gerard někam vystřelil. Ani se s ním nestihnu pozdravit.

Gerard:

A o přestávce jsem si schoval všechny věci do tašky, abych je neměl rozházený po celý třídě. Moji spolužáci jsou banda vtipálků. Pak jsem vypadnul na hajzly. Zamkl jsem se do jedný kabinky a klesl na zem. Přitáhl jsem si kolena pod bradu a tiše seděl. Jako už posté. Nesnesl bych zůstat ve třídě s těma povrchníma hovadama. Pěkně tu přečkám přestávku a bude klid. Ze začátku tu bylo dost rušno. Ale po pěti minutách už nikdo nepřišel. Světlo zhaslo. Měl jsem klid, měl jsem tmu. To je snad to jediný co mi na týhle zkurvený škole patří.

Frank:

Bavil jsem se s novými spolužáky. Na Gerarda už nepřišla řeč. Jinak se mi zdáli docela v pohodě. Ale stejně mi to nedalo. Pak jsem si potřeboval odskočit a tak jsem se vydal směr WC. Když jsem vykonal potřebu a zapínal kalhoty zazněl zvonek, který oznamoval konec přestávky. Z kabinky vyšel neuhodnete kdo... ten kluk! To je zvláštní... byl tam tak potichu. Ale řešit to teď nebudu. Usmál jsem se na něj, protože úsměv přece probourává všechny bariéry. Natáhl jsem k němu ruku a chtěl se s ním přátelsky pozdravit. Ale on vystrašeně ucukl.

Gerard:

Hrozně jsem se lekl. Frank tam stál, koukal na mě a já neměl odvahu podívat se mu do očí. Chtěl jsem jediný. Rychle kolem něj proklouznout. V jeho očích jsem už natuty podivín nejtěžšího kalibru. David se určitě postaral o moje dobré renomé hned první den Frankova nástupu do školy. Když jsem byl od Franka jen kousek, vystartovala proti mě jeho ruka. Bál jsem se, že mi chce něco udělat. Kdysi jsem tu dostal pěknou ránu do břicha od jednoho kluka, kterej už naštěstí chodí na jinou školu.

Frank:

Bůhví proč se ten klučina vylekal. Ale já... snad jsem tu ruku nenabídl zase tak svižným pohybem aby to vypadalo že ho chci ohrožovat na životě. Vždyť je i větší než já... tak co dělá?

,, Ahoj... já jsem Frank. Promiň jestli jsem tě polekal.''
,, Ne... dobrý... čau.'' řekl Gerard a váhavě mi podával ruku. Měl upřímný stisk.
,, Ty jsi Gerard že jo?''
,, Jak to víš?''
,, Přece učitelka říkala tvoje jméno když tě vyvolala ne?'' zazubím se.
,, No... ani bych nečekal že si mě pamatuješ.''
,, To si děláš srandu? Tebe jsem si všiml hned co jsem přišel do třídy.''
,, Uhm... už zvonilo, měli bychom jít.''
,, Tak dobře.''

Šli jsme chodbou a nemluvili. Přišlo mi, že když jsem se zmínil, o tom, jak mě Gerard zaujal po příchodu mezi moje nové spolužáky, tak jsem něco podělal. No jasně. Asi se mu nelíbí, že ho upozorňuju na jeho vzhled. Ale když mě se to líbí! To není ten zájem na jaký je zvyklý ze strany důchodců a poněkud úzkoprsých spoluobčanů! Necivěl jsem na něj šokovaně! Spíš s čistým zájmem. Vždycky mě fascinovaly temné existence. Můžu snad za to?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 JustDream JustDream | 20. března 2009 v 21:12 | Reagovat

:) moc moc pěkné..eh-pokračování? 8) promin, jestli na tebe moc pospíchám, ale všechno co píšeš je prostě úžasný a nikdy se nemůžu dočkat dalšího dílu :))

2 Jannica Jannica | Web | 20. března 2009 v 21:49 | Reagovat

Je to super!! Rychle dál:)

Já jsem tak moc ráda, že bydlim tady, v čechách, a že chodim na gympl a ne na nějakou americkou střední. Tady mi nikdo neřiká "gothic sračka" ani nic jinýho...

Vůbec poslední dobou zjišťuju, že je Amerika celá nějaká pošahaná...

3 Darek Darek | Web | 20. března 2009 v 23:03 | Reagovat

V poslední větě plně souhlasím s Jannicou.

No a jinak je to hezký. Fakt se mi to líbí. Nevím, co bych měl napsat, protože když něco napíšu, připíšu další a další až se to snad do komentářů ani nevejde.

Snad jen, že bych to shrnul: Nesnáším povrchní lidi, navíc, když to jsou spolužáci.

4 petí petí | Web | 25. března 2009 v 17:30 | Reagovat

je to začíná pěkně :) miluju I´m not okay...

5 Aless Aless | 31. března 2009 v 15:51 | Reagovat

Četla jsem hodně povídek na hodně blozích ale tvůj blog (i ten starý) je prostě nejlepší. Píšeš moc hezky a tvoje povídky maj "šmrnc" ×D ×D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama