NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 2

21. března 2009 v 17:50 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Úvodní kecy stejně nečtete XD takže jedem.

Gerard:

Tak jsme došli až před dveře naší učebny. Rozhodl jsem se Franka varovat. Zaslouží si to za to, že mě hned první den nedal pár facek. Kdyby ho kluci viděli jak se mnou přišel, mohli by se k němu chovat divně.
,, Jdi první, já tu chvilku počkám.''
,, Proč?''
,, Prostě proto!'' začal jsem být podrážděnej.
,, Tak to ne, jdeš hezky se mnou.''
,, Nepůjdu.'' zamračím se.
,, Se snad stydíš za to, že se mnou mluvíš?''
Zarazil jsem se. Tak to není. Já jsem hrdý na to, že se se mnou Frank baví. Po tolika letech... že bych si našel kamaráda? Ale prdlajs! Jen se mnou prohodil pár slov. Bůhví o co mu jde.
,, Ne, tak to není!''
,, Tak jdeme oba, je v něčem problém?''
,, Není... jdi prosím...'' jdi, jdi a neser!

Frank:

Ten náš temnej student je fakt kus magora. Totálně divnej. Asi se za mě stydí nebo co. Otevřel jsem dveře do třídy a vešel. Gerard pochopitelně nestihl uskočit a tak ho každej zmerčil stát mezi futry. Nezbylo mu než zapadnout za mnou. Sotva jsem si dosedl na své místo, začal do mě David hustit nějaký sračky.
,, Si magor? Tys byl na chodbě s tím hovadem?''
,, Není to hovado.''
,, Tak tos upad. Copak ti nepřijde divnej? Je máklej! Je to satanista a dělá do černý magie! Chceš snad zhebnout!?''
,, Nic takovýho jsem o něm zatím nezjistil. Ale jestli se mi to povede, dám vědět.''

David čuměl s otevřenou hubou. A mě to bylo fuk! Zajímá mě Gerard. Nevím co na něm všichni hledaj za chyby.
,, Uáááááá! Jdi se umejt!!!!!'' řval jeden kluk v přední lavici. Jeho kamarád se otřásl a otíral se do kapesníku.
,, Fuuuuuj! Já šáhl omylem na Gerarda!''
Gee neříkal nic. Dělal jako že neslyší. Sice jsem mu ze zadní lavice moc neviděl do obličeje ale bylo na něm znát, že je smutný. Chtěl jsem ty dva namyšlený kretény sprdnout, ale zrovna přišel učitel a nechtělo se mi dělat před ním scény. Však si to vyřídíme jindy!

Gerard:

Ne, nestojí mi za to. Nebudu si jich všímat. Co já vím. Třeba jsem fakt něčím odpornej a štítí se mě dotknout právem. Tak ať. Mě to může bejt šumafuk. Štve mě jen to ponížení. Aspoň už je poslední hodina. Pak seběhnu co nejrychleji dolů do šaten, a budu doufat, že se mi nic nestane. Přece jen mám pár blbých vzpomínek na tu chodbu... konečně zazvonilo. Sbaleno jsem měl už pět minut před koncem hodiny. Vystřelil jsem po schodech dolů a hnal se ke svý skříňce. Jsou udělaný pro dva lidi, ale se mnou ji pochopitelně nechce nikdo mít. Ještě by se nakazili. Alespoň mám výhodu - víc místa.

Frank:

Zvonek. Chtěl jsem jít za Gerardem, ale vypadl hrozně rychle. Hnal bych se za ním jenže mě zastavil učitel a ptal se, jakou látku jsme probírali na mojí bývalý škole. Prý abych nebyl pozadu.
,, Kdybys měl problém, tak támhle Danny má moc hezký sešit! Sedává v první lavici. Určitě ti ho půjčí na dopsání.''
Aha. Danny. Další zmrd. To je ten co se před hodinou poškleboval Gerardovi.
,, Děkuju.'' vykouzlím falešný úsměv a pak jsem konečně propuštěn. Kam šel ten temnej kluk sakra? A kde jsou ostatní? Slyšel jsem něco a počítačovejch kroužcích a podobnejch ptákovinách. Že bych tam našel i Gerarda?

Gerard:

Málem se mi to povedlo. Spousta spolužáků šla na oběd, nebo počítačový kroužek. Ti co by mi mohli znepříjemnit odchod ze školy byli ještě asi na schodech. Pospíchal jsem. Nechci je potkat. Mám pocit, že slyším jejich hlasy. Brrr. Pak se za rohem vyloupne hádejte kdo.

,, Hej! Buzničko! Jak ti řežou žiletky?''
Ten sráč David! Je tu i s Adamem a Dannym. Tihle tři jsou nejhorší. Chtěl jsem kolem nic proběhnout. Nahodil jsem si bágl a šel. Svižně ale zase ne moc rychle, aby si nemysleli že mám strach.
,, Co ty sračko jedna gothická? Jdeš bulet domů?'' to byl zase Danny. Neodpovídal jsem. Procházel jsem kolem nich a doufal, že jsou zabraní do skládání svýho učení.
,, Hele ty kreténe, mluvíme s tebou!'' zahulákal na mě David a přimáčkl mě ke skříňce.
,, A co je?'' probodával jsem ho pohledem.
,, Poslyš ty zatracená buzno! Když se tě na něco ptám, tak koukej taky odpovědět. Byl jsem zticha.
,, Nerozumněls?'' nakopl mě Adam do holeně.
,, To nemá cenu kluci. Vemte mu bágl.'' zavelel David. Jeho kumpáni mě popadli, sebrali mi tašku s učením a všechny věci mi vyházeli. David mi vrazil facku a obličej mi přirazil na skříňku. Začala mi téct červená.
,, Hele! Teď jsi skoro emo! Samá krev! Nechceš půjčit nůž aby ses měl čím opižlávat?''
,, Nechte mě bejt.'' za tuhle větu mě potrestali rozkopáním sešitů až k hajzlům. To budu sbírat dlouho. Naštěstí je to přestalo bavit a odešli. Zůstal jsem sedět na zemi. Než sem někdo přijde, bude to ještě trvat. Můžu si dovolit jeden luxus. Jsem sám. Dal jsem se tiše do pláče.

Frank:

Moc se tu nevyznám. Ale rozhodl jsem se sestoupit až do přízemí a odtud se dát po schodech dolů. Jsou tu nějaký skříňky. Aha. No... není tu moc živo. Moment. Proč se tu válí ten penál? A proč jsou všude rozsypaný... pastelky? Ty nosí snad jedině Gerard! Začal jsem sbírat a pokračoval dál. Měl jsem zlý tušení. A opravdu. Támhle v koutku se krčí Gerard. Už vůbec nevypadal nebezpečně jak byste možná od někoho se zálibou v temné image čekali. Byl spíš smutný.
,, Gee? Co se to stalo?'' neodpovídal. Jen se na mě vyplašeně podíval. Na nose měl krev a jeho rozmazaný oční linky mi napovídaly, že brečel.
,, Nic... já trochu upadl.''
,, Nevím proč bys padal na rovině a proč by se ti všechny věci rozházely na metry daleko.''

Opět nic neřekl. Šel jsem k němu a vytáhl papírový kapesníky. Začal jsem mu utírat krev a taky stopy po řasence. Bylo mu to fuk. Skoro jako by nevnímal.
,, Dobrý? Nebolí tě něco?''
,, Ne.''
,, Budeš ok?''
,, Ne. Já nejsem do prdele v pohodě!''

Gerard:

Asi tuhle odpoveď nečekal. Zatvářil se překvapeně. Pokrčil rameny a začal sbírat moje věci. Neházel je kupodivu nikam. Naopak mi je zase srovnal do batohu. I když po tom co jsem ho sprdnul bych si určitě zasloužil pár facek. Celou dobu jsem ho bedlivě sledoval. Proč to dělá? Je opravdu tak hodný? Nakonec přišel až ke mě a natáhl ruku.
,, Chyť se a vstaň. Už je všechno dobrý.''
Chytil jsem se tedy a on mě opravdu vytáhl z tý země na nohy. Nepustil mě. Podal mi můj bágl a usmál se.
,, Uhm... děkuju.''
,, Kdo ti to udělal?''
,, To je jedno.''
,, To není jedno! Musíme to nahlásit. To je přece šikana!''
,, Učitelům je to u prdele! Hele, radši se mi vyhýbej.'' řekl jsem a odcházel. Frank je vypadá to buď opravdu vypočítavá svině, která tím něco sleduje, a nebo je tak moc hodný, že si zaslouží lepšího kamaráda než mě.
,, Gerarde počkej!'' volal za mnou. Ale já se neotočil. Utekl jsem. Teprve doma jsem se zastavil. Zavřel se do svýho pokoje a pustil si svojí milovanou depresivní muziku. To zase bylo dneska peklo! Pořádně jsem se vyřval. Co to mám za život kurva?! Nikdo mě nemá rád! Ale já nikdy nikomu neublížil! Pak jsem se zadíval na krabičku, která ležela na stojanu s cédéčky. Ukrývala tam moji tajnou věc...

Frank:

Nechápu co to do něj vjelo. Ale možná že gothici jsou kapku uzavření a záhadní. Gerarde, Gerarde... sklopil jsem hlavu a všiml si, že pod jednou skříňkou vyčuhuje kus papíru. Zvedl jsem ho. Byl to obrázek. Musel patřit Gerardovi. Byla na něm nakreslená dlaň, a v ní zarytá žiletka. Vypadalo to tak... reálně a přitom neskutečně. Ale líbil se mi. Ten kluk opravdu umí kreslit velmi dobře. Budu mu to muset říct. Třeba mu udělám radost. Vím, že je trošku odtažitý, ale po tom, co jsem dneska viděl, se ani nedivím. Však já mu přijdu na kloub. Rozpovídám ho. Už teď jsem se rozhodl, že mi může David a vůbec celá tahla posraná třída políbit prdel! Já se budu kamarádit s Geem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 21. března 2009 v 18:20 | Reagovat

Jo! správný rozhodnutí, Franku!

hustýýýý dál dál.....a taky upír kdyby byl XDXD

2 Jannica Jannica | Web | 21. března 2009 v 18:26 | Reagovat

Ne, já se bojim, že se podřeže.. do háje...

Je dost tvrdohlavej, ale na druhou stranu se ani moc nedivim... Když se s nim nikdo tak dlouho nebavil, tak teď podezírá Franka, že ho chce jen využít.

Honem dál, potřebuju zjistit, co si udělá..

3 JustDream JustDream | 21. března 2009 v 19:09 | Reagovat

Gee emař :D :D tak to je moc :D xD doufám že to  nepřežene..(v mé mysli je maličká- téměř nepostřehnutelná naděje že v tý krabiče schovává slaďoučké lízátko xD)

ps: úvodní kecy jsou dezoluzionizuící (nevim přesně co slovo dezoluzionizuící znamená ale je prostě dezoluzionizuící x)) takže je ráda čtu :) :))

4 Darek Darek | Web | 21. března 2009 v 21:35 | Reagovat

Frankie, to je dost dobrý rozhodnutí. Myslím, že Gerard to bude potřebovat.

Je vo super. Rychle pokračuj, prosím.

5 xoxo xoxo | 23. března 2009 v 18:30 | Reagovat

ja se taky bojím že se podřeže  ale zaroven mylsim že ho frankie zachrání ....aww já nevím (celá se klepe nedočkavostí a strchy )

chtělo b to pokřáčko nebo  mě budeš mít na svědomí

6 petí petí | Web | 30. března 2009 v 19:33 | Reagovat

:) ježiš taj oho přibývá :) nestíhám :) ale tohle je skvělý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama