NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 3

22. března 2009 v 15:14 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Jak sladké. Tak vy máte o Gerardka strach? Nebudu vás napínat.

Gerard:

Já kretén to udělal zase. O další jizvy navíc. Ale co mám taky dělat. Nenávidím se. Jsem šerednej, jsem slaboch, kterej se umí akorát ožrat nebo hůř - zfetovat. Kdybych radši někde v koutku chcípnul - bylo by líp. Já tady na tomhle zkurveným světě nebudu nikomu chybět. Všem jsem akorát na obtíž. Rodičům dělá starosti můj prospěch, kontrolujou sice jestli nemám hlad a teple se oblíkám, ale nikdy se nezeptaj na to, jak se cítím. Jednaj se mnou jak s malým fakanem.Ve škole obtěžuju spolužáky jenom tím, že vůbec žiju a... Mikey... ještě je tu Mikey. Můj bráška. Chodí o ročník níž než já. Občas ho ve škole potkávám a pak se ho držím jako klíště. Když Davidova banda vidí, že nejsem sám, tak si netroufnou. Jasně. Mikeyho neopustím. Kvůli němu tu zůstanu. Vlastně Annie od nás ze třídy taky není moc špatná. Je hezká, a někdy se mnou prohodí pár slov. Jindy se mi vysmívá spolu s ostatníma. Asi ji to nemůžu mít za zlý. Co by si její kamarádi pomysleli, kdyby ji viděli, že se přátelí s takovou nulou jako jsem já. A zrovna ona se mi tak moc líbí. Smutně si povzdychnu a sáhnu po kytaře. Broukám si a hraju naprosto vymyšlený melodie. Jen a jen pro sebe. Pomáhá mi to na to na deprese. Kdybych neměl kytaru, asi bych si ruce dávno rozřezal na sračky.

Frank:

Šel jsem domů, a přemýšlel o svým prvním dni ve škole. Rodičům jsem řekl, že super, a že jsou všichni hrozně přátelští. Vesměs to byla pravda ne? Až na to, jak se chovají k Gerardovi. Nechápu. Je hezkej, měl by mít i úspěch u holek. Sice nevím co je pravdy na těch kecech o jeho orientaci, ale i kdyby tak co! Já taky nejsem heterák, a ostatní to vždycky respektovali. Gee je něčím zajímavý, hezky kreslí a... ano. Odlišuje se. Je temný. A pokud se odlišujete, tak se to neodpouští. Bylo mi z těch myšlenek smutno. Hned zítra udělám pár zásadních kroků. Já ho nenechám samotnýho, ani kdyby stokrát odporoval a tvrdohlavě trval na svém. No a jeho spolužáci? Tss. Sice si taky udělám ze života peklo, ale jestliže něco opravdu nesnáším, tak je to situace, kdy přesila machruje na jedince. Uvidíme jak si poradíte s Frankem sráčové.

Gerard:

Když mi ráno zazvonil budík, myslel jsem, že mi jebne. Další den v mučírně. How cool... Šel jsem se osprchnout a pak si namalovat obličej na ksicht. Prohlížím se v zrcadle. No... nic moc. Jsem prostě ošklivej! Ani ta nová řasenka s tím nic nenadělá. A navíc ta šílená školní uniforma. Bože za co!? Vezmu bágl a jdu na autobus. To zas bude dneska porod! A Mikey si ještě chrní. Dneska začíná o hodinu později. To znamená, že na mě možná bude čekat ''milé'' přivítání hned před školou. Mohl bych mít snad štěstí. Po hubě jsem dostal včera, dneska by měl bejt klid.

Frank:

Ještě než začalo vyučování tak jsem šel za svojí třídní učitelkou. Zeptal jsem se, jestli můžu sedět blíž u tabule, protože špatně vidím. Jistě že kecám!
,, A kde?''
,, Vedle Gerarda Waye je volno.''
,, Tak dobře, jestli ti to bude vyhovovat. V zasedacím pořádku ještě zapsaný nejsi. Máš skříňku?''
,, No... to ještě nemám.''
,, Tak Gerard je v ní sám, co ty na to, že byste byli spolu?''
,, Jo, super nápad.'' usměju se a obdržím klíček s číslem 16.
,, Třeba budete kamarádi.'' usmála se pánčelka.
,, To doufám.'' zazubím se. Určitě vypadám k sežrání s tou kravatkou. Není nad to podlejzat učitelkám. Pak už zazvonilo a já se řítil do třídy. Gerard seděl v lavici jak zařezanej. Vesele dosednu vedle něj.
,, Čus Gerarde! Tak budu sedět u tebe!''
,, Č-čau.'' asi jsem ho trochu polekal.
,, Hele, a dokonce prý s tebou mám i skříňku. Dobrý ne?'' opět nasadím svůj zubatý úsměv, kterým jsem oslnil i třídní učitelku. Gerard však vypadá, jako by snad nebyl rád.
,, Hm.'' zněla jeho odpověď.

Gerard:

Cejtil jsem, jak na nás celá třída čumí. Slyšel jsem pár překvapených výdechů. Jistě že je dělaj schválně. Abych to dobře slyšel. Kurva já to tak nesnáším bejt středem pozornosti. To ti nedaruju Franku. Jsem opravdu zvědav o co mu jde. Pak začala hodina. Dorazil učitel fyziky. Toho mimochodem taky nemám rád. Zase počítáme nějakou zkurvenou rychlost a čas nebo co... nevím ani prd. Kouknu na Franka. Taky má sice problémy, ale jen drobný. Nakonec si se vším poradí. No! Nejen že jsem ošklivej, neoblíbenej, zamindrákovanej ale já jsem ještě jako bonus blbej! Frank je tak dokonalej. Má určitě skvělej život jako vídáte v těch typickej americkejch středoškolskejch filmech. Začíná mi vadit. Připadám si před ním fakt uboze.

Frank:

Gerard moc počítat neumí. Ale třeba když mu nabídnu doučování tak to zvládnem. Všiml jsem si, jak pořád pomrkává do mýho sešitu. Asi závidí. Hehe. O přestávce jsem se ho zeptal, jestli chce s něčím pomoct, ale zavrtěl hlavou že ne. A tak to šlo celý den. Neměl problémy s angličtinou, dějepisem, ale matika a fyzika pro něj byly evidentně peklo. Naše komunikace lehce vázla. Těšil jsem se na velkou přestávku, že si s ním pokecám. Jen co se ozval zvonek, tak Gerard vystřelil někam do hajzlu. Nenápadně se vydám za ním. Mířil přímo na záchody. To je jeho potřeba tak akutní? Asi jo. No počkám kousek stranou a až vyjde tak s ním hodím řeč. Jenže minuta je fuč, pět minut a on nikde. Deset minut... nic. Z hajzlíků už vypadli všichni kluci co se tam nacpali a Gee nikde. Jdu tam. Tohle se mi nezdá.

Gerard:

Zase sedím u hajzlu. Na zemi. Já bych to v tý třídě nevydržel. Konečně sem přestali courat a zhaslo světlo. Klid! Božskej klid! Hurá. Radostně si zapálím cigáro. Jak mě to baví porušovat školní řád. V tom slyším bouchnout dveře. Jakej kretén to zas votravuje? Doprčic. Zase se rozsvítilo a kdosi míří přímo ke kabinkám. Stojí a čeká. Divný. Projde se tam a zpátky. Je blbej? Všechny kabinky musej bejt volný vyjma tý mojí!
,, Gerarde?''
A kurva. Moje jméno. Když ho slyším tak to obvykle znamená problém. Začal jsem se docela bát. Zase dostanu po hubě? Mlčím. Radši...
,, Gerarde. Já vím že jsi tu.'' řekl ten hlas. Pak slyším zaklepání.
,, Táhni do prdele ať jsi kdo jsi! Sem se nedostaneš!''
,, Ale to jsem já... Frank.''
Oh kurva!

Frank:

Docela dobrá odpověď - prej táhni do prdele. Ale vím že jsem u cíle. Náhle se prudce otevřely dveře a cosi mě popadlo a vtáhlo do kabinky. Gerard zase zamknul. Tak, a teď poznám proč mu říkají gothická buzna. Natuty mě tu znásilní.
,, Sorry vole.'' obhájil se.
,, Eh. Omluva přijata.''
,, Co chceš?''
,, Ty sem chodíš kouřit?''
,, Ne! Jak jsi to poznal!?'' dělá si ze mě prču Gerard.
,, No... máš cigaretu jak vidím.''
,, Tak to vidíš kurva dobře. Jsi chytrý!'' začínám jeho ironickej tón nesnášet.
,, Já totiž...'' co mám asi říct? Že jsem si dělal starost?
,, Co? Chceš mě napráskat? Si posluž.'' zašklebí se Gee.
,, Ne, to mě ani nenapadlo.''
,, A co chceš?''
,, Jen si popovídat. Jo a taky jsem ti chtěl vrátit tohle.'' vylovil jsem z kapsy jeho obrázek.
,, Díky.'' řekl Gerard a měl jsem pocit, že mi možná pomalu začně víc důvěřovat.
,, Kreslíš fakt moc pěkně. Učil tě to někdo?''
,, Ne, já sám.''
,, A proč jsi nešel na nějakou uměleckou školu?''
,, Rodiče...''
,, Hm. Aha. Ale je to škoda.''
Gerard hodil vajgl do záchodu a ani se neobtěžoval ho spláchnout. Pak odemkl a odešel. Nevěnoval mi víc pozornost. Jako bych tu nebyl! Ale myslím, že má jen obavy z cizích lidí a proto se nechce otevřít. Já už však kuju v hlavě svůj plán.

Gerard:

A pak jsem otevřel dveře a z toho hajzlu vypadl. Poslední co by chybělo, by bylo aby nás tu někdo viděl vycházet ze stejný kabinky. Huh! To by bylo fakt super. Už takhle mi stačí kecy o buzerantech až až. Nebo i jiný kecy. Vejdu do třídy a slyším Dannyho.
,, Hej! Normálně mě deptá když tě vidím znovu a znovu přicházet. Nemůžeš se konečně podřezat pořádně?''
Mojí odpovědí mu byl vztyčenej prostředník a věta:
,, Sklapni puncovanej hybride.''
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jannica Jannica | Web | 22. března 2009 v 15:35 | Reagovat

To mu to natřel :D :D Pukovej hybrid :D :D

Věta "sorry vole" mě taky dostala :D Gerardek užívá nevybíraný slovník.

Je to Nebytečné korunované hovado xD Naučilas mě novou nadávku, od teď mu asi neřeknu jinak... hehe :D

2 Darek Darek | Web | 22. března 2009 v 16:16 | Reagovat

To je super, že je tu zase pokračování a zase tak dobrý. Už se těším n další díl.

Chápu Geeho odtažitost.

3 JustDream JustDream | 22. března 2009 v 18:16 | Reagovat

:) jej kdy už bude dalšíí?!? (ještě jsem ani nedočetla a už se nemůžu dočkat) ..nejenže Gee užívá nevybíravý slovník   ale taky řasenkuu xD :D

4 Petra Petra | 22. března 2009 v 19:46 | Reagovat

Gee je pěknej nýmand XD a Frank je pěkná vtěrka....a já chci další díl!...

5 petí petí | Web | 31. března 2009 v 18:24 | Reagovat

nu gerard je hold drsný týpek :D

6 missVaLčAlollipop missVaLčAlollipop | Web | 11. června 2010 v 20:43 | Reagovat

Ejj upe moczz brutální :-D ta věta táhni do prdele ať jsi kdo jsi sem se nedostaneš nebo ta gothic buzna za moczz :-D ejj z toho pořáát takový lochy prej Natuty mě tu znásilní :-D Ejj máš to upe moczz dobře napsaný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama