NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 4

25. března 2009 v 8:46 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Aby vám nebylo smutno tak přidáme dílek ju? Nafoukanej Gee a vlezdoprdelka Fee :-D

Frank:

Přišel jsem do třídy chvilku po Gerardovi, a Danny cosi prskal na Gerarda o tom, že prej není žádnej puncovanej hybrid nebo co. Moc jsem to nepobral.Zbytek dne jsem se zkoušel s Gerardem nějakým způsobem bavit, ale moc mi to nešlo. Je takovej málomluvnej.
,, Hele, co kdybychom spolu dneska někam šli? Třeba si zahrát fotbal nebo tak?''
,, Já na sport nejsem.''
,, To neva... tak třeba na pivo. Pokecat?'' snažím se o přátelský úsměv.
,, A v kolik?''
,, Sejdem se třeba ve tři před lékárnou?''
,, Uhm... tak jo.''

Neměl jsem pocit, že by byl Gerard nějak zvlášť nadšený. Ale třeba mu bylo blbé odmítnout. Nevadí. Já už mu dokážu, že se rozhodl správně.

Gerard:

Jo. Ukecal mě. Mám z toho smíšený pocity, ale tak dobře. Maximálně dostanu přes držku, nebo tak. Možná se jen snaží získat moji důvěru aby mě využil. Sice nevím jak... úkoly moc nepíšu...

Doma se převléknu do svejch oblíbenejch hadrů. Chce to černý kalhoty, černý tričko, černý sáčko, šedou kravatu (černá by tak nevynikla), řádně ověšenou plackama a mohutnej pyramidovej pásek. Jo a náramek v podobném stylu. Heheh. Až mě Fee uvidí tak se možná zděsí. Málem bych zapomněl! Pořádně zmalovat oči a rozcuchat háro. Ano, furt jsem ošklivej, ale aspoň stylově. Jde se na to pivo kurva!

Frank:

Možná vůbec nepřijde. Nedivil bych se. To je celý on. Pan Záhada. Ale třeba budu mít štístko. Vezmu si svoje milovaný rozervaný džíny ve kterejch mám krásnou prdel. Co to dělám? Já se prohlížím v zrcadle? Jdu snad na rande nebo co? Už už jsem byl málem u dveří, ale máma mě nechtěla pustit, dokud si trochu neuklidím ten nehoráznej bordel, co mám v pokoji. Ale já mám pořádek! Dobrá, je to sice chaos ale můj chaos! A já se v něm náramně vyznám! Trochu mě to zdrželo a tak píšu Gerardovi smsku, ať vydrží, že jsem na cestě. Můj úklid vypadá tak, že všechen bordel shrnu na jednu hromadu, tu narvu do skříně a co se nevejde tak šup s tím za dveře. Ale pšššt!

Gerard:

Čekám... za pět tři. Nic. Tři... nic... tři a pět... nic... začínám bejt nasranej... nic... pálím třetí cigáro a nic. Proč to jen musí bejt tady před tou zkurvenou lékárnou? Víte jak blízko školy to je? Kurva blízko! rozhlížím se po lidech abych se nějak zabavil. Jujky tahle ježibaba je pěkně tlustá. Ta když si prdne má doma uklizeno... Támhle jde banda nějakejch pobudů. Ale ne! Adam a Danny! S nimi šli ještě dva kluci co neznám, alespoň David že s nimi není. Ten by mi zas dal jednu do čumáku.
,, Hej sráči! Ty si myslíš že jsi sexy nebo co?''
,, No fuuuuj! Ten má ránu! Ten vypadá!''
Moje nejlepší hadry... achjo. Dělám, že je nevidím a neslyším. Nemám náladu na nějaký blbečky. Brzo přešli a zamířili ke kostelu. Ne, nejdou dovnitř, co vás vede. Kousek od tamtud mají svůj milovanej pajzl. A támhle už v dálce vidím Franka. No sláva!

Frank:

Ufff. Ženu se jak nadmutá koza. Gee čeká na místě. Je poněkud přešlej řekl bych.
,, Čus Gerarde!''
,, Nazdar. Kde se flákáš?''
,, Promiň, máma mě zdržela... nepřišla ti smska?''
,, Ee... no jo... mám vyplý zvonění.''
,, Tak pojď se mnou. Vím o jednom pěkným podniku. Pokecáme.''
,, Hm. Dobře.''

Naštěstí to nebylo daleko. By mě jinak Gerard snad zabil. Jeho vražednej pohled říkal všechno. Myslím, že to nebylo jen díky jeho agresivnímu líčení. Trošku jsem si ho prohlédl. Super vohoz! A proč bych mu to vlastně neřekl?
,, Super vohoz!''
,, Díky.'' a pak bylo ticho.
Hmmm. Tudy ne, tudy cesta nevede. Ale mohl říct alespoň že mi to sluší taky... Eh, a co když ne?

Gerard:

Bylo mi trapný, že se s ním nedokážu bavit. Když já už léta s nikým pořádně nepromluvil. Pár slov s rodičema, a nejvíc toho nakecám s bráchou. Ale před tím nemám trému. Toho znám léta ne? Ale mám radost. Frank mi pochválil moje oblečení. Líbí se mu. To jsem rád. Obvykle se setkávám s negativníma reakcema. Jako před chvílí. Debilní Adam a Danny. Zabít je málo! Jednou se jim pomstím. A krutě.

Frank:

Cestou do hospody jsem si Geeho prohlížel. Evidentně si myslí na své věci. Zdá se mi to nebo mu v očičkách blýskaj zlý světýlka? Ale ne... on přece není zlej. Jen nedůvěřivej. Tak snad se mi povede prolomit ledy. A jak tak koukám... on je opravdu pěknej... a ten zadek... Gee se na mě zadíval.
,, Je na mě něco divnýho?'' ani smrt by nemluvila chladnějším tónem.
,, Eee... ne... proč?''
,, Tak co tak vejráš?'' mám snad říct, protože máš krásnou prdel?
,, Promiň, neznám moc lidí kteří by se oblíkali stejně jako ty.''
,, Chápu. Jsem exot.''
,, To zase ne! Někdy vypadám podobně. Jsem rád že jsem našel spřízněnou duši.''

Gerard na mě hodil pohled typu: to ti nežeru úchyle. No... naštěstí už budeme skoro na místě...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 xoxo xoxo | 25. března 2009 v 12:45 | Reagovat

o super první komentář .Z toh bude frerard že ? jiak gerard se mi tady poměrně zamlouvá alei frank .No to bude zajímavé .

2 JustDream JustDream | 25. března 2009 v 13:33 | Reagovat

:) super..pokráčko prosím jinak mě z toho čekání klepne 8)

3 Darek Darek | Web | 25. března 2009 v 17:46 | Reagovat

Jenom aby nešli do té samé hospody co ti frajírci...

Jinak mám velkou radost z dalšího dílu!

4 Jannica Jannica | Web | 25. března 2009 v 21:34 | Reagovat

Spřízněnou duši :D Kdybych byla Gerard, taky bych si o něm myslela svý :D

Měl mu říct, že má krásnou prdel, byla by aspoň sranda :D

5 petí petí | Web | 2. dubna 2009 v 21:22 | Reagovat

tss ten Gerard by se taky moh víc snažit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama