NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 6

31. března 2009 v 16:22 | Chem. W. |  Well If You Wanted Honesty


Oh moje hlava. Je nacpaná k prasnutí. Pitomá rýma. Děkuju za chválu. Přibyla mi spousta komentářů od nových lidí, a někdy nestačím zírat. Vám se ty moje cinty opravdu tolik líbí? :-) tak dobrá popojedem.

Frank:

A víte co bych ještě rád veděl? Jak je na tom se svojí sexuální orientací. Protože jestli je pravda co se o něm říká tak... hurá! Eh pardon. Nechal jsem se unést. Ale znamenalo by to, že třeba v budoucnu bych měl reálnou šanci... ale nechci předbíhat. Napřed si tohohle plachýho tvora musím ochočit. Možná bych v něm mohl vzbudit soucit. Jo, to by mohlo fungovat.,, Achjo Gee. Je to sice super, že znám někoho jako ty. Ale nechci mít před tebou žádný tajemství.''
,, O co go?''
,, Nevím jestli se budeš chtít kamarádit s někým jako jsem já.''
Gerard se napil kafe a provrtával mě pohledem. Docela nenávistným. Nebo ne... to se mi určitě zdá. Za to může jeho divokej make-up. Vykouzlím smutný pohled.
,, Gerarde, já jsem totiž na kluky.''

Gerard:

Málem jsem se kurva utopil. Von že je teplej? Tak to bych do něj fakt neřek! A jak furt zdůrazňuje, že se s ním nemusím obávat těch vyjebanejch šampónů? Ou. Však uvidíme. Příležitost na sebe nedá dlouho čekat. Poznám jestli to myslí upřímně. Ale teď k tý jeho orientaci. Mám snad taky přiznat jak to se mnou je? Ne, to ne. Ještě ne. Sám jsem se s tím úplně nesmířil.
,, Franku, to je přece fuk jestli se ti líbí kluci nebo holky. Mě to nevadí.''
,, Opravdu ne?'' měl pohled opuštěného štěněte.
,, No jasně. Na tom přece nezáleží.'' řekl jsem a v hlasu se mi promítla stopa sentimentu. Jistě, že na tom záleží.
,, Tak to jsem rád.'' usmál se spokojeně Frank. Po tom, co se mi takhle svěřil mu začínám víc důvěřovat.

Frank:

Gee už nic víc neřekl. Téma homosexualita bylo uzavřeno. Znamená to snad, že jsou to všechno jen pomluvy ze stran jeho spolužáků? Nebo o tom ještě jen nechce mluvit? Kdoví. Nechal jsem konverzaci volný průběh. Zjistil jsem, že máme podobný vkus co se týče hudby. Dokonce oba hrajeme na kytaru. Jeho brácha se prý učí na basovku. Ještě bychom mohli založit kapelu... ale tím Gerarda zatím děsit nebudu. Už samo o sobě to, že se se mnou bez obav baví je velikej pokrok. Čím víc jsme si povídali, tím víc jsem si uvědomoval, jak mi na něm záleží. Už to nebyl ten plachej, uzavřenej podivín. Teď to byl můj kamarád. A jestli na něj David ještě jednou vztáhne tu svoji hnusnou pazouru tak pozná význam slova bolest.

Gerard:

Docela dobře jsme pokecali. Já se pořád nemohl ubránit výčitkám. Frank se mnou jedná tak otevřeně. Za tu chvíli o něm vím snad úplně všechno. Vyprávěl mi o svým životě. Na cokoli jsem se zeptal, mi zodpověděl. A já mu ještě tajím takovejch věcí. Není to už ani tak ze strachu, aby mě nevyužil a nepobavil naše spolužáky novými objevy ze života gothické sračky. Ten můj strach se změnil v hrůzu, že až se Frank dozví pravdu, bude se ode mě distancovat. A asi bych mu to nemohl vyčítat. Fee zanedlouho dopil pivo, já tu svoji hnusnou přeslazenou bryndu a rozhodli jsme se spakovat. A prý, že mě doprovodí na autobus. Asi je opravdu tak hodnej.

Frank:

Gee bedlivě naslouchal všemu co říkám. Sám o sobě však nemluvil. Nebudu na něj naléhat. Akorát bych zničil tak pracně nabytou důvěru. Doprovodil jsem ho na bus a měl neskutečný nutkání ho obejmout než nastoupí. Ovládl jsem se. Nemusím bejt přece za nějakýho ouchyla hned na první schůzce. Navíc zcela přátelské! Ten pitomej autobus přijel dokonce vyjímečně dřív, než bylo psáno v jízdním řádu a odvezl mi Gerarda někam do pryč. Aspoň jsem mu zamával. Těším se zítra do školy až ho uvidím.

Gerard:

Frankie mi dokonce mávnul. Připadal jsem si jako buzík vypuštěnej z mateřský školky. Ale bylo to od něj hezký, takže jsem mávnutí opětoval. Dosedl jsem spokojeně na volnou sedačku. Kousek ode mě seděly dvě důchodkyně, furt se otáčely, a něco si špitaly. Tentokrát však vztek nemůžu ventilovat do zuřivého míchání kafe. Skřípu zubama a nehtama drásám polstrovanou sedačku. Z jejich hovoru jsem pochytil jen - satanista, emo, divnej, vyvrhel, špinavej, debil, a dokonce transexuál. Když přijdu domů, zařvu na rodiče pozdrav tím stylem, jako by mi snad oni něco provedli, a zabouchnu za sebou dveře. Hm. Zítra mám středu. Bolestně si povzdechnu. To znamená tělák. Já ho taaak nenávidím!!!

Frank:

Doma pořád myslím na to malý, černý, opuštěný štěně. Zítra si skočím pokecat se svejma kámošema a založíme spolu dobrou partu. Doufám, že se Gerard nelekne tolika novejch lidí. Snad už jsem mu dokázal, že ve dvou se to lépe táhne a on nebude pochybovat, že v pěti ještě líp. S tímhle i usnu. A jsem fakt zvědavej na zítřejší tělák. Dost brutální začátek dne, natož tak brzo z rána. Zdály se mi o tom noční můry přátelé. Trust me.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Darek Darek | Web | 31. března 2009 v 18:17 | Reagovat

Vidím, že mám s klukama stejný názor na tělák! Začíná se to otáčet na správnou stranu... tu gay-page!

Těším se na další.

2 Aless Aless | 31. března 2009 v 19:31 | Reagovat

Supr=)... taky se moc těšim na další... začínam bejt závilá...bo už sem? ×D

3 xoxo xoxo | 1. dubna 2009 v 16:30 | Reagovat

no já začínám být taky závislá.Ale tak to obecně na frerradech především ze střední ty mám nejraději , na způsob I m not ok .

4 JustDream JustDream | 2. dubna 2009 v 19:05 | Reagovat

Myslim, že frerard mě chytil do svých spárů hned po prvním příběhu co jsem přečetla (a to už je nějakej pátek) teď jsem byla odtrhnutá na dva dny od pc a mé studie prokázaly (:D)  že frerard je psychicky prospěšný: ještě před deseti minutama bych zavraždila každýho kdo by se mě odhodlal otravovat a po jednom dílu tohoto zázraku se moje dobrá nálada vrátila v podobě šílených záchvatů neovladatelného a zcela nepochopitelného smíchu :) nějak moc se vykecávám takže budu končit..těšim se na pokráčko a moc chválim tenhle díl 8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama