NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Your Story 5

4. března 2009 v 19:16 | Chemical Writer |  Your Story

Mno tak když teda chcete... nebo tedy spíš... když chceš Petro:-D dáme zelenou.

Gerard na mě koukal tím svým šukézně sexy pohledem. Kdybych ho neznal, tak si myslím, že mě balí. Ne, já na to nemám! Tančit s Geem? Nemůžu... neumím, a jsem před ním děsně nervózní. Vyklidím pole. Jo, jsem sice srab ale musím zdrhnout! Zvednu se děsně ''nenápadně'' od stolu. Hraju si na to, že jsem si nevšiml Gerardovy výzvy. První věc co se mi povedla, když jsem vstával, bylo zakopnout. Gee to určitě viděl! Je mi trapně! Navíc začínám pomalu na sobě cítit to pivo. Jaká výhoda chlastat na lačno! Ušetříte!

Došel jsem na bar a přímo tam do sebe kopnul dalšího panáka. Jdu ke stolu. Mám tam ještě zbyteček piva, tak ho do sebe kopnu a kdoví. Třeba mě to donutí tancovat. Zakopl jsem o něčí natažený haksny. Už jsem si myslel, že padnu na hubu, když v tom mě někdo chytil.
,, Dávej přece pozor zlatíčko.''
,, Jéééé, ahoj Gee!''
,, Nehraj si na překvapenýho, tys mě dobře viděl!'' naoko se zlobí Gerard.
,, No... já...''
,, Tady vidíš jak to dopadá když jsi chvilinku beze mě. Mohl ses tu rozmáznout. Proč jsi nechtěl jít tančit?''
,, No vono... já teda jako...'' a Gee na mě koukal a tak svůdně se umíval... a já byl v prdeli. Naklonil se nebezpečně blízko. Ani si nepřejte vědět jaký myšlenky se mi honily hlavou. Možná i jinou částí těla.
,, No tak copak Frankie?''
,, Neumím tancovat!''
,, To tě naučím. Jen potřebuješ víc alkáče do krve.''
,, Já moc... nepiju...''
,, Tím líp, aspoň budeš brzo v náladě. A stejně budeš trsat na disko Franku Iero!''

To řekl a vláčel mě ke stolu, kde mě donutil exnout zbytek pivka. Začalo to se mnou docela mávat. Najednou se mi začala hrozně líbit ta hudba, atmosféra, a ty krásný světýlka! A navíc mám pocit, že se o mě Gerard pořád nenápadně otírá. Si fakt ze mě dělá už prdel, že jo? Vnutil mi cigáro, marně jsem mu vysvětloval, že až tak moc nekouřím a snažím se to omezit. I kdybych ale nekouřil, tak tady bylo zahulíno ažaž. Ani si nemusím zapálit.

,, Tak co Franku? Už jsi opilej? Půjdeme si to rozdat na parket?''
V ten moment mi zaskočilo nové pivo, které mi ten černovlasý svůdce objednal. Takovejhle dvojsmysl! To fakt už přehání. A ještě jak úchylně pomrkává. Myslím, že se snaží nasadit kukuč z kategorie - ošukáníhodných. Aaaa... ne! Proč mi to dělá? On si neuvědomuje jak mě rajcuje! Bože! Jsem kus úchyla, a ne že ne!
,, Já... nejsem opilej... moment jo?''
Zvedl jsem se a šel na záchod páč jinak by mi prasknul močák.
,, Chudinko, ty už máš asi dost.'' uslyším důverně známý hlas. Někdo mě zahákl za loket a vedl.
,, Gee, já bych to zvlád.''
,, Nene, nehnu se od tebe. Tvá nejistá chůze říká vše. Potřebuješ mě.''
Zapadli jsme na toalety a já rychle vlítnul do kabinky. Na tak velkou hospodu jen dva záchody je docela vo hubu. Stávaj se tu různý věci. Vletěl jsem na to wécko opravdu dost rychle. Bál jsem se, aby Gerard nebyl až tak oprsklej a nechtěl tam jít se mnou. Když jsem vyšel tak galantně čekal u umyvadla a zase mě dovedl až ke stolu.

,, Tak a teď už mi hezky pověz... kdy si se mnou hodláš zatančit?''
,, Ale já neumím...''
,, Povedu tě Fee, na tom nemusíš nic umět. No tak?'' zvedl obočí a já nemohl z toho jak si olizoval rty, a pohrával si s tím cigárem. Sakra!

Tak já nevim. Začínám bejt připitej a je mi už dost fuk co se mnou bude. Jen bych rád věděl, jakou hru se to snaží Gerard hrát. To je přece pitomina aby po mě šel... Achjo. Já rádobydrsnej punker na diskotéce. Začínám v tom mít guláš. Ale tak co. Poraďte.

Hlasujte děťátka. No... a bacha na plichtu:-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 4. března 2009 v 20:30 | Reagovat

ááá já se nemůžu rozhodnout!! prostě néé.....ááá ....dobře, ať žije diskooooo a Michal David též

2 Darek Darek | Web | 4. března 2009 v 20:58 | Reagovat

Jsem pro druhou možnost...

3 Petra Petra | 4. března 2009 v 21:23 | Reagovat

Jak já tu plichtu nesnášim!

4 Petra Petra | 5. března 2009 v 17:17 | Reagovat

grrr XD

5 Admin - Chemical Writer Admin - Chemical Writer | 5. března 2009 v 21:45 | Reagovat

No jeje... tady se nemůže někdo dohodnout... hhh XD

6 Jannica Jannica | Web | 15. března 2009 v 14:58 | Reagovat

:D Úplně je tam vidim :D :D

7 scary scary | Web | 13. června 2009 v 21:22 | Reagovat

no nazdar gerard na disko, ne to ne , a frank na disko - a jeje kde je drsnej punker frank iero.No ot bude zajímavý jdu na další dílek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama