NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Your Story 6

15. března 2009 v 11:29 | Chemical Writer |  Your Story

Jak myslíte. Kdo netrsá není Way:-) Děkuju za hromadu komentářů! Mám z nich radost jako malej parchant. Chci se ještě optat, jestli si můžu přidat vás, co sem pravidelně chodíte do sb? Kdo souhlasí, nechť zanechá komentář. A prosím, nezlobte se, že nemám moc času plodit příběhy. Došly zásoby! Uáááá!

Nemohl jsem si pomoct. V tom šeru mu to tak zkurveně sekne. A von je pěknej, ne že ne... Neodolám.
,, Dobře... tak si třeba někdy můžem zatancovat...''
,, Žádný někdy. Já tě tam chci mít hned.''
Ani se neptejte jaký dvojsmysl mě napadl teď!,, Kdo netrsá není Way! Kdo netrsá není Way!'' začali skandovat Ray a Bob. Mikeyho nemuseli moc pobízet. Ten to tam roztáčel ažaž. Musel dost často střídat taneční partnery, protože ne každý stačil jeho vražednýmu tempu. Nemám šanci uvažovat o podobných ptákovinách. Gerard mě chytl za ruku a táhl na parket. Docela se zhrozím, když Bob a Ray ožijou, a začnou s neskutečným nadšením pořvávat nové heslo.
,, Jooooooo!!!! A kdo netrsá není GAY! Kdo netrsá není GAY!''
Myslím, že jsem byl rudej až na prdeli. Vypadá to že - Way, Gay - neřešte. V podstatě jsou to synonyma.

Gee mě odvedl kousek od Mikeyho. Nebylo to asi moc moudré. Zrovna hrajou Modern Talking. A Mikeš se rozhodl upravit si slova podle sebe:
,, Chery chery lady! Neser mě a dej mi!''
Má to ovšem výhodu. Zasměju se, uvolním a začnu pořádně trsat! Když vidím kreace některejch individuí, připadám si jako král parketu! A stejně mám nejhezčího tanečního partnera. Heč! Jo... po dlouhý době jsem zase happy. Doslova šťasnej jako blecha! Malinko mě rozhodí jedna věc. Gerard. Kdo jinej. Ten provokatér co si tak rád hraje na přihřátého se ke mně přiblížil a chytil mě za zadek. Nemám jinou možnost než ho taky obejmout a přistoupit na jeho hru, jinak by to asi vypadalo blbě. Ovšem nemám odvahu dotknout se tý jeho kurevsky pěkný prdele. Nemůžu z něj... je tak hrozně moc blízko!

,, Můžu si k tobě tohle dovolovat Fee?''
,, Joooo...'' vybleju ze sebe a culím se u toho jak měsíček na hnoji.
Gee si mě přitáhne ještě blíž, a vlníme se spolu do rytmu diska. Oh můj bože. Von si dělá jenom prdel, ale já ho prostě žeru! Možná bych nebyl tak nesvůj kdyby pár individuí přestalo pořvávat heslo - kdo netrsá není gay. Já jsem kurva bisexuál!

Jako by toho nebylo málo, zaregistruju koutkem oka svojí bejvalku. Nebyl jsem s ní moc dlouho. Nakopala mě do prdele asi po tejdnu, sám dost dobře nechápu proč. Asi protože má sebou to vlasatý vohráblo. Jasně! Určitě se jí líbil víc! Já vím, že nejsem hezkej, ale tenhle kretén taky zrovna není žádnej krasavec. Že by měl snad prachy? Na to ona slyšela dycky. Achjo. Jak dlouho jsem ji neviděl? Něco kolem půl roku? Nezbylo mi moc času na úvahy. Gee se totiž svezl níž, až k mému poklopci. Takový taneční figury ani neznám! Pohladím ho po vláskách a Gerard se opět pomalu zvedne. Nemusím vám říkat, že mě přitom stihl hladit... eh... prostě všude, po celém těle.

,, Copak Fee? Nejsi nějakej zaraženej?'' sledoval můj pohled a všiml si tý holky.
,, To je ta tvoje bývalá?''
,, Hm...'' přikývnu.
,, Je šeredná, kašli na ni. Předvedem jí co je láska.''
Jedva to dořekl, dal se znovu do tance. Měl jsem z toho pocit, jako bych sám byl holka. Takhle se mě dotýkat... bože! Proč mi to dělá! Chcete vědět tajemství? To díky Gerardovi jsem pochopil, že jsem bisexuál. Doteď s tím nejsem tak docela smířenej, a on mi ještě dělá tohle...

Moje bývalka (jmenuje se Nicol) se posadila s tím svým amantem ke stolu. Jsem zničenej. Tohle je od ní vysloveně výsměch. Kdybych tu tak měl někoho do páru... Gee si povšiml, že jsem trochu posmutněl.
,, Ale notak Frankie. Kašli na ni. Ještě si tě nevšimla, a já ti garantuju a přísahám, že až si všimne, tak v šoku bude ona!''

Juknu na svýho nejlepšího kámoše a přemýšlím co má asi za lubem.

Opět je zbytek na vás. S čím se vytasí Gerard? Omg... to zase vyznělo zajímavě. Nic nic... hlasujte prosím:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 15. března 2009 v 12:31 | Reagovat

né že by se to tam hodilo ale to projímadlo mě prostě zaujalo......XD XD ale je to kravina...neřešme...zbytek osazenstva bude jistě chytřejší

2 Darek Darek | Web | 15. března 2009 v 13:15 | Reagovat

První možnost!

3 Jannica Jannica | Web | 15. března 2009 v 14:39 | Reagovat

Klidně si mě přidej, já si tě taky hodlám přidat:)

A teď si s největší pravděpodobností jdu přečíst tuhle povídku...

4 Jannica Jannica | Web | 15. března 2009 v 15:02 | Reagovat

Já chci sexy tanec! Já chci sexy tanec!!!

5 JustDream JustDream | 15. března 2009 v 17:30 | Reagovat

Jistě X) první možnost jednoznačně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama