NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Your Story 7

18. března 2009 v 8:10 | Chemical Writer |  Your Story

Takže... momentálně sedím asi ve škole. A vsaďte se, že jsem ten nejotrávenější člověk v naší třídě. A nejúchylnější tak! Houby matika! Já myslím na Frerardy! Doufám, že můj seznam SB je v pořádku. Kdyby byly nějaké výhrady pište komentář, já vám klidně připíšu k jménům tituly pokud je postrádáte XD

Gerard se na mě vyzývavě usmál. Jako by to snad uměl jinak...
,, Vidíš ten stůl?''
,, Ee... jo, vidím.''
,, Až z něj sleze ta banda diskantů, přijde čas pro naši sladkou pomstu.''
,, Acha...'' na víc jsem se nezmohl. Byl jsem už připitej a měl jsem co dělat, abych se udržel na nohách. Respektive, abych šel rovně když mě to táhlo doleva...
Song skončil, a diskanti odběhli k fotbálku. Gee mě pobízel ať si vylezu na stůl. Myslel jsem, že se tam nevyhrabu, ale on mi galantně pomáhal. Zrovínka začínali hrát jako naschvál velkej hit - Shut up, and sleep with me. Jo, tak to jsem zvědav co z tohohle vyleze! Stůl pro tancování byl opravdu jen malý kousek od místa, kde seděla Nicol, a to její vlasatý vohráblo. Jedva jsem se začal škrábat nahoru tak mě zmerčila. Dělal jsem, že ji nevidím.

Diskárna se rozjela na plný pecky a s ní i náš nadšenej tanec. Bob, Ray a dokonce i Mikey nás podpořili a trsali v kroužku pod námi. Co se týče Gerarda, musím uznat, že takhle šukézně se mnou netančila za celej můj život ani nadržená holka! Splynuli jsme v jedno tělo, a chvílema to muselo vypadat, že mě normálně sjíždí. No... když se nad tím zamyslím... možná to dělá doopravdy. Jeho neposedný ruce mi pořád bloudily k rozkroku a já začínal pociťovat, že mi kalhoty začínaj bejt krapet těsný. Nedalo se to vydržet. Chytil jsem Gerarda za prdel, a pořádně ho přirazil proti svejm bokům. Zasténal. A do toho se z repráků furt dokola a do zblbnutí ozývalo - Shut up, and sleep with me.

,, Franku! Ty jsi kanec!!!'' křičel Gee se zakloněnou hlavou a slastně přivřenýma očima. Neodvažoval jsem se podívat na Nicol. Jen jsem mrkl koutkem oka. Ano. Seděla na místě a limonáda jí zůstala na půli cesty k ústům. Dobře, tak když chcete sexy tanec, máte ho mít! Políbil jsem Gerarda na tvář. Spokojeně se usmál a naklonil se mi k uchu.
,, Ta nána je dost v šoku Franku. Ale ještě jí to vopepříme. Můžu tě líbat?''
,, Ty můžeš cokoli.'' hlesl jsem. A byla to pravda. Najednou mi Gerardovy dlaně bloudily přes záda až po můj zátylek. Cítil jsem, jak mě zajíždí prsty do vlasů a pak se to stalo. Moje první líbání s klukem. Na Geeho polibcích bylo znát, jak je hrozně roztouženej. A na mě to taky přišlo! Zajel jsem mu prstama pod tričko a začal ho hladit na břiše. Gerard nechtěl zůstat pozadu a tak mi strčil ruku přímo do rozkroku. Musel jsem se odtrhnout od jeho rtů a zasténat. Jenže tím jsem mu odkryl všechny svý erotogenní zóny na krku. Takže mě mučil dál. Napřed mě lehtal špičkou jazyka a hned potom mě začal jemně kousat. Svět se se mnou zatočil. Už jsem nevnímal bývalku. Už mi bylo fuk, jestli to vidí nebo ne. Vlastně jsem na ni docela zapomněl. Můj mozek a moje tělo žilo jen jedním. Gerardem a těmi slastnými pocity, co mi jeho blízkost způsobovala.

Pak udělal to co na parketě. Svezl se níž, vlnil se u toho jak nadržený had a já měl najednou jeho hlavu zrovna... v úrovni mýho roztouženýho orgánu. Zajel jsem mu prsty do vlasů. Do těch nádhernejch černejch, dlouhejch vlasů, o kterých jsem si nechával zdát. Mohl by mi to tady začít dělat orálně ne? Ne, to snad neudělá. Takovej magor to není. Ale za chvíli jsem cítil tlak jeho dlaně v místech, kde mi to bylo nejpříjemnější. Prohnul jsem se. Ještě chvíli... a... a... já tomu provokatérovi normálně natrhnu prdel! Tohle se nedá vydržet! Von si natuty myslí jak jsem hrozně v pohodě ale přitom se musím držet zuby nehty... já jsem tady kurva bisexuál! Trochu mě to nasralo. Tak jsem ho popadl za kravatu a přitáhl si ho zase zpátky nahoru. A pak mu řádně narval jazyk do pusy. Musím uznat, že líbat umí zatraceně dobře. Rozpálilo mě to, a rozhodnu se mu vrátit to kousání do krku. Ovšem já tak něžný nebudu.

Gerardovi to evidentně nevadilo. Bože, jak může bejt heterák takovej mazlíček? Já se snad zamiloval? Kurva na heteráka je tě škoda Gerarde Wayi!

Písnička dohrála a Gee mě ještě naposledy krátce políbil. Když jsme seskakovali ze stolu, plácl mě po zadku a kluci nám věnovali potlesk. Tleskalo dokonce i pár cizích lidí. Myslím, že to naše taneční vystoupení nebylo až tak marný. A k písničce se dobře hodilo. Zahlédl jsem Nicol. Seděla jak opařená a vlasaté vohráblo do ní něco hustilo. Gerard mi však mezitím nabídl rámě a odvedl mě k našemu stolu. V opojení alkoholu a Gerarda jsem se cítil prostě bezvadně. Co si jako bisexuál můžu přát víc? Já vím, Gee to bere jen jako provokaci, ale to mě teď nezajímá. Nebudu si kazit večer. Uff. Konečně sedím u stolu!
,, Franku, nějak ses nám zadýchal... však ta písnička nebyla zas tak dlouhá ne?''
NEBYLA ALE TY MĚ TAK KUREVSKY VZRUŠUJEŠ! Chtěl jsem zařvat.
,, Já... asi bych měl omezit ty cigarety.'' vypadlo ze mě ve skutečnosti.
,, Víš Franku... ty se nezdáš, ale máš v sobě hrozně moc vášně.'' sjel mě Gee úchylným pohledem. Už zase! Pan Way si zase hraje na teplouše.
,, Ty seš taky pěkně žhavej.'' přistoupím na jeho hru. Kurva, ať mě neprovokuje nebo se na něj vrhnu...
,, Myslím, že bejvalka je trochu mimo..'' zahihňal se Gerard.
,, To je fakt, asi mi závidí. To vlasatý koště na tebe nemá.'' pak zrudnu, protože tohle byl docela kompliment.
,, Opravduuu?'' zasvítila mu očka. Ucítil jsem, jak se mi otřel nohou o stehno. Projela mnou elektřina. Ale notak Franku... udělal to nechtěně... náhoda! Uklidňuju se.
,, Jo, to jako opravdu.'' hodím plachý úsměv. Gee se mi vpíjel do očí, přisunul se ke mě a na chvilku jsem měl pocit, že má pohled plachého kluka v pubertě, který váhá, jestli mě smí políbit. Ale asi jsem toho jenom moc vypil a zdálo se mi to.
,, Náhodou si myslím, že bejvalka lituje, že tě pustila k vodě.'' řekl a pořád mě rentgenoval pohledem, kterej mi nedá už pár týdnů spát...

Jejich flirtování však cosi překazí. A je jen na vás co to bude :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co překazí hrdličkám jejich cukrování?

Příjezd policie
Rozlícená Nicol
Požár
Ožralý Mikey

Komentáře

1 JustDream JustDream | 18. března 2009 v 13:25 | Reagovat

Bylo to těžké rozhodování, ale nakonec jsem usoudila, že Nicol bude velmi melancholická a na nějaké rozlícení  už nebude mít..tudíš Mikey x)

2 Petra Petra | 18. března 2009 v 16:12 | Reagovat

Tak v tom baru bych chtěla bejt! a mít s sebou foťák.....a nebo rovnou kameru...jestli ybch teda do ní nenaslintala....

dlouho sem přemejšlela nad tim Migelem ale nakonec požár....no...nwm nwm ...migeli migeli, ty to vidíš!

3 Darek Darek | Web | 18. března 2009 v 16:31 | Reagovat

No toto zase bylo... perfektní!

Jsem pro požár.

4 Jannica Jannica | Web | 18. března 2009 v 22:07 | Reagovat

Nic nepokazí! Nic! :D No dobře, budu si to muset ještě rozmyslet.. Ale nutně potřebuju, aby si dali pusu! A ne jako provokaci... pěkně v soukromí..

Já mám nápad! Bude tam požár a Frankiemu se něco stane takže ho Gerard bude muset zachraňovat a pak je přejde všechen ten smysl pro humor a provokace, dlouze se na sebe zadívají a začnou se vášnivě líbat někde na zemi před hořícím domem. Jo, tak :D

A tenhle díl byl vážně nádhernej.. mooc žhavej:))

5 Jannica Jannica | Web | 18. března 2009 v 22:10 | Reagovat

I když počkat.. ta Nicol taky vůbec neni špatný nápad :D Mno ale já už dala požár, tak mám asi smůlu.. Ale chtěla bych si přečíst, jaký má z toho ta kravka trauma. (Jak mohla pustit Franka k vodě? Nechápu... Možná proto, aby mohl být s Gerardem, to bych jí ještě odpustila:))

6 Jannica Jannica | Web | 19. března 2009 v 9:14 | Reagovat

Teď jsem si pustila tu písničku.. :D :D :D Heh.. mám hroznou chuť tancovat, ale bohužel k tomu nemám nějakýho sexy Gerarda.. :D

A s tim textem mě ta diskárna opravdu rozsekala :D

7 Jannica Jannica | Web | 19. března 2009 v 9:26 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=VpIhy-gYvpw  -Jestli Gerard tancoval takhle, tak mám docela výtlem :D :D Ne, ale ten stůl je na to naštěstí moc malej..

http://www.youtube.com/watch?v=Hbq6RVu7Gco  -Tady dokonce mávaj duhovou vlajkou a mám takový nepřijemný dojem, že jí maj obráceně :D Červená má být nahoře, ne? :D Jestli nemám pravdu, tak mám špatně to, co sem tvořila na výtvarce :D

A promiň, že ti to tady takhle zahrnuju komentářema, ale prostě si nemůžu pomoct, jedna z mých ujetých nálad xD

8 Admin - Chemical Writer Admin - Chemical Writer | 19. března 2009 v 14:26 | Reagovat

Text je super, a proč myslíš, že jsem nechala Franka a Gerarda trsat právě na toto? XD Ano, červená má být opravdu nahoře, díky za odkázky, tlemím se tu jak Frank po Frerardovi. Ale jinak - ne... Gee se tam přece šukézně vlněl a svíjel XD kdyby začal dělat toto, tak se Nicol Frankiemu asi vysměje XD a z komentářů mám náhodou ohromnou radost :-)

9 petí petí | Web | 20. března 2009 v 17:23 | Reagovat

:D mucheche :D ďábelskej díl...kurevsky se mi líbí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama