NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Your Story 8

26. března 2009 v 9:56 | Chemical Writer |  Your Story

Mám pocit, že se toto stalo díky novému hnutí, tzv. Migelismu. Inu tedy jak chcete. Mikey jde do akce.

Jak to Gerard myslí, že Nicol lituje? Proč by jí mělo najednou vadit, že mě pustila k vodě?
,, To jako fakt?'' zmateně pokukuju chvilku na pivo, chvilku na toho šukéze, kterej už si zase pohrává s cigaretou tak, že mě napadají nemravný myšlenky. Ta jeho pusinka... ouuu...
Gee se na mě usmíval a já měl neodolatelný nutkání se k němu přitulit. Najednou mě však předběhl někdo jiný. Chci se řehtat, ale asi by to bylo ode mě sobecký.
,, Ssssleeež..slečno, vy jste krááásná!''
Mikey už je zase namol. Pověsil se Gerardovi kolem krku a snažil se ho sbalit.
,, Ale já jsem kluk.'' setřel ho Gee.
,, Too.. nevadi, i tak se mi moc libížžž...''
,, On mě ani nepoznává.'' povzdechl si Gerard, přitiskl si Mikeyho k sobě a ten vzápětí usnul. Hrozně jsem mu záviděl! Já se snad taky vožeru!
,, Ježíš, ten je špinavej, kde se to vyválel? Franku pomůžeš mi? Odtáhnem ho na záchod a umejem mu aspoň ten prach z obličeje. Dyť je jako čunče.''
,, Dobře Gee!'' souhlasím nadšeně. Jak se mačkám na Mikeyho, můžu zároveň ohrabávat i Gerarda. Ovšem v prvé řadě se musím tahat s jeho bratrem. Ten je momentálně v natolik požehnaném stavu, že kdybychom ho táhli zubama napřed, ani by si toho nevšiml. Tedy všiml až v momentě kdy by nemohl zdrhnout. Pochopíte vzápětí.

Dvakrát se svezl na podlahu a pokusil se nám po čtyřech velmi ''nenápadně'' utéct. Nejvíce ho lákal bar a taneční parket. Když viděl, že takhle nám nezdrhne, začal prolejzat pod stolama. Tam už se nám pronásledoval podstatně hůře. Nakonec jsme ho chytli za nohy a vytáhli ven. Dokonce i s něčí kabelkou, kterou Mikey hrdě třímal v zubech jako trofej. Kabelku jsme vrátili jedný neskutečně nabroušený holce. Koukala na nás jako na magory. Hele, vlastně proč jako? My jsme magoři a jsme na to náležitě hrdí. Ale vocamcaď pocamcaď. Tohle už Mikeš přehání.

,, Heeeej, já neci domů!'' zamumlal náš vejpitka. To už jsme ho ale lifrovali k wéckům. Šupli jsme mu hlavu do umyvadla a Gee pronesl památnou větu:
,, Bratře, bolí mě to víc než tebe, ale nemohu jinak.'' potom pustil kohoutek se studenou vodou naplno. Rychlost Mikeyho vystřízlivění byla až neuvěřitelná.
,, Co to děláte volové?!!!''
,, Bráško, měl jsi jen na ksichtě nějaký svinstvo, a sám by sis ho nejspíš neumyl.''
,, Když já si hrál na pejska...'' posteskl si Mikey a po čtyřech se odplazil pryč ze záchodů a zpět na diskoplac. Gerard se nezmohl na víc, než slabé povzdechnutí.
,, Gerarde, tak mu to dopřej, zatím nepáchá škodu.'' hodím na něj povzbudivý úsměv.
,, Víš Franku... když mě to připadá, jako kdybych viděl sebe. Kdysi jsem byl takovej.''
Snažil jsem se neřehtat nahlas. Hele... my jsme tady na těch záchodech sami... toho by se dalo využít. Ne to ne, ba přímo zneužít! Ale nakonec si to rozmyslím. Gee je přece heterák, a poleze po mě jedině tehdy, když budeme mít publikum.

,, Tak co Franku?'' Gee mi dal ruku kolem ramen. Málem jsem dal najevo znát jak se mi to líbí.
,, Co?''
,, Jdem si dopít to pivo?''
,, Eee. Jasně.'' doufal jsem, že to znamená - jdem pokračovat ve flirtování. Ale bohužel. Něco do nás hustili Ray a Bob, a navíc Gerard furt po očku hlídal svýho brášku, aby se mu něco nestalo. Já se podíval směrem, kde měla sedět Nicol, ale zmizela. Nepobyla tu dlouho. A já se nedivím. Možná si ještě vyslechnu pár jedovatejch poznámek na mizernou buznu. Moji maličkost. Achjo. Začínám bejt smutnej. Gee se mnou neflirtuje, domů se mi nechce, co si tam počnu sám... Jak jen se tenhle večer vyvrbí?

A zbytek je na vašich hlasech bando:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jannica Jannica | Web | 26. března 2009 v 14:23 | Reagovat

Vůbec sem nevěděla, pro co se rozhodnout :D Nakonec to první, prtotože... no nevim, prostě se mi to zdálo jako nejlepší vývoj událostí:)

Ten Mikey byl vážně vtipnej :D

2 Petra Petra | 26. března 2009 v 17:05 | Reagovat

ach Migeli, Migeli!! ..........XDXDXD já asi umřu....a to pod stolem - aspoň ale budu umírat blízko své základny  - kompíka!....

fakt sado maso tohle....snad zatim nejlepší díl z týhle story.....no migel je prostě migel noooo XD se du někam uklidnit

3 JustDream JustDream | 26. března 2009 v 17:11 | Reagovat

Váhala jsem mezi první a druhou možností a nakonec jsem zvolila druhou :) mno uvidíme..už se moc těším na další díl 8)

4 Darek Darek | Web | 26. března 2009 v 17:45 | Reagovat

Vybral jsem to poslední..od konce.

Těším se na další díl.

5 ♥♥♥VeVe♥♥♥ ♥♥♥VeVe♥♥♥ | Web | 9. ledna 2010 v 20:35 | Reagovat

velmi ''nenápadně'' utéct... :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama