NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Your Story 9

30. března 2009 v 15:20 | Chemical Writer |  Your Story

Hrozně mě bolí hlava, mám rýmu jako trám, nehoráznej kašel, a v tomhle stavu píšu, chci vám udělat radost. Doufám, že to oceníte:-)

Asi se ptáte co se dělo dál? No bavil jsem se vcelku dobře. Sice už se nedostalo na další taneček... čímpak to? Všechno mi pokazil Mikey. Ožral se jak dobytek. Ono co vám budu povídat. Bob a Ray taky vypadali všelijak, ale ti budou stavu dostat se alespoň domů. Mikey ležel pod naším stolem a odmítal vylézt.
,, Mě se tááády líííbííí.''
Gerard si jen povzdechl. Taky z toho nebyl moc vodvázanej.
,, No nic, asi budu muset Mikeyho dovést domů a postarat se o něj.''
,, To je fakt... řeknu ti - ten vypadá. Nechceš s tím pomoct?'' doufám že můj návrh nezněl až moc přeochotně.
,, Jestli ti to nebude vadit. To bys byl moc hodnej Fee.''
Hrozně se mi líbí, když mi říká Fee. Vykouzlím úsměv o kterým doufám, že je takový ten nevinný a k sežrání.
,, No jasně že mi to nevadí. Pro kamaráda všechno.''
A pak jsme začali tahat Mikeyho zpod stolu, a můžu říct, že to nebyl úkol právě jednoduchý. Trval na tom, že stůl půjde s ním a podle toho se ho i držel. Zkoušel jsem mu odlepit od tohoto roztomilého nábytečku prsty. Pěkně jeden po druhém, ovšem to se jaksi minulo účinkem. Pustil se teprve potom, co ho Gee zlechtal.

,, Heeeej, doufám, že mě nechcete znásilnit!''
,, Mikey, drž prosímtě klapačku.''
,, Gerarde, odkdy jsi na Mikeyho tak hrubej?'' pochechtávám se.
,, Od tý doby co neumí chlastat! Takže od jakživa. Chyť ho za tu druhou ruku a jedem.''

Jeli jsme opravdu. Doslova a do písmene. Mikeš zádama vytřel téměř celou hospodu. Šlo to fajne. Na baru jsme zaplatili a pokračovali dál. Schody budou o něco horší. Gee a já jsme se s ním rvali, každej jsme ho táhli za jednu ruku a měli co dělat aby se nám nevysmekl. Zmerčil totiž východ, což se mu nelíbilo, a ty schody popravdě taky moc ne.
,, Neeeee!!! Já neci domů! A na těch schodech jsem si už tolikrát rozbil hubůůů! Já na ně nechciii!''
,, Nemáš se vožírat.'' usadil ho Gee a pak jsme ho s pomocí boží vytáhli až nahoru. Nemusím vám dodávat, jak trapně mi bylo, když to všichni lidi co zrovna seděli u baru krásně viděli. Stali jsme se vítanou atrakcí. Konečně jsme vytáhli našeho malého kořalu nahoru, ale pak se nám vysmekl a zkutálel se dolů. Spousta lidí se nám smála. Začali jsme tedy od začátku. Tentokráte jsme Mikeyho prostě zvedli za ruce i za nohy a vyvlekli ven. Když už jsme brali za kliku, začalo osazenstvo pajzlu skandovat:
,, O-pa-kovat! O-pa-kovat!''
Možná bychom si to měli nechat zaplatit.

Sláva. Jsme na čerstvém vzduchu. Je krásná noc. Gee a já táhneme Mikeyho na autobusovou zastávku. Položíme ho na lavičku a Gerard se jde podívat do jízdního řádu.
,, Tak kdy nám to jede?''
,, Mnooo eeeeh...''
,, Co je?''
,, Já v tom asi neumim číst.''
Ten Gerard je fakt máklej.

Vstal jsem a bez problému zjistil, že nám autobus jede za deset minut. Máme kliku. Ty intervaly jsou v noci naprd, co vám mám povídat. Posadili jsme se vedle spokojeně chrupkajícího Mikeyho. Je mi zima. Chvěju se. Už abych byl doma...
,, Copak Franku? Ty se celej třeseš.''
,, Je mi totiž zima Gee.''
,, Tak pojď ke mě.'' zašeptal a přivinul mě k sobě. Bylo mi tak teplo. Napadlo mě že buď teď, nebo nikdy. Zkusím ho prostě políbit. Jestli si to nechá líbit, tak alespoň vím, jak je na tom se svojí orientací. A když nebude chtít? Svedu to na opilost. Podíval jsem se na to černovlasé stvoření. On, můj pohled opětoval. V tom něco řekl.
,, Frankie...''
,, Ano?'' v duchu už jsem čekal něžný vyznání lásky.
,, Už nám jede autobus.'' usmál se Gerard.

Zabít ho málo. Inu tedy sebrali jsme našeho kamaráda kořalu a vecpali do autobusu. Nebránil se. Bodejť by taky jo. Spokojeně jsme dopadli na zadní sedačku. Vida, celej autobus máme pro sebe! Kdo by taky jezdil v noci že jo? Na další zastávce nastoupil fakt divnej chlápek. A já ihned pochopil, kdo jiný vyjma ožralů by jezdil v noci. Revizor!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jannica Jannica | Web | 30. března 2009 v 16:43 | Reagovat

Nemohla jsem si pomoct a musela dát, že budou statečně bojovat :D

Jen jestli to kamarád Kořalka zvládne :D :D

2 Darek Darek | Web | 30. března 2009 v 18:08 | Reagovat

Nejlepší obrana je útok, Mikey hodí na revizora šavli!

3 JustDream JustDream | 30. března 2009 v 18:46 | Reagovat

Budou statečně bojovat!!! Ps: nějak mi nefachá net takže nevim jestli jsem hlasovala..doufejme že jo :)

4 Aless Aless | 31. března 2009 v 20:41 | Reagovat

Ignorovat by ho mo mohli, ale revizor ne je ×D, se zdrhnutím by to taky nemělo šanci a s poslušný zaplacení pokuty k takovejm vožralům nesedí. Tedy budou statečně bojovat ×D ×D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama