NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Duben 2009

Your Story 11

13. dubna 2009 v 15:37 | Chemical Writer |  Your Story

Po dlouhé době pokráčko. A remíza si žádá kombinaci dvou možností. Fee pokračuje ve vypravování.

A tak jsme běželi... můžu říct, že to byl asi můj nejděsivější a nejvíce šokující zážitek. V prvé řadě jsem se kopl o nějakej pitomej šutr. Tím pádem jsem zbytek cesty kulhal. Všude kolem byla nepříjemná tma a obrysy stromů jsme rozeznávali jen mlhavě.(NE)Chcete se ptát?

11. dubna 2009 v 9:32 | Chemical Writer |  Blog
Zdravím vážení ouchyláčci. Napřed se chci omluvit, že nepřibývají příběhy. Nemám teď moc času - to víte, těsně před maturitou. Mám rozepsaný asi čtyři povídky a žádnou ne a ne dotáhnout do konce. Zatím vám sem dám tenhle stručný a nicneříkající kec.

Never Again... *

7. dubna 2009 v 20:14 | Chemical Writer |  Frerard

Normálně se děsím co to tady tvořím... holka přece nemůže bejt gay! Všimněte si té roztomilé hvězdičky, ano? Spokojenost??? XD přesně tak. Já nic. To všechno vy! :-P vy jste mě k tomu dokopali XDDD jak jsem slíbila, dávám vám to pěkně k večeru. Doufám, že je dost dlouhé bando.

Miluju Frerardy.

Opravdu moc!

Cože? Že vy taky? Ale jděte úchylové. Vy tím nežijete.

Kdežto já jo!

Way for your life

6. dubna 2009 v 20:07 | Chemical Writer |  Ostatní

Nevím co k tomu říct. Radši od toho nic nečekejte. Prostě taková blbost. Oddychovka. Chápete... Ani Frerard ani nic... ale zítra vám sem hodím tolik vymodlenou úchylárnu ano? Pěkně na večer - na dobrou noc:-) Těšíte se vůbec? Jo a klábosit pod mýma článkama můžete dle libosti :-)

You're just a sad song with nothing to say
About a life long wait for a hospital stay...

I Will Never Hurt You 20

6. dubna 2009 v 13:03 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Tak podobně jako Frankovi mi opravdu nedávno bylo. Ale o mě se žádnej Gee nestaral! Končí ty nezáživný části, kde se nic neděje. Co nevidět se Frankie a Gerard setkají s tím, kdo je chce odkrouhnout. Dneska mě napadla divná věc. Ani Frerard, ani Waycest, ba ani Frikey! Možná to během dneška zveřejním.

Aaaaaa! To je bolest!!!

Divíte se co se mi děje? Jestli mě snad Gerard pokousal, nebo něco horšího? Ne... moje hlava! Moje ubohá hlava!

,, Ouuu, kurva...'' zakleju a převalím se na břicho. Obličej schovám do polštáře a přetáhnu si deku přes hlavu. Tohle se nedá, vážně ne.
,, Frankie, broučku... to tě to tak bolí?''
,, Udělej něco s tím hrozným světlem! Prosím!''
Well If You Wanted Honesty 7

5. dubna 2009 v 11:03 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Dneska mě to obzvlášť baví. Prostě ráda líčím v příbězích ty největší svině! ''Vůbec'' v tom nejsou zahrnuté moje vzpomínky.


Gerard:

Já to tak nenávidím. Zkurvený středy! Zkurvený těláky! Musel jsem si levý předloktí omotat nějakým šátkem. Vypadá to jako módní doplněk, takže ok. Učitel to naštěstí toleruje, jinak bych musel všude vystavovat ty svoje jizvy. A to se mi kurva nechce. Jako by nestačilo, že mi ten šátek jednou sklouznul. Trapas nad trapasy. Spousta pošklebků a výsměch. Myslím, že je vám to jasné.


Your Story 10

4. dubna 2009 v 10:49 | Chemical Writer |  Your Story

Vaše komentáře jsou natolik inspirativní, že nemůžu odolat :-) prostě musím naplnit vaše představy X) vím, že se opakuju ale děkuju vám všem za ohlasy. Poslední dobou jich přibývá a já mám hroznou radost. Škoda, že někteří z vás nemají blogy, abych mohla oplácet.


Takže kolosální průser na dosah. Co vám budu povídat. Pan revizor je určitě nehorázně nasranej, že na něj vyšla noční směna a na nás - bandu vejpitků - bude napruzenej tuplem. Jistě nám závidí to vnímání světa v mlhavém oparu způsobeném dobrým pitím. A měl jsem pravdu.
,, Dobrý večer pánové, vaše jízdenky prosím.''
I Will Never Hurt You 19

2. dubna 2009 v 21:05 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Už je mi líp, dokážu dokonce vstát, a sednout k počítači!

Pak mě zvedl a nesl z pokoje pryč. Nechal se slyšet, že jsem zase vyklepaný jak ratlík, a takhle bych nikam nedošel. Chtěl jsem brblat, protože mi občas leze na mozek, že se mnou Gee zachází jak s porcelánovou panenkou. Na druhou stranu se mi to však líbí.