NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

I Will Never Hurt You 19

2. dubna 2009 v 21:05 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Už je mi líp, dokážu dokonce vstát, a sednout k počítači!

Pak mě zvedl a nesl z pokoje pryč. Nechal se slyšet, že jsem zase vyklepaný jak ratlík, a takhle bych nikam nedošel. Chtěl jsem brblat, protože mi občas leze na mozek, že se mnou Gee zachází jak s porcelánovou panenkou. Na druhou stranu se mi to však líbí.
Došli jsme do koupelny. Gee mě postavil na zem a zapálil pár svíček. Ne, stále nezprovoznil elektřinu. Ale aspoň na mě nebude až tak moc vidět, pomyslím si spokojeně. Jen do té doby, než si uvědomím, že je Gerard vlastně upír, a po tmě vidí nesrovnatelně lépe. Zmrznul mi úsměv na rtech.
,, Děje se něco?''
,, Ne nic! Já si jen něco uvědomil.''
,, A copak?''
,, Že ve tmě vidíš nesrovnatelně líp než já.'' mumlal jsem. Gee se jen usmál.
,, Jestli chceš, ukážu se ti klidně v denním světle aby sis to patřičně užil...''
,, Neee! Tak jsem to zase nemyslel proboha!'' vždyť mě bude mít za nadržený prase. No... po dnešku bych se fakt nedivil! Co to proboha kecám za sračky?
,, No tak se uvolni. A užij si to.'' s těmito slovy mě začal svlékat. Napadlo mě, že to asi přijde teď... Eh. Víte co myslím. Ale má na to právo. Zachránil mi život, myslím si, že má klidně nárok na to, si ho vzít. A moje tělo zrovna tak. Taky jsem mu pomáhal z jeho oblečení. Nechtěl jsem bejt nahej, zatímco on zůstane oblečenej. Když jsme na sobě nic neměli, zatlačil mě do sprchovýho koutu. Chvíli na to, na mě začala pršet příjemně teplá voda. Už jsem se necítil jako kretén. Prohlížel jsem si Gerarda. Byl nádhernej! Kam se já hrabu... tak krásný tělo může mít jedině upír.

,, Můžu tě umýt Fee?''
,, Ale notak... Gerarde, já jsem ještě svéprávnej.''
,, Když mě se to líbí... prosím...''
Vy byste snad odolali? Tak vidíte! A vlastně to bylo docela příjemné. Jeho dlaně mi jezdily po každým kousku kůže. Přivřel jsem oči a vychutnával si každej okamžik. Jeho mýdlo krásně vonělo. Docela jsem podléhal atmosféře... Chtěl jsem jeho ruce... a to všude. Je jasné, že bloudil i po mých intimnějších místech. V ten moment jsem ho rukama tlačil od sebe. Ani to skoro nepocítil. Musí mít hroznou sílu. Přesto se zarazil.
,, Copak Franku? Děje se něco?''
,, No já... vono totiž... když mi tam budeš sahat tak zase budu...'' Gee se jen zasmál, pochopil.
,, Nebudu ti dělat nic co nechceš.''
,, A hele?''
,, Copak zlatko?''
,, Ty bys chtěl?''
,, My dva máme ještě času dost. Nespěchám.'' znovu začal rukama bloudit po mým těle.
,, Jak to myslíš? Jestli chceš tak to udělej. Máš na to právo...'' můj duchaplný proslov zastavil Gerardův jazyk, který mě lehtal na patře.
,, Víš že máš moc krásné tělo?'' zašeptal, když mě přestal konečně líbat.
,, Ne... nemyslím si to.'' sklopil jsem hlavu. Nikdy jsem se nepovažoval za krasavce. Cítil jsem Gerardovu ruku, jak mě lehce chytla pod bradou a já se musel podívat do jeho očí. Jak jsem už říkal. Očí s barvou oliv, posypaných skořicí.
,, Ty si to nemyslíš, ale já to vím. Jsi nádherný stvoření.''

A na důkaz tohoto tvrzení se se mnou začal mazlit. Fascinovaly mě jeho vlasy, které sprcha slepila v promočené třásně. Vypadalo to neskutečně sexy. Ale co na něm sexy nebylo? I když mi u něj bylo moc hezky, neubránil jsem se myšlenkám na hrozící nebezpečí. Kdykoliv na nás může zaútočit maniakální upír. Měli bychom být ostražití a ne dělat tyhle věci. Pořád jsem cítil, že smrt chodí blízko nás. Minimálně tak blízko jako láska. Je mi u něj hezky, vím, že mi nic nehrozí, a že by pro mě položil život. Ale stejně mám pořád hroznej strach. O něj. Přimáčknul jsem se k němu, jako by to mělo být naposled. Nesmí se mu nic stát. Prostě ne. A jestli se to přece jen stane, tak ať radši vezmu rychlej konec taky.

Ještě chvíli jsme se mazlili a pak odešli nahoru do ložnice. Bylo už dost pozdě, tedy na smrtelníka určitě. Pro Geeho je řekl bych ideální čas a cítí se na vrcholu sil. Uložil mě tedy do postele, lehl si vedle mě a oba nás přikryl dekou. Chtěl bych mu tolik říct a zeptat se na spoustu věcí. Ale nějak nedokážu najít slova, nebo se bojím odpovědí.
,, Gee? Zůstaneš se mnou?''
,, Samozřejmě kuřátko.''
,, Napořád?''
,, Minimálně na pětset let.''
,, Gee?''
,, Ano?''
,, A kdy chceš dostat toho člověka co tě chce zabít?''
,, Kdybych věděl kde se schovává, tak bych se s ním už vypořádal. Ale cítím v kostech, že nebude trvat dlouho a dá o sobě vědět.''
,, Ty ho zabiješ, že jo?''
,, Vyčítáš mi to snad?''
,, Ne, já chápu, že to musíš udělat, jinak by tě nenechal na pokoji.''
,, Chytrá hlavička. Neboj. Jestli se mi dostane do drápů, je s ním amen.''
Trochu mě to uklidnilo. A doufal jsem taky, že se nebudu muset týhle vraždy účastnit. Nikdy jsem ještě neviděl nikoho umírat. Mrtvé znám jen zakopané ze hřbitovů. Ale tehdá když Gerard ztratil vědomí... umíral?

,, Gerardku a když jsi se ze mě poprvé krmil... umřel bys bez krve?''
,, Musím uznat, že mi tehdy bylo hodně zle. Ale nevím. Možná bych se z toho dostal. Kdybys nechtěl, tak bych se nenapil.''
,, To bych byl pěknej sobec.''
,, Ale ne. Nevěděl jsi o upírech ještě skoro nic. Nedivil bych se ti. Ale teď už hezky spinkej ano?''
Rozhodl jsem se Gerarda poslechnout a hezky spinkat. Trochu mě bolí hlava. Možná to má za následek jeho krev. Jsem zvědavý jak mi bude zítra. Usínal jsem s hlavou u Gerardovy hrudi. Dýchal jsem jeho vůni a zároveň se těšil, i netěšil na to, co nás čeká dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jannica Jannica | Web | 2. dubna 2009 v 21:57 | Reagovat

Proč tuhle povídku musim vždycky číst dvakrát? :D

Dostává mě to... to, jak je to psaný, jak se k sobě chovaj.. celej ten příběh.

Prostě se mi to hrozně moc líbí:)

2 Petra Petra | 3. dubna 2009 v 8:47 | Reagovat

ha..mně už je teď taky líp a o hodně! Přečtu si to asi tak eště 2x a budu uplně fit! XDXD má to léčebný účinky.....A já to žeru pořád víc a víc a víc a víc.....hrabe mi

3 Aless Aless | 3. dubna 2009 v 14:24 | Reagovat

Miluju tenhle příběh ×D... i včechny ostatní povídky a příběhy =)

4 Terry Terry | 3. dubna 2009 v 14:37 | Reagovat

Slečno, líbí se mi jak to píšeš. Vztah mezi nima a tak vůbec x)

5 xoxo xoxo | 4. dubna 2009 v 20:01 | Reagovat

já ji čtu taky do nekonečna.Je ot zajímavý nápad a dobře popsané

6 fallen angel fallen angel | Web | 6. června 2009 v 15:18 | Reagovat

Gerardku.. to je sladký :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama