NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Way for your life

6. dubna 2009 v 20:07 | Chemical Writer |  Ostatní

Nevím co k tomu říct. Radši od toho nic nečekejte. Prostě taková blbost. Oddychovka. Chápete... Ani Frerard ani nic... ale zítra vám sem hodím tolik vymodlenou úchylárnu ano? Pěkně na večer - na dobrou noc:-) Těšíte se vůbec? Jo a klábosit pod mýma článkama můžete dle libosti :-)

You're just a sad song with nothing to say
About a life long wait for a hospital stay...


Tak jsem si zpíval. Dělávám to každý večer, den co den, někdy si to ani neuvědomím. Jak jinak než písničky svojí nejoblíbenější skupiny. My Chemical Romance. Jejich hudba je prostě kouzelná, jedinečná. Říkejte si co chcete. Nemáte je rádi? Vy to nemůžete pochopit. Každý jejich slovo mi dodávalo naději.

You'll never make me leave
I wear this on my sleeve
Give me a reason to believe


Ano. Oni jsou jeden z mála důvodů proč přežít. Proč věřit. This band will save your life. Je to jako poselství. Děkuju jim za tolik. Díky nim jsem se našel. Bez nich bych zůstal troska a možná bych to opravdu zabalil a plul v nebi na obláčku. Nejspíš si říkáte, že přeháním. Ale pokud jste byli někdy hodně na dně, a najednou vám někdo porozumněl a ukázal světlo na konci tunelu, tak mě snad alespoň trošinku chápete.

I am not afraid to keep on living
I am not afraid to walk this world alone

Zahleděl jsem se na svůj oblíbený plakát. Byl na něm sám leader My Chem. Gerard Way! Zíral jsem na ten jeho uhrančivej pohled. Už když jsem ho viděl poprvé mě uchvátil. Já vám povím tajemství. Díky němu jsem pochopil, že jsem jinej. A sice na kluky. Bylo to pro mě dost šokující zjištění, ale myslím, že Gerardovi by to nevadilo. Sám tak vznešeným způsobem bojuje proti homofóbii.

Won't you tell me?
Well, there's no way I'm kissing that guy!

Ano. Mám na mysli to co provádí s tím kytaristou. Frankem. Taky moc hezkej kluk. Neubráním se pousmání. Budu zase muset na ten svůj Frerardovskej blog napsat nějakou povídku. Povzdychl jsem si. Nemám komu bych věnoval svoje city, tak se vypisuju v povídkách. Možná proto mají takovej úspěch. I když na to nevypadají, jsou hrozně osobní.

Well, if you wanted honesty thats all you had to say
I never want to let u down or have you go
It's better off this way


Nikdy jsem neměl v lásce štěstí. U holek se vzhledem ke svý orientaci moc nedivím. A u kluků? Víte jak je těžké trefit se do oněch čtyř procent? Po tváři se mi mimoděk skutálela osamnělá slza. Okamžitě ji setřu, skoro jako bych se styděl. Ale vždyť tu nikdo není... jen ten plakát. Znovu pohlédnu. Vypadá tak hrozně živě. Já už začínám bejt pověrčivej jako sami My Chemical Romance...

You're not in this alone
Let me break this awkward silence
Let me go


Nechával jsem si mp3 na uších. Svalil se do postele. Zíral na Gerarda. A přemýšlel o svým životě. No. Když nic jiného... jsem na tom líp už jen díky tomu, že mě nikdo nešikanuje. To bylo taky hrozný období. Aspoň něco. Jsem respektován jako rovnoprávná lidská bytost! Ušklíbnu se. Pokud nepočítám bývalého. Ten mi nezapomněl dát najevo jaká jsem hrozná nula. Juknul jsem na noční stolek. Válí se tam jeho fotka. Už od rána jsem se rozhodl, že až půjdu do kuchyně, vezmu ji s sebou a konečně vyhodím. Zase mrknu na Geeho. Hm. To je fakt kus. Má krásný vlasy. Hrozně rád bych si na ně sáhnul. A ty oči... a rty... a špičatej nosík...

That the world is ugly,
But you're beautiful to me.
Are you thinking of me?
Are you thinking of him?


Zavřel jsem oči a zaposlouchal se do další z mnoha dokonalých melodií. Už se hrozně těším na nové cd. Co na tom když pár spolužáků bude mít kecy, že poslouchám nějakou komerční emo srágoru. Já moc dobře vím, že to tak není. Dřív jsem si říkal, jestli vůbec vím co je to láska. Jednou mi totiž jedna holka vyčetla, že ji nemůžu mít rád, protože jsem nikdy nemiloval a ani nebudu. Že jsem bezcitnej. Být gay ale neznamená nemít cit. Já miluju. Miluju My Chemical Romance. Jestli se vám to nelíbí, váš problém. Tahle moje hudební láska má zvláštní formu. Ale je reálná. S touhle myšlenkou na mě začal přicházet spánek.

Just sleep... Just sleep...
Wake up!

Něco mě šimrá na obličeji. Snad to není pavouk. Odhrnu tu věc a ztuhnu. Něčí vlasy. Rychle otevřu oči a jen pár centimetrů ode mě je čísi obličej. Poplašeně vykřiknu, shodím tu postavu ze sebe a povšimnu si, že v pokoji je něco jinak... To si uvědomím jen v setině sekundy, protože se hlavně potřebuju podívat, kdo se mi to vloupal do postele. Otočil jsem se a viděl kluka v černým oblečení a černýma rozcuchanýma vlasama. Teď se válel na zemi vedle nočního stolku. Snad jsem mu nic neudělal.

Now come one, come all to this tragic affair
Wipe off that make up - what's in is despair!

Pak se na mě podíval. Měl sněhově bílou pleť, uhrančivé oči, známý špičatý nosík a rty, které se umí smát tím nejkrásnějším způsobem na světě. Teď však nebyly usměvavé. Gerard nečekal, že ho ze sebe takhle shodím. Asi jsem ho naštval!

,, Vy... vy... to... já...'' začal jsem se pokoušet o souvislou větu.
,, Promiň. Nechtěl jsem tě vyděsit.''
,, Ne! Vy mi promiňte!!! Já bych si tohle v životě nedovolil! Vy jste můj nejoblíbenější zpěvák! Nestalo se vám nic?'' přisedl jsem si k němu na zem ale nedovolil jsem si dotýkat se ho.
,, Opravdu?'' usmál se. ,, Jestli je to tak, klidně mi tykej. Mám rád svoje fanoušky.''

V ten moment jsem úplně roztál jako máslo. Je to opravdu on! Už mi to konečně začalo docházet! Sám Gerard Way! Já se zblázním! Ještě chvíli a začnu vyvádět jak nějaká puberťačka.
,, Já jsem Gerard.'' řekl a nabídl mi ruku. Jako bych neměl jeho jméno vrytý nesmazatelně do paměti! Potřásl jsem si s ním a řekl svoje jméno. Měl upřímný stisk.
,, A jak jsi se sem dostal?''
,, To máš fuk. Prostě jsem tady.''
Pohlédnul jsem na svůj plakát. Hrozně jsem se vyděsil! Gee tam nebyl. Jen prázdnej prostor. Tak to je to, co je jinak! To se mi nezdálo!

,, Aha.'' řekl jsem.
,, No... jo... já se tam zase vrátím, neboj.'' odpověděl Gee na můj vyděšený pohled směřující k plakátu.
,, Aha. A... můžu si sáhnout?'' dodal jsem moudře. Ale vy byste si snad nechali ujít takovou příležitost? Snad mě za tuhle debilní větu omluví fakt, že jsem byl v dost velkým šoku.
,, No jasně. Ale od pasu nahoru.'' pousmál se Gerard.
Zvedl jsem ruku a očima hledal svolení. Gee se nehýbal. Jen se povzbudivě usmíval. Napřed jsem se dotkl jeho tváře a pak konečně těch vlasů. To jsem vždycky moc chtěl. Byly heboučký. Zase jsem stáhl ruku zpátky. Snažím se vrýt si tuhle chvilku do paměti. A dost na něj zírám.
,, Nevypadáš moc vesele.'' řekl Gee a dal mi ruku kolem ramen. Zježily se mi všechny chlupy na těle.
,, Ale mě je fajn.'' dodám. Mimoděk zavadím pohledem o noční stolek. Gee zvědavě následuje můj pohled. Kurva!
,, Můžu se podívat? Co je to za fotku?'' super, takže už ji zmerčil. Chtěl jsem odporovat ale byl to sám Gerard Way. A tomu se přece nevodmlouvá. Hrábl po tý fotce. Achjo. Já nechci.

,, Hezkej kluk. Tvůj?''
,, Ne. Ten už si mě určitě ani nepamatuje.''
,, A chceš si o tom popovídat?''
,, No... já nevim.'' podíval jsem se na Geeho. Ale co. Beztak ho vidím jen jednou za život.
,, Nebudu tě nutit. Ale asi by ses mi měl svěřit.''
,, Víš, je to už rok co jsem ho poznal. A hrozně mě změnil. Myslel jsem si že mě má rád. Ale pak se na mě vykašlal. A co hůř, dokonce i jako na kamaráda. Nechal mě topit se ve sračkách. Řekl mi spoustu ošklivejch věcí. Poznámek na můj vzhled. Od tý doby si moc nevěřím.'' zmlknul jsem a divil se, jak je možný, že všechno ze sebe takhle vybleju. Trapas. Díval jsem se do země.
,, Jo, chápu jak ti je. Ale neboj, ty si najdeš někoho lepšího. Někoho kdo si tě bude vážit.''
,, Já sotva.''
,, Ale no tak. Pro každýho se někdo najde. Nikdo nezůstane sám. A ty jsi pěknej kluk, nedej na kecy toho idiota.'' Gerardovo objetí bylo najednou silnější.
,, No... snad.''
,, Určitě.'' dodal a vlepil mi pusu na tvář. Tohle bych tedy nečekal. Ale konec konců... on dělá s Frankem i horší věci. Nevěřícně jsem na něj kouknul. Dotkl se mojí tváře a pak mě políbil na rty.
,, Hlavně nepřestávej věřit.'' s těmito slovy mě položil na postel. Pak mě pohladil po vlasech. Najednou jsem byl hrozně slabý. Nedokázal jsem se pohnout. Ještě mě naposled líbnul a já ho sledoval jak odchází k prázdnému plakátu.
,, Proč tu nezůstaneš dýl Gee?'' vypravil jsem ze sebe namáhavě.
,, Už není čas. A já stejně nejsem ten pravý.'' zazubil se na mě. Ne! Já nechci aby šel pryč!

Přišel až k mému stolku, kde se válela hromada krámů. Vzal černý fix a cosi čmáral na ten plakát.
,, Abys neřekl, že ti nenechám nic na památku.''
,, Nikdy nezapomenu.'' šeptal jsem sotva slyšitelně.
,, Tak sbohem. A zkus se mít víc rád.''
,, Sbohem Gee.'' zamumlal jsem. Najednou byla všude tma.

I miss you, I miss you so far
And the collision of your kiss that made it so hard


S touhle melodií se probouzím. Bylo to tak živý. Nehrál mi třeba mobil? Juknu na něj. Ne. Blbost. Jako zvonění mám momentálně Kill All Your Friends. Vedle mě se válela mp3ka. Plakát byl i s Gerardem. Na stole stále ten stejnej bordel. Fixy a pár papírů s nápady na povídky. Jak jinak než Frerardovské.

Vstal jsem a protáhl se. Včera jsem usnul oblečený, fakt se chovám jako čím dál tím větší magor. Na nočním stolku se válí ta fotka. Mého bývalého. Pokud to tak vůbec můžu nazvat. Najednou mi jeho krásná prolhaná tvářička nepřišla vůbec ničím zajímavá. Vytáhl jsem z kapsy zapalovač a sledoval, jak se papír mění na popel. Už mi nebude otravovat myšlenky! Ve všem jen sprostě lhal! Já si najdu někoho, kdo si mě bude vážit.

Při pohledu do ohně jsem se rozvzpomenul na ten zvláštní sen. Tak hrozně živej! Nebo to snad sen nebyl? Já nebyl vůbec ospalý... Na okamžik zaváhám. Otočím se na svůj milovanej plakát. Gerard se jen vražedně ušklíbá jako pokaždé. Přistoupil jsem blíž. Nechtěl mi tam snad nechat vzkaz? Napřed jsem nic neviděl ale pak se moje srdce na okamžik zastavilo. Na tmavém podkladu to nebylo moc vidět. Bylo to totiž černé. Ale bylo to tam!

With love? Aaale. Třeba je to tam jen vytištěný a já si toho nevšiml. Nejde to rozmazat a...

A bylo to tak skutečný.

Sice nevím, co se to ten večer doopravdy stalo. Každopádně to má za následek, že jsem si všiml zvláštního obrázku na mým milovaným plakátu, ať už ho tam nakreslil kdokoli, dále že fotka bývalého je jen popel a dým a taky... že mi zmizela černá fixka.
,, Honem! Už musíš do školy!''
,, Jasně mami!''

Mama, we all go to hell!

Nahodil jsem si bágl a vzal za kliku svýho pokoje. Kde jen ta fixa může být. Podíval jsem se na Gerarda s otázkou v očích. Ten se tvářil jako by nic. Jako by v tom nejel. Ale co. Klidně ať si ji nechá. On mi dává naději. Je to přesně tak jak říkám. Oddaného fanouška My Chemical Romance poznáte podle toho, že se nikdy nevzdají své naděje. Vždyť nám ji poskytuje sám Gerard Way.

And if you carry on this way
Things are better if I stay
So long and goodnight
So long and goodnight...

,, Ty jedna strako.'' zašeptal jsem a uchechtl se. Měl jsem pocit, že na mě Gee spiklenecky mrknul. Ale to už si určitě jenom namlouvám.

Nebo ne?

If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather ´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 6. dubna 2009 v 21:38 | Reagovat

Tohle se mi líbí.....je to takový zvláštní, originální ale je v tom něco víc....něco co nedokážu popsat...Ale je to...nepopsatelný......hezký...Kurva, fakt sem dnaska tak mimo? XD

No to je otázka....zdali se těšíme....Už takle sem tu pečená vařená 50x za den.  XD

2 Aless Aless | 6. dubna 2009 v 22:04 | Reagovat

Přesně si vystlihla co sem si myslela a co mě napadlo když sem to četla. V tom příběhu je ňáký takový zvláštní kouzlo. Moc se mi to líbilo. =)

Wow, už se těšim na zejtřejší večer. Nejen na další tvojí -určitě suprovní- úchylárnu ×D. Bude to poslední noc se sádrou. Konečně budu moct normálně chodit. Už aby bylo 7. večer! ×D =D

3 Darek Darek | Web | 6. dubna 2009 v 22:44 | Reagovat

Proč je ten článek tak ... já nevím jak to říct. I když, než přičel Geegee docela mě to vystihuje, to jak díky MCR přijdeš na to, co jsi... krásný...

A toho Gerarda tak moc nepopisuj, nebo se mi ještě začnou líbit kluci (ale jen ti Chemical...třeba takový Mikey...Nebo Gee...nebo Fee...co to kecám???? Zítra si snad vezmu růžový pásek. A já ho doma mám, heč!)

*směje se vysokým hláskem jak Frankie Iero*

No dobře, už končím. A těším se na ouchylárnu... nebo snad nejkrásnější projev Frerard love....?

4 Tez Tez | 7. dubna 2009 v 13:04 | Reagovat

Hele kočko, ty vlasy, rty a tak správně špičatej nosík XD něco mohutnýho a podlouhlýho XD

5 Jannica Jannica | Web | 7. dubna 2009 v 22:22 | Reagovat

Jaj, to bylo úžasný :D

Já se v tom klukovi docela viděla... Až na to, že mi neskáče Gerard do postele.. :D (škoda, to bych si užila).

Jo a momentálně mám období, kdy se při pohledu na Gerarda spíš směju :D On je vůbec hrozně vtipná osoba:)

6 JustDream JustDream | 8. dubna 2009 v 14:25 | Reagovat

Amazing!! Opravdu se v tom klukovi odrážim..Až na to že za mnou Gerard chodí na fyziku(nemůžu si pomoct a tak mě o nudných hodinách navštěvuje :)) a ne do postele :D

7 petí petí | Web | 17. dubna 2009 v 17:07 | Reagovat

:) hmmm..zajímavý.....jo...asi bych je měla víc poslouchat...protože něják se mi ta naděje ztrácí....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama