NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 7

5. dubna 2009 v 11:03 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Dneska mě to obzvlášť baví. Prostě ráda líčím v příbězích ty největší svině! ''Vůbec'' v tom nejsou zahrnuté moje vzpomínky.


Gerard:

Já to tak nenávidím. Zkurvený středy! Zkurvený těláky! Musel jsem si levý předloktí omotat nějakým šátkem. Vypadá to jako módní doplněk, takže ok. Učitel to naštěstí toleruje, jinak bych musel všude vystavovat ty svoje jizvy. A to se mi kurva nechce. Jako by nestačilo, že mi ten šátek jednou sklouznul. Trapas nad trapasy. Spousta pošklebků a výsměch. Myslím, že je vám to jasné.


Navíc nijak zvlášť po pohybové stránce neexceluju. Možná bych na tom nebyl tak špatně kdyby na mě učitel furt neřval a nedával mi za vinu dokonce i chyby mejch spolužáků. Dneska razím do školy s Mikeym. Což je fajn. Nemusím se bát, že mi David napálí jednu do čumáku.

Frank:

Uááá! Spěchám! Ženu se do školy jak splašená koza. Já kretén zaspal, ale bylo mi to jasný. Včera večer jsem pořád dumal nad Gerardem a furt to bylo - poslechnu si ještě tuhle písničku, ještě tuhle... a než jsem se nadál byla půlnoc.

Vylítnu po schodech jak ďábel. Říznu zatáčku, první, druhou a už už vidím na dveře tělocvičny. Uf! Kluci tam ještě jsou. Klábosí spolu a jenom Gee sedí opodál a kouká před sebe. Nikdo si s ním nepovídá. Je mi ho líto.
,, Nazdar Gerarde!!'' zařvu na něj z plných plic. Jen aby ti ostatní viděli, že na ně peču.
,, Čau.'' pípnul mi na pozdrav.
,, Teda řeknu ti, to je dost sebevražda cvičit takhle brzo po ránu.''
,, Mno... to jo.''

Víc už jsme si neřekli. Přišel učitel. Trochu obtloustlej chlap. Jako hora. Nebo spíš kopeček. Muhehehe. Odemkl nám tělocvičnu a my vpadli do šatny. No nemám moc rád převlíkání se mezi lidma. Ale Gee z toho evidentně není odvázanej o moc víc než já. Uvelebil jsem se vedle něj a trochu ho tak chránil. Po očku jsem ho sledoval. Má moc pěkný tělo!

Gerard:

Nesnáším to převlíkání! Nejradši bych se zamknul na záchodě a převlíknul se zvlášť, stranou od ostatních. Ale to by bylo zase keců. Proto to vydržím. Hm. A navíc je Frankie hned vedle mě. Zdá se mi to, nebo si mě prohlížel? Ne, já blbnu. Co by na mě asi viděl?

Pak už se šlo do akce. Napřed jsme běželi deset koleček což mě nebaví. Moje kuřácký plíce tím méně. Ale vydržel jsem to. Pak nějaká trapná rozcvička co mě šeredně nudí! Je to dlouhý a nezáživný. Místo toho bychom mohli něco hrát. I když... to je taky hrůza. Nikdo mě nechce do týmu.

Frank:

Nuda. Trapný běhání a ještě trapnější rozcvička. Fakt jako pro holky. Pak ten tlusťoch přikázal, ať si pinkáme ve dvojicích. Nemusím vám snad osvětlovat že jsem vystartoval po Gerardovi. Skoro se mi omlouval, že to prý neumí a i když jsem udělal chybu já, tvářil se jako by to byla jeho vina. Nechápu. Se mnou mu to náhodou šlo docela hezky. Jenom kdyby byl ještě míň roztěkanej...

Pak začala druhá hodina a kluci si prosadili fotbal. Učitel mě určil jako kapitána týmu spolu s Davidem. Fuj. Stáli jsme před řadou ostatních kluků a měli si vybírat koho chceme do týmu. Podíval jsem se po těch ksichtech plnejch nenávisti a řekl první jméno.
,, Gerard!''

Gerard:

Nevěřil jsem svým uším. Frank mě opravdu chce do týmu? Všichni na mě koukali jak na debila a na Feeho jako by se dokonale pomát.
,, No, já bych ti doporučoval někoho jinýho...'' začal kecat něco učitel. Musí mě shazovat i učitelé kurva drát?!
,, Nedoporučujte.'' odseknul Frank a já se nesměle přidal po jeho boku.
,, Tak do tohohle týmu fakt nechci!'' slyšel jsem Dannyho pošklebování. Beztak neumí do míče ani kopnout, tak nevím na co si hraje.
,, Však tě taky nevezmu idiote!'' vzkázal mu Frank.
Potom byl na řadě David a vybral si jak jinak než Adama. Pak přišel ke slovu Frank a dal tomu korunu.
,, Dál je mi jedno koho dostanu do týmu. Beztak neznám ani jména.''
Myslím, že páni šampónci to vzali dost osobně. Oni, takové zbožňované školní celebrity!

Nakonec si tedy vybral svůj tým jen David a všichni ho prosili jako o život ať si vezme právě je. Nechápu. Copak ti chcípáci nemaj ani špetku důstojnosti? V životě jsem neviděl otrávenější ksichty než mělo těch pět kluků co zbylo pro naše družstvo. Nakonec jsme si už jen rozdali dresy. Pak zazněla píšťalka a hrálo se.

Frank:

Myslím, že jim solidně spadl hřebínek. Hrozně mě baví tyhle zjevy prudit. Píííísk a hrajem!

Nastal chaos. Vypadalo to jako když slepice běhaj za pohyblivým flusem. Slepice jsou spolužáci a flus je balon. I když Gee vypadal spíš jako malé kuřátko. Teď se dostal k balónu ale David mu ho vzal. Ne zrovna čistě. Srazil ho na zem. Čekal jsem, že to učitel odpíská. A vono nic!
,, No Gerarde! Tady se nemůžeš válet! Tohle je hra pro chlapy!'' zařval po něm pan učitel tlusťoch.
,, Jestli jste si nevšiml tak ho David srazil! Měl byste to odpískat!''
,, Ty mi nebudeš radit co mám pískat a co ne! Ten zákrok byl čistej!''
Pokrčím rameny protože hádat se s debilem nemá cenu. Gee už vstal takže dobrý. Budu se držet u něj. Opět se po nějaký době dostal k míči. Už jsem viděl jak na něj startuje David, tak jsem mu vlezl do cesty. Byl pěkně nasranej.
,, Uhni Iero!''
,, Ani mě nehne blbečku.'' vypláznu na něj jazyk. David je vzteky nepříčetnej. Gerardovi se podařilo běžet s míčem kus dopředu a přihrát na kluka, kterej stál kousek před bránou. Ten na nic nečekal a dal gól. Tělocvičnou se nesl náš nadšený řev. Každej šel gratulovat tomu co ho vsítil ale já šel za Geem.
,, No vidíš jak ti to jde. Ten gól je tvoje zásluha.''
,, Já... já ho přece nedal.'' klopil Gerard očka.
,, Ale dal by to každej když mu to tak pěkně naservíruješ.'' usmál jsem se.

Pak začala sranda. Davidův tým se snažil za každou cenu vyrovnat. Dostali jsme se pod docela solidní tlak. Bylo mi jasný, že náš tým je určitě horší, protože já nechal tomu kašparovi volnou ruku při výběru. Ale zase by nás mohli podcenit. Z úvah mě vytrhnul jeden kolohnát co se rval směrem k naší bráně. David! Nikdo se neodvažoval postavit se mu do cesty. Byla by to asi dost bolestivá zkušenost. Vyřítil jsem se za ním. Já mu předvedu co je to bolest! Už jsem to nestihl. Nenabral jsem rychlost včas a tak jen zpovzdálí sleduju jak Gee vybíhá Davidovi naproti. Evidentně v tom už není jenom fotbal. Tohle je vyřizování účtů. To ne! Vždyť Gerarda zadupe do země!

On však udělal něco horšího. Napřáhl se a vší silou kopl do míče. Odtud přece nemůže bránu trefit! Oh kurva, to ne! Zamířil přímo na Gerardův obličej! Ten ani nevykřikl a padnul na zem.

Gerard:

Najednou jsem měl tmu před očima. Do očí mi vlítly slzy. Cítím, že mám v nose krev. Už zase. Kolikrát ještě tenhle tejden sakra? Padnul jsem na zem a snažil se vzpamatovat. Hrálo se vesele dál. Nejasně slyším, jak Frank nadává na Davidovu adresu. On se ho opravdu nebojí! Zavřel jsem oči a pokoušel se rozdejchat tu děsnou šlupku. Najednou cítím na rameni dotyk.
,, Jsi v pohodě Gee?'' Frankův hlas.
,, Nejsem.'' víc ze sebe nevypravím.
,, Tak pojď. Jdeme do šatny a já se na to podívám.''
Pomohl mi vstát a odcházeli jsme. Teprve teď se ozvala píšťalka a hra byla přerušená.
,, Iero, kam si myslíš, že jdeš? Hodina ještě neskončila!'' zase ten blbej učitel.
,, No já jdu ošetřit spolužáka když se k tomu evidentně nikdo nemá. Vy byste mohl zatím potrestat viníka.''
,, Mě nebude rozkazovat nějakej usmrkanec! Ta střela mířila na bránu! Byla to nehoda!''
,, Byl to úmysl, a vy jste to viděl, stejně jako já. Nashle!''
Říct učiteli nashle je na týhle škole docela odvaha. Tělocvikář ale zůstal stát jako opařenej a my už byli pryč.

Frank:

Odtáhl jsem Gerarda k umyvadlu a pomáhal mu smýt z obličeje krev. Pořád byl poněkud v šoku. Ale snad bude v pořádku. Když jsme umyli nejhorší spoušť, posadil jsem ho na lavici v šatně a podával mu ubrousky. Vypadal jak malý zraněný štěnátko.
,, Už je to lepší?''
Gee přikývl. Nic moc si z toho nedělá. Asi je na fyzickou bolest dost zvyklej.
,, Frankie... já... už tam nechci jít...''
Řekl mi Frankie! Já mám takovou radost!
,, Neboj, už tam nepůjdeme.'' usmál jsem se a shrnul mu vlasy z čela. Podíval se na mě a já si povšiml lehce rozmázlé řasenky. Naklonil jsem se k němu, položil mu dlaň na tvář a palcem tu šmouhu lehce otřel.
,, Trošku ti upravím make-up... tak, hned je to lepší.'' pořád na mě koukal. Já už ten pohled nevydržím. Musím něco udělat! Nenapadlo mě nic lepšího než ho sklopit. Vida na podlaze se něco válí... Geeho šátek. Sehl jsem se pro něj a podal mu ho. Zatvářil se dost vyplašeně a honem rychle ho zase začal omotávat kolem ruky. Všiml jsem si několika jizviček na jeho předloktí. Až mě z toho píchlo u srdce. Proč si ten kluk ubližuje? No... já bych se na jeho místě asi dávno zbláznil...
,, Moc ti to nejde, počkej, zavážu ti to.'' a jak jsem řekl tak jsem udělal. Gee mě pořád hypnotizoval tím svým kukučem. Asi nemohl uvěřit, že se chovám jakoby nic. Začínám z něj bejt nervózní. To já vždycky když se mi někdo líbí. Opatrně jsem dotáhl uzel a nepouštěl Gerardovu ruku ze svejch dlaní...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aless Aless | 5. dubna 2009 v 11:26 | Reagovat

Chudák Gee. Musí to mít těžký. Ale Frankie taky když ho "hlídá"  =D. Mam ráda příběhy kde sou ti dva outsideři.

2 Darek Darek | Web | 5. dubna 2009 v 11:41 | Reagovat

A teď pusinku!

Mimochodem...tak trochu mi to připomíná vlastní zkušenost...

3 JustDream JustDream | 5. dubna 2009 v 13:30 | Reagovat

Gee už začíná roztávat :) výborně..jen tak dál

4 Tez Tez | 5. dubna 2009 v 13:34 | Reagovat

Kočko, v příštím díle mi musíš vyhovět kurva! x)

Já ten přetlak nevydržim! Něco s hvězdičkou, však ty víš x)

Jinak skvělé jako obvykle!

5 Petra Petra | 5. dubna 2009 v 16:53 | Reagovat

prej něco s hvězdičkou XDXD :-D jooo to by bodlo....ale oni maj čas....vyvíjí se to dobře....Frankie je hodnej a má Geeho rád...on na to Gepard příde .....navíc to yvpadá že už mu docela věří.....Navíc je to rozený fotbalista!...já nevim proč, ale ta představa je hrozně komická....\

Jen tak dál...Snad už ani enmá cenu řikat jak moc se mi líbí ajk píšeš... :-D

6 Jannica Jannica | Web | 5. dubna 2009 v 17:19 | Reagovat

To je tak nádherný! Gerard je opravdu hroznej chudák...

Ti ostatní včetně učitele jsou vážně kreténi, ještě, že se tam objevil Frank, aby zachraňoval situaci:)

Frankie je vážně super, zachraňuje Gerarda a vůbec se nebojí následků na svojí osobu. Myslim, že ho spolužáci vážně nebudou mít rádi, ale jemu je to jedno... je prostě zlatej:)

Těšim se dál, už se začínaj trochu sbližovat... tyhle částli povídek jsou vždycky nejlepší :D Když spolu ještě nic nemaj a jenom po sobě tak koukaj...

7 Tez Tez | 5. dubna 2009 v 22:03 | Reagovat

Aww, mně baví ty představy, že spolu něco maj, ale miluju otevřený konce x)

8 petí petí | Web | 15. dubna 2009 v 17:09 | Reagovat

ta Frankova oddnaost je krásná....

9 Pansy.xo Pansy.xo | 1. května 2009 v 13:03 | Reagovat

ojojoj :D

10 scary scary | 13. května 2009 v 15:07 | Reagovat

Já souhlasím z Tez  , chudák gee .Snad mu frank pomůže , hlavně at to neskončí špatně ....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama