NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Květen 2009

Your Story 12

31. května 2009 v 13:51 | Chemical Writer |  Your Story

Hmmmm tak co se dalo čekat že? :-D trochu jsem se těšila na pavouka nebo děravý kalhoty... ale dobře, je to vaše story :-)

Opile jsem zíral na Gerarda. Alespoň že k něčemu mi byly ty moje škrábance ve ksichtě. Skvělej sváděcí prostředek. Asi si tu držku budu huntovat častěji. Gee vzal můj obličej jemně do dlaní. Celý jsem se rozechvěl. Dělá si ze mě prču?I Will Never Hurt You 21

31. května 2009 v 13:07 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Takže pro vás mám další pokráčko. Tahle povídka pomalu míří ke zdárnému konci. Mno i když... Jestli zdárnému... toť otázka...

Vzalo mi to prostě dech. Taková nádhera! Čekal jsem ledacos ale tohle...

Díky mojí přecitlivělosti na světlo jsem si tenhle den pěkně protrpěl. Ale právě vidím další důvod, kdy to za to stálo.Well If You Wanted Honesty 8

20. května 2009 v 19:18 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


A místo toho, abych se o svaťáku učila, vám tu píšu pokráčka :-) tak děkuju všem věrným čtenářům co mi zachovali přízeň.

Frank:

Přejížděl jsem mu rukou po tom šátku a chytil se jeho dlaně. Nevím co si o mě asi pomyslí. Ale vidím, že to potřebuje. Podíval jsem se do jeho zvídavých oček. Teď a nebo nikdy. Prostě... ho potřebuju. Hrozně moc. Zjistím tedy jak na tom jsme a jestli bych měl u něj šanci. Pořád jsem ho držel za ruku a tou doposud volnou jsem ho objal. Přiblížili jsme se k sobě ještě víc. Nevypadalo to, že by se bránil. Najednou se mi přitiskl čelem na čelo. Byl to tak hrozně intenzivní dotek. Hrozně moc bych chtěl... zkusím to.
,, Děkuju Frankie.''
Pohladil jsem ho po těch heboučkejch černejch vláskách a pomalu se začal sklánět k jeho rtům.


Opět se ozvu.. jen na moment

12. května 2009 v 16:39 | Chemical Writer |  Blog
Ahojka. Tak za dva týdny mě čeká maturita. Jsem z toho s nervama v gay erotogenní zóně. Pro ty nechápávé - jen jsem nechtěla bejt sprostá. A pro ty, co mají absťák:


Opět jsem Frankie a Petí Gerard. Tak se mějte fajny ouchyláčci. Snad se brzo dostanu do tý správný nálady na pokráčko. Omlouvám se xD nebude to už trvat dlouho.

Upozornění na ouchylárnu

5. května 2009 v 17:53 | Chemical Writer |  Blog
Ahoj!

Tak po dlouhé době se zase ozvu. Nezabijte mě no.. Vaše nekalé plány o únos vám bohužel nevyjdou :-) Proč neunesete radši Gerarda? Co si chcete počnout se mnou?

No nic. Zdravím všechny nově příchozí. Ani jsem nečekala, že se vůbec objeví někdo další, ochotný komentovat mé zvrácené fantazie :-)

A teď už k věci. Chci vás upozornit, že se zdaleka neflákám tak, jak si myslíte. Důkazem budiž nová story, kterou píšu spolu s Petí. Kdo má zájem o přečtení tak tady:

Myslím, že se máte na co těšit. S Petí se vzájemně dobře doplňujeme, a napadají nás.. dost úchylné věci. Nevím, která z nás je horší xD

Petra píše za Geeho a já za Frankieho. Tak enjoy!

A mimochodem, mám tunu nápadů na nové stories. Musím se smát když mi v hlavě zní ty předem vymyšlené dialogy :-)

Možná když mě pěkně povzbudíte, tak něco přihodím.

Mějte se krásně a Frerard nechť opatruje vaše sny!

Vaše Chemical Writer