NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 8

20. května 2009 v 19:18 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


A místo toho, abych se o svaťáku učila, vám tu píšu pokráčka :-) tak děkuju všem věrným čtenářům co mi zachovali přízeň.

Frank:

Přejížděl jsem mu rukou po tom šátku a chytil se jeho dlaně. Nevím co si o mě asi pomyslí. Ale vidím, že to potřebuje. Podíval jsem se do jeho zvídavých oček. Teď a nebo nikdy. Prostě... ho potřebuju. Hrozně moc. Zjistím tedy jak na tom jsme a jestli bych měl u něj šanci. Pořád jsem ho držel za ruku a tou doposud volnou jsem ho objal. Přiblížili jsme se k sobě ještě víc. Nevypadalo to, že by se bránil. Najednou se mi přitiskl čelem na čelo. Byl to tak hrozně intenzivní dotek. Hrozně moc bych chtěl... zkusím to.
,, Děkuju Frankie.''
Pohladil jsem ho po těch heboučkejch černejch vláskách a pomalu se začal sklánět k jeho rtům.Gerard:

To jak se ke mě Frankie choval... to bylo něco nepopsatelnýho. Nejen, že se mě zastává a nebojí se ani před učitelem, ale on mě dokonce ošetřil. Pomohl mi zastavit krvácení mýho poslední dobou značně zhuntovanýho nosu. A pak ten trapas s tím šátkem... přešel to mlčením, i když mu určitě došlo, že opravdu doma nemáme kočku. Prohlížel jsem si ho. Když mě Fee držel za ruku, cítil jsem v břiše takový zvláštní chvění. A měl jsem husí kůži po celým těle. Nejlepší bylo jak se dotkl mojí tváře aby mi setřel šmouhu od oční linky. Tohle dělal už tenkrát... v těch šatnách. Už jednou mi pomáhal... on mě má snad doopravdy rád. Bylo to jako by mnou projela elektřina. A jak mě obejmul. Takový krásný přátelský gesta. Je to vůbec možný? Nemohl jsem si pomoct a přitiskl se na něj čelem. Na tváři mě zlehýnka šimral jeho dech. Potom mě pohladil a já cítil jeho ruku v mých vlasech. On mě snad chce políbit?
,, Uáááááááááááá, uhnětééééééé, já chci tu síť!''

Hrozně jsme se lekli a odtrhli se od sebe. Naši spolužáci! Naštěstí nešli do šatny ale jen do učitelova kabinetu pro volejbalovou síť. Cejtil jsem, jak mi srdce buší až v krku.
,, Frankie!'' natáhl jsem k němu ruce. Zase mě vzal do náruče a já se pomalinku docela uklidnil.

Frank:

V duchu jsem byl neskutečně nasranej na svoje rozeřvaný spolužáky. Zkazili nám tak romantickou chvilku! Ale já se dočkám! Prostě musím! Už dneska pozvu Geeho na rande a...
,, Frankie!'' zvolalo to klubíčko a natahovalo ke mě ručky. No jo... asi se mu to vyrušení taky nelíbilo ani za mák. Obejmu ho a za chvíli je zase dobře. Znepokojeně však kouknu na hodinky.
,, Gee, měli bychom se teď převlíknout aby nás tu nebuzerovali spolužáci a odejít.''
,, Tak dobře.'' vzdychl Gerard do mýho ucha. A já se neubránil úchylným představám, kdy Gee vzdychá moje jméno...

Vypadli jsme jak nejrychleji to šlo. Nikdo nás neviděl ani neslyšel. Zazvoní až za pár minut. Vzal jsem Gerarda za ruku a stoupali jsme po schodech směrem k naší třídě. Nemluvili jsme, jen po sobě nesměle pomrkávali. Tak jsme došli až do třídy. Teprve v ten moment zazvonilo a my se připravovali na hodinu chemie.

Gerard:

Bylo to moc hezký nebejt mejch rozeřvanejch spolužáků. Docela mi pokazili možnost dostat první pusu v mým zkurveným životě. Ale třeba se dočkám jindy. Rozhodně to však nebude v následujících hodinách. Chemie mě krutě nebavila. Nemám chuť poslouchat ten nudnej výklad učitele. Pitomá škola. Nejradši bych to teď zatáh a šel s Frankiem na rande. Stejně mi nejde do hlavy proč je na mě tak hrozně hodnej. No dobrá, já mu teda budu věřit. Kvůli mě má takový těžkosti... v tom moje úvahy přerušilo lehký drcnutí do lokte. Polekaně se kouknu... Frankie... posílá mi psaníčko. Jééééé!!!!

Frankie:

Napsal jsem mu dopejsek, jestli by nechtěl poznat moje kamarády. Teď bude velká přestávka, takže to stíháme s přehledem. Gee se na to tvářil všelijak. Byl kapku překvapenej, ale nakonec mi písemně přišla odpověď - že jo. Zaradoval jsem se. Najdeme mu spoustu kamarádů! No dobrá, ne spoustu, ale pro začátek to stačí. Jen nechci aby se cítil sám, když tu třeba náhodou nebudu. Myslím, že by se mu mohli líbit, ale na druhou stranu doufám, že zase ne moc. Já snad normálně začnu žárlit! Konečně zazvonilo a já popadnu Geeho za tlapku a táhnu ven.

Gerard:

Jen co se ozval zvonek vytáhl mě Frank na chodbu. Běželi jsme o poschodí níž. Tady má někde třídu můj brácha. Začínám bejt nervní. Já na nějaký poznávání novejch lidí opravdu nejsem. I když zase třeba Feeho jsem poznal rád. No ale to je vyjímka. V tom zahlídnu brášku.
,, Mikey! Vysmeknu se Frankovi a běžím k němu.''
,, Ahoj Gee. Co ty tady?''
,, No... jdu se s Frankem podívat za tvejma spolužákama...'' a pak si vzpomenu, že bych ty dva měl kurec seznámit ne?
,, Tohle je Frank, a tohle můj brácha Mikey.'' usmívám se když to říkám, ale mám trochu obavy, jestli si ti dva padnou do oka. Vypadá to ale že jo. Potřásli si rukama a tak nezbývá než doufat, že si později nepocuchaj třebas ciferníky. Asi už jsem paranoidní, ale život mě naučil.
,, Tak tu počkejte kluci. Já skočím pro ty svoje kámoše.'' s těmito slovy Frankie odběhl do Mikeyho třídy. Ukrátil jsem si tedy čekání pokecem s bráchou. No, doufám, že nepřitáhne žádný exoty.

Frank:

Vlítnul jsem tam a podle Rayova účesu, který byl prostě nepřehlédnutelný, našel i Boba. Ten se držel svojí svačiny jako klíště poslední kapky krve chudokrevného. Abych vás uvedl do obrazu... s těmahle pakama jsem si užil už tolik srandiček. Řekl bych, že my tři jsme postrach okolí. Tedy hned po Davidovi a jeho povedený partičce. Mávnul jsem na ty dvě existence, a tak se ke mě pomalu rozešli. Bob sice nechtěl opustit svůj hambáč, ale nakonec ho Ray ukecal.
,, Čuuus Franku, tak ses konečně taky stavil?'' zubil se na mě Ray.
,, Nazdar kluci. No jasně že jo. Chci vám někoho představit.''
,, Aaa copak? Našel sis snad holku?'' zeptal se Ray. Bob nemluvil, musel dožvýkat zbytek (nebo spíše půlku) hamburgeru, kterej si narval do pusy. Divím se, že se nezadávil.
,, N.. ne.. je to kamarád, ale je trošku plachej, spolužáci ho nemají moc rádi, buďte na něj teda hodný jo?''
,, Jasná páka. Tak jdem!'' zavelel Ray, Bob získal barvu přezrálého rajčete a žvýkal o stošest.

Gerard:

Mezitím, co jsem čekal, co to s sebou Frank přivede jsem si povídal s Mikeym. Říkal, že většina jeho spolužáků jsou normální lidi, a tak ať už se tam kamarádí s kýmkoliv, nevidí problém. Hodně jsem mu tedy o Feem vyprávěl. O tom jak se ke mě zachoval dneska v tělocvičně, že se mě zastal i před učitelem, a taky o tom, jak mě našel pomlácenýho v šatnách. Moc jsem toho říct nestihl. Jelikož se blížil Frank a s ním v zádech nějakej šílenej afroman a taky jeden hromotluckej vagabund, kterej zrudnul vzteky jakmile mě zmerčil. Chtěl jsem být menší, a ještě menší, až bych byl nejmenší na celém světě. Ono mám komunikační problémy odjakživa. Ale když vidím takový dva magory, mám docela nahnáno.
,, Táááákže Gee, dovol abych ti představil svoje kámoše, tohle je Ray.''
Stiskl jsem si tedy ruku s Rayem, a v duchu se napomínal, abych nezíral na to jeho šílený afro.
,, Ge... Gerard.'' řekl jsem.
,, A tohle je Bob. Znám ho taky z předchozí školy.''
,, HMmMfffffblbgggh.'' dostalo se mi odpovědi. Nutno dodat, že měl stisk jak medvěd. Ruply mi dokonce klouby.
,, Omluv ho. Nechtěl se vzdát svojí svačiny. Proto mluví jak hovado.'' dodal Frank na vysvětlenou.

Frank:

Poznal jsem na Geem jeho typický a vykulený pohled. Asi se těch dvou magorů bojí. I když co si budeme nalhávat... kam se tihle dva exoti hrabou na Gerarda. Rozhodl jsem se chytit se příležitosti.
,, Tak kluci, co kdybychom se třeba zítra domluvili a zašli pokecat na pivo?''
,, A na něco k jídlu taky?'' zeptal se Bob.
,, Co třeba krmit holuby?'' vložil se do toho Mikey.
,, Já jsem pro každou prdel!'' zahlásil Ray.
,, Nevím jestli budu mít čas...'' chystal si zadní vrátka Gee.
,, Dobře, tak zítra po škole, na čase se domluvíme ještě s Gerardem. Platí?''

Kluci nic nenamítali a vlastně ani nemohli, protože zazvonilo, a bylo po přestávce. Gee vypadal poněkud zaraženě. Dal jsem mu ruku kolem ramen a přesvědčoval ho, že všechno bude ok a ať mi věří. Asi je toho na něj za jeden den moc. A to ani ani netuší, že ho chci dneska pozvat na rande!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Darek Darek | Web | 20. května 2009 v 19:28 | Reagovat

Super! Ani nevíš, jak jsem se těšil na pokračování. A držím palce k maturitě!

2 Jannica Jannica | Web | 21. května 2009 v 12:47 | Reagovat

Vlastně ani nevim proč, ale mě ty tvé povídky vždycky nějakým zvláštním způsobem úplně dostanou. Vždycky, když to dočtu tak jen koukám do zdi se stupidním úsměvem na tváři:D
Je to prostě tak romantický a tak nádherně popsaný! Vážně krása..:)
A co se týče učení... radši se uč a vykašli se na nás, abys to zvládla. Myslím, že je důležitější udělat maturitu. No, i když já mám ve svých prioritách Frerard snad na ještě vyšší příčce než školu:D

3 petí petí | Web | 21. května 2009 v 17:05 | Reagovat

:) jen tak dál :)

4 JustDream JustDream | 21. května 2009 v 18:09 | Reagovat

Rande! Rande! Randeee!!!! :D :D :D u Gerardova zadku, na každý díl se těším víc jak vánoce!!! :D

5 Tez Tez | 22. května 2009 v 17:05 | Reagovat

Kočko, na to čekám celý tekdny, měsíce! :)

6 scary scary | 23. května 2009 v 9:27 | Reagovat

super , už jsme čekala .No raději se na nás vykašli a uč se Just Dream to já taky ...

7 Aless Aless | 24. května 2009 v 9:19 | Reagovat

Týjo fakt super =D...super dílek po dlouhym čekání. A ať ti hlavně vyjde ta maturita =)

8 Tez Tez | 24. května 2009 v 12:00 | Reagovat

Všechno nejlepši k svátku Jenny!

9 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 27. května 2009 v 14:58 | Reagovat

joooo,rande!rande!

10 Tez Tez | 28. května 2009 v 19:45 | Reagovat

Rande? Šukačka!

11 Lafka Frerard Way Lafka Frerard Way | E-mail | Web | 28. prosince 2009 v 1:23 | Reagovat

rozkošnýý!!prej to klubíčko a natahovalo ke mě ručky..xP
nebo Bob se svojí svačinou..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama