NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

I Will Never Hurt You 24

19. června 2009 v 21:35 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You
Hmmm. Díl nebo dva... tragic with a capital T? I don't know. Víte spoustu věcí jsem vymýšlela až v průběhu týhle story. Každopádně doufám, že to nějak ke konci nezvorám :-D snažila jsem se držet vás při čtení napnuté a tu a tam překvapit. Snad se mi to povedlo. Jo a tady máte teda ten masakr. V příštím díle bude vesele pokračovat.

Asi tucet jich bylo. Těch upírů... TĚCH upírů! Maniaků. S úzkými zorničkami a vyceněnými zuby.

Opět se mi připomenul útok na moji osobu. Tenkrát u mě doma. Gee mě zachránil. Říkal, že by si klidně poradil i s šesti naráz. Ale tentokrát je jich mnohem víc. Co to má znamenat sakra?
,, Gee, neříkal jsi, že tě chce zlikvidovat člověk?''
,, To rozhodně chce, sice nechápu kde sehnal TOHLE, ale nemám čas se nad tím moc pozastavovat.'' pravil a připravil si meč. Postavil se přede mně, aby mě chránil, ale myslím, že to moc účinek nemá. Teď musím mít naprosto stejný pach jako upíři. Od tý doby co mě zasvětil. A to znamená, že jsou celí žhaví do toho mě sežrat. Tohle už není jako když mi Gerard říká svačinko! Tady jsem hlavní chod! Možná i zákusek.

,, Na Frankie. Budu se snažit držet je od tebe dál, ale kdyby náhodou.''
S těmito slovy mi Gee podal nůž. Sakra dlouhej a sakra ostrej.
,, Ne-ne-nemyslíš doufám, že já...''
,, Je to buď my, nebo oni. Nelituj je a kdyby se k tobě některej přiblížil, neváhej a zabij ho.''

Jemu se to řekne. Jenže já... já... jsem srab!

Gerard je pravej opak. Statečně vykročil těm bestiím naproti. Točil si s mečem, jako kdyby jen tak trénoval. Najednou nabral rychlost a jednou ranou zabil první dva upíry. Sesunuli se k zemi a já se zaradoval. Ne nadlouho. Další tři začali útočit na Gerarda hned vzápětí. On však jejich neohrabaný útoky snadno vykryl a po chvíli už leželi na zemi mrtví.

Horší bylo, že zbytek těch maniaků se na na Geeho sesypal naráz. Vůbec jsem ho neviděl. Slyšel jsem jen řev, a křupání kostí. Pak jsem zahlédl jak jedna z těch bestií obloukem z chumlu vyletěla a rozbila si kostru o strom. A mrtvá dopadla na zem. Fuj... to muselo bolet. Musím říct, že mě to poněkud uklidnilo. Je vidět, že si s nimi Gee hravě poradí. Upírů však jaksi neubývalo. Odněkud z lesa se vylouplo pět dalších. Namířili si to přímo ke svým kolegům a pach krve je přiváděl do nepříčetnosti. Tři však přišli během jedné vteřiny o život. Dokonce řady upírů lehce prořídly a tak jsem zahlédl Gerarda přímo v akci. Vypadal kupodivu dost unaveně.

,, Gee, pozor! Přišli další!''
,, Já vím.'' hlesl Gerard.
Fakt jsem se začal bát. Jak dlouho tohle může vydržet?

Pak se však kolem něj utvořila jakási temná aura. Odhadl jsem, že ho trochu chrání před útoky. Já docela zapomněl, že umí čarovat! Jeho meč najednou vzplanul a v řadách nepřátel způsobil značné škody. Jednomu z upírů chytly vlasy a šílel bolestí. Běhal tam a zpátky a umíral, zatímco se mu škvařila kůže na hlavě. Nebyl to hezkej pohled... zvedl se mi žaludek. Mnohem horší však bylo, když jsem viděl přicházet novou skupinku těhlech potvor. Další desítka! Tohle snad nebude mít konec!

Ten největší z nich vyrazil Gerardovi meč. Krve by se ve mě v ten moment nedořezal. Poté jsem svýho upírka ztratil z dohledu. Byl pohřben pod změtí šílených těl. Chtělo se mi brečet. Chtěl jsem křičet. Ještě jsem mu chtěl říct tolik věcí, ještě jsme spolu pořádně nic nezažili a...

A oslnil mě parádní výbuch.

Upíři lítali na všechny strany. Celou tuhle scénu osvětlilo jasné světlo blesku. Pár nepřátel se nabodlo na větve stromů a umírali v dost velkých bolestech. Někteří leželi naprosto nehybně na zemi a o kus dál jejich hlavy. Jen tři se ještě potáceli poblíž Gerarda. Ten je z posledních sil zabíjel. Co se to děje?
,, Frankie.. pozor za tebou.'' upozornil mě aniž by mi věnoval jediný pohled. Otočil jsem se a spatřil za sebou jednu z těch odpornejch potvor. Byl už zle poraněnej, což bylo moje štěstí. Instinktivně jsem mu vrazil nůž tam, kde jsem tušil srdce. Zařvalo to a padlo na zem.
,, To nestačí, musíš to zarazit hloub! Rychle!'' upozornil mě Gee zatímco zabíjel posledního ze svých nepřátel.
Skočil jsem tedy na tu bestii a začal rvát nůž ještě hlouběji do jejích útrob. Najednou jsem docela zapomněl na svoji fóbii z krve. Bylo mi to fuk, teď mi šlo o všechno. Bojoval jsem s tou odpornou kreaturou a vyvíjel co největší tlak na nůž. Šlo to ztuha. Mlelo to sebou a snažilo se to nůž ze sebe vytrhnout. Pak se mi konečně povedlo opřít se do toho plnou silou, protože upír konečně zeslábl.

Cosi křuplo a na můj obličej cákla pořádná porce krve. Upír zařval a bylo po něm. Konečně jsem si oddychl. Tohle byla fakt hrůza ale snad už je po všem.

Otočil jsem se zpátky na Gerarda. Byl vysílený ale živý. Šel ke mně pomalým krokem a pokoušel se usmívat. Docela krvácel, ale myslím že žádná rána nevypadala až tak vážně.
,, Jsem na tebe hrdý Frankie, teď jsi bojoval jako opravdový upír!''
Ani nevíte jak moc mě tohle zahřálo na srdíčku.

Gee Byl ode mě pár kroků když zazněl výstřel a on padl k zemi.

Rozeběhl jsem se za ním a popadl ho do náruče. Něco jsem křičel. On byl naštěstí při vědomí, ale moje skryté upíří já najednou pocítilo, jak podstatná část z něj odchází. Ne. On přece neumírá! To nemůže!

Z hloubi lesa se vynořila vysoká postava zahalená v hnědém plášti. Oba jsme k ní zvedli své pohledy.

,, To nic kluci, nenechte se rušit. Já vás teď jenom zabiju.''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 scary scary | Web | 20. června 2009 v 10:37 | Reagovat

jim ze něco stane .. né .Kdo taen jejich vůdce .vlkodlak? já se bojím abych řekla pravdu  :-x

2 Jannica Jannica | Web | 20. června 2009 v 13:04 | Reagovat

NEEEE!!!! Nemůže je zabít, to nejde...
Taky se dost bojim...
Napsala bych k tomu delší komentář, ale musím psát jen jednou rukou a to mi moc nejde. Takhle můžu jen říct, že doufám v jejich přežití.

3 fallen angel fallen angel | Web | 22. června 2009 v 13:26 | Reagovat

ty.. neštviii :D
tyjo.. tyjo.. tyjo..
ááááááááááááááááá

4 Petra Petra | 22. června 2009 v 20:51 | Reagovat

Jestli je usmrtíš tim tvym tragic with a capital T  :-D  Tak se z toho vomeju :) Ale naštěstí vim, že máš ráda happy endy tak snad to dobře dopadne....Příde mi, že teď všude čtu samý masakry ...Ale to nic kluci,nenechte se rušit já vás teď jenom zabiju!...tsssss rychle dál! je to useklý ale strašně  :-?

5 Aless Aless | 24. června 2009 v 15:51 | Reagovat

Ano, rychle dál. Tuhle story mam fakt ráda ×D... a doufam  že jako bude happy end!!

6 Tez Tez | 25. června 2009 v 13:05 | Reagovat

Nebojte nebude tragic with capital T, Jenn nemá ráda smutný konce, vždycky u toho řve jak malej harant :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama