NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Rivalové *

27. června 2009 v 19:17 | Chemical Writer |  Frerard
Asi neuhodnete kdo mě to překecal k dalšímu úchylnýmu příběhu :-) ale proč ne, tenhle nápad nosím v hlavě už dlouho. Proč ho tedy nezveřejnit. Omluvte velice peprné a vulgární výrazy. Ale myslím si, že Gerard se s tím taky moc nes... nepáře. Takže milé děti... Pohodlně se usaďte, Gee začíná vyprávět.


Takže vy čekáte roztomilej, přeslazenej příběh, plnej romantiky, jako vyrvanej z červený knihovny?

Leda tak nasrat!

Frank, to byla ne láska na první pohled. Spíš rivalita na první pohled. Ale přísahám, že si všechno začal on. Sice už nevím pořádně čím se to spustilo, ale vím kdy. Hned první den co jsem ho poznal. Evidentně jsme si nepadli do oka. Na kytaru nehrál nejhůř, já bych to sice uměl určitě líp ale bohužel se mi nepovedlo sehnat nikoho lepšího, kdo by mohl Frankovo místo zastoupit. Budu se s ním muset smířit.

Zpočátku jsme po sobě jen tak koukali. Ignorovali se. Až jsem to jednou nevydržel. Zrovna jsem byl trochu jetej a cejtil bych se fajn, nebejt toho, že na mně čuměl on. Už mi to nedalo.
,, Co tak civíš?''
,, Koukám jak jednou nechci dopadnout.''
,, Ty máš co říkat ksichte!''
,, Sklapni ty jedno emo.''
,, Já nejsem KURVAEMO!'' a to už jsem šel do vysokejch otáček. Naštěstí nás uklidnil Mikey. Hádka vyšla do ztracena.

Jindy byl Frank poněkud mimo. Zrovna jsme hráli Headfirs for Halos. Jo to si pamatuju. Furt mu ujížděly akordy. Dal jsem pokyn a kluci přestali hrát. Stoupnul jsem si před Franka, a zblízka se na něj zadíval. V tý době jsem začínal bejt už solidně alergickej na jeho osobu.
,, Můžeš mi vysvětlit, proč to dneska tak kurvíš?''
,, Protože nedokážu ignorovat to tvoje vřískání.''
,, Zopakuj to!''
,, Až dáš pryč ten svůj vycmrdlej ksicht!''
A pak jsem ho chyt pod krkem. Nesnesu připomínky na můj hlas a ksicht. Ray, Mikey i Bob mě museli od Franka odtrhnout. Prej ať toho nechám, že zabít ho můžu až dotočíme to cd, že zatím jinej kytarista není a tak jsem se uklidnil. Ne nadlouho.

Jednou jsme měli konzert v takovým menším klubu. Česal jsem se a dělal si make-up. Přišel ke mně Frank a spustil:
,, Vzdej to, stejně budeš vypadat jak kretén.''
,, Jdi do hajzlu Iero.''
,, Možná kdybys to udělal naopak.''
,, Jaak naopak?''
,, No bílý oči a černej ksicht!''
Skočil jsem po něm. Rvali jsme se jak koně a já si ty oči ani líčit nemusel. Měl jsem pěknej monokl. Frank zase celej konzert kulhal. Leč bitka dopadla nerozhodně. Tentokrát nás roztrhli pořadatelé, s tím, že už máme vypadnout na scénu.

A pak to začalo. Každej z nás chtěl dokázat, že je lepší. Frank si mě dobíral, že neumím hrát na kytaru a zároveň zpívat. Já si dělal šoufky zase z toho, že je prťavej.

Na konzertech jsem měl výhodu. Přece jen se všechna pozornost upírala na mně. Taky jsem hezčí. Jednou však byly fanynky málem hotový z Frankovejch kytarovejch sól. ''Omylem'' jsem mu vytrhnul šňůru ze zásuvky. A bylo ticho.
Poté co jsem v zákulisí vypil svoje ten den teprve pátý kafe se mi udělalo zle. Dřepěl jsem na hajzlu a lítalo to ze mně jak z hovnocucu. Slabě jsem úpěl.
,, No jo Gerardku. Aby ses nám neposral.'' slyšel jsem přes dveře kabinky.
,, Táhni Iero. Ty trapáku.''
,, Víš, za to že jsi mi zkazil to kytarový sólo jsem ti dal malej dáreček.''
V ten moment se mi zatemnilo před očima.
,, To kafíčko bylo obohacené o gutallax. Hele co je pravda na tom jemném působení?''
Můj řev byl slyšet až v New Jersey. To vám garantuju.

Taky jsme se předháněli kdo toho víc vypije, sežere, vykouří a to si dokážete sami představit. Někdy po nás zbyl dost nepořádek. Jednou jsme se pohádali o to, kdo se víc zeblil. Taky jsme prováděli co nejšílenější věci, tak praštěný, aby je ten druhej neudělal. A furt jsme se hádali.

,, Já jsem lepší Iero. Mám víc fanynek!''
,, To ti nakecal kdo ty prdelní ksichte?''
,, Náhodou mám krásnou prdel!''
,, Škoda že místo obličeje!''
,, Já tě zabiju!!!!''
A tak jsme se servali jak o život. Jo, už zase. Bohužel to bylo opět nerozhodně. Váleli jsme se na podlaze a popadali dech.
,, Hhh vyhrál jsem.'' vypravil ze sebe Frank.
,, Jak tě tahle píčovina napadla?''
,, Máš víc rozervaný hadry!''
,, Máš víc krve ve ksichtě!''
,, Vyrval jsem ti víc vlasů!''
,, Nene!''
,, Jojo!''
A vesele jsme se prali dál.

Jindy jsem zase kýchl. Jo, nemohl jsem si ani v klidu kýchnout, protože Frank vzápětí dodal:
,, Chcípni potvoro!''
Nečekal jsem na nic. Ani jsem se ho nesnažil urazit. Šlo mi jen o to ho konečně zabít. Bylo mi fuk kde seženu novýho kytaristu. Popadl jsem ho a mlátil s ním o zeď. Vhledem k tomu jakej to je skrček to vypadalo fakt k popukání. Zbylí členové kapely mě opět drželi zuby nehty, aby toho mamlase zachránili. Říkali mi, že on to chcípni potvoro tak nemyslel, že já přece nejsem žádná potvora, a i kdyby jo, tak proč bych si nemohl v klidu chcípnout, že jo... a tak si mě zase udobřili.

Bylo toho mnohem víc. Podobnejch průpovídek jsme měli nepočítaně. Naschválů a rvaček taky. Jednou dokonce uplatil lidi v první a druhý řadě, aby cucali citróny a pomeranče. Měl jsem v hubě slin jak nasráno a dost jsem prskal. Bylo mi jasné kdo jim ty odporný citrusy narval. Že mi cukr do kafe vyměnil za sůl je snad klasika. Nezůstal jsem mu nic dlužnej. Schoval jsem mu do zavazadel spoustu pavouků. A do bot mu napatlal lepidlo. Měli jste ho vidět když se zouval a v těch jeho trapnejch křuskách zůstaly ty fusekle. A pak jste měli vidět jak jsem řval, když jsem ten samej den dosedl na připínáček. Kdo mi ho tam asi dal?

Před jedním vystoupením jsem kouřil jednu za druhou, když v tom se za mnou stavil můj bráška. Dělá jako že ne, ale drží se mnou. A donáší. Práskač jeden brejlatá.
,, Gee... já ti musim něco říct.''
,, A copak?''
,, Frank si matlá na pusu jelení lůj.''
,, A co já s tim? Jo táááák! Mám mu dát místo toho lepidlo? To je dobrej nápad!'' to bylo moje milované lepidlové období. Patlal jsem ho všude. Jojo, kde jsou ty časy.
,, Neee, on mi říkal, že tě chce úplně ztrapnit. Přímo na pódiu.''
,, Simtě jak?''
Mikey zčervenal a pak mi pošeptal:
,, Chce se s tebou líbat.''
,, Fuj! Kurvadoprdele!'' odplivl jsem si. ,, Já ho nenávidím! Takovej prasák! Jak ho mohlo tohle napadnout?''
,, No, jestli ucukneš Gee tak prohraješ.''
,, Nejsem žádnej buzerant! Tohle je fakt odporný! Nebudu se líbat s chlapem!''
,, No ale víšco... tím mu vlastně ustoupíš.''
,, Počkej Mikey. Máš recht. Udělám to jinak.''

Jakmile jsme vyšli na scénu, měl jsem co dělat abych se nezačal chlámat. Ten blbeček Iero si vážně troufá. Pět songů jsme zahráli bez obtíží. Klasika. Zase jsem se nakrucoval u mikrofonu a užíval si to, jak jsou ze mně ženské, ale i kluci hotoví. Nejraději jsem zacláněl Frankovi. Byl vždycky tak roztomile nasranej, že není vidět. Ale já jsem přece důležitější ne? Pak už se rozezněly první tóny Give Em Hell Kid. Dostával jsem se správně do varu. A začalo mi docházet to nebezpečí. Zejména poslední věta.

,,Won't you tell me?
Well, there's no way I'm kissing that guy!''

Jak jsem čekal přišel ke mě Frank a dal mi pusu. Kdyby jen to. Začal mi rvát jazyk do krku! Myslel jsem, že pobliju. Co tomu řeknou lidi? Nastal řev. Těžko soudit jestli nadšenej nebo zhnusenej. Ale hlavní je, že jsem to vydržel. Že mě Frank nenachytal nepřipravenýho.

Ale to mi nestačilo. Musím vyhrát!

Ještě dvě písničky jsem z toho byl trochu mimo, ale pak jsem se rozhodl uskutečnit svojí pomstu. Vyčkal jsem na vhodnou chvíli a přiblížil se k Frankovi.
,, Ty zatracenej hajzle, já ti to ještě spočítám!'' zařval jsem mu do ucha. Naštěstí jsem nezapomněl dát od úst mikrofon jinak by to byl docela trapas. Nadechl jsem se a chytil toho grázla za zátylek. Přitáhl jsem si ho a vášnivě líbal. Když ten jeho vlezlej jazyk proklouzl do mých úst, pořádně jsem ho kousl.
,, Kurva!''

A tohle už bohužel slyšet bylo. Franku ty idiote! Rozhlédl jsem se po fanoušcích a vypadalo to, že jsou nadšení! Teď to budou vyžadovat pořád. Oh shit! No fuuuuuj!

A tak jsme se předháněli dál.
,, Pojď se líbat ty srabe!''
,, A ty mi polib prdel!''
,, Abych tě nevzal vážně!''
,, Buzerante!''

Jednou jsem si do držky narval pořádnou porci chilli. Měli jste vidět jak se to pako s kytarou zatvářilo.

Pořád jsme však nerozhodli, kdo z nás dvou je větší mástr. Já, to přece vím, i vy to víte, ale ten blbec to stále nehodlal akceptovat. Nesnášel když jsem měl úspěch. Přitahoval na sebe pozornost tím, že se válel po zemi. Říkal jsem mu, že je špinavej jak prase, ale stejně to dělal pořád. A fanoušci to brali. Mohl jsem házet šukézní pohledy jak jsem chtěl, ten kretén sebou praštil na podlahu a měl jsem po ptákách. Proto jsem vymyslel něco lepšího. Začal jsem se osahávat, a nejednou jsem si narval ruku za kalhoty. Všechna pozornost ihned patřila mě, i kdyby se Frank v tu chvíli změnil v hadr na podlahu. Spojil jsem příjemné s užitečným. Jo parkrát jsem se udělal, a co? Vám to vadí?

Pár dní na to, už se situace opravdu vyhrotila. Zrovínka jsme byli na hotelu a já spokojeně odpočíval. Můj mimoňskej bráška se šel projít po obchodech (hrozně rád si kupuje plyšáky) a tak jsem měl konečně chvíli pro sebe. Zbylé magorstvo naštěstí hnízdilo v jiném pokoji. Naneštěstí hned vedle.
Vždycky když jsem sám a nemám co dělat, začnu se nudit. Když se nudím, myslím na prasárny. A potom... víte co. Začal jsem si rozepínat kalhoty a rukou nedočkavě zajel ke svýmu ptákovi, kterej se probouzel k životu. V tom třískly dveře. Že by už byl Mikey zpátky?

A ve dveřích se objevil ten nejošklivější obličej pod sluncem. Iero.

,, Iero jdi do prdele.'' uvítal jsem ho.
,, Taky tě rád nevidím.'' řekl a jako by nic si sedl na gauč. Hned naproti mně.
,, Co chceš?'' vyjel jsem po něm.
,, Gerarde, už mě nebaví ty hovadiny co děláme.''
,, A mně to snad baví? Ale co mám dělat když sis začal!''
,, Nezačal!''
,, Začal!''
,, Dost nebudem se hádat, kvůli tomu tu nejsem.''
,, Tak co je? A dělej mám práci!'' můj kamarádíček se hlásil o svý.
,, Kluci už toho maj taky dost. Jsme sice dobrá kapela, ale ty naše hádky tomu nepřidaj. Myslím, že kdybysme to nějak urovnali, tak to bude lepší ne?''
,, Já nikdy nebudu tvůj kamarád.'' při slově kamarád se ten můj znovu zvětšil. Kurva ať už vypadne ten kretén Iero...
,, Já tvůj taky ne, ale co takhle se prostě ignorovat?''

Krátce jsem o tom zapřemýšlel. Bylo by super vědět, že už nikdy nebudu chlastat projímadlo, nebo slaný kafe. Ale komu budu na hadrech dělat díry na prdeli? Komu budu házet šváby do sendviče? Komu budu na zadní část triček psát nápisy jako - kokot nebo buzík? Ne, toho se vzdát nemůžu... leda že by...

,, Jasně Iero. Takže jsem vyhrál. Ty už to vzdáváš. Uznáváš, že jsem lepší než ty!''
,, Na to zapomeň!''
,, Ani omylem! Už tím, že jsi přilezl jsi to posral.''
,, Gerarde meleš sračky.''
,, Tak už vypadni.''
,, Ani mě nehne, tohle dořešíme.''
,, Povidám ti, vypadni.'' začal jsem bejt nadrženej jak puberťák.
,, Beztak máš hovno co dělat.''
,, Potřebuju šukat ty impotentní hovado!''

Frank se zarazil. Jeho pohled sklouzl - víte kam. Uznal tedy, že má potřeba je opravdu akutní a já doufal, že vypadne. Nevypadl.
,, Ty Gerarde... já už vím jak to vyřešíme.'' podíval se na mně Frank.
,, No jak? Sem zvědavej cos vymyslel.''
,, Když se necháš ode mně vojet, uznám, že jsi větší king než já.''

Zíral jsem na toho kreténa jak na zjevení panny orleánské. Ale proč ne. Pořád hrajeme tuhle hru - Vsadím se, že neuděláš tohle. Jooo díky tomu jsme se donutili sežrat takový hnusný červy. A zeblili jsme se oba. Já to sice maskoval tak, že jsem zvracel do Rayova báglu ale Frank to prokoukl. Takže opět remíza.

,, Hele Franku. V prvý řadě potřebuju vojet já tebe. Podívej se, co se mi děje...''
Frank se podíval a zblednul.
,, Aa.. nechceš ho třeba vy-vyto?''
,, Ne! To by nebylo rovnocenný!''
,, Tak jo... tak jdem na to?''
,, No moment! Co když tě vojedu a ty mně potom ne? To by bylo dost nefér vítězství.''
,, Máš moje slovo, že to udělám taky.''
,, Nevěřím ti skrčku!''
,, Tak můžeme sepsat smlouvu! A když to pak nedodržím, budu platit pokutu jo?''
,, Kolik?''
,, Třeba deset tisíc dolarů, mě je to jedno, já to totiž udělám.'' vyplázl na mě jazyk Frank.
,, Deset tisíc, a do smrti budeš mít povinnost hulit mně kdykoliv si vzpomenu, co ty na to?''
,, Ale bude to platit oboustranně.''
,, Beru.''

A tak jsme sepsali smlouvu.

Pak ležela na stole a my ji hypnotizovali.
,, Ty hele Franku, jak si mám bejt jistej, že je ta smlouva platná?''
,, Seš fakt idiot, každá smlouva je platná!''
,, No jistě, jistě, já přece vim.'' zachraňoval jsem situaci. Začínal jsem mít fakt chuť na to, ho pořádně...
,, Hele tak jdem na to ne?'' vybídl jsem ho.
,, No jo. Jsem celej žhavej.'' hodil na mě Frank jeden z těch ksichtů typu: zase musím jednat s kreténem.

Čím míň toho měl Frank na sobě, tím větší jsem začínal mít chuť. Samotnýho mě to překvapilo. A jeho taky, když viděl co bude mít za chvíli v sobě.
,, G-Gerarde... tohle přece...''
,, Co se ti nelíbí? To už to vzdáváš?''
,, Ne! Ani omylem!''

Otočil jsem si ho zády k sobě a začal ho připravovat. Bohužel jsme nenašli nic lepšího než takovej hnusnej olej. Ta sračka divně smrděla, ale co se dalo dělat. Začal jsem ho promazávat, ale to jen proto, že to byl jeden z podbodů naší debilní smlouvy. Dost mě vyděsilo, že nekňučel. Spíš spokojeně vzdychal. Usoudil jsem, že mu to trochu ztížím. A zajel do něj. Nadoraz. Bylo to fakt divný, ale zase jsem něco dokázal! Navíc mi to za chvilku bylo dost příjemný. Zajímavej pocit... Frank byl pěkně úzkej. Začal jsem pořádně přirážet, ale zase ne moc. Je mi jasný, že mi to ten prďola vrátí i s úrokama.

Netrvalo mi dlouho a dosáhl jsem svého. Musím uznat, že to vůbec nebylo špatný! Vážně kluci! Překonejte svoje předsudky a aspoň jednou za život to zkuste. Úžasnej pocit! Docela jsem se začínal těšit na druhý kolo. Skrček byl dost nažhavenej z toho mýho napichování. Takže si mě bez dlouhejch cavyků otočil a začal mě chystat na nejhorší. I když co já vím jestli to bude opravdu nejhorší. Mít v sobě jeho prsty mi přišlo fakt podivný. Jako bych se nemohl vytento... ale zvykl jsem si, dokonce mi to chvílema dělalo dobře!

,, Franku! Já chci sedět na tobě!''
,, Co prosím?''
,, No tak, je přece jedno v jaký poloze to uděláme ne?'' povím vám tajemství. Chci vědět, jak se na to bude ten skrček tvářit.
,, No to není zase tak blbej nápad. Aspoň uvidím, jak se na to budeš tvářit!'' řehtal se mi Frank. Ježíš to je fakt kus kreténa. Popadl jsem ho a praštil s ním na gauč. Než se nadál, už jsem ho zasedl.
,, Dělej! Vojeď mě!'' zavrčel jsem na něj. On si mě nasměroval a přirazil na sebe. Měl jsem co dělat abych nezařval! Aaau... kurva práce!

,, Co je Gerarde? To už to vzdáváš?''
,, Kecáš hovadiny, právě se mi to začalo líbit!'' a s těmito slovy jsem mu vrazil jazyk do krku.

Postupem... ehm času (nebo něčeho jiného) to vlastně nebylo vůbec špatný. Sám jsem se začal na Franka pořádně narážet. Jen ať vidí čeho jsem schopnej! Samotnýho mě překvapilo jak moc jsem vzrušenej. Tohle jsem ještě prostě nezažil! Po chvíli jsem začal mít pocit jako... jako kdyby... ne to je přece blbost.
,, Gerarde, ty zatracená kurvo!'' zařval Frank a já v sobě ucítil to teplo. Tohle už na mě bylo moc.
,, Ou kurva...'' uniklo mi. Zaryl jsem nehty do Frankova ramene. A byl jsem. A potom jsem asi dost řval.

Když mi opět začal sloužit sluch i zrak a já se vrátil zpět z jiné dimenze, musel jsem se pochechtávat tomu bordelu, co má po mně Frank na břiše. Háháháááá! Ale jedno se mu musí nechat. Je fakt dobrej. Já vám řeknu, že bejt pasivní je snad ještě mnohem lepší!

,, No nic Gerarde, odcházím z kapely.''
,, Co?''
,, Jdu pryč. Tohle se nemělo stát. Akorát nám teď bude oboum trapně.''
Zrovna jsem si říkal, že bych si to rád zvopáknul! No fakt! Copak jsem mohl tušit, že v tomhle klukovi vězí takovej talent?
,, Ne! Nikam nepůjdeš!''
,, Ale no tak. Chceš se mně už dlouho zbavit. Teď to máš jednodušší. Půjdu sám.''
Frank mě ze sebe dost nešetrně shodil. Cítil jsem se tak prázdný! A no jo... už ho v sobě nemám.

,, No Franku, to si děláš prdel?! Nikam nepůjdeš! Konečně se s tebou dá rozumně bavit a ty si chceš odejít? Seš fakt idiot!''
,, Nápodobně!'' řekl ten mamlas mezitím co si oblíkal kalhoty. Pak se zamyslel, a podíval se na svoje zacákaný břicho. Vzal ze země moji košili a utřel ten svinčík do ní.
,, A tohle mi taky zaplatíš Franku!''
,, Ty bys mi toho mohl platit ještě víc hovado!'' všiml jsem si, že se tomu skrčkovi lesknou oči. Co to má bejt? Dal jsem mu snad do očních kapek líh? Nene... to bylo předminulej tejden...
,, Počkej počkej! Co je!?'' vyhrabal jsem se na nohy (a že to po tom vášnivým sexu nebylo lehký) a chytil Franka do náruče aby mi nemohl utéct.
,, Pusť mě úchyle!''
,, Ani náhodou! Ne dokud mi nevysvětlíš proč řveš a co tak najednou že chceš odejít. Pokud vím, liboval sis v tom jak jsem namrtvici z toho, žes ještě nevypadl!''
,, O to taky jde Gee!''

Gee? Kurva... GEE?
,, Seš, seš bezohlednej namyšlenej sobec a... a... ''
,, A?''
,, A sobec! A... bezohlednej!''
,, To už jsi říkal!''
,, A namyšlenej!''
,, To taky...''
,, Ty kreténe, proč jsem se asi k tobě takhle choval?'' Frank se mi vyškubnul a padl do křesla. Já tam zůstal stát jak mě bůh stvořil. Klekl jsem si tedy na zem, a přilezl blíž k Frankovi. Natiskl jsem se na to opěradlo, takže mi koukala jen hlava. Hej, ale že nejsem kretén? Že ne?

,, Tak pověz Franku... proč mě tak nesnášíš?''
,, Já? Já že tě nesnáším? To ty!''
,, No dobrá, nebudem se hádat. Tak mi to vysvětli jak to vidíš ty.''
,, Jednoduše! Z hlediska buzeranta je to strašně jednoduchý!''
Ehm cože?

,, Když jsem tě poznal, tak ses mi fakt jako líbil. Sice mi bylo jasný, že tak pěknej kluk bude namachrovanej blbeček, ale to by nevadilo! Jenže tys mně už od začátku neměl rád. A dělal sis ze mně srandičky!''
,, Frankie ale to jsem zase... nevěděl. Nechtěl jsem ti ublížit. Nemyslel jsem to zle.''
,, A pak jsem se na tebe nasral já, protože mi došlo, že tě nikdy nedostanu!''
Hele, ale já přece nejsem teplej. A nebo jo? Jako záleží mi na něm. Když ho vidím smutnýho tak je mi taky nanic. Ne, tohle jsem vlastně nikdy nechtěl.

,, No, a sám víš jak to vypadalo dál. Snažil jsem se to brát spíš v legraci.''
,, To já přece taky. Nadával jsem na tebe, ale vlastně jsem tě měl svým způsobem rád.''
,, Svým způsobem. Nechtěj mě rozesmát! Když jsi mě mlátil tak to byla opravdu láska!''
,, Ale ty sis taky nebral servítky.'' víte mám na boku takovou jizvu, jak se mnou Frankie jednou třísknul o stůl. Prosklenej...

,, Nevšímal sis mě Gee, tak jsem se na sebe snažil upoutat pozornost. Abys taky věděl že žiju!''
,, Ale já jsem přece o tobě pořád věděl!'' nebo byste přehlídli někoho kdo vám za krk hodí hrst majonézy?
,, No jo... jenže po dnešku už jsme zašli fakt moc daleko. Mrzí mě to. Lituju toho co jsem udělal a jdu do prdele!'' zvedl se a já ho zase zarazil zpátky do křesla. Je to divný, ale já ho mám opravdu rád. No... víte že někdy na základce kluci mlátí holky protože se jim vlastně líbí? Připadám si jak nevyzrálej pitomec.
,, Ty... Frankie?''
,, Hm.''
,, A chtěl bys mě? Prominul bys mi to?''
,, A když řeknu jo, tak vyhraješ viď?''
,, Ale prdlajs.'' vlezl jsem si k němu a posadil si ho na klín. Ježíš, von je takový štěně malý roztomilý.
,, Fee, myslím to vážně.'' asi ho zarazilo to něžný oslovení. Zkoumavě se na mě zadíval. A asi mu konečně došlo že si nedělám poprvé v životě srandu. Otřel si hřbetem ruky oči a zachechtal se.
,, No nejsem si jistej jestli tohle chci zažívat pořád znovu a znovu.''
,, Bude to úplně jiný! Nebudu ti dělat naschvály! Slibuju! A budu se o tebe moc hezky starat uvidíš! Dej mi šanci!''
,, Tak teda dobře.'' usmál se Frankie. Dal jsem mu krátkou pusu.
,, A poslouchej. Za půl hodiny před hotelem. Zvu tě na večeři.''
,, Opravdu Gee?''
,, To tě musím pořád přesvědčovat že to s tebou myslím vážně? Už žádný soutěžení, hecování. A žádná rivalita.''

A tak se stalo. Asi se vám to moc nezdá, ale od toho večera jsme se opravdu změnili. Celý náš vztah se otočil o stoosmdesát stupňů. Byli jsme v jedný lepší restauraci. Říkal jsem si, jak se dobře najíme, pak se vrátíme na hotel... ne asi už žádnej sex, řekli jsme si, že začneme od začátku a jinak.

Bohužel nám místo dobrýho jídla přinesli podřadnou šlichtu. Frankie se nimral v něčem, co mělo být vegetariánský lečo, a já půl hodiny bojoval s neidentifikovatelným kusem masa. Jen abych si kousek ukrojil. Kouknul jsem na Frankieho. Měl naprosto znuděný výraz. Jemně jsem mu šťouchl do nohy. S úsměvem ke mně zvedl zrak. Tiše jsem zašeptal:
,, Schválně, jestli uděláš tohle...'' popadl jsem talíř a prudce s ním švihl za sebe. To nechutný maso odlítlo a já se tvářil jako by nic. V momentě když se za mnou začaly ozývat pobouřený hlasy byl talíř opět na svém místě. A já výraz neviňátka. Frankie se zachichotal.
,, Kurva tohle jsem si neobjednal!'' zařval nějakej chlápek.

Sledoval jsem, co udělá můj nový kluk. S naprosto znuděným pohledem mě napodobil. Koukal jsem kam letí ta kašovitá šlichta a umístila se přímo na škebli jedný starý čarodějnice. A sundala jí příčesek. Bouchnul jsem a nehorázně se chlámal.

Vyrazili nás. To nevadilo. Prošli jsme se nočním městem a drželi se za ruce.
,, Gee, víš že jsi opravdu děsný pako?''
,, Až po tobě trpaslíčku.''
,, Když jsi tak chytrej, pojď si dát závod, kdo bude dřív v hotelu.'' pustil moji ruku a běžel jako by měl za zádama nadrženýho upíra.
,, Dostanu tě Iero!'' zařval jsem za ním a svýmu slibu dostál. Zanedlouho už jsem ho pevně svíral v náruči. Smáli jsme se jak dva adolescenti. Ale co, vždyť se tak i chováme.

Ale vadí to někomu?

Tou dobou na hotelu:

Mikey objevil na stole divnej papír. Byl nadepsaný smlouva. Když se začetl, hrůzou zbledl. Okamžitě to zanesl ukázat Bobovi a Rayovi. Ti na něj také koukali jako na prokletou pečeť. Taková tam stála hrůza nemravná! Všem klukům se z té představy udělalo poněkud šoufl.

,, Ale vždyť se nemohli vystát!'' protestoval Ray.
,, Musí to bejt zas nějakej vtípek.'' souhlasil Mikey.
,, Ne, myslím si, že tak skrývají své masochistické praktiky.'' dodal tomu korunu Bob.

,, Hele, sado maso není špatnej nápad!'' sdělil Gerard Frankovi, který stejně jako on poslouchal za dveřma, co si o tý smlouvě myslí ti heteráci.
,, Děláš si srandu?''
,, Ne, chtěl bych tě svázat a pořádně znásilnit.''
,, Jedině když teď půjdeš do toho heteráckýho pokoje a předvedeš jim parádní striptýz.
Gerard vzal beze slova za kliku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tez Tez | 27. června 2009 v 19:46 | Reagovat

No to nevim, kdo tě navedl, fakt netuším koblížku :-P ale tohle bylo teda epesně famózní :-D vážně to byla prasácká prdel a mně se to moc líbilo :-)

2 Senii Senii | Web | 29. června 2009 v 10:12 | Reagovat

prej bílý oči a černej xicht... :Dtak tomu říkám parádní odreagování....já byh chtěla mít takovýho Geeho doma..bych se aspoň nenudila.. :-D fakt super.. :-P

3 Darek Darek | Web | 29. června 2009 v 14:27 | Reagovat

Samé hezké věci tady nacházím...

4 Aless Aless | 1. července 2009 v 13:27 | Reagovat

Yeah,nemám slov.Prostě úžasný. Od tebe mam povídky fakt nejrači =D

5 Jannica Jannica | Web | 1. července 2009 v 14:00 | Reagovat

Hááááá :D :D :D
Já vážně nemůžu... celý to bylo dokonalý!
Jo, láska a nenávist k sobě mají hodně blízko...
A ten konec byl vážně svělej! Jim jde udělat striptýz.. :D
Škoda, že si gerard namluje bílý oči a černej ksicht...
A třeba to tak doopravdy bylo. Další teorie Frerarda :D
Vážně se mi to moc líbí:)

6 fallen angel fallen angel | Web | 1. července 2009 v 14:46 | Reagovat

jéžíííš to sou paka :D:D:D

7 fallen angel fallen angel | Web | 1. července 2009 v 17:33 | Reagovat

jak si psala k nursíkovi, že je Gerard kurva prodejná, tak to přesně chci :D do budoucna :D:D

8 Jannica Jannica | Web | 2. července 2009 v 8:14 | Reagovat

fallen angel: Tak to nejsi jediná! Klidně bych za něj dala svoje kapesný! :D

9 Tez Tez | 2. července 2009 v 12:35 | Reagovat

[8]: No já nevim, myslim že ten homosexuál by ženy nechtěl :-D

10 Jannica Jannica | Web | 2. července 2009 v 12:56 | Reagovat

[9]: No jo, pravda... Tak bych musela dalších pár kapesných použít na náklady operace  :-D

11 fallen angel fallen angel | Web | 2. července 2009 v 13:50 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D

[10]: já tam pudu s tebou! :D:D

12 Tery Tery | 2. července 2009 v 14:40 | Reagovat

Musím říct že jsem se takhle už dlouho nenasmála, až jsem za to dostala pár facek od bráchy Uppss.....fakt super :-D  :-D  :D  :D  :-P  :-D

13 Tez Tez | 2. července 2009 v 15:23 | Reagovat

[11]: Beze mě se nikam nejde! Berem i Jenny!

14 Jannica Jannica | Web | 3. července 2009 v 11:47 | Reagovat

[13]: Tak jo, myslim, že z nás chirurgové budou mít radost :D

15 iWusZka iWusZka | Web | 9. července 2009 v 20:46 | Reagovat

::D:D:D:D:D:D" rel="nofollow">D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D" rel="nofollow">D:D:D:D:D:D:D:D:D
Kuurňa :D Ivetka je mrtváá :D
:D:D:D

16 Lyl Lyl | 16. července 2009 v 11:48 | Reagovat

:-D  :-D  :-D Ten Mikey, práskač jeden brejlatá!  :-D  :-D  :-D

17 Ajj Býý Ajj Býý | 19. července 2011 v 22:03 | Reagovat

Normálně komenty nepíšu - ae tohle je fkt bomba!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama