NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 10

2. června 2009 v 20:07 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Hmmm... bolí mě záda a stejně se krčím u počítače abych mohla něco napsat. Pro vás cokoli. A jestli si myslíte, že to hlasování u Your Story ošulíte nějakým pět a půl hlasů, tak jste na omylu :-P

Frank:

Ne, že bych se chtěl chválit, ale ty babky jsem setřel solidně. Nemyslíte? Gerard si z nich taky nic nedělal. Zaměstnal jsem ho zmrzlinou. Měli zrovna takovou tu točenou, ovocnou, co se hned rozpouští. Gee mě fakt pobavil, měl ji až na nose. To bylo hrozně roztomilé. Když jsem mu ji olízl, tak se moc hezky začervenal. Prostě nám tenhle den nemohlo nic zkazit. Procházeli jsme se, drželi se za ruce a kdokoli na nás hodil blbej pohled, měl co dělat s mým vražedným výrazem, kterej jsem se naučil od Gerarda. Na moje sluníčko si nikdo dovolovat nebude a hotovo! Ať si babky puknou vzteky.Gerard:

Byl jsem z toho všeho trošku mimo. Za celý léta jsem nezažil aby si se mnou někdo třeba jen přátelsky popovídal. A najednou tohle... když jsme se k sobě s Frankiem měli a lidi na nás divně čuměli, říkal jsem si vduchu - Gerarde, co to proboha vyvádíš? A vzápětí jsem si odpověděl - Drž hubu a užívej si, když se ti to líbí. Na jednu stranu to bylo moc krásný, na stranu druhou nejsem zvyklej na takový něžnosti, a poněkud mě to rozhodilo. Ani pořádně nevím jak mám přijímat takový množství lásky. Budu si muset zvykat. Asi jsem se zbláznil. Dokážu si představit, že bych s Feem strávil svůj život. Chodili bysme do parku krmit holuby, dělat představení homofóbním stařenám a nebo se doma jen tak poflakovali. Jo. To by mohlo bejt ideální. Jen se trochu bojím sexu. Co když se mi to nebude líbit? Ale zas jako... jak by se mi to mohlo s Frankiem nelíbit? Mám v sobě nehoráznej bordel.

Frank:

Bohužel všechno jednou končí. Nějak jsme se zapovídali a tak jsme se vraceli na autobus až pozdě večer. Opět přijel nezvykle včas. Tentokrát jsem stihl dát Gerardovi alespoň rychlou pusu na rozloučenou. Hleděl jsem za tou parodií na mhd dokud mi nezmizela z dohledu. Opřel jsem se o zábradlí a čekal, než se dovalí můj autobus. Ani jsem se při čekání nenudil. Ještě pět minut poté jsem se blaženě culil jako totální blbeček. Hhhh. Já bych chtěl etě pusu! Pár homofóbních jedinců se ode mně odtáhlo a věnovali mi velice ''zajímavé'' pohledy. To už jsem to nevydržel a začal se chlámat nahlas. Teď jsem nejen buzna, ale navíc blázen! A víte co? Je mi to šumafuk! Dokonce se mi celou noc o Geem zdálo. Ani se neptejte co. Vždyť víte... Každopádně ranní probuzení bylo typicky pubertální.

Gerard:

Vlítnul jsem do svýho pokoje, pustil nějakou rozjuchanou pop-punkovou záležitost a začal kravit. Poprvé ve svým životě se raduju.
,, Já mám kluka! Já mám kluka! Heeeeeeeeeč!!!!'' zařval jsem a skočil na postel. Tam jsem se vyválel jako prase ve hnoji a smál se jak největší šílenec. Pohazoval jsem si s plyšákama. Rajtoval jsem na svým pelechu jako smyslů zbavenej, házel polštář o zeď a pral se s dekou. Dostal jsem z toho všeho totální výgeb. Když jsem byl v nejlepším, kdosi otevřel dveře mýho pokoje.
,, Gerarde prosímtě půj...''
Podíval jsem se na Mikeyho. Čekal jsem co řekne až mě uvidí takhle.
,, ...čil bys mi kružítko?'' dodal poněkud zaraženej bráška.
,, Jasně...'' ceknul jsem a začal se vymotávat z deky a hromady plyšáků. Moc mi to nešlo. Hrabal jsem jak o život.
,, Ty hele... Gee... co to proboha vyvádíš?''
,, Nic, co by.''
,, Promiň jestli jsem tě vyrušil při... no... přitom.''
,, Zbláznil ses? Copak jsem úchyl abych to dělal s plyšákama?'' věnoval jsem mu zhrozený pohled a s těmito slovy spadnul obličejem na zem, stále zamotanej v peřině.
,, No... jeden nikdy neví.'' konstatoval Mikey.
Rozvalil jsem se na koberci. Čuměl jsem do stropu a s úsměvem labilního mongola řekl:
,, Ty... brácha. Já ti musím něco říct.''

Frank:

Do školy se mi nechtělo a lezl jsem tam se smíšenými pocity. V davu jsem zahlédl Gerarda a tak jsem na nic nečekal a rozeběhl se k němu.
,, Čau. Jak se vede?'' ruku jsem mu zase dal kolem pasu. Gee se mi však vysmeknul.
,, Ahoj Frankie. Mě fajn. A tobě?''
,, Hmmm. Jde to... zdálo se mi o tobě. Děje se něco?''
,, Ne. Proč?''
,, No nic. Jen tak.'' odseknul jsem. Na co si to pan Way hraje? Na netýkavku?

O hodině jsem mu napsal dopis, jestli se tedy sejdeme s mejma kámošema. Sice bych byl s Geem radši sám, tím spíš po tom, co mi udělal ráno, ale jednou jsem něco slíbil klukům, tak to chci dodržet. Kalba je kalba... Gerardova odpověď byla kladná.

Během dne jsem se ho pokusil ještě několikrát alespoň obejmout ale vždycky to zakamufloval tak, že se zrovna natahoval pro sešit, nebo mu něco spadlo a musel se pro to sehnout. Už to bylo ale opravdu trapný. Jediný pozitivum - dnes nebyl David ve škole, Danny byl nachcípanej a Adam si nás nevšímal. Takže by se dalo říct ''SUPER'' den!

Gerard:

Jsem trošku nervózní z toho projevování citů na veřejnosti. Pochopte - nikdy jsem to nedělal. Mám pocit, že by na nás každej civěl, a tím spíš spolužáci. Moji věrní trapiči. Nechci si ani představovat ty následky. Ty kvanta nadávek. A nakonec by z toho zase vyšel nejhůř Frankie. A to nechci. Rozhodl jsem se, že si to vynahradíme po škole. Nakonec ale nebyl čas. Letěl jsem domů, praštit s taškou plnou učení, převlíknout se do normálních hadrů a dorazit na smluvený místo. Ve tři před lékárnou. Musel jsem se usmát. Tam jsem měl první schůzku s Frankiem. To jsem mu ještě ani za mák nevěřil a spíš mě otravoval. Stačilo pár dní a tolik se změnilo... S těmahle myšlenkama jsem pak přicházel na místo schůzky. Zdálky jsem poznal Raye, Boba, i Frankieho. Mikey šel v závěsu za mnou. Jediná osoba, který jsem se svěřil s tím, jak jsem se zabouchnul. Muselo to vypadat zajímavě. Říkal jsem to s hnátou v polštáři a zasypanej plyšákama.

Frank:

Nevím jestli se za mě Gerard stydí nebo co. Zkusil jsem jít k němu a políbit ho na přivítanou. Sice byl trošku vykulenej, ale nechal si to víceméně líbit. Pak už jsme se pohli směrem k naší milovaný hospůdce.
,, Frankie? Oni to vědí?'' šeptnul mi pan tajemnej.
,, Co jako?''
,, No... že my dva...'' sklopil očka a začal se červenat. Byl u toho tak roztomilej, že už jsem se vůbec nezlobil za ten jeho výstup ve škole.
,, Jo. Vědí. A nevadí jim to.''
,, To je dobře.'' usmál se Gee. Já úsměv oplatil a vzal ho za ruku.

I tak mi vrtá hlavou, proč se Gerard chová podivně. No nevadí. Dnes je docela přítulnej, tak z toho vytěžím co to jen půjde. Vím že jsem pitomej. Vím, že bych za ním přilezl kdykoliv by si vzpomněl. Ale to je prostě moje daň z blbosti a zamilovanosti. Víc jsem už nestihl svoje debilní úvahy rozebírat, protože jsem zakopl o práh mě důvěrně známé hospody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fallen angel fallen angel | Web | 2. června 2009 v 20:23 | Reagovat

jak Gerard blbnul s těmi plyšáky jsem se přiblbe usmívala :D
jinak doufám že nakonec se bude Gee "tulit" k Frankovi i ve škole.. zalímaly by mě reakce spolužáků :D

2 Tez Tez | 2. června 2009 v 23:42 | Reagovat

Jo kočko, udělej nějaký dráma ve škole :-)

3 Darek Darek | Web | 3. června 2009 v 14:21 | Reagovat

škola no....
raději to nechám na tobě. :)
Nic nevymýšlet.

4 JustDream JustDream | 3. června 2009 v 19:06 | Reagovat

Jako vždy dokonalé  8-)  ;-) Ten dolní obrázek fan art mi hrozně tuhle povídku připomíná  :-) jinak nový vzhled, i když je trochu míň perverzní  :-P  :D , je úžasnej a na černym podkladu se mi líp čte, takže moc chválim (to ostatně všechno co vyplodíš :-D  :-D )

5 Chemical Writer Chemical Writer | 3. června 2009 v 21:42 | Reagovat

A já se budu červenat...  :-) díky za pochvalu.

6 Jannica Jannica | Web | 5. června 2009 v 18:58 | Reagovat

ááá! :D :D Ten gerard je vážně idiot!:D Já z něj nemůžu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama