NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 11

4. června 2009 v 18:15 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Když jste tak rádi, že jsem zpátky, tak zase něco přidám. A komentáře mě pochopitelně potěší :-) nevíte někdo, proč do těch povídek tolik cpu alkohol? Ne, nejsem notor...

Gerard:

I když jsem nechtěl, tak jsem se uchichtnul. Ten Frankie je hrozně nemotornej. Ještě, že při tom zakopnutí neupadl. Pro jistotu jsem ho cestou ke stolu držel za ruku. Vypadal nějak zamyšleně. Snad se necítí trapně? Já už se toho nazakopával... a napadal... Ale chápu, že se přede mnou snaží dělat dojem...Frank:

Divný. Gee je sám od sebe přítulnej. Ale nasralo mě, že se mi tlemil, když jsem tu málem hodil tygra. Je prostě divnej. Tak! Nebudu to řešit. Nechci bejt naštvanej. Užíval jsem si, že sedíme vedle sebe. Hrál jsem si na to, že je u stolu hrozně málo místa, a furt se na něj mačkal. Nevypadal, že by mu to nějak extra vadilo.

Gerard:

Než jsem se nadál, přinesli mi pivo. Neměl jsem ho dlouho, tím pádem jsem byl docela při chuti. Kluci pořád vtipkovali a panovala skvělá nálada. Takže jsem se cítil příjemně. Kdosi začal mluvit o muzice a Frankie se hned chytl nápadu, že bychom mohli založit vlastní skupinu. Se asi pomát ne? Dokážete si nás představit? Takovejch pět exotů pohromadě? Já ani náhodou.

Ani jsem nestihl dopít svoje pivo, a už někdo přinesl panáky. Fuj. Zelená. Frankie mě uklidňoval, že zelená přece nic nedělá, a že je to jen limonáda. Ale pěkně hnusná. Kopnul jsem to tedy do sebe a rychle se napil piva. Už mi k mojí nelibosti žádný nezůstalo. Hm. Co si dám teď? Jako byl bych pro další, ale neměl bych to proložit radši kafem? Znám se když začnu chlastat...

Frank:

Gee tak smutně koukal na tu svoji prázdnou sklenici. Zrovna jsem si chtěl dojít na bar pro nášup a tak jsem se mu nabídl, že mu taky donesu.
,, Fee, já si dám kafe.''
,, Kafe? Prosímtě... na pivo kafe jo?''
,, No a proč ne?''
,, Nebude ti dobře.''
,, Mě to nic nedělá.''
,, Ale notak. Jedno pivo navíc tě nezabije. Já tě zvu.''
,, Mno... tak dobře.''

Na víc jsem nečekal a vystřelil jsem k baru.

Gerard:

Ukecal mě. Je mi jasný, že je se mnou ámen. Za chvíli se mi začne motat palice, a pak mi bude všechno fuk. Dneska jsem toho moc nesnědl, takže se opravdu bojím. Když tu zlatavou, pěnivou věc přede mně Frankie postavil, měl jsem nutkání napsat poslední vůli. Ještě jakž takž střízlivej. Prostě instrukce pro to, co si maj se mnou počít. A co by mi měli zakázat!

Než jsem stihl dokončit úvahy, byl na stole další panák. Tentokrát rum. Musel jsem ho do sebe kopnout. Ray nedal jinak, a já se ho moc bojím na to, abych odporoval.

Frank:

Zábava se opravdu rozjela naplno. Nějak jsem ztratil přehled o tom, kdo mě na co zval, koho jsem pozval já, a komu patří která sklenička. Neřeším to. Jediná věc co mě znepokojovala, bylo Gerardovo chování. Měl zásek. Zásek na svoje pivo. Objal jsem ho kolem ramen.
,, Copak je Gerarde? Nějakej zaraženej...''
,, Fee? Já budu asi opilej.'' zašilhal na mě. Měl výraz přejetý slepice.
,, No boože, to se stává. Postarám se o tebe.''
,, Já ti nevím...''
,, Ale to víš, že jo.'' políbil jsem ho na tvář.

Přitáhl jsem si Geeho ještě blíž, a on mi položil hlavu na rameno. Hmm. Tak mě napadá... jestli ho kluci nějak moc netahali na panáky. Přece jen... na seznámení... na zdraví... víte jak to chodí...

Gerard:

Svět se se mnou točil. Proč zrovna já tak málo vydržím? Kluci do mě lili nějaký příšerný patoky. To bylo furt ochutnej tohle... ochutnej tamto... Ale víte co? Mě už to nevadí. Přitulil jsem se k Frankiemu a doufal, že na mě dá pozor. Ale i kdyby ne... byl jsem ve fázi, kdy mi začíná bejt všechno šumák. Pořádně jsem se napil pivka a otočil svůj zrak na Franka.
,, Prosímtě, kde jsou tu záchody?''
,, Pojď, půjdu s tebou.'' usmál se.

Celou dobu mě nepustil. To bylo dobře, jinak bych držkou vymetl stoletej bordel pod stolama. Pár chlápků sedících u baru mělo blbý kecy o buznách, ale to mi bylo fuk. Jen co se za námi zavřely dveře, přimáčkl jsem se na Franka a začal ho vášnivě líbat. Sice to nečekal, ale rychle se přizpůsobil.

Frank:

Divím se, kde se vzala taková troufalost v jindy nesmělým Gerardovi. Ale tedy, ne že bych si stěžoval. Tohle bylo o poznání vášnivější než tenkrát v parku. Až se stydím říkat, kde všude jsem měl jeho ruce. Začala se projevovat jeho dominantní povaha. Chyt mě za flígr a odtáhnul do nejbližší kabinky. Tam mě přirazil ke zdi a zašeptal:
,, Chci tě.''

Jedinej pohled do jeho lesklejch očí mi napověděl všechno. On už není při rozumu.

Gerard:

Frankieho jsem zpracoval docela rychle. Dostal jsem ho kam jsem potřeboval. Teď už ho jen svést. Doufám, že je taky dost opilej.
,, Chci tě.'' vypravil jsem ze sebe. Začal jsem se dobývat do jeho kalhot. Nebránil se. V duchu jsem zajásal. Když jsem začal na jeho chloubu vyvíjet solidní tlak, vzepřel se mi.
,, Gee, tohle ne.''
,, Proč ne?'' zeptal jsem se nešťastně.
,, Klukům by došlo co jsme tu tak dlouho dělali...''
,, To je fuk. A beztak jsou už ožralí.'' pokračoval jsem neústupně dál. Vzal jsem ho do ruky a dával si záležet na tom, aby se mu to hodně líbilo. To co jsem tam dole nahmatal vypadalo velmi slibně.
,, Gerarde, jsi opilej. Až vystřízlivíš, tak toho budeš litovat.''
,, Nejsem opilej!'' odporuju. ,,Jen trochu načatej. Je mi fajn! Jsem Okay. Věř mi!''

Frank:

Tady už začíná bejt dusno. Takhle nemůže domů. Musím něco udělat.
,, Prosííím! Frankie! Nech mě ti ho aspoň vykouřit!''
Možná jsem blbec. Možná jsem toho měl využít.
,, Gee, ale já nechci na záchodech. Nepůjdeme ke mě domů?''
,, Tak dobře. Jen doufám, že to není daleko.'' věnoval mi úchylný úsměv. A já si oddechl. Skočil mi na to.

Na rychlo jsem se rozloučil s ostatníma klukama, což nebylo nějak extra rychlý, když jsem s sebou vláčel Gerarda. A cítil jsem se trapně. Ray se na mě podíval s otázkou v očích, co takhle blbnu, a proč jdu domů. Ale asi mu to došlo, když viděl v jakým stavu je Gee. Šel jsem ještě za Mikeym, jeho bráchou a dal mu pár instrukcí. Ať doma řekne, že ho doučuju fyziku, a že se Gee vrátí pozdě večer. Do tý doby bych ho snad mohl přivést do normálu. Ten už ani neví kde je levá a kde pravá. Aspoň jeden Way aby dorazil v pořádku...

Gerard:

Nechtělo se mi z hospůdky. Vůbec ne! Zábava v plném proudu... dal bych si panáka! Pak jsem si vzpomněl, že vlastně jedeme k Feemu domů, abychom se oddali svým vášním! Tak to beru! Přimáčknul jsem se na něj a nechal se vést na autobus. Občas jsem ho políbil, aby byl pořád pěkně nažhavenej. Nikdo se na nás ani pohoršeně nedíval. Jaká škoda. Miluju bejt středem pozornosti!

Frank:

Táhnout se s Geem by bylo docela příjemné, kdyby ovšem byl víc při smyslech. Jak si myslíte, že mi to šlo, když je o hlavu větší? Myslel jsem, že mě co chvíli zašlápne. Neustále mi strkal jazyk do pusy. Nebylo to špatný, ale strhávali jsme na sebe všechnu pozornost. Moc už jsem na to neměl náladu, protože bylo vidět, jak moc je Gerard opilej. Byl bych radši, kdyby byl takhle odvážnej za střízliva. I když... to už by prostě nebyl on. Stoupli jsme si na starou známou zastávku autobusu a Gee mě popadl do náruče. Zaslechl jsem přijíždějící autobus. Nejede nám to už? Stoupl jsem si na špičky a marně se pokoušel kouknout přes Gerardovo rameno. Hmmmm. Myslím, že na zastávce stála ta babka, co tvrdila, že nás za tohle pánbůh potrestá. Netvářila se dvakrát mile. Naštěstí s námi nenastupovala a v autobuse Gerard vytuhnul. Přitulil se ke mě a spinkal jako andílek. Uf. Aspoň něco.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fallen angel fallen angel | Web | 4. června 2009 v 18:21 | Reagovat

a stejně si myslím že nic nebude  :-P :D:D

2 Tez Tez | 4. června 2009 v 19:54 | Reagovat

Fuj zelená  :-!
fallen angel  : ale neboj bude, já to moc dobře vím, mám nejspolehlivější zdroj :-D

3 Darek Darek | Web | 4. června 2009 v 20:15 | Reagovat

Tez ví všechno....
Vůbec se netěším na další...  8-)

4 Tez Tez | 4. června 2009 v 20:26 | Reagovat

Darek : všechno vím, vidím a slyším :-P

5 Chemical Writer Chemical Writer | 4. června 2009 v 20:51 | Reagovat

Nic neví! Nikdo neví co bude dál!  :-D jen já já já jenom já!  :-P a nic vám nepovím ani nenaznačím, tak a máte to  :-P

6 Tez Tez | 4. června 2009 v 21:25 | Reagovat

Chemical Writer : Tyvole, já si trvám na šoustačce!  :-P  :-D

7 Tez Tez | 5. června 2009 v 13:32 | Reagovat

Vy furt berete ohledy na Gerardovo problém a na můj sereš Jenny!  :-D

8 Jannica Jannica | Web | 5. června 2009 v 19:06 | Reagovat

Řikám, že je to idiot:D Ale je pěknej, to se musí nechat... Samozřejmě za střízliva..:D
Je jak já... Vypiju dvě piva a skoro o sobě nevim. A odvahy mám tak, že bych dokázala... něco podobnýho:D

9 Tez Tez | 5. června 2009 v 19:23 | Reagovat

Já když jsem v podnapilém stavu tak si ustelu všude  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama