NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 12

7. června 2009 v 14:28 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Na nedostatek komentářů si tedy nestěžuju. Jen by bylo fajn, kdyby alespoň zčásti byly k věci :-) nic proti čtení plánů na znásilnění, ale pak mám v těch komentech pěknej bordel. Hm. Fanoušci My Chemical Romance jsou všichni úchylní a odkoukali to od strýčka Gerarda. Asi mu půjdu domluvit.

Gerard:

Najednou do mě něco šťouchalo a já se probral z příjemného, mlhavého polospánku. Aha. Už jsme na místě. Celou dobu jsem ležel na Frankovi a odmítal se ho pustit. Je tedy čas vstávat. Zavěsil jsem se do něj a nechal se vést k jeho domovu. Cestu tam si pamatuju hrozně nejasně. Co však nezapomenu byly jeho způsoby, jakmile se za námi zavřely dveře jeho bytu.

Napřed mě Frank odtáhl do koupelny. Donutil mě, ať si pořádně opláchnu obličej studenou vodou. Když viděl, že se k tomu moc nemám, strčil mi hlavu pod kohoutek. Řekl bych, že mě to docela probralo. Ale ne úplně. Pořád jsem se přiblble usmíval. Zase jsem si totiž vzpomněl, proč jsme přišli. Hhhh bude sex?
Frank:

To je tak, když někdo neumí chlastat. Vidím, že s Gerardem nic moc nezmůžu. Odvedl jsem ho tedy do jeho pokoje a začal mu svlékat alespoň bundu. Nechápu proč se po mě celou dobu sápal a strkal mi jazyk do krku. Nakonec se mi to s pomocí boží povedlo a já ho položil na postel. Tak. Tady si chvilku odpočine a já ho přivedu k normálu. Alespoň tak jsem to plánoval. Gee si však asi představoval, že dojde k vášnivému sexu. Zkusil jsem mu to rozmluvit, a on opravdu za chvilku vytuhnul, zavřel oči a zkoušel spát. Šel jsem do kuchyně, udělat si kafe. No, ještě že rodiče jsou v práci. Snad stačím Gerarda zkultivovat než přijdou. Sotva jsem postavil vodu na kávu, zaslechl jsem kroky. Ve dveřích jsem viděl mihnout se... neuhodnete koho. Letěl směr koupelna. Hehe. Je mi to jasný. V autobuse trošku pomrkával, ale teprve teď zkusil zavřít oči a spát. A přišel pán s klikou. S Gerardem se zatočil celý svět. Je mi naprosto jasný co v tý koupelně dělá. Aspoň ho to odnaučí chlastat.

Gerard:

Nechutně jsem blil. Totiž blití samo o sobě není už tak děsný. Horší je ten pocit těsně před tím. Obejmul jsem hajzl a flusal do něj sliny, co se mi hrnuly do držky. A pak přišla ta hrozná pumpa... a už to jelo. Nutno dodat, že se mi alespoň ulevilo. Cítil jsem se najednou tak lehký... ukradl jsem Frankiemu trošku zubní pasty a vypláchnul si hubu. Kartáček jsem mu nechal na pokoji. Ale nechtěl jsem, aby ze mě cosi táhlo... chápejte. Spíš intuitivně, než pomocí smyslů jsem se odšoural do postele. Ani jsem se na Franka nepodíval když jsem kolem něj procházel. Styděl jsem se. Hrozně moc. Dál už vím jen to, že padám na postel a konečně usínám...

Frank:

Na jednu stranu se mi chtělo smát, když jsem pozoroval Gerardův stav, na stranu druhou se mnou lomcoval vztek a navíc... bylo mi ho i líto. Já vím, jsem složitej. Rozhodl jsem se to neřešit, a počkat tak hodinku než se dá Gee do kupy. Podle jeho chování usoudím, co budu dělat dál. Jestli to bude brát jako hroznou prču, naseru se. Jestli se bude omlouvat, tak mu prominu. Odnesl jsem si do svýho pokoje čerstvou kávu a uvelebil se na židli. Dal jsem si ji kousek od postele, kde právě odpočíval ten můj Al Koholik. Spinkal jako neviňátko. Jo... kdyby tak někdo tušil... Vydržel jsem ho pozorovat dost dlouho. Tak dlouho, dokud mě nenapadlo, udělat si další kafe.

Gerard:

Ou. Sláva. Už mi v uších nezvoní. Už se mi ani hlava nemotá. Jsem jen unavenej. Zmoženej. Zachumlám se do voňavý peřiny. Hmmm. Co je to za aviváž? Moje máti používá přece jinou... ale můj nos začenichal a odhalil další zdroj vůně... moji drogu. KAFE! V ten moment otevřu oči a naskytne se mi pohled na Franka, jak si usrkává svoji kávičku a sleduje mě. A doprčic... víte, v ten moment mi došlo to všechno co se v minulých hodinách odehrálo... já jsem ale... DEBIL!!!

Frank:

Konečně Gee otevřel oči... tedy spíš je vytřeštil na moje kafe. Sedl jsem si k němu na postel a strčil mu šálek až pod nos. Fascinovaně ho sledoval, ani na moment z něj nespustil zrak a zorničky se mu zúžily.
,, Napij se. Potřebuješ to.'' zašeptám. Gee byl trochu vyklepanej, tak jsem mu držel šálek u úst. Ne, nezlobím se. Vy byste to snad dokázali? Jeho smutná očka mluvila za vše. Když dopil začal se mi omlouvat.
,, Fee promiň mi to... choval jsem se jak totální idiot...''
,, V pořádku. Nic se nestalo.''
,, To teda stalo! Je mi ze mě zle když si vzpomenu že...'' víc neřekl. Začal se radši červenat.
,, Gerarde, v pohodě. Je to tak trochu moje chyba.''
,, Tvoje? Ani náhodou! Já si za to můžu!''
,, Chtěl sis dát kafe, a já ti vnutil pivo. Teď to chci napravit.'' zase jsem mu přiložil šálek k ústům, aby zbytečně neremcal.
,, Měl jsem si tě ohlídat. Kluci tě zvali na panáky co?''
,, No.. tak trošku...''
,, Mohl jsi odmítnout, oni by tě za to neukousli.'' usměju se na něj co nejpovzbudivěji.

Gerard:

Byl jsem z toho celej naměkko. Jak se o mě staral, a to že se vůbec nezlobil. Zkusil jsem se vděčně usmát ale nejsem si jistej, co za výraz se mi nakonec podařilo vyplodit.
,, Gee, nemáš s alkoholem trochu trable?''

Toho jsem se bál. Tenhle dotaz je fakt naprd. Přemýšlel jsem. Zatloukat nebo nezatloukat? Když budu lhát, čekaj mě nesnesitelný výčitky svědomí, ale bojím se, že jakmile řeknu pravdu, Frankie už mě nebude chtít. Má cenu zapírat, když viděl tenhle můj výstup? Asi už ne.

,, No dobře Fee. Upřímně, mám problémů ažaž.''
Nevím jak je to možný, ale všechno jsem ze sebe vyklopil. To, že chlastat jsem začal od svých dvanácti a dokonce potají doma. Vyprávěl jsem mu o různejch průšvizích, co jsem pod vlivem alkoholu natropil a přiznal se, že mi stačí málo a ztrácím zábrany. Přesně tak jak to viděl dnes. Ke konci už jsem měl co dělat abych nebulel. Frankie bedlivě naslouchal a nepřerušoval mě.
,, A... když jsem už depkama nevěděl co si počít, tak jsem doma vychlastal flašku vína. A zrovna... jako na potvoru se mi nic nestalo! A... a... já ti vypil to kafe! Jsem hroznej!'' zalitoval jsem nešťastně.

Frank:

To co jsem si vyslechl mě tedy dostalo. Věděl jsem, že je Gee zvláštní a má dost problémů. Ale že až tak... Jeho proslov byl zakončen pocity viny z toho, že mi vypil kafe. Roztomilé.
,, Ale Gee, klidně si můžu udělat další, a tobě taky.''
,, Já tě tak hrozně využívám!''
,, Pitomost. Jsem tvůj kluk, takže bych ti měl pomáhat ne?''
,, Ty se se mnou nerozejdeš?'' v jeho očích byl výraz jaké má dítě u vánočního stromku.
,, Proboha proč bych to dělal?''
,, Frankííííí!'' vykřikl Gerard a popadl mě do náruče. Oba jsme se složili na postel.
,, Eh, uškrtíš mě Gee... hele jestli chceš, tak tě budu hlídat a pomáhat ti, aby ses už nikdy takhle hrozně nezřídil. A kdokoli by ti nutil nějakej chlast, bude mít co dělat se mnou. Co ty na to?''
,, Super! Moc ti děkuju!'' věnoval mi šťastnej úsměv. Chvilku jsme se ještě mazlili, ale pak jsem uznal za vhodné doprovodit ho domů. Už bylo pozdě večer. Čas nám spolu vždycky hrozně letí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tez Tez | 7. června 2009 v 14:42 | Reagovat

No tak t obylo moc pěkný  :-) ale už mě vážně moc štveš :D
Hele Jenny, našla jsem smajlíka co vypadá jako ty -  O_O

2 Jannica Jannica | Web | 7. června 2009 v 17:19 | Reagovat

Nádhera:) Ale pořád se musim smát tomu, jaký je Gerard pako:D Ale vážně roztomilej...
Kdybych mohla, tak si Gerarda taky najdu a pořádně ho seřvu za to, že ze mě udělal takový prase:D
Tez: Jé, konečně vím, jak Jenny vypadá!:D

3 Tez Tez | 7. června 2009 v 17:30 | Reagovat

Jannica : né Jenny, je doopravdy hezčí :)

4 Tez Tez | 7. června 2009 v 17:30 | Reagovat

Ale podoba se nezapře!

5 scary scary | Web | 7. června 2009 v 19:20 | Reagovat

To byl dobrý díl.....sakra to je málo dobrý - úžasný ...

6 Darek Darek | Web | 7. června 2009 v 19:54 | Reagovat

Moc super... Gee je dobré páčko.

7 JustDream JustDream | 8. června 2009 v 19:18 | Reagovat

Miluju, když v očekávání nakouknu na tuto stránku a nejdu kupu nových dílů!!  :-D Dokonalé jako vždy..Gee je fakt trouba, ale roztomilej, to se musí nechat :)

8 fallen angel fallen angel | Web | 15. června 2009 v 21:13 | Reagovat

jé to je roztomilý :D
a já řikala že nic nebude  :-P

9 Lafka Frerard Way Lafka Frerard Way | E-mail | Web | 28. prosince 2009 v 15:43 | Reagovat

já zase zapnu další díl a najednou se ozve známá melodie..
I'm noot okaaay!!!xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama