NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 13

17. června 2009 v 20:27 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Takže jedem dál ne? Bez zbytečnejch keců. Možná že poznáte jistou scénu... a pochopíte odkud mám inspiraci :-)

Gerard:

Nebudu vám snad ani říkat, že druhej den ráno, jsem se cítil poněkud sežvejkaně. Uklidňoval jsem se alespoň tím, že už je pátek. Pátek... pak konečně víkend a budu mít svatej pokoj! Celej víkend chci strávit s Frankiem. Není to divný? Znám ho teprve týden a už mu tak důvěřuju? Měl bych se víc hlídat a nejenom s chlastem. Zkontroloval jsem svůj look v zrcadle... wooow... takový kruhy pod očima. Dneska si snad ani nemusím líčit oči... U snídaně na mě Mikey divně zíral.,, Brácho? Je ti dobře?''
,, Jako proč?''
,, Dneska vypadáš hrozně.''
,, Se divíš po tahu?''
Nemám rád narážky na můj vzhled. Občas si o sobě myslím, že mi to i sekne, ale tyhle kecy mě dokážou dokonale odrovnat.

Frankieho jsem potkal až ve třídě. Naštěstí se nechtěl nijak zvlášť tulit. Ale pochopte, že další blbý poznámky ze strany svejch dementních spolužáků bych nesnesl. Najednou přišla k mojí lavici Annie. Ta co se mi vždycky tajně líbila.

,, Nazdar Gerarde.''
,, Ahoj.''
,, Ty hele dneska vypadáš fakt hrozně, dělej s tím něco.''
,, Ehm...'' na víc jsem se nezmohl. Začal jsem bejt trochu smutnej.

Pak dorazil Frank...

,, Ahoj Gee jsi nějakej přepadlej.''
,, A ty mě taky nech bejt.'' řekl jsem nakvašeně. Pak zazvonilo a od tý doby jsme neřekli ani slovo.

Frank:

Ten Gee je vážně divnej. Já to nemyslel přece nějak špatně. Jen že po tom flámu vypadá nevyspale a tak... zkusím si ho udobřit.

O přestávce jsem se ho pokusil chytit za ruku ale on se mi vytrhnul. Pak jsem ho chtěl obejmout ale zrovna musel jít urgentně mazat tabuli. Už toho začínám mít dost. Chová se jak malej fakan. V momentě kdy to nečekal jsem ho drapnul za zápěstí a vytáhl na chodbu. Cukal sebou ale povedlo se mi ho zneškodnit. Přirazil jsem ho na zeď a naklonil se k němu.

,, NE! Nech toho Franku! Někdo nás uvidí!''
,, Takže v tom je problém jo?''

Si dělá srandu? Stydí se za mě nebo co?

,, Jo! Je v tom problém! Už takhle máš dost nepříjemností a to se se mnou jen bavíš. Když budeme za teplouše, bude to teprve peklo!''
,, Gerarde, kašli na ně.''
,, Tobě se to řekne.''
,, Jakmile jednou uviděj, že k sobě patříme, podruhý už to rozhňahňávat nebudou.''
,, Je neznáš!''
,, Pojď do třídy!''

Gerard:

Frank mě zase odvlekl zpátky do třídy. Práskl za námi dveřma a tím upoutal veškerou pozornost. Přirazil mě na zeď a začal líbat. To si dělá srandu!???

Musím ale uznat, že to na druhou stranu nebylo vůbec špatný. Spolužáci byli naprosto zticha a já si vychutnával Feeho blízkost. Možná jsem se bál zbytečně. Možná, že po tomhle šoku budeme mít konečně klid. Konečně jsme od sebe oddělili naše rty. Frankie se na mě krásně usmíval a já nevěděl co si myslet. Docházela mi trapnost celé situace.

,, Fuuuuuuuj! Buzny!'' zařval David.

Kecy ostatních kluků jsem neposlouchal. Nesly se ve velice podobným duchu. Frank mě pohladil, a řekl, ať si z toho nic nedělám, hlavní je, že se nenecháváme omezovat bandou hovad. No nevím nevím... jak se ukázalo, zažijeme si ještě pěkný peklíčko.

Frank:

O velký přestávce jsem vzal Gerarda, Raye, Mikeyho i Boba ven na školní dvůr. Uvelebili jsme se na schodech a pozorovali pár magorů, kteří zrovna hráli fotbal. Svítilo sluníčko a bylo moc hezky. Jen Gerard se na to nespokojeně šklebil, protože jeho noční můrou je to - že se hnusně opálí. Jinak se nedá říct, že by nám cokoli kazilo idilku. Dlabali jsme svoje svačiny, zejména Bob, jehož toust byl objemově mnohem větší než svačiny nás všech ostatních dohromady. Já popíjel kafčo. Naproti nám, bylo to tak na tři metry se uskupila u stolu banda našich spolužáků. David, Adam a Danny nechyběli. Pochopitelně. Něco si šuškali, ukazovali si na nás, ale snažil jsem se to nevnímat. Nebudu se rozčilovat, nestojí mi za to. Věnoval jsem se svýmu kafi.

Najednou mi na držce přistál čísi chleba. Následoval hurónský smích.
,, Nažer se buznoooooooo!!!!!'''
Ani nevím kdo to řekl. Bylo mi to jedno. Jen jsem se otočil na Gerarda sedícího za mnou. Myslím, že mi z očí vyčetl vražedné úmysly. On však se však jen tak zašklebil a zavrtěl hlavou, čímž dal jasně najevo co si myslí. Chápu. Jsou to hovada. Ale tohle si dovolovat nebudou! Chtěl jsem po nich ten chleba mrdnout zpátky, ale najednou mě zarazil stín, ve kterém jsem se snadno ztratil.
,, Budeš to jíst???'' zeptal se Bob s neskrývanou nadějí v očích.
,, Ne...'' rezignuju a podám mu ten kus žrádla.

Gerard:

Bublalo to ve mě. Ne, vřelo! Tohle mýmu Frankouškovi dělat nebudou! Ale co já zmůžu? Jsem slabej. Nejsem žádnej rváč. Nikdy jsem nebyl a nebudu. Za ta léta se však ve mě nahromadilo tolik vzteku a touhy po spravedlnosti, že se v mé mysli zrodil démon. Jeho existence mi okamžitě pohltila celou duši. Cítil jsem, že se ve mě něco zlomilo. Že po něčem toužím, a taky to kurva naplním. Nenechám si už srát na hlavu! Těšte se hajzlové. Právě nastává čas...

REVENGE!!!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 17. června 2009 v 20:57 | Reagovat

Jasně Gee, vem si takovou tu pálku na kroket )nebo co to je, jak s tim gepard furt chodí přes rameno v I´m not okay) a na ně!  :-D  hustéééj díl....ten Boban mě vždycky tak rozseká!..aspoň že měl radost 8-)

2 Jannica Jannica | Web | 17. června 2009 v 22:04 | Reagovat

Ano Gee, hezky baseballku jako v Im not Ok a jdi se porvat:D
Tohle bylo fajn, hlavně jak ho tam začal líbat:D Je to magor... :D

3 Darek Darek | Web | 17. června 2009 v 23:09 | Reagovat

A víš, že je mi to od začátku s něčím podobné?

4 Senii Senii | Web | 18. června 2009 v 13:23 | Reagovat

jojooooooo! i´m not okay, to se mi líbíí, všechny moje touhy jsou uspokojeny. a to Revenge, to mi vždycky připomene fifth period(po kom to ten Frankie asi tak má :-? :) a Bob mě dostal. kdybych nebyla na netu v knihovně, tak už neni klavesnice funkční!!!

5 scary scary | Web | 18. června 2009 v 16:26 | Reagovat

JO tu pálku to chce , chudák gee ale snad se jemu ani frankovi nic nestane.To je od nich od jejich spolužáku ošklivé že jim nadávají do buzen
a jaj co pepard provede  ? :-?

6 Tez Tez | 19. června 2009 v 23:41 | Reagovat

Jooo bude peklo, zlato, už se budou prát! Vyjímečně nechci šukačku, všimla sis, noo?

7 fallen angel fallen angel | Web | 22. června 2009 v 13:21 | Reagovat

,, Budeš to jíst???'' zeptal se Bob s neskrývanou nadějí v očích.
:-D  :-D  :-D
miluju not Okay :D

8 Lafka Frerard Way Lafka Frerard Way | E-mail | Web | 28. prosince 2009 v 15:51 | Reagovat

jak tam po něm někdo hodil ten sendvič, začala sem se tlemit...
a že já si vybírám na to čtení skvělý písničky...xD
Venom...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama