NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Your Story 15

14. června 2009 v 16:26 | Chemical Writer |  Your StoryJá to věděla :-D ale tak co zmůžu. Musím vám vyplnit přání. I když poslední dobou je tu těch úchyláren nějak moc. Nemáte absťák?

Dál jsem si s ním pohrával. Ze začátku nasazuju jen pomalý a pozvolný tempo. Už ve škole mi paní učitelka říkala, že jsem na manuální práce moc šikovnej. Konečně se mi to k něčemu hodí. Geeho sténání mě řádně rajcovalo. Ono různý chutě mě přepadly už v momentě, kdy mi secvaklo, co že za noční činnost to provádí, ale teď jsem měl chuť ještě stokrát tak větší.
Gerard se dostával do varu. Zuřivě mě líbal a to tak, že jsem se ani nedokázal pořádně soustředit na svoji ruční práci. On to ovšem okamžitě zaznamenal. A pochopitelně se pokusil o opravu k obrazu svému. Jenže než on se vyžvejkne...
,, No tak... Franku... nepřestávej...''
,, No jo... no jo...''

Mě to moc nebavilo. Někdo má fakt štěstí, že se udělá dvakrát za večer a já nic? To je pěkně nespravedlivý. Po chvíli jsem přestal.
,, Fee, proč? To... já...''
,, Hele, ty si užíváš a já nic! To se mi nelíbí!''
,, Promiň... ně-někdy ti... to o-o-oplatím.'' vyblekotal ze sebe a začal alespoň sjíždět můj klín.
,, Jak někdy! Já chci teď!''
,, Eeeeeh... vy-drž prosím... ještě chvilku... chviličku...'' Gee nepřestával ve svých úchylných pohybech. Chytil jsem ho za boky, aby nemohl pokračovat.
,, Co je? Takhle se neudělám!'' zněl opravdu zoufale.
,, A napadá tě, že já z toho nic nemám?''
,, Myslel jsem že ne-neto... nechceš...''
,, Tak to teda kurva chci! A jestli mě teď pořádně nevojedeš tak se fakt naseru!'' to jsem nemluvil já, ale můj přítel alkohol.
,, A-ale já už... za chvilku...''
,, Hele to je fuk, já si na svý přijdu taky, neměj péči jo?''

Gerard vystartoval k nočnímu stolku, po čemsi hrábl a pak mě prudce otočil zády k sobě. Bylo mi jasný o co go. Začal jsem si trochu pohrávat sám se sebou, protože ten nadrženec za mnou už byl skoro nepříčetnej a já nechtěl zůstat pozadu. Připravil mě dost narychlo ale to mi bylo víceméně jedno. Taky to na mě šlo. Chtěl jsem ho mít co nejdřív v sobě. Slyšel jsem nadržený hekání jak si Gee nanášel lubrikant na svýho... jak mu říkám? Jo... velkýho kamaráda. Po chvilce mi přišlo, že to dělá zbytečně dlouho a na můj vkus moc rychle. Otočil jsem se a dal jeho ruku pryč. Sám jsem ohmatal situaci.
,, Gee, tys to chtěl dokončit beze mě?'' procedil jsem skrze zuby zatímco jsem jeho erekci drtil v pevném sevření. Jakýkoli jeho pokus o příraz jsem okamžitě tlumil druhou rukou. Tohle mi dělat nebude!
,, Já... já... už... ne-nemůžu vydržet!''
,, Kdo taky tvrdí že musíš? Hele uklidni se trochu... nádech, výdech...''
,, Uááááááá, to nejde!''
,, Ale jde.'' otočil jsem se k němu zase zády a vyzývavě se zavrtěl. ,, Tak si mě vem!''

Asi jsem to neměl dělat. Nemusel jsem ho pobízet. Vlítnul do mě dřív než bych stačil říct Frerard. Pěkně mě to nažhavilo. I to, když jsem jen potají sledoval co prováděl ještě před chvílí docela sám. Je sice úchyl ale kdo není! Konečně si přijdu na svý! Ještě štěstí, že jsem nebyl potichu, a že jsem ho pochválil za ten jeho super výkon. Jo... ji-jinak... by bych te-teď... ne-za-ží-val... tohle...

Pomáhal jsem si rukou jak jsem nejlíp uměl. Gerard bude evidentně asi první z nás, ale nechci zůstat až moc pozadu. Každej jeho příraz mě posouval o kousek blíž k šílenství.
,, Fr... Frankie?''
,, Copak?''
,, Víš... já... k-když jsem tady to-to no... tamto... víš co?''
,, J-jo.''
,, T-tak já u toho my-myslel, na tebe!''
Tohle už bylo prostě moc. V ten moment jsem byl hotovej.

Kousl jsem se do rtu a snažil se moc neřvat. Jen jsem zaúpěl. Nečekal bych, že to bude tak intenzivní. Ale je fakt, že mnohem lepší je, když máte někoho v sobě. Už jen tohle vědomí mě přivádělo do nepříčetnosti. Cítil jsem, jak se ve mě všechno stahuje ale ne tak moc jak by mělo. V tom mi bránila Gerardova chlouba. Nakonec se udělal pár přírazů po mě. To bych skoro nečekal. Já byl dřív!

Dost nás to vyčerpalo. Sesunuli jsme se na postel a ještě pár chvil nevnímali okolní svět. Gerard se vzpamatoval první, přikryl nás oba dekou a líbnul mě do vlasů. Cítil jsem jeho doteky, to jak mě hladil po zádech, přes krk, ve vlasech a zase zpátky až k zadku... zadku... teprve teď když jsem přicházel k sobě mi došlo, že mě trochu bolí. Zpětně jsem si přehrával naši intimní chvilku. Jo... bolelo mě to, ale já nevnímal. Ty příjemný pocity všechno přehlušily. Zítra ho budu muset trochu napomenout... Dneska už nemám sílu na nic. Omotal jsem kolem něj ruce a za chvilku už spal jak zabitej.

Teď je na vás jaký bude ranní probuzení. Úmyslně nedávám nic úchylnýho, páč vás znám :-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Darek Darek | Web | 14. června 2009 v 16:41 | Reagovat

Hmm. tohle číst a k tomu poslouchat Pint sized Romeo??? Dost dobrý... :-D

2 Jannica Jannica | Web | 14. června 2009 v 22:10 | Reagovat

Jé, to bylo super!!
Nejlepší ten styl Gerardovy mluvy, když je nadrženej:D
A chci stydlivýho Franka! To je totiž děsně roztomilý :-D

3 Tez Tez | 14. června 2009 v 23:24 | Reagovat

Teehee, umíš toho ještě víc než roztomilýho Feeho, že?  :-D
Nojo, děkuju za konečně pořádnej sex :-P

4 JustDream JustDream | 15. června 2009 v 17:58 | Reagovat

Týden jsem tu nebyla, ale naštěstí se na moje spoluúchylníky mohu spolehnout  8-) a ano: konečně pořádnej sex  :-D

5 fallen angel fallen angel | Web | 16. června 2009 v 15:20 | Reagovat

hmmm škoda že tam není možnost že se leknou toho co udělali :D by byla sranda.. hmm... du přemejšlet :D

tak když už ne hádku tak aspoň ať se Frank stydí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama