NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Červenec 2009

Your Story 20

29. července 2009 v 15:52 | Chemical Writer |  Your Story

Co jen říct? Opět to bylo vyrovnané, takže těsně zvítězila možnost - však už si to přečtete sami :-) chci vám trošku vynahradit moji nepřítomnost. By the Way - jaktože když zveřejním článek tak se na blogu objeví až na druhý či třetí pokus?! :-O

Rozhodl jsem se Gerardovi vyhovět. Ten nymfoman by mně tu beztak přefik kdybych dělal fóry. Dal jsem se do práce a fakt netuším jestli jsem byl tak šikovnej, a nebo Gerard tak nadrženej. Každopádně mi dával hlasitě najevo jak moc ho dostávám.
,, Gee hele jako...''
,, Nemel a kuř!'' zachrčel na mně Gee a zase mi zarazil to co má místo mozku hluboko do krku. Nespokojeně jsem se mu vymanil a pokračoval v tom, co jsem měl na srdci.
,, Gee! Musíš bejt potichu! Jsme v kině sakra!''
,, Mně je to fuk! Ať to každej slyší!''

Odsedl jsem si od něj dál a dělal uraženého.
,, Franku? Ne! Co děláš? Teď nesmíš přestat! Tohle je životně důležitý!''
,, Ne dokud mi neslíbíš že budeš potichu.''
Gee zoufale zakňučel.

Little Lucky Star 2

29. července 2009 v 15:10 | Chemical Writer |  Little Lucky Star
Ahoj ksichtíci. Omlouvám se, že moc nepíšu... ehm ehm. Ale dostávám nečekané brigády ať už mi to je, nebo není po chuti. Není tedy moc času, ale zkusím se polepšit. Nechci tu zveřejňovat bláboly na úkor kvality. No... užijte si další díl. Alespoň jsem z vás vymáčkla dostatek komentářů :-)

Little Lucky Star 1

19. července 2009 v 15:32 | Chemical Writer |  Little Lucky Star


Kde jen s příběhem začít. Asi přímo na Galactice 3. Podívejme se na jednoho mimozemšťana. Nebudu uvádět jméno, jelikož se jednalo stejně jen o shluk číslic a znaků, a některé z nich ani nemám na klávesnici. Popíšu vám ho. Nebyl ani tlustý, ani hubený, a dalo by se říct středně vysoký. Byl trošku bledší, ale to jen proto, že se nikdy neopaloval. Měl černé vlasy a hnědozelené oči. Už to bylo kapku divné. Právě přišel z práce, kde dělal jakési neidentifikovatelné kopírování papírů a jejich následnou skartaci. Víte přece že Galactica je prostě divná...


Well If You Wanted Honesty 18

18. července 2009 v 10:46 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Zdarec věrní úchylové. Omlouvám se že tolik nepíšu, ale není nálada protože mám poslední dobou jaksi starosti. Přesto jsem však ze sebe vymáčkla další pokračování. Doufám, že budete spokojení, i když teda nevim nevim, znám vaše zvrácené touhy x)

Gerard:

Fakt nechápu co mě to napadlo. Asi momentální vnuknutí. Ale tak co se dá už dělat. Řekl jsem Frankovi ať jde ke mně na návštěvu, tak co. Musím mu oplatit to kafe. Musím mu vynahradit jeho péči o mně když jsem... no... se tak královsky ožral.
Little Lucky Star

14. července 2009 v 14:39 | Chemical Writer |  Little Lucky Star

Dostala jsem zvláštní nápad. Znáte to... jeden divnej večer a něco vás osvítí. Ani by mě nenapadlo, že to zajde až takhle daleko. Je to teprve rozjezd. Takový malý nastínění místa a atmosféry. A možná i něčeho víc. Řekněte si jestli by vás to bavilo, já totiž sci-fi nikdy neholdovala. Ale slibuju, že vás nezahltím technickými údaji. No... hádejte co bude dál.

Your Story 19

13. července 2009 v 16:27 | Chemical Writer |  Your Story
S tímhle bannerem jsme se moc nepatlali. Taky co tam dát že jo... co je pro tuhle povídku typické? Jeden nikdy neví. Jak já můžu ubohá tušit pro co hlasujete? No jasně vždycky ta největší prasárna. Každopádně mě odbouraly jejich znuděný pohledy a takhle nějak si je v té povídce představuju x)

Proboha!
Proboha! Proboha! Proboha! A to se tomu ještě tlemí!
,, Gee, tys věděl že je to kreslený?'' zeptal jsem se podezřívavým tónem.
,, Neeeeee! Uáááááááhahahahaaaa!!!!!'' chlámal se dál ten můj magor. Teď už se nedivím, že na nás ta babka v pokladně čuměla jak na kretény. Jít na takovou kravinu pro děti. A von se ještě ptal jestli jsou volný nějaký pěkný místa! Ne, nedivím se tý máti, co nás nazývala úchylama... měla svatou pravdu.
Well If You Wanted Honesty 17

12. července 2009 v 14:53 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Ano ano jak jsem slíbila, přidávám další díl. A nemyslete že se flákám. Vyráběla jsem další bannery. Jak pro novej příběh, tak pro vaši milovanou Your Story. Bože můj. Váhám jestli to sem dát... mám toho rozepsáno zatím tak málo. Vy mě budete proklínat xD

Gerard:

Konečně přišlo mnou tolik očekáváné poslední zvonění. Neubránil jsem se vzpomínkám, jak jsem před týdnem touhle dobou sbíhal schody do šaten, v naději, že uteču svým trapičům. Marně. Dnes je to jinak. Šli jsme rovnou na travnatou plochu našeho školního hřište. Když říkám šli, myslím celou partu, i když Bob se spíš šoural a dávil houskou a Frankie pajdal. No jo no... na těch schodech se vysekal luxusně, škoda že jste to neviděli. To mi však nezkazí radost z toho, že si konečně po dlouhý době můžu zahrát svůj milovanej kroket! Jinak jsem normální a nejsem úchyl!


Je ti hej, když jsi gay! 3

11. července 2009 v 19:27 | Chemical Writer |  Je ti hej, když jsi gay!
No a konečně třetí pokračování, které jste dosud neměli možnost číst. Enjoy:


Je ti hej, když jsi gay! 2

11. července 2009 v 19:25 | Chemical Writer |  Je ti hej, když jsi gay!
Ne, úchylárnám konec není x) to by se vám hodilo co? Číst můžete:


Je ti hej, když jsi gay! 1

11. července 2009 v 19:24 | Chemical Writer |  Je ti hej, když jsi gay!
Takže jak jsem slibovala, udělám si jen pořádek :-) tohle už jste možná četli, takže jen pro připomenutí. Petí - Gerard, já - Frank.


Budu si tu muset udělat pořádek

11. července 2009 v 19:19 | Chemical Writer |  Blog
Zdravím vás sluníčka. Nějak teď nepíšu co? Ale to je ještě ok. Už jsme tu měli delší nepsavý období. Jen chci říct, že mám právě rozepsáno, jen není čas dotáhnout to do konce. Jo a musím si tu trochu na bločku poklidit. Vyrobit bannery, dorvat je ke každému článku a tak. Ale zítra už opravdu něco přidám! Trust me. Pro dnešek vám sem hodím pár odkazů na story co píšu s Petí. Konečně jsem vymyslela jak to uklidit tak, abych tu nedělala příliš velkej binec :-) Tak se toho nelekněte a zatím pápík.

Well If You Wanted Honesty 16

7. července 2009 v 17:30 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Pro všechny milovníky Not Okay a specielně věnováno Senii. Jsem ráda, že můžu bejt tvý první SB tvoje story mě vždycky dostane :-) Huh... kamarádka se ptala na kolik dílů odhaduju tenhle příběh. No, nečekejte tu nějakej dramatickej děj, je to spíš oddechovka. Mám v zásobě pár věcí který tam chci ještě zakomponovat a zatím mi zbývá dost nápadů. Opravdu nikdy nedokážu předem odhadnout délku příběhů. Takže si to zatím užívejte x)

Frank:

Ani mi nepřijde, že je to týden co jsem Gerarda poznal. Víte, do školy se vlatně těším už jenom na něj. Přiznám se, že jakmile mi dnes ráno zazvonil budík, byl bych ho okamžitě zaklapl a spal dál, nebýt Geeho. Cestou do školy jsem se snažil poslouchat nějakou hudbu, ale myšlenkama jsem byl stejně někde jinde. Vystoupil jsem a rozhlížel se po Gerardovi. Domluvili jsme se, že budeme jeden na druhého čekat a všude chodit spolu, aby na nás žádnej z těch hajzlů nemohl.


Výbuch

7. července 2009 v 17:30 | Chemical Writer |  Frerard
Jako ale výbuch doslova xDDD to mám teď když si to čtu. To je první Frerard co jsem kdy napsala. Absolutně se v tom nepoznávám. Až tedy na ty kecy. Jo to byly časy kdy mi nešlo o úchylnosti, ale o to, dělat si z těch dvou spíš prču. Někteří už to znáte. Teda ale nejradši bych to sem nedávala xD jdu radši zveřejnit další díl Honesty.

Your Story 18

6. července 2009 v 11:12 | Chemical Writer |  Your Story

Ano mohli jsme pro vás napsat normální příběh a krásnej. Dokonce i udělat banner s nějakou tou voblejzačkou, ale my jsme si řekli NE. Navíc nejdou nahrávat obrázky, tím pádem mám po srandě. Takže opět to skončilo kombinací... snad budete všichni spokojení.

Po tom co jsme vypadli na ulici mi opět bylo neskutečně trapně. Gerard se hurónsky chechtal a tak jsem využil situace a začal zdrhat. Říznul jsem zatáčku tak prudce, že jsem porazil nějakou babču. Tašky s nákupem se jí vysypaly na metry daleko. Byla sprostší než Gerard v ráži. Ten ostatně vystartoval za mnou. Ne! To ne! Musím utéct! Nebo mě zase ztrapní. Jako na potvoru jsem si vybral trasu, kde bylo dost lidí. Sice jsem se mezi nimi díky svojí výšce skvěle ztratil, ale taky do mě pořád někdo vrážel. A to mě zpomalovalo.
,, Frankííííí! Miláčku počkeeeej!''
I Will Never Hurt You 26 - THE END

5. července 2009 v 12:54 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You

Takže už to snad dokončíme. Co říct na závěr? Takový ty obvyklý kecy jak mě to bavilo psát, a že se mi po těch dvou bude stýskat. Vlastně nebude... vždyť já se jich můžu nabažit tolik až to hezký není xD Koukala jsem, že první díl je publikovanej někdy v únoru. Je to možný? Opravdu jsou se mnou tyhle storky na tak dlouhý lokte? Snad vám to moc nevadí xD takže užijte si poslední extra dlouhý díl.(oproti ostatním určitě) Snad mě za ten konec nevykostíte.

A pak už jsem vnímal jen nekonečnou tmu, která mě úplně pohltila. Na moment mi problesklo hlavou, že po smrti už nic není. Že se všechny naše přání, touhy a sny ztratí... ale kam? To se jen tak rozplynou?Well If You Wanted Honesty 15

4. července 2009 v 16:05 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Hello! Přináším vám další díl, spolu s novými bannery. Ano, taky už jste mě tím nakazili. Doufám, že se vám alespoň trošičku líbí :-)

Gerard:

V neděli už jsem byl totálně smířenej se svým krutým osudem zpěváka. Abych neměl takovou trému, tak jsem si vždycky dal na poslilněnou panáka. Nebo teda radši dva.

První song co jsme začali hrát, byl - Anarchy in the UK. To jsem si dost užíval. Jenže když jsem to musel za dopoledne zpívat podvacáté, docela mě to otrávilo. Musím ale uznat, že jsme nakonec nezněli až tak hrozně. Pokud tedy nepočítám to svoje vřískání.


I Will Never Hurt You 25

3. července 2009 v 14:11 | Chemical Writer |  I Will Never Hurt You
Ou... po delší době jsme vyplodili další pokračování. Tak doufám, že se bude líbit :-) Víte, ani se mi moc nelíbí, že to spěje ke konci. Já to nechci zakončit! Ale udělat z toho stopadesátidílnou telenovelu, to ne. I když sranda by to mohla být... no nic... dost keců. Užijte si to.

Sledoval jsem tu jeho pistoli kterou na nás mířil. Takhle to sakra nemůže skončit. Ne po tom všem, čím jsme prošli. Kouknul jsem na Gerarda. Vzepřel se a posadil, víc mu bolest nedovolovala. Člověk už by o sobě asi dávno nevěděl.
,, Hele, kdo jsi?'' zeptal se Gee. Ten chlap na nás přestal mířit a věnoval nám opovržlivej pohled.
,, No proč vám to neříct. Zbývá vám jen pár minut života. Asi vám došlo, že mým cílem je zabít tady Gerarda.'' podíval se na něj a pokračoval v proslovu směrem k Geemu.