NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Little Lucky Star 2

29. července 2009 v 15:10 | Chemical Writer |  Little Lucky Star
Ahoj ksichtíci. Omlouvám se, že moc nepíšu... ehm ehm. Ale dostávám nečekané brigády ať už mi to je, nebo není po chuti. Není tedy moc času, ale zkusím se polepšit. Nechci tu zveřejňovat bláboly na úkor kvality. No... užijte si další díl. Alespoň jsem z vás vymáčkla dostatek komentářů :-)


Z deníčku pozemšťana Frankieho:
Zrovna jsem se válel na gauči a četl nějakou knížku. Byl to jeden z těch nudnějších večerů, ale mě to vyhovovalo. Potřebuju prostě mít svůj klid. A hlavně ticho. Nesnáším kravál. Teď je čas na relax.

Líně jsem otočil stránku a modlil se, aby byl konec kapitoly. Nebyl. Zoufale jsem listoval dál. Hm. Chybí ještě pět stránek. Nejde o to, že by mě knížka nebavila, ale už jsem unavenej a spal bych. A já moc nerad nechávám knížku rozečtenou do půl stránky.

Prokousával jsem se řádky a chvílemi se přistihl, že nevnímám jejich smysl. Víte... byla to sbírka hororových příběhů, ale bohužel jsem moc otrlej a hned tak něco mě nevystraší. Třeba tady tohle jo - A z podzemí se ozvala velká rána. Bylo zřejmé, že upíři jsou stále naživu. Nuda. Asi jsem příliš odvážnej. Pch. Upíři jo?

No a co jako? Já se upírů nebojím.

Najednou moje myšlenky přerušil šílenej kravál. Jako by na můj dům nalétávala helikoptéra. Co to kurva má bejt? Začal jsem se hrozně bát. What's up? Pak se ozvala rána jak z děla. Vykřikl jsem, zahodil knížku a schoval se pod stůl. Co to bylo?
,, Ma... mamíííí...'' zaúpěl jsem a začal zvažovat možnosti. Klid. Určitě mi na dvorek nějakej pilot nouzově přistál. Jo znělo to opravdu jak helikoptéra. Není to upír. To prostě ne.. určitě ty zvuky mají racionální vysvětlení.

Ale abych to zjistil, musím se jít podívat.

Statečně jsem vylezl z pod toho stolu. Natáhl jsem se pro deštník. Je to jediná zbraň v dosahu. Jasně, mohl jsem skočit do kuchyně pro nůž, ale co když tam někdo je? Co když si všechny nože vzal on? A deštník má mnohem delší dosah. Jo... jasně... nemám zavolat policajty? Ne. Jsem dospělej chlap. Tohle zvládnu sám. Já jsem přece... odvážnej?

Šoural jsem se obývákem až ke dveřím. Prudce jsem je otevřel a.. nic. Zase jsem za sebou zavřel a pokračoval v cestě. Teoreticky jediný místo, kam se mohlo něco zřítit je... můj záhonek. Obešel jsem tedy garáž a zpoza rohu opatrně vykouknul. Beztak tam nic nebude..

Bylo. A nebylo to velký. Zase jsem zalezl za garáž.

V ten moment mi bylo do breku. Co když je to vrah? Ale odkdy lítaj vrahové letadlem? Opět jsem se podíval na tu věc co vězela mezi mejma karfiólama. Vypadá to jak hodně divnej stroj, ale má to křídla. Musím jít dál. Takhle nic nezjistím.

Polehoučku jsem našlapoval. Ještě pár krůčků... jdeme... hezky... pomaličku...

Nahoře se odklopilo jakýsi víko a mně oslnilo světlo.

Vyjekl jsem a zase zdrhnul zpátky za garáž. Měl jsem co dělat abych se nepos... ne... neomdlel hrůzou! Zvědavost však byla silnější. Klekl jsem si na zem, vystrčil hlavu a sledoval co se bude dít dál. Slyšel jsem šramot a menší kovové rány, jako kdyby se něco štrachalo ven. Od toho víka na vrcholu letounu šlo takový hodně divný světlo. Ale ještě něco jiného. Živého! Neviděl jsem tomu do obličeje ale rozeznal jsem siluetu čehosi. Uf. Je to člověk. Nevím co jsem si myslel. Musel jsem se zasmát. Pak mi došlo, že upíři přece vypadají stejně jako lidé, a vrazi též. Neudělalo se mi dobře. Ten člověk nebo co to bylo zač se vytáhl ven a začal se rozhlížet kolem.
,, Hej! Je tu někdo?''

Měl docela příjemný hlas. Nebyla to ženská, takže se mi krapínek ulevilo. Takže on se ptá jestli tu někdo je? Nooo... Radši jsem držel hubu.
,, Haló! Lidi! Ztroskotal jsem! Pomůžete mi? Přicházím v míru.''
Ten chudák se asi praštil do hlavy. Usoudil jsem, že nebezpečný nebude a popolezl kousek dopředu. Po čtyřech. Už jsem říkal že mám odvahu ne?
,, Jéééé ahoj! Ty jsi ale roztomilej!'' rozplývala se nademnou ta silueta.
,, Eh, pardon?''
,, Promiň, nepředstavil jsem se. Já jsem totiž... jak vy to říkáte - mimozemšťan!''

Moje nervy mi vypověděly službu a udělalo se mi černo před očima. Omdlel jsem.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tez Tez | 29. července 2009 v 15:32 | Reagovat

"Ahoj ksichtíci" první věta a já umírám :-D
A to s tim dvorkem.. :-D
"Jéééé ahoj! Ty jsi ale roztomilej!'' .. :-D
To s tou roztomilostí mi něco připomíná :-P  :-D
A konečně že si sem něco přidala.. :-)

2 Jannica Jannica | Web | 29. července 2009 v 16:10 | Reagovat

Hlavně, že se Frankie nebojí upírů :D
Je to krásný, nemůžu se dočkat dalšího pokráčka. Já už chci aby mu Frankie ukázal pozemské zvyklosti!! :D

3 JustDream JustDream | 29. července 2009 v 17:14 | Reagovat

Poslední dobou mám hodně na spěch..jako asi každej.. takže nekomentuju..bohužel.. ale poctivě čtu kdy to jde.. a to neni často..teď mám konečně trochu času..a tenhle příběh je geniální!!! nemůžu de dočkat až bude další díl!! prostě nádhera  :D  :D

4 scary scary | Web | 29. července 2009 v 18:36 | Reagovat

to je geniální , no to jsem zvědavá cože s toho vznikne ...
a jak bude vysvětlovat že je mimon ....

5 Senii Senii | Web | 29. července 2009 v 20:30 | Reagovat

jasně, upíři jo je pro Feeho jak dělaný, že?? ale když se mu zjeví něco na dvorku už hledá máminu sukni :D
Má ale štěstí, že nemá skládací deštník, s tím by si mohl točit na ruce jak s kabelkou... pardon, že odbíhám od tématu  8-)
Ale ten záhonek je geniální

6 fallen angel fallen angel | Web | 29. července 2009 v 20:39 | Reagovat

hehe xD
Frankie je trdlo xD

7 Aless Aless | 30. července 2009 v 23:08 | Reagovat

Gerard a mimozemšťan... příde mi to děsně směšný ×D. Ale hezký ×D. Jak Frankouš omdlel ×D.

8 mis.zuziQ mis.zuziQ | 10. srpna 2009 v 14:17 | Reagovat

chudak frankie.... gee mu znicil karfiól =DDD

9 ... ... | 30. srpna 2009 v 22:55 | Reagovat

to je dobré  :-D  :-D ja chcem pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama