NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Výbuch

7. července 2009 v 17:30 | Chemical Writer |  Frerard
Jako ale výbuch doslova xDDD to mám teď když si to čtu. To je první Frerard co jsem kdy napsala. Absolutně se v tom nepoznávám. Až tedy na ty kecy. Jo to byly časy kdy mi nešlo o úchylnosti, ale o to, dělat si z těch dvou spíš prču. Někteří už to znáte. Teda ale nejradši bych to sem nedávala xD jdu radši zveřejnit další díl Honesty.


Jednoho zamračeného rána seděl Gerard u televize. Spíš se vysloveně válel. Venku hnusně, a v televizi ani nedávají jeho oblíbenou pohádku o kačeru Donaldovi. Podíval se z okna na ocelově šedou oblohu. ,, To nám ten den hezky začíná, pomyslel si.'' Už už to vypadalo, že usne. Ale nějakej debil zrovna musí zvonit u dveří. Gerard si zamumlal cosi sprostého a šel, nebo tedy se spíše šoural ke dveřím. K jeho nemalému překvapení tam čekal - Frank.

,, Sakra Franku, vždyť je ještě ráno...'' začal brblat Gee, ale pořádný zívnutí přerušilo jeho snahu. Frankie pochopitelně využil příležitosti: ,, Dobrý ránko Gee, víš, já...'' v tom Gerard ucítil docela solidní závan alkoholu z Frankova dechu.

,, No nazdar.'' řekl. ,, Tak ty máš dost.'' Aby nebyla ostuda vtáhl Frankieho dovnitř. Sousedka naproti je hrozná drbna, moc by za to nedal kdyby právě šmírovala kukátkem co se děje.
,, Jééé, Gee... I ty jeden bejku, takhle mě zavléct do...'' víc už Frankie neřekl. Gerard ho totiž pustil a když urychleně zavíral dveře, Fee se poroučel k zemi.

,, Dyk to říkám, že máš dost.'' prohlásil moudře Gee. Ale je to jeho kamarád. Přece se o něj postará. Frankie jen tak nepije. Určitě se mu stalo něco hrozného. Sehl se pro něj a snažil se ho odtáhnout do koupelny. Fee sice byl vzrůstem menší, ale na podvýživu si stěžovat tedy nemohl. Gerardovi toto odtáhnutí neulehčoval ani fakt, že Frank příšerně řval ať už ho táhl za ruce nebo za nohy.

,, Ať žije Lenin!!!!!!'' zařval Fee z plných plic. Gee si pomyslel cosi sprostého, a přísahal si vduchu, že od teď se už nikdy neopije... Jestli taky kdysi řvával takový nesmysly. No nazdar! Hm, a má takovej blbej pocit, že ta drbna sousedka všechno bedlivě poslouchá. No co... Hlavně teď přivést Franka k normálu. Ten se bohužel zmítal jak o život.

,, Gerarde, ty prase, okamžitě mě přestaň osahávat!'' tohle nemá cenu. Rozhodl se nechat Franka ležet kde je. Sice tu bude příšernej binec ale co naplat.. Gee šel do koupelny, a ač mu bylo Frankieho líto, natočil pořádnej kýbl studený vody. Vrátil se do předsíně. Povzdychl si a pomyslel na něco ve smyslu - Bože odpusť mi - a celý obsah kýble chrstl Frankovi na obličej. Rychlost jeho vystřízlivění byla neskutečná.

,, Gerarde! Ty vole! Co...'' Frankie vykulil oči, že mu div nevypadly. ,, Mno Franku. Zazvonil jsi u mě, pamatuješ?'' Frank přikývl. Co ho to proboha napadlo? Otravovat takhle kamaráda. Vlastně.. Kdyby jenom kamaráda.. A on ho teď vidí v tomhle stavu. Hm, a to Gee ani neví, jakej náklad odložil cestou k němu... Fujky..

,, Stalo se ti něco?'' zeptal se starostlivě Gerard. Frankovi jen ukápla slza. Krucinál, přece jsem už velkej a jsem drsnej... Nebudu plakat.. Nebudu plakat.. Mám tetování, jsem drsňák... Nemůžu mluvit.. Polk...
,, Tak tu zůstaň a odpočiň si.'' navrhl mu Gee. Viděl totiž, že kýbl vody byl velký posun kupředu ale na duchaplnou konverzaci to ještě není. Ono ani za střízliva.. No nic... Opatrně pomáhal Feemu na nohy a uložil ho do postele. Ten vzápětí usnul. Co ho asi trápí. Gerard seděl na zemi a jen tupě civěl jak jeho kamarád oddychuje. Civěl dlouho. Dokonce si uvědomil, že by mohl zavřít pusu. Naštval se. Proč tu na něj tak vejrám? A jak dlouho vůbec? Jdu si udělat kafe. Už hodinu jsem žádný neměl. Rázně vykročil do předsíně, uklouzl a hodil pořádnou tlamu.

,, KURVA!!!'' zaklel procítěně. Úplně zapomněl, že tu vylil tu vodu. Musí to uklidit. Ale napřed Kafe.. KAFE! A tak Gee během úklidu toho strašnýho svinčíku dopil kafčo, a dokonce našel, kde byla jeho gumová kačenka. Zapadlá za botníkem. No ne.. Co se jí nahledal!

Konečně bylo uklizeno. Začal si dělat starosti o Franka. Půjde se podívat jak mu je. Pořád ležel a spal. Teď už docela klidně. Vypadal tak roztomile. S Gerardem se najednou něco stalo. Lehl si do postele naproti Frankovi. A sledoval ho. Jako prve. Uvědomil si, že ho fascinuje. Natáhl ruku a pohladil ho po tváři. Fee pomalu otevřel oči.

,, Co.. Co je Gee?'' měl pohled vyplašeného zvířátka. Gee se polekal, že něco zvoral. ,, Promiň Franku.. Já jen.. Napadlo mě jestli... Třeba..'' Feeho pohled se najednou rozzářil. ,, Ano Gerarde?'' Hm.. A co teď.. ,, No, víš, jestli nemáš třeba... Hlad.'' vykoktal ze sebe nakonec. Uf, to byla práce...
Frankie se zatvářil trochu zklamaně. Bude muset něco udělat. ,, No, hlad mám, ale ne na jídlo.'' Jelikož Gee už je dávno zkaženej tak si něco domyslel a podle toho vypadal i jeho vykulenej ksichtík. Uvědomil si, že to není dobrý vypadat před Frankiem jak dement.

,, A na co máš teda hlad? Proč jsi se vlastně opil?'' Frank si pomyslel - Teď a nebo nikdy. A to šup rychle dokud jsem ještě pod vlivem. - ,, Víš, hlad mám.. na tebe.'' Gerardův výraz náhle vypadal ještě dementněji. ,,A proto jsem se i opil. Bál jsem se ti to říct. A kdybych teď něměl pocit, že se svět trochu vlní, asi bych to ze sebe ani nedostal.''

Tak.. Je to venku.. Gee čučí jako trubka. Ale to on vždycky. Z toho jeho inteligentního výrazu se nedá vyčíst co si myslí. Gerard ve skutečnosti uvažoval, nebo se o to aspoň snažil.
,, No nic, radši půjdu.'' řekl nakonec Fee, a začal se nemotorně zvedat. V tom ho něco stáhlo zpátky na postel.

,, Nikam nechoď, teď už mi neutečeš.'' ano, byl to Gee. V jeho zelenohnědých očích to jiskřilo. Usmíval se. Frank se málem zbláznil radostí. Popadl ho do náruče. Mazlili se a líbali jako kdyby to mělo být naposled. Přesto se teď trochu zarazili.. Co to proboha dělají?

,, No tak Frankie... Tak už to dokončíme ne?'' Gee je starej provokatér, rozcuchal Feemu vlasy a dodal: ,, Stejně koukám, že už máš pěknej problém.'' No jo.. Kalhoty Frankovi nestačily. Ale Gerard na tom není o moc líp. Začal Franka přes oblečení hladit. ,, Proboha, Gee, sundej mi to.. Já už to nevydržím!'' Poslechl. Vysvobodil jeho chloubu z toho strašného sevření. A sebe taky. Potom nedočkavě servali zbylé oblečení a pořádně si užili bez nějakého omezování. Jen ať to ta
stará rašple taky slyší!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Stacy Stacy | 7. července 2009 v 18:38 | Reagovat

wow...tak takhle začínal chemický pisálek ju?:-) náhodou je to dobrý, mě se to líbilo:-))

2 Tez Tez | 7. července 2009 v 19:10 | Reagovat

Hhhh, mně to ted anepřijde jiné než jaká jseš doopravdy :-P

3 Jannica Jannica | Web | 7. července 2009 v 19:59 | Reagovat

Náhodou nění to špatný, ale myslim, že teď píšeš líp:)
Ale na to, že tvůj první Frerard je to vážně super. Měla bys vidět můj první, to byl vážně děs:D
Mě se tohle líbilo, jak sis z nich dělala srandu.. nějaké tvé výrazy a označení jsou vážně nezapomenutelné  :-D

4 JustDream JustDream | 7. července 2009 v 21:31 | Reagovat

Mám v sobě pocit deja vu: jen na začátku mi chybí průpovídky o klišé a krátkosti příběhu pro začátek :) :D

5 Senii Senii | Web | 8. července 2009 v 9:18 | Reagovat

Teďkom víc natahuješ :-D prej, Ať žije Lenin!! to je skvělý. já prý zase vždycky volám hasiče..no, každej je nějakej. Ale ta poslední věta, ta fakt nemá chybu. vidím, že na důchodce jsi měla spadeno už v prvotinách  :D

6 fallen angel fallen angel | Web | 9. července 2009 v 0:13 | Reagovat

:-D  :-D  :-D a stejně mě nejvíc dostal kačer donald :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama