NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 15

4. července 2009 v 16:05 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Hello! Přináším vám další díl, spolu s novými bannery. Ano, taky už jste mě tím nakazili. Doufám, že se vám alespoň trošičku líbí :-)

Gerard:

V neděli už jsem byl totálně smířenej se svým krutým osudem zpěváka. Abych neměl takovou trému, tak jsem si vždycky dal na poslilněnou panáka. Nebo teda radši dva.

První song co jsme začali hrát, byl - Anarchy in the UK. To jsem si dost užíval. Jenže když jsem to musel za dopoledne zpívat podvacáté, docela mě to otrávilo. Musím ale uznat, že jsme nakonec nezněli až tak hrozně. Pokud tedy nepočítám to svoje vřískání.Frank:

Měl jsem z nás fakt radost. Na to, že jsme nová kapela, která ještě ani nemá jméno, nehrajeme až tak nejhůř. Gerard zpívá opravdu famózně. Asi jsem se zamiloval. No... to už vlastně dávno. Hele kdy to vůbec začalo? Možná už když jsem ho viděl poprvé. Jo! Ještě v tý době kdy mě neměl rád.

Sakra, zamyslel jsem se a přestal hrát.

,, Franku, u toho si nemůžeš házet šlofíka!'' řehtal se mi Ray.
,, Aaaale ne. Jen jsem přemejšlel jak se budem jmenovat.''
,, No já bych navrhoval třeba Hot Dinner.'' hlásil se o slovo Bob.
,, To víš že jo. To tvoje žrádlo budeme cpát ještě do názvu!'' vyplázl jsem na něj jazyk. To chce něco co vás zaujme.
,, A co třeba něco morbidního?'' zeptal se Gee.
,, Chceš vyděsit fanoušky jen co uslyší název naší skupiny?'' protestoval Ray.
,, Hele tak zapojte ty svoje vychlastaný mozky.'' chtěl jsem je vyprovokovat.
,, Nějakej chytrej.'' brblal Bob.
,, A co třeba The Killers?''
,, Nebo Damned Group.''
,, The Fuckers!''
,, The Suckers!''
,, Alcoholic Parade!''
,, Chemical Romance...''

Gerard:

Moji Fuckers nebyli bráni v potaz. Zvláštní je, že všichni ztichli v okamžiku, kdy Mikey řekl zase něco zcela mimo mísu. Otočili jsme se na něj. Basovku měl odloženou stranou, asi se domníval, že si dáváme pauzu. Byl naprosto mimo dění, a listoval si nějakou knížkou.
,, Jojo... Three Tales of Chemical Romance...'' řekl zase Mikey a spokojeně listoval dál.
,, Co kurva?'' optal jsem se se zájmem.
,, Chemical? To je dobrý slovo.'' zasnil se Frankie.
,, Romance... to by se mohlo líbit.'' přitakal Ray.
,, Škoda že tam není něco o jídle. Hele co se jmenovat Kuře kung-pao?''

Frank na nic nečekal, přešel k mýmu bráchovi a knížku si od něj vzal.
,, Neeee! Co to děláš! To je moje Chemická Romance!''
,, Tvoje?''
,, Moje!''
,, Hmmmm... My Chemical Romance povídáš?''
,, Zrovna ho řezala motorovou pilou! Chci si to dočíst!'' zlobil se Mikey.
,, Kurva nevím jak vám, ale mě se tohle docela líbí!'' řekl jsem svůj názor.
,, Myslíš jako My Chemical Romance?'' otázal se Fee.
,, Jo. Taky jsem to četl. A ta knížka je brutální. Nechybí tam sex, fet a spousta krve. Je to skvělý.''
,, Hele tak to by se na nás dost hodilo ne?'' zachechtal se Frankie.
,, Jo! Hlavně na Gerarda!'' přidal si Ray.
,, Jak to myslíte?'' podivil jsem se.

Ale to bylo fuk. Hlavní je, že máme svůj název.

Frank:

Pak jsme ještě chvíli zkoušeli, a navrhovali další písničky na kterejch se sehrajeme. Musím říct, že jsme dost šikovní. Však tu nikdo z nás není úplnej nováček. Jde jen o to nás stmelit. Uf. Po dnešku mě brní prsty.

Rozhodl jsem se s Gerardem ještě na chvilku ztratit. Jo, mohl jsem ho doprovodit domů. Ale jeho brácha má stejnou cestu, a já chci bejt s Geem sám. Je vám to jasný, že jo? Naštěstí se nám na naší procházce vyhnuly všechny příšerný ježibaby, a nepotkali jsme ani spolužáky. Jen nějakej maník na kole se choval podivně. Když nás viděl, vytřeštil oči, šlápl do pedálů a brblal si něco o zkurveným emo. Já to nechápu. Fakt ne... A to jsme se jen drželi za ruce.

Před dveřma Gerardova domu už jsem to ale nevydržel. Objal jsem ho, stoupl si na špičky a dožadoval se polibku. Gee se jen zasmál, sehl se a přání mi vyplnil. No jo, jen ať se směje. Já vím, že u toho musím vypadat k popukání. Chvíli jsme tam ještě stáli nalepení jeden na druhého, dokud Gerard neprolomil ticho.
,, Ty Frankie. Já se trochu bojím toho co bude ve škole.''
,, Co by mělo bejt?''
,, No vždyť víš. Spolužáci a tak.''
,, Hele, prostě se jim vyhneme seč to jen bude možný. Kdyby moc prudili tak je zmlátím.''
,, Ale jdi ty.''
,, Že jsem mrňavej neznamená, že se neumím prát!''
,, Já vím, já vím. Ale učitele tělocviku mlátit snad nebudeš?''
,, Lásko víš co? Já nám zfalšuju vomluvenky z těláku a budeme mít svátek.''

Gerard:

Byl jsem z toho trochu mimo. Ne proto, že by bylo falšování lékařských potvrzení něco tak super. Jde spíš o to, že mi řekl lásko.

Ještě doma jsem se debilně culil a čuměl do blba. Ano. Chovám se jak nějaká zabouchlá pubescentní naivka. A začínám na to být náležitě hrdý! Rozhodl jsem se těhlech kravin nechat a sednout na chvíli k počítači. Prohlížel jsem si i stránky naší třídy. Jeden čas tam někdo psal pod mým jménem dost úchylný komentáře. Proto dění na webovkách radši hlídám. Jééé Frankie už si tu taky vytvořil profil! Kliknul jsem a nestačil zírat. Místy možná slintat. Jemu to prostě na každý fotce tak zatraceně seklo. Měl jich tam narozdíl ode mě docela dost, dokonce i starý pár let. Nestačil jsem se divit kolik už vystřídal účesů. Ale sluší mu, to se musí nechat. Já bych v tom vypadal jak kuře. Ani vám nebudu básnit o fotkách, kde měl kytaru... To už byste asi nevydrželi.

Potom jsem se odhlásil a anonymně si prohlížel profily svých nepřátel. No jo. David... myslí si, že když se svlíkne do půl těla a namaže olejem na smažení řízků tak se z něj lidi poserou. Nejhorší na tom je, že některý holky to fakt žerou.

Nikde nic nového. Smazal jsem několik hnusnejch vzkazů a zběžně jsem prolítl profily lidí který nenávidím. Snad jsem doufal, že tam najdu něco, co mi pomůže odhalit jejich slabinu. Nebo jsem se bál, že o mě budou psát hanlivý články. Klikl jsem na poslední profil. Annie.

Tu jsem měl vždycky rád, i když ona mě ne. Ale nikdy mi nijak výrazně neublížila. Ještě teď jsem z toho pomyšlení kapku smutnej. Ne, to nesmím! Mám Frankieho! Ten je mnohem hezčí a hodnější. Není důvod abych tady fňukal. Tak tedy jen kouknu do její galerie. Měla novou složku. To jsem zvědav co tam bude. Určitě zase US5 - ti její idolové. Fuj.

Po jediným kliknutí jsem zkameněl. Ne, tohle nejsou US5. Ou, no ty vole.

Když budu decentní, řekl bych vám, že to byly fotky - erotické? No jasně, tvrdá pornografie by neprošla, i když mám pocit, že administrátoři na to kurec serou. Ale... co tam dělá ten bič? Kdo jí ukradl horní díl plavek? Pak následovalo několik fotek, kde se oblejzala se svým klukem. Některé vypadaly kurva zajímavě. Zvedl se mi kufr. Radši jsem to honem vypnul. A já myslel, že kdybych po holce chtěl, aby mi zapózovala spoře oblečená, tak dostanu pár facek! No evidentně jak kdo a jak komu!

Abych se odreagoval, vytáhl jsem svůj foťak a trochu si s ním pohrával. Hm. Mám pár fotek. Nějaký trapný zátišíčka se svíčkama, žiletkama, pár západů slunce... a několik pokusů o vyfocení mýho ksichtu. Neúspěšných. Na každý fotce vypadám jak naprostý hovado. Prohlížel jsem si fotky, více či méně povedené a napadlo mě, že bych se mohl vyfotit s Frankiem. Jo. To bych měl. A na svoje profily dáme ty nejprovokativnější fotografie. Ďábelsky jsem se zachechtal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tez Tez | 4. července 2009 v 17:52 | Reagovat

Anarchy in the UK - miluju Pistole...to bylo moc dobrý, ale tak ty píšeš úžasně :-)

2 stacy stacy | 4. července 2009 v 17:55 | Reagovat

uááá! tyve představ si osobo, že bysme poslouchaly skupinu Kuře kung-pao?! no tyvole... :-D
Jinak skvělý.nemam slov...O:-)

3 scary scary | Web | 4. července 2009 v 18:51 | Reagovat

skupian jménem Kuře kung-pao . bobina má ale nápady .Jako vždy - úžasné

4 Jannica Jannica | Web | 4. července 2009 v 20:45 | Reagovat

Prej lásko... Já bych mu říkala lásko pořád :-*
No, dobře, nechám si své výjevy na jindy :D
A on by jen nevypadal jako kuře, on totiž JE kuře. A křeček. Hrab.
Možná jsem tu neměla tolik pít... a to je teprve začátek večera. No, to je jedno. Hlavně, že je tahle story p e r f e k t n í !!!
A Banner taky super, povedl se ti. Tenhle shoot miluju. Hlavně toho zakrvácenýho rozesmátýho Gerarda tam na pravo... Na tej fotce je dokonalej, i když neni v Revenge jinak sám o sobě tak hezkej jako třeba na PJ.
Doufám, že bude brzo další díl, vážně se mi to moc líbí:)

5 Darek Darek | Web | 4. července 2009 v 20:57 | Reagovat

Co říct? Zase perfektní!

6 Tez Tez | 4. července 2009 v 23:57 | Reagovat

Jo a úžasný bannery!!!

7 fallen angel fallen angel | Web | 6. července 2009 v 21:38 | Reagovat

,, Škoda že tam není něco o jídle. Hele co se jmenovat Kuře kung-pao?''

:D:D:D:D:D:D:D
vau ty poslední 3 věty jako by byly o mě a o ivušce <3 :D:D
a udělala jsem to! :D:D:D

a jinak, mega mega dokonalej banner :)

8 Senii Senii | Web | 7. července 2009 v 21:03 | Reagovat

Bobina vede!! a koukám, že tu knihu četli asi všichni, co?? však je taky naše kultovní.. :-D a na ty fotky se těším a CHCI je vidět!! :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama