NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 16

7. července 2009 v 17:30 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Pro všechny milovníky Not Okay a specielně věnováno Senii. Jsem ráda, že můžu bejt tvý první SB tvoje story mě vždycky dostane :-) Huh... kamarádka se ptala na kolik dílů odhaduju tenhle příběh. No, nečekejte tu nějakej dramatickej děj, je to spíš oddechovka. Mám v zásobě pár věcí který tam chci ještě zakomponovat a zatím mi zbývá dost nápadů. Opravdu nikdy nedokážu předem odhadnout délku příběhů. Takže si to zatím užívejte x)

Frank:

Ani mi nepřijde, že je to týden co jsem Gerarda poznal. Víte, do školy se vlatně těším už jenom na něj. Přiznám se, že jakmile mi dnes ráno zazvonil budík, byl bych ho okamžitě zaklapl a spal dál, nebýt Geeho. Cestou do školy jsem se snažil poslouchat nějakou hudbu, ale myšlenkama jsem byl stejně někde jinde. Vystoupil jsem a rozhlížel se po Gerardovi. Domluvili jsme se, že budeme jeden na druhého čekat a všude chodit spolu, aby na nás žádnej z těch hajzlů nemohl.


,, Franku! Ahooj!'' zaslechl jsem, zatímco mě zezadu něco objalo, a zkoušelo pevnost mého hrudního koše.
,, Ahoj Gee, nemusíš mě přece rozmačkat.'' chechtal jsem se. Líbilo se mi, že změnil přístup a má se ke mně i když můžou být v dohledu naši debilní spolužáci.
,, Frankie, mám nápad! Co kdybychom si dnes zahráli kroket?''
,, Kroco?''
,, Ne krocan, kroket!'' obdařil mě zářivým úsměvem.
,, Neodhadoval bych tě na milovníka kroketu...''
,, Víš... já to hraju moc rád, ale nikdy jsem neměl s kým.''

Bylo mi ho skoro líto. Copak bych mu dokázal říct ne? Sice vůbec nevím jak se ta zkurvenina hraje, neznám pravidla, ale co bych pro Gerarda neudělal že jo. Můžu bejt jen rád, že není blázen třeba do rugby.

,, Dobře, dobře, tak dneska po škole půjdem na hřiště a zahrajem si. Vezmeme i ostatní kluky, aspoň bude sranda.''
,, Díky Frankie!''
,, Hele naši teplí bratři!''
,, No jooo buzničky, všude choděj spolu za ručičku!''
Asi vám nemusím říkat čí byly ty poslední dvě hlášky. David a Adam. Ostatní kluci z naší třídy se jen pochechtávali, aby dali najevo svou sounáležitost. Když chtěj buzny, maj to mít! Popadl jsem Gerarda za ruku a vláčel ho od nich pryč.

,, Honem Gee, jdeme! Jsou tady nějaký zkurvený heteráci.''
,, No fuj. Úchylové.'' Gerard tuto větu doplnil opovržlivým pohledem.
Banda těch kreténů to moc dobře slyšela. Nečekali takovou reakci a neměli moc co na to říct. Aspoň že tak.

Gerard:

Potom už jsme měli s Frankem více méně klid. Blbý kecy nám byly ukradený, bavili jsme se spolu a nevšímali si nějakejch heteráků. I když po tom pátečním incidentu, kdy mě tu Frank narval na zeď a začal vášnivě líbat to bylo těžký. Oni si totiž všímali nás. Přišlo mi, že jen čekají, kdy se k sobě zase budeme mít. Ostatně netrvalo to dlouho. Hned o první přestávce mě Frank líbnul na tvář.
,, No fuj! Nechte si to na doma, kdo na to má koukat!''
,, Trhněte si a když vám to vadí nečumte.'' doporučil hloučku heteráků Frank a položil mi ruku na ramena. Bylo to moc hezký, že se tak choval i ve společnosti takovejch homofóbních kreténů. To já jsem náš vztah chtěl tajit. Byl jsem to blbec co? Pak jsem si vzpomněl na to, že jsem chtěl dát nějakou provokativní fotku na ten svůj profil. Pchá. Seru na fotku! Live je live! Naklonil jsem se k Feemu jak nejblíž to šlo a šeptal mu svůj plán. Odpovědí mi bylo jeho lehké pokývnutí.

Posadili jsme se na svou lavici, aby na nás bylo ještě líp vidět. Jo, pociťoval jsem trochu trému ale možná měl tenkrát v garáži Frank pravdu. Třeba jsem opravdu rád středem pozornosti. A takováhle provokace... je to vlastně dost příjemný. Víc už jsem o tom uvažovat nemohl. Frank se mi začínal dobývat do úst.

,, No ty vole! To jsou fakt nechutný buzeranti!'' slyšel jsem Davida.
,, Uááá! Budu blejt!''
,, Do piče, že není zákon na to aby měly bukvice zakázáno chodit do školy!'' přidal si Danny.
,, Kluci držte huby, jste fakt trapný.'' to řekla nějaká holka.
,, Náhodou jsou roztomilí!'' přidala se druhá.
,, Jéééé ty jsou sladký! Jak se k sobě tulej!''
,, Jůůůůů!''
,, Já bych je chtěla vidět v postýlce!''

Přestali jsme se líbat a nevěřícně zírali na hlouček holek. Jako nic proti exibici, ale zase tohle... to je... divný... zvrácený... vždyť... ony jsou úchylný!

Frank:

Se mi snad zdá. Tak já myslel jak budou všichni znechucený a nasraný a najednou tady toto!?
,, Klucíííí! Pokračujteeeee!'' povzbuzovaly nás ty nadržený holky. No to ani náhodou! Chováte se jak krávy, pištíte a já s Geem vám tu budeme dělat divadlo? Leda tak hovno!

Ozval se zvonek a za nedlouho vešel dějepisář. Dost hulákal ať se koukáme uklidnit. Kluci byli zhnusený, nasraný, a holky řádně nažhavený. Furt se mezi sebou dohadovaly jak jsou gayové sladcí, jen pár z nich neříkalo nic. Asi nebyly gay-vizuálně vzrušivé. Rozhodně to však rozpoutalo vlnu konfliktů. Jedni hájili to, že naše představení bylo něco naprosto úžasného, druzí se div nepoblili. No... možná měl Gerard pravdu. Neměli bychom to ve škole až tak přehánět a radši krotit své vášně. Ale copak já se můžu udržet když mám toho svýho idola tak blízko?

O dalších přestávkách jsme radši ve třídě nepobývali. Leč pár holek nás i nadále - velmi nenápadně sledovalo. Gee a já jsme se zašili u automatu na kafe a popíjeli horkou čokoládu. Teda já popíjel horkou čokoládu, ten můj závislák by z nedostatku kávy zkolaboval. Myslel jsem, že máme konečně chvilku soukromí. Vzal jsem tedy Gerarda alespoň za ruku. Odpovědí nám bylo nadšené pištění. Ale ne!

,, Jééééééé!!!!! Teplouškové! No ty jsou ale roztomilííííííí!''
,, Oooou, znásilněníhodní!''

Bohužel, úchylné holky jsou i v jiných třídách jak jsme právě zjistili. Urychleně jsme do sebe kopli svoje TEPLÉ nápoje a vyklidili pole. Vypadá to, že naše soužití ve škole bude ještě hodně zajímavé.

,, Honem Gee vypadnem než si nás rozhodnou vzít domů!''
,, Souhlasím.''

Rozeběhli jsme se po schodech dolů, směrem k naší učebně. Gerard získal solidní náskok, jemu se to běhá. Má delší nohy. To já jsem velice šikovně zakopl a s mně vlastní elegancí se skutálel až na odpočívadlo. Teda kam se hrabe horská dráha, tohle bylo mnohem větší vzrůšo!
,, Frankie! Není ti nic!?'' slyšel jsem zhůry Geeho hlas.
,, Neee, jsem v pohodě.'' no teda nejsem, všechno mě bolí.
,, Pojď, pomůžu ti vstát.''
Gerard se ke mně sehl a pomáhal mi na nohy. Au. Bolí mě koleno. Docela jsem kulhal.

,, Jéééé! Jak se o sebe staraj! To je taaak romantickýýýýý!''
,, Podívejte emoušek!''

Tak tohle byla slova, která mě okamžitě přinutila zapomenout na všechny bolesti. Šlapl jsem na to a pajdal plnou rychlostí co nejdál od toho zkurvenýho zábradlí. Dokonce jsem na chvíli předběhl Gerarda. Hrozně se divil mému počínání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stacy Stacy | 7. července 2009 v 18:33 | Reagovat

juchů! další dílek...no teda čéče já ti musim říct že se nehorázně těšim až bude maskot...doufam že teda bude:-)

2 Tez Tez | 7. července 2009 v 19:27 | Reagovat

Jéžiš, ty tvoje přirovnání! :-D chtěla bych aby mi máma koupila ty dva na živý péčko v mym pokojíku

3 Jannica Jannica | Web | 7. července 2009 v 20:08 | Reagovat

Jakobych se v těch holkách viděla :D Ne, já bych je takhle neplašila. Hezky bych jim nechala soukromí a pak bych potají šmírovala :-D
Skvělý díl. Teď se může ve škole rozpoutat válka Homofilní holky X Homofobní kluci :D

4 scary scary | Web | 7. července 2009 v 20:23 | Reagovat

to jsou všechny holky ulítlý na gaye  :-D já to potvrzuju a prý to dokazuje i nějaké studie amerických a britských vědců.
jink úplně skvělé , jako vždy ...

5 Darek Darek | Web | 7. července 2009 v 20:48 | Reagovat

Těžko povědět, co na to říct......
Super... atd.

6 Senii Senii | Web | 7. července 2009 v 21:16 | Reagovat

Ou, moc moc děkuji.. je to krásný a způsobuje mi to nekontrolovatelný záchvaty smíchu.. ostatně, jako vždycky :-D kroco :-D bukvice :-D teplé nápoje :-D ale ty fotky chci i tak..:D pěkně prosím... výměnou za tyč :-P

7 JustDream JustDream | 7. července 2009 v 21:56 | Reagovat

:D  :D  :-D  :-D no ty woe!! asi mám přemíru talentu na neočekávatelné výbuchy smíchu a jsem tolik "gay-vizuálně vzrušivá" (co se frerardů týče) ař to není hezké :D

8 Geewayli Geewayli | 7. července 2009 v 23:34 | Reagovat

super blog a ještě lepší povídka fakt super :) :-)

9 fallen angel fallen angel | Web | 9. července 2009 v 0:20 | Reagovat

ňam!
jinak jako se těm holkám nedivím mít ty dva ve škole/třídě tak jako awww
ono.. mít aspoň někoho teplýho tak jako awww..
doufám že se kluci jednou rozhodnou holkám udělat radost nevim třeba.. že by je nechali šmírovat za dveřmi pánských záchodků kde by kluci dělali.. my víme co? :D
uhmmm.. ale ,, Podívejte emoušek!'' mě totálně rozsekalo :D:D:D
*představuje si Gerarda i Franka s mohutným čírem přes oko* :D:D:D
néé já jdu spát :D už kecám kraviny :D tak :D

10 Tery Tery | 9. července 2009 v 12:04 | Reagovat

Přesně...normalka bych asi tky na ně pokřikovala jak jsou sladcí atd...já jsem na to tky ulítlá a mooocc.....strašně good povídky :-* :-)  :D  8-)

11 Lafka Frerard Way Lafka Frerard Way | E-mail | Web | 28. prosince 2009 v 16:18 | Reagovat

nejsem jedna z těch holek já?xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama