NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 17

12. července 2009 v 14:53 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty


Ano ano jak jsem slíbila, přidávám další díl. A nemyslete že se flákám. Vyráběla jsem další bannery. Jak pro novej příběh, tak pro vaši milovanou Your Story. Bože můj. Váhám jestli to sem dát... mám toho rozepsáno zatím tak málo. Vy mě budete proklínat xD

Gerard:

Konečně přišlo mnou tolik očekáváné poslední zvonění. Neubránil jsem se vzpomínkám, jak jsem před týdnem touhle dobou sbíhal schody do šaten, v naději, že uteču svým trapičům. Marně. Dnes je to jinak. Šli jsme rovnou na travnatou plochu našeho školního hřište. Když říkám šli, myslím celou partu, i když Bob se spíš šoural a dávil houskou a Frankie pajdal. No jo no... na těch schodech se vysekal luxusně, škoda že jste to neviděli. To mi však nezkazí radost z toho, že si konečně po dlouhý době můžu zahrát svůj milovanej kroket! Jinak jsem normální a nejsem úchyl!


Když jsem vysvětloval tý naší bandě pravidla, tvářili se vesměs slabomyslně. Bob se radši věnoval další ze svých svačin, můj brácha koukal do nebe, Ray na mně zíral, ale přitom byl naprosto mimo. A Fee? Ten měl jen přiblblý úsměv, a i kdybych mu snad řekl že se s ním rozcházím, tak by to nevnímal. No co no. Uvidíme co bude dále. Fláknul jsem kladivem do černý koule a navrhnul klukům, že se jen tak rozehrajeme. Mikey měl chudák co dělat, aby se alespoň netrefil do vlastní nohy, když už minul kouli. No bude to ještě hodně zajímavé.

Frank:

Gerard nám vysvětloval pravidla týhle parodie na sport. Po chvíli mě ten proslov ale přestal bavit a tak jsem vypnul a místo toho se kochal pohledem na něj. Je to možný, že je opravdu můj? Jééé ty vlásky... A ty oči... snažil jsem se ovládat abych se debilně neuculoval, když už nemám páru o čem to mele. Nejsem si jistý jestli se mi to povedlo. Ach ty jeho rty... chci je zase líbat...

,, No tak Franku! Odpovíš mi?'' Gerard se na mně docela mračil. Echm. Asi bych ho měl poslouchat.
,, Eeeh na co?''
,, Kdyby nastala ta situace kterou jsem popisoval. Kterou koulí bys pokračoval?''
,, Cože!?'' o čem je sakra řeč?
,, No kterou?''
,, Ehm... levou?''
,, Jakže?'' Gerardův výraz byl opravdu vražedný. Ray se mi řehtal. Nechápu co je tu k smíchu!
,, No já myslel jakože tou žlutou...'' uf! Jsem z toho venku. Došlo mi o čem je řeč! Jak já jsem chytrej. Koukáte co?
,, Zase blbě.'' zmařil Gee mé naděje.

Pak jsme začali zatím jen tak nanečisto mlátit kladivama do těch koulí. Gerard měl ještě nějaký připomínky, ale to mi bylo fuk. Vždycky když nebudu vědět co dělat, tak se na něj jen mile usměju a on mi to řekne.

,, Kurva Mikey, ty hraješ přece s červenou a se žlutou!''
,, Ale já nemohl hrát tou žlutou.''
,, Jako proč?''
,, Byla před ní beruška!''

Měl jsem co dělat abych se netlemil moc okatě, jinak by mě ten můj snad přizabil.

Gerard:

Odnesl jsem berušku do bezpečný vzdálenosti a rozhodl, že je konec drilu, a začnem hrát naostro. Já nevím co ty paka nechápou. Je tak těžký pochopit, že se musí trefovat do branek? Někdy mi připadaj jak barvoslepý a nesvéprávný. Nakonec se stal zázrak a jakž takž nic nevorali. Docela dost jsem se zabral do hry. A navíc můžu machrovat, protože jsem určitě nejlepší a nejtalentovanější. Udělám dojem i na Franka. Určitě jo. Když hraju kroket, jsem tak zkurveně sexy!

Přišlápl jsem si modrou kouli, praštil do ní a tím uvedl do pohybu červenou, která byla těsně nalepená na té modré. No nejsem já šikovnej? Zaujal jsem frajerskej postoj a rukou si chránil oči před sluncem abych dohlédl dál. Jo... je jen kousíček od branky! Tohle se mi opravdu moc povedlo!
,, Heej, tak to jsem fakt mástr!'' pochválil jsem se a uznale pokýval hlavou. Ještě hodit sebevědomý a okouzlující úsměv. Tak!
A pak mě nějakej kokot srazil k zemi.

Frank:

To si ze mě dělá ten Danny prdel. Co to mělo jako kurva bejt? Proč sráží na zem MÝHO Gerardka? Já... já bych mu nakopal prdel, ale po tom dnešním držkopádu ze schodů sotva stojím, takže jsem se zmohl jen na zoufalé gesto. Zavrtěl jsem hlavou a mumlal si pro sebe něco sprostého, na adresu mých spolužáků. Pak jsem však dostal nápad. Podíval jsem se na Boba, kterej se jedinej neúčastnil hry a rval do sebe další toust.
,, Bobe!''
,, Hmmpfff?''
,, Hele... Danny zdrhá. Neukradl ti náhodou bagetu?''

Bob mi věnoval tupý pohled, podíval se do své tašky s učením... tedy se svačinami, a jelikož se jaksi nemohl dopočítat, vyskočil a začal Dannyho hbitě pronásledovat.
,, Ty hnusná hladová vychrltlino! Počkej až tě dostanu!''
,, Co kurva?'' otočil se Danny a mě neuniklo, že má v očích zděšení.
,, Dej sem bagetu!!!!''
,, Žádnou nemám!''
,, Sežral jsi ji!''
,, Neneeeeeeeeeeee!!!!!!'' Dannyho hlas zněl opravdu zoufale. Vyrazil vpřed a zdrhal před Bobovým hněvem. V životě by mě nenapadlo, že takovej vazoun, dokáže vynaložit tak ďábelskou rychlost. Ale svačina je holt svačina. Já se mezitím odšoural za Gerardem, kterej dřepěl na trávníku. Ray a Mikey mezitím povzbuzovali Boba v nahánění Dannyho. Měli z toho evidentně druhé Vánoce.

,, Gee? Jsi v pohodě? Neudělal ti nic?''
,, Ne.''
,, Jsi nějakej zaraženej.''
,, Když Franku, mě to už tak nehorázně sere. Začínaj si dovolovat i když mám kolem sebe kamarády.''
,, Ale ne Gerarde, Danny je blbec a je tu sám. Nejspíš si chtěl zamachrovat.''
,, BAGETÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!''
,, POMOOOOOOOOOOOC!!!!!!''

Ti dva bagetáři se prohnali kousíček za našimi zády, ale ani jsme to nevnímali a dál hleděli do trávníku. Radši jsem si sedl k Geemu blíž a objal ho.

Gerard:

Položil jsem Frankiemu hlavu na rameno a přemýšlel o tom, jestli Bob Dannyho dožene.
,, Ty Franku...''
,, Copak?''
,, Dneska už hrát nebudem... chci domů.''
,, Ale no tak, to tě ten blbec tak otrávil?''
,, Jo. Chci odtud pryč. Ale jestli chceš, můžeš jít domů se mnou.''
,, Tak dobře. Aspoň budeme mít chvilku klid.'' usmál se Fee. Jo klid to jo. Žádný gayofilní úchylačky, žádný spolužáci, homofóbní stařeny... mělo mě to napadnout už dávno. Zvedl jsem se na nohy a větřík mi pocuchal vlasy. Hm, že by Bob udělal takovej průvan naháněním Dannyho? Rozhlédl jsem se a spatřil svého nepřítele jak se v zoufalé snaze o záchranu zkouší vyškrábat na nějakej strom. Kdyby si tak zlomil hnátu blbeček!

Frank:

Copak jsem tuhle nabídku mohl odmítnout? Nenápadně jsme se vytratili a nechali zbytek naší vypráskaný partičky ať si hrají. Trochu mě mrzí, že neuvidím jak dopadla ta honička. Ale myslím, že s Geem budeme dělat zajímavější věci než sledovat boj o bagetu. Navíc mnou vymyšlenou bagetu. Páni, hrozně se těším. Jsem opravdu zvědavej jak to u něj doma vypadá!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 stacy stacy | 12. července 2009 v 15:13 | Reagovat

LOL prej beruška!XD a bageta...XD jej já nemůžu...super:-D

2 scary scary | Web | 12. července 2009 v 16:55 | Reagovat

zase jsi udělala z mikeho blbečka :D beruška :D předtím to byl motýlek .. co tam bude ted ?  
ta věta "tvářili se ve směs slabomyslně "  mě rozsekala .  :D Barvoslepý , nesvépráný :D
a z boba žrouta , kvůli imaginární  bagetě bude i běhat  :D

3 Tez Tez | 12. července 2009 v 20:10 | Reagovat

Tak beruška a Bob s bagetou mě dostali :-D jůůů, jůůů..co budou u Geeho dělat?

4 Senii Senii | Web | 13. července 2009 v 12:17 | Reagovat

JO!! ale teda chudák Bobina. mně jako takovej velkej žrout nepřipadá.. musim se ho zastat  :-P ale jako vždy jsem málem ležela hlavou na klávesnici a smíchy mě bolelo břicho  :D úplně jsem ten klip v tom viděla, to jak si zacláněl oči, aby viděl dál.. bóóóóže....... a Feemu se vůbec nedivím, že na něj tak vejral  :-D

5 Tery Tery | 13. července 2009 v 14:15 | Reagovat

Ježiž to jsem se zas nasmálaaaaa................božííííí :-P  :-D  :-D  :-)

6 fallen angel fallen angel | Web | 13. července 2009 v 15:30 | Reagovat

bageta :D:D:D  dokonalý :D hej, a můžu si tě hodit do oblíbených? :D

7 Lafka Frerard Way Lafka Frerard Way | E-mail | Web | 28. prosince 2009 v 16:27 | Reagovat

,, Ale já nemohl hrát tou žlutou.''
,, Jako proč?''
,, Byla před ní beruška!''

not okay je muj nejoblíbenější klip!!xD a ty ho tady tak nádherně vystihuješ!xD

8 ♥♥♥VeVe♥♥♥ ♥♥♥VeVe♥♥♥ | Web | 15. ledna 2010 v 14:44 | Reagovat

cheche...už si je představuju jak hrají kroket... :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama