NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Your Story 18

6. července 2009 v 11:12 | Chemical Writer |  Your Story

Ano mohli jsme pro vás napsat normální příběh a krásnej. Dokonce i udělat banner s nějakou tou voblejzačkou, ale my jsme si řekli NE. Navíc nejdou nahrávat obrázky, tím pádem mám po srandě. Takže opět to skončilo kombinací... snad budete všichni spokojení.

Po tom co jsme vypadli na ulici mi opět bylo neskutečně trapně. Gerard se hurónsky chechtal a tak jsem využil situace a začal zdrhat. Říznul jsem zatáčku tak prudce, že jsem porazil nějakou babču. Tašky s nákupem se jí vysypaly na metry daleko. Byla sprostší než Gerard v ráži. Ten ostatně vystartoval za mnou. Ne! To ne! Musím utéct! Nebo mě zase ztrapní. Jako na potvoru jsem si vybral trasu, kde bylo dost lidí. Sice jsem se mezi nimi díky svojí výšce skvěle ztratil, ale taky do mě pořád někdo vrážel. A to mě zpomalovalo.
,, Frankííííí! Miláčku počkeeeej!''
Jo to tak!

Myšlenka na to, že mě Gerard chytí však působila jako skvělej hnací motor. Prolítnul jsem nějakou pasáží jako prase před porážkou poháněný rachejtlí. Opět jsem z posledních sil zahnul a opřel se o zeď. Tady mě ten prasák snad nenajde.

Popadal jsem dech a chvílema hýkal jak osel. Fuj. Tohle byl teda sprintík smrti. Alespoň mám jistotu že jsem mu zdrhnul.
,, Teeeda Franku. Už jsem myslel že tě nedoženu.''
,, Néééééééééééé!'' zaúpěl jsem.
,, To jsi zase nemusel tak utíkat. Ten chlápek nás ven nepronásledoval.'' usmál se na mě tím svým nezáludným úsměvem. Ou kurva. Nemám už sílu na další maratóny.
,, Já se picnu.'' povzdechl jsem si rezignovaně.
,, Prosímtě Fee co blázníš?''
,, Já?''
,, Běžel jsi jak šílenec. A chudák ta paní.''
,, No jo no Gerarde, co ti mám povidat, znáš to. Naberu rychlost, v zádech úchyla. Říznu zatáčku a baba na sračku!''
,, Ti říkám, že za náma nikdo neběžel.'' zazubil se na mě Gerard. Ježíš von je fakt opožděnej. Pak zvedl zrak a naprosto se rozzářil.

,, Jééé! Kino! Pojď půjdeme do kina!''
,, Do kina?''
,, Jasně! Slyšel jsem, že budou dávat nějakej novej film! Rád bych ho viděl!''
,, A jakej film?''
,, Upír Nosferatu! Honem! Vypadá to, že za chvilku to začne!''

Lidi, proč mě to od něj nepřekvapilo? Já bych radši něco romantickýho... něco při čem ho můžu držet za ruku... a tak... nemám rád horory! No za ruce jsme se sice zrovna drželi, ale to jen proto, že mě táhl k pokladně.
,, Býýýdééén!'' zahulákal na babku za kasou. Nevím proč, ale zmocnil se mě z toho jeho - býden - pocit de ja vu. To nedopadne dobře.
,, Dobrý den, co si přejete?''
,, My deme na ten film novej. Upír Nosferatu!''
,, Eh pardon?''
,, No Upír Nosferatu! Dáváte ho dneska že jo?''
,, No... to ano...''
,, Nebo už je vyprodáno? Já věděl, že to bude trhák.''
,, Vyprodáno není.''
,, Tak nám vyberte nějaký pěkný místa.'' zasnil se Gerard.

Bůhví proč, na nás ta čarodějnice koukala jak na magory. To je tak vidět že jsme gayové? I když vlastně bisexuálové, ale to se nepozná víte co myslím. A když jsme spolu tak jsme přece gayové. Protože se teplíme. Víc jsem uvažovat nestíhal, Gee mě už vláčel do sálu. Sotva jsme vešli napadla mě podstatná otázka.

,, Gee, jsi si jistej, že to bude TAKOVEJ trhák?''

Sál byl... ani ne poloprázdný. Mohli jsme se posadit na libovolný místo. Téměř. Začali jsme se škrabat nahoru a já zakopl a nebejt Gerarda tak jsem se rozmázl jak rajče o plexisklo. Už totiž bylo zhasnuto.
,, Lásenko moje dávej na sebe pozor!''
Nějaký dvě matky s dětma na nás vrhly ošklivý pohledy.
,, Mamí, proč mu říká lásenko? To spolu chodí?''
,, Ale ne, nechodí. Jsou to jenom zvrhlíci. A už se neptej.''
,, Kdyby tu nebyly ty děti madam, tak bych vám předvedl jak vypadá láska.'' vyplázl na ni jazyk Gerard. Radši už jsem ho vláčel dál. Proboha kolik průserů mi ještě nadělá?

Míjeli jsme další rodinky s fakanama. Docela na nás zírali. Copak si nemůžu s Geem vyjít ani do kina aniž by nám to pár homofóbních kreténů vyčítalo? Vždyť my jejich ratolesti pohoršovat nebudeme! Slyšel jsem je jak si špitaj něco o úchylech.

Konečně jsme si vybrali místo, který se nám líbilo. Kousek od nás seděl mladý pár opět se svejma dvěma ratolestma. Tss. Co se to děje? Odkdy berou rodiče děti na horory? No i když můj táta jinej nebyl. Zavrtěl jsem se na sedačce a spokojeně se usmál, když jsem ucítil Gerardovu ruku v dlani. Naše prsty se propletly. Hm. Sedíme dost stranou od ostatních. Máme spoustu soukromí. Možná to nebyl až tak špatnej nápad. Najednou se ozval zvonek a před námi se objevily titulky. Na horor docela přátelský. Ani ta úvodní melodie nezněla kupodivu strašidelně. Ježíši jestli to zase bude nějaká trapná černá komedie...

Zkoprněl jsem hrůzou až v momentě, kdy se na plátně objevila barevná, kýčovitá kreslená postavička a pravila:
,, Ahooooj! Já jsem upír Nosferatu!''
A začala tancovat.

V ten moment Gerard bouchnul smíchy a řehtal se tak, až se po nás nervní matky začaly otáčet. Smíchy začal brečet, a já taky neměl daleko do pláče. Copak se nám nemůže přihodit něco normálního?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 scary scary | Web | 6. července 2009 v 12:02 | Reagovat

jé oni šli na kresleného nosferata ?  :-D  :-D

2 Tez Tez | 6. července 2009 v 13:06 | Reagovat

Jenny, já z tebe seru maggi v kostkách. Ty tvoje a kecy basolutně znásilní moje břicho, z toho jak nemůžu dejchat z toho smíchu :-D A teď chci abys mi vynahradila tamtu povídku a abys zkombinovala druhý se čtvrtym nebo ti jednu fláknu :-)

3 Jannica Jannica | Web | 6. července 2009 v 18:53 | Reagovat

Haaaaa :D :D
Ahoj, já jsem upír nosferatu. A začne tancovat :D
Já to tušila...
Vážně skvělý to je, nemám slov. "Říznu zatáčku a baba na sračku"  :-D
No, nebudu citovat všechny věty, u kterých jsem padala smíchy, to bych to rovnou mohla zkopírovat celé x)
Ten Gerard je vážně magor..

4 Darek Darek | Web | 6. července 2009 v 19:40 | Reagovat

Ne.. nemůže. To je jasné... já nevím, co dát, zas by mě pomluvili...  8-)

5 fallen angel fallen angel | Web | 6. července 2009 v 21:48 | Reagovat

Říznu zatáčku a baba na sračku ::D:D:D:D:D:D" rel="nofollow">D:D:D:D:D:D:D:D

jinak, já ci kombinaci 2 a 4!!! :D:D

6 Tez Tez | 6. července 2009 v 23:25 | Reagovat

[5]: no že jo, dyť to říkám...

7 JustDream JustDream | 7. července 2009 v 21:16 | Reagovat

Jistě kombinace 2 a 4 by bylo ideální pro naše zraky (a úchylné mysli)..jinak: břicho mě bude bolet zas věčnost než rozdýchám všechny výbuchy smíchu  :D  :-P

8 Senii Senii | Web | 8. července 2009 v 9:09 | Reagovat

teda, klobouk dolů. já mám z tebe normálně už břicho jak Arnold.. ten kdyby takhle posiloval, tak by otáčel planetou do protisměru!! takový výtlem zase..no to mi nedělej..vlastně dělej, víš, jak to myslím.. a když jsem se těžce rozhodovala, co bude dál... no, stejně to ostatní vyřešili za mě. já tušila, že pro nic jinýho se ani hlasovat nebude  :-D

9 petí petí | Web | 15. července 2009 v 21:24 | Reagovat

=D=D=D to neotřebuje komentář =D=D=D

10 Hanka Hanka | Web | 21. prosince 2009 v 23:15 | Reagovat

ja.. ja už vážne nemožem... asi sa tu zadusím smiechom...  :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama