NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Srpen 2009

Well If You Wanted Honesty 19

21. srpna 2009 v 19:47 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty

Snad vás nenaštve, že je to kapku kratší, ale mě se to líbilo useklé v té dané chvíli :-)

Gerard:

Asi je vám jasný co jsem dělal když Frankie odešel. Ale ono se to už fakt nedalo vydržet. Celej den jsem se culil jak měsíček na hnoji. Jen kdybych věděl co se sakra stane zejtra.

Little Lucky Star 3

15. srpna 2009 v 7:53 | Chemical Writer |  Little Lucky Star
Tak jste mě ukecali. Ale pochopte že Writer je už dospělý a musí také chodit do práce, živit kuřata... a tak všelijak podobně.

Probral jsem se celkem brzo. Ležel jsem na trávě a ten... ufoun nebo co to bylo klečel vedle mě a se zájmem si mě prohlížel. Zaostřil jsem na jeho obličej. Vypadal naprosto jako člověk! Nikdo z vás by nepoznal rozdíl. Do obličeje mu padaly delší, černý vlasy, který až strašidelně kontrastovaly s jeho bledým obličejem. Ale musel jsem uznat, že je celkem hezký. Asi jsem čekal něco zeleného slizkého s tykadlama.