NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Well If You Wanted Honesty 20

19. září 2009 v 10:34 | Chemical Writer |  Well If You Wanted Honesty
Sledovala jsem jednoho skítrboje jak balancuje na prkně v jedoucím metru. Žel bohu ne po směru jízdy, to by byl jinačí kabrňák. A tohle mě napadlo :-D Tahle šílená píčovina :-D


Frank:

Když jsme se zbavili těch gayofilních a zlesbenejch holek, nebo co to bylo, probíhal už zbytek dne v celku normálně. Myslel jsem si, že půjdeme do Bobovy garáže něco nacvičit. Sehraní celkem sice jsme, ale napsat písničku, je kurva úkol. A nesmíme ztrácet čas. Jenže... v naší kapele se prostě jedná spontánně, a nikdy nemůžete mít ponětí, jak ten či onen den, nakonec skončí.

Povídali jsme si s klukama o tom, jaká ta naše písnička bude. Jestli dojemná rocková balada, nebo pořádnej drsnej punk. Jediný kdo se debaty neúčastil byl jak všichni už tušíte Gerard. Měl otočenou hlavu, a sledoval něco, co ho naprosto uchvátilo. Hm, a to jsem si myslel, že právě on by toho mohl nejvíc vymyslet.

,, Gerarde! Vnímáš nás?'' zeptal jsem se a předem znal odpověď.
,, Hm, hm.''
,, Co bys řekl kdybychom fakt zahráli tu Dajánu?''
,, Hm, hm.''
V duchu jsem si pomyslel - potěš prdel. A tak jsem ho přes ní plácnul.
,, Co je Franku?'' vykulil oči Gerard. Vypadal v tu chvíli jak vyplašený kuře.
,, Gee, domlouváme se tu na písničce a ty vejráš někam...'' a pak mi došlo kam! Na toho skejťáka! To snad nemyslí vážně! Tak já s ním chodím a on mi bude koukat po jinejch?!
,, Promiňte kluci... když já...''
,, No co?!'' zavrčel jsem podrážděně.
,, Já si uvědomil, že jsem si vždycky moc přál jezdit na prkně... aspoň jednou si to vyzkoušet...'' zasnil se Gee.
,, Snadná pomoc!'' pravil Ray. ,, Doma na půdě mám nějaký prkno, sice není nic moc, ale vyblbnem se na tom parádně! Počkejte na mě, doběhnu pro něj, bydlím kousek...''

Než jsem mu stačil zabránit tak zmizel. Takhle jsem si naši zkoušku nepředstavoval.

Gerard:

Vždycky jsem si to chtěl vyzkoušet, to je pravda. Ale taky je pravda, že jsem se zakoukal na prdel toho skejťáka. Nakonec jsem však zhodnotil, že Frankie má zadek mnohem hezčí.

No jo, ale co je mi to platný když to chodící afro opravdu donese nějakou rakev na kolečkách?

Opravdu se zanedlouho vynořil. Pochopitelně tedy že - přijel. Ten skate dělal neskutečnej kravál, a kolečka zdálo se, šla každé svou vlastní cestou.
,, Já chci první, já chci první!'' zahlaholil můj máklej bratr. V životě na tom nestál. Stejně jako já.

,, Kurvááááááááááá...'' Mikey se rozjel. Vypadal na tom jak do aleluja vožralej diskant. Mával rukama aby držel balanc, ale prkno mu stejně podjelo pod prdelí a on si sedl na zem. Nechápu co na tom je tak těžkýho. Asi dělá divadlo komediant.
,, A teď já!'' přihlásil se o slovo Frankie. Měl štěstí, narozdíl od Mikeyho jel po rovince a do cesty se mu nepletly žádné hrboly a slupky od banánů. Procházeli jsme parkem, a jelikož to Feemu celkem šlo, tak po nás nikdo ani pohoršeně nekoukal. Pak přišel na řadu Bob. Pod jeho váhou prkno sice kapku zapraskalo, ale taky to celkem dobře zvládl. Kdyby necivěl za tím zmrzlinářským autem, nemusel narazit do jistého sloupu. Taky do něj nemusel narazit, kdyby ho někdo z nás upozornil.

,, A teď Gerard!'' zavelel Ray. Nebyl jsem z toho moc happy, ale co mi zbejvalo. Měl jsem snad přiznat, že jsem čuměl hlavně na prdel toho skejťáka? Ne. Vzápětí mi však tato možnost přišla v celku lákavá.

Frank:

K Gerardově kurevské smůle jsme přijeli až na konec parku a před námi byl strmej kopec. Docela úzká ulice, lemována stromy, sloupy, patníky, samej hrbol a řeknu vám, že by se mi do týhle jízdy vůbec nechtělo.
,, Tak kdo sjede tohle, bude vopravdu king.'' pronesl Bob tónem, jaký musí mít řečník na pohřbu.
,, No... to by se mi teda jako do tohodle vopravdu nechtělo...'' zakoktal Mikey.
,, Gee, jestli se bojíš, tak se na to vyser, a votočíme se nazpátek.'' navrhl mu Ray. Pochopitelně, že slovo - bojíš - použil záměrně. Věděl jak to na Geeho zapůsobí.
,, Já? Já že se bojím? Tohle bude moje životní jízda!'' nasadil Gerard povýšenej výraz. Ale bylo mi jasný, že se určitě bojí. I já bych se bál.
,, Neblbni Gerarde, stojíš na tom poprvé, a tohle by nesjel ani mistr světa.'' zkusil jsem zachránit svoji lásku, která zatím držela pohromadě.
,, Neboj Fee. Já do toho půjdu. Sbírám totiž zážitky na celý život!''

Hm, jen aby to nebyl tvůj poslední... Nahlas jsem to samozřejmě neřekl.

Gee si přichystal skate těsně před ten ďábelskej sešup. Znaleckým okem se rozhlédl a určitě myslel na to samé co já. Musí to vzít prostředkem. Jestli začne kličkovat, rozbije se o nějakej strom. Nejsem sice nějak pobožný, ale pokřižoval jsem se, zalomil rukama k nebesům a pro jistotu ještě směrem k zemi, abych to měl dobrý i u satana. Pochopitelně jsem to udělal tak, aby mě kluci neviděli.

,, Poznání, si někdy žádá oběti.'' pravil Gerard, stoupl si na prkno, odstrčil se a jel. Nebo spíše uháněl do nicoty.

Překonal jeden mírný kopeček, druhý... to jsme mu ještě s klukama stačili... pak ale přišel ten řádnej sešup.
,, No... no... uááááá!!!!!'' slyšel jsem Gerardův řev. Moc jsem z něj už neviděl, protože začínal nabírat pekelnou rychlost.
,, Tak kluci. Gee je v prdeli.'' kostatoval Bob. ,,Tohle nepřežije, ale aspoň bude smuteční hostina.''

Na nic jsem nečekal a běžel za Gerardem. Kluci mě následovali. Musíme ho chytit dřív než... než... než co? Co je na konci týhle ulice???

Gerard:

Rozhodně největší jízda mého zasraného života. To vám garantuju!

Jakmile jsem zjistil, že moje rychlost je natolik úchvatná, že si strachy div nenadělám do kalhot, začal jsem pro jistotu řvát. Balancoval jsem na tý kolečkatý srágoře a všechen svůj um dal do toho, abych se na ní udržel.
,, Klucíííííííííííí!!!!!!! Kde to má brzdy????''
,, Tak z toho seskoč!'' slyšel jsem z dálky Raye. Jo to tak! Tak tak se na tom udržím! Chtěl jsem třeba nohou zabrzdit, ale bylo mi jasný, že bych si při pokusu o zastavení akorát královsky rozsekal držku. Nedokázal jsem to prkno ovládnout ani natolik, abych přestal vrávorat, a jel alespoň trošku rovně. Kličkoval jsem zprava doleva a jen zázrakem jsem byl ještě mezi živejma.

Pak mě napadlo se na to prkno posadit. Ostatně mi to nedalo velkou práci. Nadskočil jsem nad nějakým hrbolem a než jsem se nadál, třísknul jsem pravým kolenem o skate. Alespoň jsem se ho teď mohl držet i rukama. Co se však týče ovladatelnosti tý zkurveniny, bylo to ještě mnohem horší. Kolečka šla šejdrem, každé by nejraději jelo jinam, a tak jsem prkno neovládal já, ale kdejakej dolík. A to jsem pořád zrychloval!

Snažil jsem se neřvat. Ale pak jsem viděl příkop! Kolem něj byla páska oznamující zákaz vstupu. O vjezdu nebyla ani řeč. Kurva oni to tu taky musej rozkopat v ten pravej čas.
,, Kurváááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!'' zařval jsem co nejhlasitěji a zaryl drápy do dřeva mé pojízdné rakve.
,, Gee! Drž se! Natáčím to!''
Od koho jiného, než od svého sadistického bratra jsem tohle mohl čekat. Nicméně mě nepotěšilo, že jeho hlas slyším z ještě větší dálky než Rayův. Asi jsem zatraceně rychlej!

Postarší babička ve svém útulném pokoji pletla punčochy a poslouchala zpěv ptáčků. V tom její idilku přehlušilo něco velmi hlasitého. Prohnalo se jí to před oknem. Znělo to asi jako:
,, ...váááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!''
Babička vyskočila, odhrnula záclonu a vykoukla z okna ale nic už neviděla. Ať to bylo co to bylo, uhánělo to pryč. Znovu se posadila do křesla a dala se do pletení. Ani očko nestačila dokončit a zaslechla dusot čtyř párů nohou.
,, Do prdele! Gerarde!!! Zpomal!!!''
,, Pošleme do to Natočto!''
,, Lidi pomoc! Chyťte ho!''
Babička si jen pomyslela něco o chuligánech, starých časech, kdy tohle nebejvalo a pletla dál.

Frank:

Gee získával náskok. Což mi na klidu nepřidalo. Tím spíš, že se řítil směrem k rozkopanýmu úseku týhle ulice.
,, Ty vole kluci! Jestli von se tomu nevyhne, tak je namouduši mrtvej!'' konstatoval Bob. V jeho hlase jsem slyšel jakousi stopu nadšení a senzace.
,, Uhni mi Franku, stojíš v záběru!'' to byl sadista Mikey.

Stal se zázrak, a Gerard se příkopu vyhnul. Ovšem jel vesele dál. Jeho řvaní se stupňovalo, ovšem účinek to mělo pramizerný. Náhodní kolemjdoucí, se nejspíš domnívali, že se na ně řítí sám ďábel, a bleskově uhýbali. Ani je nenapadlo Geeho zachytit. Vzhledem k jeho rychlosti, by se to ale asi stejně minulo účinkem. Jedna z posledních věcí co jsem v dáli zahlédl byl nějakej cyklista. Byl mi povědomej, ale nejsem si jistej odkud.

Gerard:

Rozkopaná část ulice byla za mnou. Ale jak dlouho tahle jízda bude ještě trvat? Beztak to skončí tím, že si rozbiju hubu!
,, Jééééééééééééééééé!!!!!!!!!!'' pravil jsem, když jsem poznal, že mi jede naproti starej známej na kole. Tady byl kopeček o něco mírnější, takže měl taky docela slušnou rychlost. Nicméně, já nezpomalil. Ani jsem nemohl. Zkoušel jsem zabrzdit rukama, ale akorát jsem si parádně rozedřel dlaň.
,, Ale ne! To je zase to zkurvený emo! Ono mě pronásleduje!!!'' zaúpěl pan cyklista a začal kličkovat aby se mi vyhnul. Skoro se mu to povedlo. Škoda že jsem o něj kapku škrtnul. Výsledek tohoto nepatrného škrtnutí jsem už nepostřehl. Musel jsem uhánět dál. Kopeček opět nabral ostrej úhel. V dálce jsem zahlédl malej parčík.

Frank:

Ve chvíli, kdy se Gee a ten cyklista přiblížili k sobě jsem se radši nedíval. Otevřel jsem oči až v momentě, kdy se Gerard hnal rychlostí pendolina dále, a ten maník, kterej se mu postavil do cesty se už válel pod svým kolem. Chcala z něj krev.
,, Aspoň že tak...'' oddechl jsem si.
,, Super! Mám to natočený! S tím vyhraju novou kameru!'' radoval se Mikey, o jehož bratrství s Geem jsem začal silně pochybovat.
,, Do prdele, má tahle ulice konec?'' zeptal jsem se kluků.
,, Oh kurva... má...'' vzpomněl si Ray.
,, No a jakej?!!''
,, Ten parčík támhle... a vede to furt rovně... a tam na konci je... kachní jezírko....''

Tohle se Gerardovi líbit nebude...

Gerard:

Měl jsem pocit, že ani nejedu, že spíš letím. Kluky jsem za sebou, už skoro neslyšel.
,, Do prdelééééééééééééééééééééé!!!!!!'' s tímto pokřikem jsem se přihnal do parčíku. Hnal jsem si to pořád rovně po úzké cestičce. Míjel jsem lidi sedící na lavičkách. Někteří měli nejspíš v očích hrůzu, ale slyšel jsem dokonce i potlesk. Hovada! Já bych je to nechal vyzkoušet!

Díval jsem se před sebe a doufal, že přijde rovinka, dostatečně dlouhá abych na ní mohl zpomalit a bez vážnějších zlomenin se pokusit zabrzdit.

Nebyla tam. Spatřil jsem nějaký jezero! Jel jsem přímo do něj!

Zavřel jsem raději oči a modlil se. Poprvé v životě jsem se opravdu modlil. A přísahal, že jestli to přežiju, tak příště nebudu dělat zagorku a Frankovi dám...

Asfaltová cestička končila těsně před jezírkem mírným vyvýšením. Díky tomu jsem vzlétl do vzduchu. Letěl jsem. Nevím kolik. Pár metrů? Mě to přišlo jako věčnost. Zaskřípal jsem zuby. A pak....

Šplooooooouuuuuuuuuuchcchchchhcch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cáááááááááááááááááááák!!!!!!!!!!!

Zahučel jsem do vody.

Frank:

To co následovalo už jsme viděli z pořádný vzdálenosti. Byli jsme ještě před parčíkem, a Gee už trůnil v kachním jezírku. Jeho let byl opravdu ohromný. Kachničky se nestačily divit, co to mají za nového divného kamaráda. V momentě kdy zahučel doprostřed jejich jezírka se poplašeně rozlétly na všechny strany. Doufal jsem jen, že tam není moc veliká hloubka...

Běželi jsme jako o život a i když jsem očekával, že nám budou lidi sedící na lavičkách nadávat, nestalo se tak. Naprosto fascinovaně sledovali divadlo, které se jim naskytlo. Pár otrlejších se ďábelsky řehtalo. Jeden starej plesnivej dědek si mumlal něco o tom, že tohle přestává všechno, že on byl taky v pubertě, ale nikdy si o sobě nemyslel, že by byl kachna.

Když jsme doběhli až ke kraji kachního jezírka, koukal už Gerard z vody ven. Byla mu asi do pasu. Měl v puse několik hnusnejch zelenejch řas, na hlavě leknín, a na tom leknínu trůnila tlustá ropucha. Vůbec, celej byl Gee nějakej nazelenalej a snadno byste si ho spletli s vodníkem. Pod paží držel skate, kterej tuhle jízdu přežil naprosto bez úhony. Pár metrů před Gerardem proplavala mimořádně oprsklá kachna, jejíž: ''Gagagagagaga...'' znělo neskutečně výsměšně a načuřeně.
,, A ty mi taky polib prdel.'' sdělil náš vodní skejťák kačence, a důstojným krokem se brodil směrem k nám.
,, Bomba! Mám to natočený! Všechno!'' zaradoval se Mikey.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 19. září 2009 v 11:37 | Reagovat

omg  :-D  :-D  :-D
bolí mě z těch výgeb břicho jako kráva t vole   :-D
ty dáváš  :D  omFg

2 Senii Senii | Web | 19. září 2009 v 12:20 | Reagovat

Prej kratší..!! :-D

3 Tez Tez | 19. září 2009 v 12:32 | Reagovat

Máš štěstí!!!
Hehe, Bobša jak byl celej bez sebe z hostiny :-D

4 scary scary | Web | 19. září 2009 v 12:55 | Reagovat

jééé :D:D :D:D úžasné kamoška mě okřikovala at se nesměju ale to nejde :D omg  Gerard na skejtu jo ?
Kdy bude diana ? huráá  :-D  :-D  :-D

5 Chemical Writer - Admin Chemical Writer - Admin | 19. září 2009 v 21:26 | Reagovat

Inu tedy nejsem si jistá, jestli Gerarda budu opravdu nutit aby zpíval Dajánu :-D jinak abyste si nemysleli, nic proti tý písničce nemám, pokud si nevzpomenu na moje úhlavní nepřátele ženského pohlaví ze základní školy, které tuto píseň mrvily kvičením. Ale jiná píseň mě nenapadla :-) jsem ráda že se bavíte, ale další dílky budou už opravdu kratší. Tohle bylo tak dlouhý jen díky tomu nápadu. Není nad to se v metru chechtat jak debil, ale já jsem si představila Gerarda na skéééjtu... omFG...

6 Jannica Jannica | Web | 19. září 2009 v 23:36 | Reagovat

Hááááááááááááááá!!!! :D :D :D :D :D
To bylo super!
Cyklista, kterého pronásleduje zkurvený emo sedící na rozjetym skatu :D To je představa :D
A ta babička :D
Já vážně nemůžu, to bylo vážně dost povedený!
:-D  :-D

7 scary scary | Web | 20. září 2009 v 11:26 | Reagovat

Když se na to díváš zpětně ani ti to moc nepřijde ale v těch situacích přímo to bylo úžasné

8 Darek Darek | Web | 20. září 2009 v 15:58 | Reagovat

Co na to říct?
Já mám dost.  :-D  :-D  :-D

9 JustDream JustDream | 20. září 2009 v 22:48 | Reagovat

Vánoce Vánonce přicházejí..neřikalas něco o krátkosti? :-D Omfg(erard)! ! Asi jsem právě přišla oo břicho..  :D

10 Senii Senii | Web | 21. září 2009 v 12:51 | Reagovat

já to už čtu popátý!!!! a válím se smíchy víc než poprvní! :D  :D  :D
to prostě nejde.. Sk8 vodník Gerard.. :D  :D

11 Geewayli Geewayli | 21. září 2009 v 18:00 | Reagovat

co to je? já u toho dostala výchlem ja prase :-D

12 wiwi wiwi | 21. září 2009 v 19:22 | Reagovat

ja chcem dejanu  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

13 M@kAyla Ąntip&thy M@kAyla Ąntip&thy | 24. září 2009 v 15:28 | Reagovat

panebože tak tohle mě dostalo...dobře Gerard (a sadista mikey taky xDDD)  :-D

14 fallen angel fallen angel | Web | 24. září 2009 v 19:42 | Reagovat

ááááááááá xD *mrtvá od smíchu*
twe prej to zkurvený emo mě pronásleduje xDxDxD nebo jak "Pošleme to do Natočto!" xDxDxD *výtlem největší*

15 Safi Safi | 27. září 2009 v 12:10 | Reagovat

Gagagagaga xD lol

16 sigam sigam | Web | 18. listopadu 2009 v 0:06 | Reagovat

Řežu se tady jako idiot :D :D. Píšeš fakt úžasně vtipně. Přesně takové oddechové povídky mám ráda. A mám jeden hnusný dotaz. Skoro se bojím zeptat, protože z něj některé autorky chytají amok, ale... Kdy asi přibližně bude další díl? :)

17 Lafka Frerard Way Lafka Frerard Way | E-mail | Web | 29. prosince 2009 v 0:12 | Reagovat

Bobe!Že se nestydíš!!Takovej sobec!xD
A kam furt cpeš babičky??xDxD nebo ten cyklista...xD proboha..se tu tlemim...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama