NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Little Lucky Star 5

26. listopadu 2009 v 9:06 | Chemical Writer |  Little Lucky Star
No... Takže pokráčko, i když momentálně mám všechno co nějak souvisí s láskou chuť nakopat do prdele a pohřbít pod parním válcem. Nehledě na to, že hlásám, že žádná láska neexistuje, je to jen iluze, fyzická přitažlivost a rozmnožovací pud. O to víc nechápu kde se ve mně bere... tohle?


Gee mě prostě fascinoval. Pochopte to. Víte jakou jste měli jako děti radost, když jste dostali vysněné zvířátko? Nebo se o něj mohli aspoň starat? Vím že je blbý přirovnávat návštěvníka z vesmíru ke zvířeti. Ale on byl pro mně opravdu zpestření. Můj život byl doteď nuda. Navíc byl pěkný. Až příliš pěkný. Pořád jsem ho po očku sledoval a říkal si: ,,Jo. Dokonalé!" Vzápětí jsem se pokusil vzpamatovat a nadával si do úchylů.

Večer jsem zapl televizi a spolu s Geem jsme se dívali. Dávali nějakou komedii, já z toho zrovna odvázanej nebyl, ale Gerard se pořád gebil, dokonce i věcem co mi k smíchu nepřišly. Občas se mně na něco zeptal, a já mu všechno ochotně vysvětlil. Ano, ta dáma má opravdu prsa ze silikonu, ale že bych se tomu musel řehtat hodinu v kuse? Pojem pudl se Geemu velice zamlouval, ne tak slovo kancelář. Prý pracoval v něčem podobném a hrozně ho to nebavilo.

,, Hele Fee. Já... nerad bych seděl pořád doma. Jako máš to tu hezký, spoustu zajímavejch věcí, ale taky bych rád viděl co je venku.''
,, Jooo... Neboj se Gee. Vezmu tě ven kam si jen budeš přát.''
,, Chtěl bych vidět nějaký zvířata...''
,, Takže bychom šli do zoo?''
,, Zoo?''
,, No však uvidíš, tam je jich fůra!''
,, A uvidím i další pozemšťany?''
,, Jasně! Ale předem tě varuju, že jistý existence by se taky v zoologický dobře vyjímaly.''

Gerard se zachichotal. I v tom jeho smíchu bylo něco tak nezkaženýho. Kdežto lidská civilizace? Ta je celá zkažená. Doufám, že ho to nepoznamená.
,, A jsou všichni pozemšťani tak hezcí jako ty Frankie?''
,, Já?'
,, Ano! Ty! Líbíš se mi!''
,, Eh... no já nevím.''
,, Je ti špatně?''
,, Cože? Proč?''
,, Jsi červenej.''
,, No já... nejsem zvyklej na takový poklony.''
,, Ale já ti říkám pravdu!''
,, Děkuju Gee, ale tohle je tak zvaný flirtování.''
,, A to je něco špatnýho?''
,, Ne, ale neříká se to hned tak každému.''

Gerard se zamyslel. Je to divný. Totiž, ne to že přemýšlí ale... Neříkejte mi, že existuje planeta kde se neflirtuje. To se u nich dělá jak? Jdou rovnou na věc? Nebo jim sňatky domlouvají rodiče? Ani jedno se mi moc nelíbilo. Musím však na druhou stranu uznat, že si takový vyjukaný pako jako Gerarda moc nedokážu v posteli představit. Hergot co to zase kecám.

,, Hm. Ne jen tak každému povídáš. A komu tedy?''
,, Ta osoba by ti měla být opravdu sympatická víš? Hodně moc...'' kruci nemůžu mu přece říkat, že by do mě měl bejt hned zabouchlej nebo se mě snažit dostat do postele. Problematiku nezávazného flirtu či sexu s ním už vůbec rozebírat nehodlám, nebo mě přeskočí. A Gerard obskočí...
,, Ale mně jsi moc sympatický! Tobě to říct můžu!'' pravil Gee a zahleděl se mi do očí. A já nevěděl kam se dívat.
,, Můžu si na tebe sáhnout?'' zeptal se.
,, No... jasně.'' byl jsem z toho nemálo zaskočenej.

Gerard natáhl ruku k mým vlasům a pohladil mě. Trochu mě rozcuchal, ale vůbec mi to nevadilo. Pak pokračoval po mé tváři až ke krku. Zarazil se a stáhl zpátky.

,, Stalo se něco Gee?''
,, Ne, já jen... na Galactice se vůbec nedotýkáme. Je to takový narušení osobní svobody. Tak se ptám, jestli ti to nevadí?''
,, Ne nevadí. U nás bereme dotek jako něco příjemnýho. Něco čím dáváme najevo náklonost, soucit, někdy i radost... je toho víc.'' nejsem na vysvětlování dost dobrej. Ale Gee je snad naštěstí chápavý.
,, Jsi moc príma na dotyk Franku.''
,, Můžeme to zkusit i obráceně, chceš?'' přisedl jsem si k němu blíž.
,, Tak dobře.''

V jeho očích se odrážela zvědavost a možná trochu strach. Já bych se na jeho místě ale asi taky bál. Cizí planeta, lidé, bejt odkázanej na pomoc člověka, který se mi připletl do cesty naprostou náhodou. Asi bych se dávno zbláznil.

Natáhl jsem ruku a zajel mu do vlasů. Pořád jsme udržovali oční kontakt a byl jsem připravenej kdykoli ucuknout, kdyby se mu něco nelíbilo. Přejel jsem mu dlaní po tváři až ke rtům. Panebože co to dělám... Neměl bych přece obtěžovat někoho kdo se ani nemůže bránit! Ale nerozumné myšlenky byly silnější a já jsem konečkama prstů přejel po Geeho zátylku. Škubl sebou a polekaně se odtáhl.

,, Co to bylo?!!''
,, Promiň, já nevěděl že se ti to nebude líbit!''
,, Ne o to nejde, ale co mělo bejt to... to...''
,, Myslíš mravenčení?''
,, Jo! Jako kdybych dostal šok od elektřiny!''
,, Gee, to je v pořádku, znamená to jen, že je ti to příjemný.''

Začal se ošívat a pořád si sahal za krk. Jako by snad hledal co způsobilo ten pocit. Ale jak já mu mám tady vykládat něco o erotogenních zónách?

,, Di-divný...'' konstatoval zamyšleně. Můžete mi vysvětlit co to má znamenat? Neříkejte mi, že na tý jejich divný Galactice žijou naprosto bez kontaktu? Pitomost! Že si třeba nepodají ruce bych ještě pochopil, jinej kraj jinej mrav. Ale jak navazujou tedy bližší kontakty? Co třeba líbání? Nebo sex? Měl jsem v hlavě spoustu otázek ale jak to jen formulovat aniž bych Geeho vyplašil? Jak mu to vysvětlit? Copak já vím co pochopí a co ne? Po očku jsem ho sledoval. Zase seděl naprosto v klidu, hleděl do prázdna a měl nepřítomný, přiblblý úsměv. Ne, nebudu se tím trápit. Je to jen trhlej mimozemšťan.

,, Gerarde?''
,, Anooo?'' otočil se na mně s vykuleným pohledem a zubatým emerikn úsměvem.
,, Jak se vůbec bavíte na Galactice? Co třeba hudba nebo filmy?''
,, Jééé no vidíš! To jsem ti chtěl říct! My máme naprosto jiný filmy! Podívej se, tady mám ukázku.'' vytáhl z kapsy přístroj podobný ipodu. Ovšem mnohem složitější. Různých nesmyslů na mačkání tam bylo až přehršel. Najednou to začalo blikat a na monitoru přístroje se objevovaly nějaké barevné ornamenty. Asi jako když zapnete vizualizaci u windows media player.
,, Hm, Gee? Má to nějakej děj?''
,, Neee! To je relaxační video. A když si nasadíš speciální brýle můžeš to vidět i trojrozměrně.''
,, No, čekal jsem jestli se ve vašich filmech taky neobjevují lidi.''
,, Lidi? Nene. Lidí máš přece kolem sebe dost! Potřebuješ si od nich odpočinout a proto sleduješ jen tyhle vizualizace. Ale kdyby mi bylo smutno, tak si můžu zapnout program společníka.''
,, Čehože?''
,, Hned ti to ukážu.''

Gerard začal cosi mačkat a procházet své megasložité a obsáhlé složky. Vždycky jsem se smál prarodičům, že neumí s mobilním telefonem. No, teď je tak trochu chápu.
,, Hele!'' nastavil mi display tak abych viděl.
,, Ahoj Franku, jaký jsi měl den?'' řekl ten stroj. Dokonce jsem viděl nějakýho chlápka, který to jako říkal.
,, Divnej.'' odpověděl jsem tý mašině popravdě.
,, Nemyslíš že je dnes divné počasí?'' opáčil mechanický kecálek.
,, Gerarde jak se můžeš s takovou blbinou bavit?'' Gee se opět chichotal.
,, Jednoduše! Když se nudím tak takovou společnost uvítám! Ale je lepší pustit si to doma v reálný velikosti a jako hologram.''
,, Ale mele naprosto z cesty!''
,, Jo, není zvyklej na angličtinu. Ale někdy je právě sranda že mluví trochu jako blázen.''
,, Gee ty jsi ale...'' radši jsem nedořekl a zachechtal se. ,, Kdybys tam měl alespoň ženskou.''
,, Ženská?''
,, Jasně. A třeba nahá.''
,, Chm... ty myslíš takový ty menší lidi co se pořád voněj, malujou a tak viď? Tak ty já nemám rád.''
,, A proč?''
,, Jsou upištěný. A ošklivý. A to co maj na prsou akorát překáží.'' oznámil mi Gerard a začal jak o život hrát na tom svým elektronickým nesmyslu nějakou hru. Sedl jsem do křesla a do uší si pustil mp3. Přitom jsem tuhle mimoňskou bytost pozoroval. Vlastně mi nepřišel až tak vzdálený. Spíš jako by byl obrazem budoucnosti.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 26. listopadu 2009 v 11:33 | Reagovat

no ne! dobře ty!! je tu pokráčkooo...hůůů... už mi hrabe no  :-D  :-D
Tohel se ti fakt povedlo! Hustej mimoň O_O  :-D

2 Enemy Enemy | Web | 26. listopadu 2009 v 17:13 | Reagovat

Taky by mě ty jejich kontakty zajímaly, Frankie není jedinej :-D No jo, je se na co těšit, třeba se toho dočkáme :D Super, jako vždycky

3 Senii Senii | Web | 27. listopadu 2009 v 8:30 | Reagovat

1) plně souhlasím s tím zeleným
2) Gee je ten nejúžasnější mimoň, jakýho znám
3) POKRAČUJ !!!  :-D

4 Jannica Jannica | Web | 28. listopadu 2009 v 15:31 | Reagovat

Taky by mě dost zajímalo, jak to tam dělaj třeba se sexem nebo tak. Přála bych si, aby mu to nějak vysvětlil :D
Je super, že jsme se konečně dočkali dalšího dílu, hrozně mě tahle povídka baví. Je to originální, skvěle popsaný, vtipný, rozkošný a prostě naprosto super! :D

5 Aless Aless | 29. listopadu 2009 v 9:28 | Reagovat

Ááááá to je neprosto skvělý ^_^. Je to nejoriginálnější povídka. A Gerard je nepřekonatelnej ×D.Fakt dokonalý ^_^.

6 Tez Tez | 30. listopadu 2009 v 14:34 | Reagovat

Jenny, ty si snad fakt anděl nebo já fakt nevim :-) už prostě jediný frerardy co čtu jsou od tebe, ty jediná si mě nepřestala bavit. Máš fakt neodolatelnej smysl pro humor :-D

7 fallen angel fallen angel | Web | 28. února 2010 v 15:59 | Reagovat

jéé mě se to líbí. Já tam chci! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama