NESTOJÍM o vaše pošahaný reklamy, sonb, řetězovky, klikačky a anketky, pokud hlasuju, tak ZÁSADNĚ VE VÁŠ NEPROSPĚCH!!!!! Neobtěžujte mě debilníma dotazama, nečumím na ŽÁDNÉ seriály, nevyrábím diplomky a seru na HSM a jiné růžové zrůdky!!!!!! Vaše hlášky typu - Máš klááásný bloQuísečeek - si strčte do PRDELE!!!!! VY ABSOLUTNĚ NEVÍTE o čem tenhle blog je, tak táhněte do gay erotogenních zón a ještě dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní úchylové vítejte.

Little Lucky Star 6

8. prosince 2009 v 10:43 | Chemical Writer |  Little Lucky Star
Muhehehe... Pro ty z vás, kteří se ptají jak to na Galactice dělají se sexem, doporučuju přečíst úvodní kapitolu. No budu toho mít kurva hodně na vysvětlování. Nečekejte od týhle povídky nějakou napínavou ekšn, spíš by to mělo bejt psycho. Jo a všechno co jsem měla napsané předem je v háji. Takže k téhle povídce se vracím zhruba... uh... po čtvrt roce.

A tak jsme se až do večera bavili každý po svém. Já poslouchal hudbu, Gee hrál ty svoje koniny na té technologicky převyspělé šunce a... ani jsem si pořádně neuvědomil jak plyne čas.

Nedokázal jsem z hlavy vypudit to, jak se vyjádřil o ženských. Mám totiž stejnej názor. Jsou ošklivé, zmalované, věčně smrdí nějakým parfémem, jediné co umí je pištět, jsou vztahovačné a hádavé. A když vidím ty jejich kozy, dělá se mi zle. Znamená to snad, že je Gerard taky gay?

Nebo je to prostě mimozemšťan a to vysvětluje všechno. Co já vím, tam u nich může bejt tenhle pohled na ženské normální. Zamyslel jsem se opravdu moc. Málem jsem zapomněl míchat ty zkurvený vajíčka. Snad Geemu pojedou.
,, Jůůů to tak hezky voní.''
,, Kurva Gerarde! Víš jak jsem se lek?''
,, Promiň.'' zahihňal se s výrazem neviňátka. ,, Chtěl jsem se jen zeptat jestli si můžu skočit do garáže. Chtěl jsem se podívat v jakým stavu je můj letoun. Musím ho opravit abych mohl odletět víš?''

Bůhví proč ve mně trochu hrklo. Odletět jo? Hm. Tak jo no...
,, No jasně Gee. Běž se tam hezky podívat, ale nebuď tam dlouho. Za chvíli bude tahle voňavá večeře.''
Gerard se usmál a odcupital. Je vážně roztomilej.
Roztomilej?

Co to kecám?

Jako jo, hezkej, milej, nezkaženej... do prčic! Strčil jsem hlavu pod vodovod a pustil si naplno studenou. Iero! Ty gayofilní prase! To nejde! Nemůžeš tady ošukat mimozemšťana! Zneužít někoho kdo vlastně... neví nebo ví co je sex? Krucinál... vajíčka! Připálím to!

Nakonec jsem to zvládl a donesl do obýváku svůj kulinářskej výtvor. Sbíhaly se mi sliny. Krásně jsem to ozdobil rajčatama, sýrem, paprikou... a kde je vůbec ten můj mimoň? No to je hezké... už mu říkám můj. Zatřásl jsem hlavou abych vypudil pár představ o něm a vyšel z obejváku.

Seběhl jsem do garáže. Svítilo se tu. Gee stál kousek od letounu, na něco zíral a nepokrytě se třásl.
,, Gerarde co...'' a pak jsem to uviděl. Po stěně lezl kravsky velikej pavouk.
,, F-F-Frankie... co co to je?''
,, Neboj Gee! To je jenom pavouk. I tohle je zvíře.''
,, Mně se to ne-nelíbí.''
Popadl jsem postřik kterej se válel na poličce a měl jsem ho pro všechny případy po ruce. Já mám z těhlech potvor taky menší fóbii. Ale netřesu se jako Gerard. To zase ne. Stoupl jsem si tedy před Geeho a trochu ho odstrčil. Pak přišel čas pro ten ďábelskej hubič lezoucího hmyzu. Jedna palebná dávka a pavouk do minuty doklepal nožičkama. Nicméně, Gerard se klepal pořád. Ale na toho by ten postřik těžko účinkoval. Radši jsem ho objal.

,, Už je to dobrý Gee. On by ti nic neudělal. Bál se tě víc než ty jeho.''
,, Bál? To znamená ten pocit?''
,, Jakejpak?''
,, No jak jsem se celej třásl.''
,, No... ano. Proč se ptáš?''
,, Nebyl jsem si jistej. Nikdy jsem to nezažil. Na naší planetě se není čeho bát.''
Přitiskl jsem si ho ještě blíž k sobě a hladil ho po vláskách. To je ale ťunťa. No i když... Moje první setkání s tak velkým pavoukem bylo dost podobný. Podíval jsem se mu do očí a v ten moment jsem si uvědomil, že jsem udělal největší kravinu svého života. Beznadějně jsem se zamiloval. Pořád jsem ho hladil a on můj pohled opětoval. Jedna část mého já mi říkala ať ho prostě políbím, ale druhá ta slušnější část mi to zakazovala. Nevím jak by na to zareagoval, a pro dnešek měl těch šoků dost. Ale lákalo mě to velice.

Naše obličeje od sebe byly jen pár centimetrů. Gee jako kdyby čekal co udělám. Tak jsem ho pohladil po tváři a řekl:
,, Měli bychom jít, nebo nám vystydne večeře.''

A celý zbytek večera jsem strávil tím, že jsem držel Gerarda v náruči, krmil ho, uklidňoval a u toho jsem si v duchu stihl nadávat jaký jsem kus vola.

Na Galactice se není čeho bát. Co to znamená? Nemají tam pavouky? Hmyz? Co ještě všechno vím? Nevedou tam žádnou zeleninu a ovoce. Nejsou tam zvířata, nemají slunce, jenom umělé osvětlení. Lidé se tam jeden druhého nesmí dotknout. Nemají svá jména, jsou evidováni pod číselnými kódy. Gee mi vyprávěl i o tom, že jsou všude kamery. To znamená, žádné soukromí. Vůbec spousta věcí bez kterejch si svůj život nedovedu představit na jejich planetě chybí. Nejen kafe, cigarety, ale třeba i pitomý jídlo. Baštěj tam nějaký barevný kaše, který nevoní a nechci si představovat tu chuť. Tam prý že se není čeho bát? Něco vám řeknu. Jen obyčejná Gerardova vyprávění o Galactice ve mně probouzí nefalšovanou hrůzu!

A on se tam chce vrátit...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Senii Senii | Web | 8. prosince 2009 v 12:08 | Reagovat

teeda!! nu, já bych na galactice taky nechtěla strávit ani jednu jedinou minutu(ne že by mi tam ti pavouci chyběli, ale je to na mě moc studený)
zbožňuju, když Frankie říká mimoň.. :-D

2 Petra Petra | 8. prosince 2009 v 14:26 | Reagovat

ale ne!! oni zabili pavokua!!!  O_O  :-!  když zabijou, soseda, nebo někoho homofóbního třeba...ani neceknu...ale chudák pavoček :-(

3 Petra Petra | 8. prosince 2009 v 14:28 | Reagovat

no a jinak je to ale mooc pěkný :-D
jako všechno od tebe  8-)

4 Jannica Jannica | Web | 8. prosince 2009 v 17:06 | Reagovat

Ne, on se tam prostě nesmí vrátit. Hezky zůtane tady, je to tu lepší. Sice tam nejsou pavouci, ale to je snad jediná pozitivní věc.
Jsou to ťuňťové. Oba.

5 Chemical Writer Chemical Writer | Web | 9. prosince 2009 v 23:08 | Reagovat

Není problém. Mohu to dodatečně upravit. Frankie pavouka nezabije ale Gerarda klepne. Takže to máme smrt za smrt  :-D

6 Petra Petra | 14. prosince 2009 v 16:38 | Reagovat

[5]: no to né xDD Dobře tak já se smířim se smrtí pavouka pro dobro Frerardu :-)

i když....smrt Pana Umělce haluuuz :D

7 majlicek majlicek | Web | 21. prosince 2009 v 18:14 | Reagovat

mně taky nejdou zveřejňovat články :-(

8 Nagashi neko a Mizuki-chan Nagashi neko a Mizuki-chan | Web | 22. prosince 2009 v 0:16 | Reagovat

Pletu se? Tak toto mě teda udivuje....řekni mi, je toto fakt stránka holky co "miluje" gaye? Jestli jo, tak tě chci přesvědčit, že já jsem naprostej úchyl jak ty....ok? Klidně si to ověř....píšu i povídky......mimoto tady mě očekávej pořád od ted....teda pokud tě to nebude srát.....no takže zdravím, ju si přečíst nějaký ty povídky :D
Nagashi neko

9 Chemical Writer Chemical Writer | Web | 22. prosince 2009 v 8:50 | Reagovat

[8]: Jojo... stránka holky co miluje gaye. To jsi odhadla přesně  :-) jsem ráda za každýho novýho návštěvníka takže občas zavítej a komentuj co klávesnice ráčí. A koukám že ty máš ráda anime. To můžu taky   :-)

10 fallen angel fallen angel | Web | 28. února 2010 v 16:12 | Reagovat

pavouk! fuj! dobře mu tak xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama